Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:06:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Tokendrops.com hakkinda bilgi.  (Read 372 times)
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
June 04, 2018, 06:39:48 PM

Arkadaslar burdan kampanyaya katildim cogunda 2 week felan yaziyor ama 2 tanesi 16 saat birinde de 24 saat vardi bugun 00.00 diyor lakin sabah 7 den berri 00.00  ne zaman bitecek ve nezaman verilecek hic bir bilgi yok bilgisi olan varmi?
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715519213
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715519213
Reply with quote  #2

1715519213
Report to moderator
Kripto_O
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
June 05, 2018, 10:38:31 AM

Kayıt olduğumuzla kalıyoruz. Gelen giden bir şey yok.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
June 05, 2018, 11:09:22 AM

Arkadaslar burdan kampanyaya katildim cogunda 2 week felan yaziyor ama 2 tanesi 16 saat birinde de 24 saat vardi bugun 00.00 diyor lakin sabah 7 den berri 00.00  ne zaman bitecek ve nezaman verilecek hic bir bilgi yok bilgisi olan varmi?

O siteye bir kaç arkadaşım ve bende üye olup tüm airdroplara katıldık. Ben eksik yapsam diğerleride mi eksik yaptı diye düşünüyorum. Mew adresimi kontrol ediyorum etherscan üzerinden hiçbirşeyin gelip gittiği yok. Siteye googledan reklam almışlar. Kayıt olup airdroplara katılalı iki ay olmakdanhalen birşey görmedim. Tam olarakda araştırma yapmadığım için birleyde demek istemiyorum, beklemeye devam ediyorum.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
June 05, 2018, 11:36:40 AM

tokensuite ekibinin bountylerde bile ödemesi biraz geç kalıyor. tek kötü tarafı o düzenli ödemeleri yok. benim aylar önce biten twitter kampanyalarımın daha ödemesi gelmedi. airdroplar daha da geç gelir gibi geliyor bana. O yüzden çokta kafanıza takmayın Smiley
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1488

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
June 09, 2018, 02:48:57 AM

Bugüne kadar tek bir projenin bile ödemesi yapılmadı sanırım. Fazla düşünmeye gerek yok, kullanmayın geçin. Piyasada birçok alternatif bulmak mümkün.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
June 09, 2018, 08:28:54 PM

Çok fazla ümit bağlamamak lazım. Katılımcısı çok ve ödül oranları da çok az. Gönderilecek miktar da az olacaktır haliyle.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
June 09, 2018, 08:41:10 PM

Ben bountyhiveden katılıyorum bütün bounty programlarına ancak bundan sonra bitcointalk üzerinden de katılmaya başlayacağım. Tek bir platforma bel bağlamamak lazım. Yani bitcointalk, bountyhive vs çeşitlendirmek lazım diye düşünüyorum.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
June 09, 2018, 08:48:12 PM

Site tam anlamıyla bitmiş değil sanırım benim katıldığım kampanyalarda bitti ama hiç birisi gelmedi şuana kadar bekleyip görücez artık ama site görünümde çok başarılı olmuş uygulamada kararsızım tokenler gelene kadar
poolmanya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 09, 2018, 08:53:38 PM

tokendropsa kayıt olduk telegramımızı tepe tepe kullandı hiçbirşeyi vermedi kendileri türk bir firma bilkent.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 09, 2018, 10:09:30 PM

gelip gelmemesi nasip kısmet işi tamamen. bende doldurdum ama gelir gelmez hiç takmıyorum. adı üstünde havadan yardım bazılarımız alacak bazılarımız alamayacak. çok kafa yormaya gerek yok. zaten gelenlerin çoğu çöp olacak. o yüzden çok kafa yormaya erek yok. ara ara bakıp gelenlerin ederi değeri var mı bakmak yeterli bence
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
June 10, 2018, 10:47:19 AM

Site düzensiz ve bilgi vermekten aciz. Katılımların kontrolü bile yok. Linklere tıklamanız kampanyaya katılım sağlamanız için yeterli.

Ben bizim bilgileri kullanarak ödülleri toplu bir şekilde aldıklarını ama ödeme yapmadıklarını düşünmeye başlıyorum.
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 10, 2018, 02:07:01 PM

Sitenin kurucuları Bilkent Üniversitesinden Türkler info@tokensuite.io mail atın sorun kafanıza takılan bir şey varsa yetkili dönüş yapıyor yada telefon numaraları da sitelerinde zaten mevcut...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
June 10, 2018, 04:54:12 PM

proje tokensuite ekibine ait. Türk menejer kendileri. Biraz gecikmelide olsa tokenlar kesinlikle cüzdanlara gelecektir. Ama tabi uzun sürmesi can sıkıyor orası ayrı tabi.
karayaman
Member
**

Activity: 378

View Profile WWW
June 10, 2018, 05:44:45 PM

insanlara 2 dk da dolandırıcı damgası vuruyorsunuz o kadar airdroba katılıyorsunuz acaba onları da sorguladınız mı acele etmeyin eninde sonunda göndereceklerdir
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 10, 2018, 05:47:54 PM

Airdrop kampanyaları genelde ico öncesinde yapılıyor ve gönderimler token satışı bittikten sonra oluyor. Bu yüzden acele etmemek lazım. Bazen hemen gönderiliyor olsada bazen 1-2 ayı bulabilir.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 10, 2018, 05:55:03 PM

Tokendrop güzel katılım olaylarıda çok kolay buluyorum sitenin yapısıda güzel daha hiç bişey gelmedi ama acelemiz yok adamlar ico falan yapıcaklar ondan sonra gönderime başlarlar aceleye gerek yok
radnom
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
September 18, 2018, 12:43:29 PM

TokenDrops sitemizde kullanıcılarımıza güncel airdroplara ulaşmalarını sağlıyoruz. Bizim listeleğimiz Airdrop kampanyalarının büyük bir kısmı diğer airdrop kanallarında da listelenmiş airdroplar. Projelerin size sunduğu fırsatları kaçırmamanız için birçok kanalı inceleyip hergün yeni kampanyalar ekliyoruz. Hiçbir projeye yatırım tavsiyesi vermiyoruz ve sadece kolay görevler yaparak yatırım yapmadan token kazanabileceğiniz Airdropları listeliyoruz.

Sitemizdeki de gördüğünüz Airdropların dağıtımı, projelerin kendileri tarafından yapılmaktadır. Bizim sitemiz, piyasadaki güncel airdropları listeleyip kolayca katılabilmenizi sağlıyor. Projeler de dağıtımları ICO süreci bittikten sonra ortalama 3 ay içinde yapıyorlar. Ancak projeler, katılım sayılarından ve token satışlarından memnun olmadıkları için birçok airdrop ve ICO süresi uzatılıyor. Bundan dolayı bazı projeler Airdroplarını iptal ettiler veya dağıtımı yapamadılar. Piyasanın durumunun kötü olması en çok ICO’ları ve airdropları etkiliyor. Bu zamana kadar birçok token dağıtımı yapıldı. Dağıtım yapmayan ve yapamayan projeler de oldu. Bu konuda elimizden geldiğince projelerle görüşsek de bu problemleri tek başımıza çözemiyoruz. Lütfen bu konuda sizden de anlayış bekliyoruz.

Sizden gelen sorulara düzenli cevap vermeye çalışıyoruz. En çok gelen sorular bununla ilgili; Ethereum’un dolar değeri düştükce “Balance” kısmındaki tahmini $ kazancınız düşük gözükebilir. Çünkü “My Account” kısmındaki dolar değerleri otomatik olarak güncel Ethereum değerinden hesaplama yapıyor. Bu değeri sistemimiz tahmini olarak hesapladığı için cüzdanınıza gelen token değerleri değişiklik gösterebilir.

Diğer sorulara SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bize özel olarak email ve telegram ile ulaşabilirsiniz.

SSS sayfamız - https://tokendrops.com/faq
İngilizce Telegram Destek - https://t.me/TokenDropsSupport
Türkçe Email Destek - info@tokensuite.io

TokenDrops olarak size daha iyi hizmet verebilmek için ekibimizi geliştirdik. Sitemizin geçmişteki aylarda yaşadığı sistemsel problemleri, yeni bir teknik ekip ile teker teker çözdük ve altyapımızı güçlendirdik. Geçmişte yaşadınız problemlerden dolayı çok özür dileriz. 2FA giriş sistemi ile artık eski problemler canınızı sıkmayacak. Bize ulaşamama gibi bir probleminiz yok artık telegram grubumuz sayesinde. Birçok önemli güncelleme yapıyoruz ve sizden daha çok destek bekliyoruz. Her zaman sizden gelecek soru, öneri ve şikayetlere açığız.

Saygılar,
Yusuf KAYA

Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 18, 2018, 03:03:10 PM

TokenDrops sitemizde kullanıcılarımıza güncel airdroplara ulaşmalarını sağlıyoruz. Bizim listeleğimiz Airdrop kampanyalarının büyük bir kısmı diğer airdrop kanallarında da listelenmiş airdroplar. Projelerin size sunduğu fırsatları kaçırmamanız için birçok kanalı inceleyip hergün yeni kampanyalar ekliyoruz. Hiçbir projeye yatırım tavsiyesi vermiyoruz ve sadece kolay görevler yaparak yatırım yapmadan token kazanabileceğiniz Airdropları listeliyoruz.

Sitemizdeki de gördüğünüz Airdropların dağıtımı, projelerin kendileri tarafından yapılmaktadır. Bizim sitemiz, piyasadaki güncel airdropları listeleyip kolayca katılabilmenizi sağlıyor. Projeler de dağıtımları ICO süreci bittikten sonra ortalama 3 ay içinde yapıyorlar. Ancak projeler, katılım sayılarından ve token satışlarından memnun olmadıkları için birçok airdrop ve ICO süresi uzatılıyor. Bundan dolayı bazı projeler Airdroplarını iptal ettiler veya dağıtımı yapamadılar. Piyasanın durumunun kötü olması en çok ICO’ları ve airdropları etkiliyor. Bu zamana kadar birçok token dağıtımı yapıldı. Dağıtım yapmayan ve yapamayan projeler de oldu. Bu konuda elimizden geldiğince projelerle görüşsek de bu problemleri tek başımıza çözemiyoruz. Lütfen bu konuda sizden de anlayış bekliyoruz.

Sizden gelen sorulara düzenli cevap vermeye çalışıyoruz. En çok gelen sorular bununla ilgili; Ethereum’un dolar değeri düştükce “Balance” kısmındaki tahmini $ kazancınız düşük gözükebilir. Çünkü “My Account” kısmındaki dolar değerleri otomatik olarak güncel Ethereum değerinden hesaplama yapıyor. Bu değeri sistemimiz tahmini olarak hesapladığı için cüzdanınıza gelen token değerleri değişiklik gösterebilir.

Diğer sorulara SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bize özel olarak email ve telegram ile ulaşabilirsiniz.

SSS sayfamız - https://tokendrops.com/faq
İngilizce Telegram Destek - https://t.me/TokenDropsSupport
Türkçe Email Destek - info@tokensuite.io

TokenDrops olarak size daha iyi hizmet verebilmek için ekibimizi geliştirdik. Sitemizin geçmişteki aylarda yaşadığı sistemsel problemleri, yeni bir teknik ekip ile teker teker çözdük ve altyapımızı güçlendirdik. Geçmişte yaşadınız problemlerden dolayı çok özür dileriz. 2FA giriş sistemi ile artık eski problemler canınızı sıkmayacak. Bize ulaşamama gibi bir probleminiz yok artık telegram grubumuz sayesinde. Birçok önemli güncelleme yapıyoruz ve sizden daha çok destek bekliyoruz. Her zaman sizden gelecek soru, öneri ve şikayetlere açığız.

Saygılar,
Yusuf KAYA

Sayın hocam, projelerle anlaşıp airdropu direk siz düzenleyebilirseniz ki ben ilk başta öyle olduğunuzu düşünmüştüm ve sürekli platformunuzu kullanıyordum. Hatta projelere daha önce gerçekleştirdiğiniz başarılı operasyonları göstererek ödemenin bir kısmını peşin alıp garantörlük sunabilirseniz piyasanın en büyüğü olursunuz. Bizler de seve seve destekleriz her platformda adınızı duyurmaya çalışırız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
September 18, 2018, 09:15:12 PM

Burada okuduğum genel konulara dayanarak orasının doğru düzgün başarılı olduğu proje olmadığını gördüm. Katılan arkadaşların geneli şikayetçiydi. Bir ara bir airdrop yapıyorlardı kişi başına 1 dolardan az bir şeyler gönderiyorlardı güldüm geçtim.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 18, 2018, 09:27:01 PM

Bu tokendrops ta bir sürü görev yaptım. O kadar form doldurdum. Tek bir token dahi gelmedi. Hiç uğraşmayın vaktinizi yazık. Başka yerlerden form doldurun ama bu siteyi bence kullanmayın. Zamanınızı öldürdüğünüz ile kalırsınız
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: