Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:41:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  
Author Topic: Jinbi signature kampanyası dusunceleriniz?  (Read 34356 times)
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
August 22, 2018, 06:48:18 AM

arkadaşlar jinbi kendi de biliyor bence bu piyasada çıkan coinlerin ölü coinler tokenler olduğunu yani piyasada öldürüldüğünü adamlar 7 dolar ico fiyatı biçmişler akıl var mantık var icodan 7 dolardan almak için çok mükemmel bir proje olması üstüne de 100k supply falan olması lazım adamlar 7 dolar ico diyor ee piyasaya çıkınca 1 doları görürse bence şükredecekler aynısı drg de de oldu adamlar 3 dolar mı ne ico fiyatı yapmışlardı şuan 0.19 dolarlarda sürünüyor çok birşey getireceğini sanmıyorum ödüllerde malum 1 jinbi = 7 dolar diye hesaplanacaktır. eğer eth alma seçeneği varsa yerinizde olsam eth alırdım ödülü
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714128064
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714128064
Reply with quote  #2

1714128064
Report to moderator
1714128064
Hero Member
*

Ignore
1714128064
Reply with quote  #2

1714128064
Report to moderator
1714128064
Hero Member
*

Ignore
1714128064
Reply with quote  #2

1714128064
Report to moderator
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 22, 2018, 08:34:09 AM

https://jinbitoken.io/ burdan bakıyorum da satış 12,750,000 Dolarda çakılı kalmış. Bir gıdım dahi ilerlemiyor kaç günden beri. Kimse ico'dan Jinbi Token almıyor galiba arkadaşlar. Niye uzattılar ki ico tarihini? Umarım sözlerinde dururlar ve az birşeyde olsa imzaya katılanlara ödeme yaparlar. Şöyle bir 1,000 olsa bile yeter bana.

blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
August 22, 2018, 08:36:23 AM

Ico yatirimi yapanda imzasina katilanlarda cok pisman olacaklar bu coin icin.  Piyasada suan o baad ettikleri para var mi ki,  kac kisiye o parayi verecekler.  Mantik hatasi var burada,  ama girenler bunu gormek istemiyorlar.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 22, 2018, 09:08:33 AM

Valla bu şartlarda adamlar sözünde durup en azından eylül sonunda dağıtım yaparlarsa alın şükredin. Bir gazla bütün lokal Jinbiye dalmıştı. İnşallah hayal kırıklığı yaşamazsınız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 22, 2018, 09:08:47 AM

Ico yatirimi yapanda imzasina katilanlarda cok pisman olacaklar bu coin icin.  Piyasada suan o baad ettikleri para var mi ki,  kac kisiye o parayi verecekler.  Mantik hatasi var burada,  ama girenler bunu gormek istemiyorlar.

Neyini görmek istemiyoruz . Sanki farklı birsuru bounty vardi da biz bunu tercih ettik. Senin katıldığın imza çok mu iyi verecek? Katılan herkesin post başına alınan ücretten ziyade ödülün yarısını eth vereceğiz demesi etkilemiştir. Yoksa tokenlerinin 7$ etmeyeceğini bu işle ilgilenen herkes bilir. Olursa olur katıldık bitti. Gelmezsede yapacak birşey yok.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
August 22, 2018, 10:29:51 AM

belki sitede güncelleme yapmadılar daha sonuçta softcap yaptılar illa birşeyler dağıtırlar.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
August 22, 2018, 08:51:00 PM

Ödülü eth alma seçeneği var mı?  Yukarıda arkadaşımız yarısını eth alma ile ilgili bir şeyler söylemiş varsa eth almayı tercih ederim , eth düşmüşken iyi olur
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 23, 2018, 01:37:03 AM

ETH olayı ekibin ICO'da aldıklarını nettiğine bakıyor sanırım. Şu anda ETH olarak vermek onlar için bile mantıklı olabilir. En azından token değerlerini koruma konusunda bir adım atmış olurlar.

virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
August 23, 2018, 03:08:30 AM

Sıkıcı ama süreç bu dönemde böyle ICOyu uzatan erteleyen, ileride belirsiz bir tarihe kadar uzatan ne ararsan çok var böyle. Umarım Jinbi başarılı bitirir ve sizlere ödeme sözünü tutar.
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
August 23, 2018, 08:52:54 AM

umarım katılan kişilerin paylarını dağıtırlarda insanların bunca emekleri boşa gitmez zira artık bunalıyor herkes karşılığını alamayınca

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 23, 2018, 10:09:56 AM

Artık gelen gidenden çok, ödeyecekler mi ödemeyecekler mi ona bakmak lazım. ETH öderlerse herkesin dediği gibi harika olur ama elinde her zaman paraya dönüşme değeri olan bir coin varken, onu vereceklerini sanmam, onun yerine zaten satacağını satmış olduğu token verecektir. O da eylüle kadar piyasa düzelmezse en az 10 katı düşer.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 23, 2018, 10:53:15 AM

Ödülü eth alma seçeneği var mı?  Yukarıda arkadaşımız yarısını eth alma ile ilgili bir şeyler söylemiş varsa eth almayı tercih ederim , eth düşmüşken iyi olur

hahaha valla sen de güldürdün dostum , hiç bakmadın mı yahu konu başlığına ? İsteyene %50 eth + jinbi , isteyene sadece jinbi token. Ayrıca BBB diye bir olay var yani bounty back buy. Bountylerden gönderilen tokenlerin %50sini  ico fiyatından geri almak var.

sende girmiştin galiba jinbiye öyle hatırlıyorum ama beni en çok etkileyen %50 eth olarak geri ödemeleri. Misal 2k$ kastıysan eğer bounty de sana 1000 dolarlık eth gönderecekler bu da şuan 3küsür eth yapıyor.. tabiki  verdikleri sözü tutarlarsa.

ayrıca arkadaşlar bounty bittiğinde 12milyon dolar toplanmıştı şuan 12.75 milyon dolar imza kampanyası ödülünü uzattıkları süre zarfı içinde elde ettiler zaten de bi 14-15 olursa (eylülden itibaren) sözlerini tutarlar gibime geliyor.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
August 23, 2018, 10:55:36 AM

tablo kapatılmış şu anda hesaplamalar yapılıyor herhalde. Sylon olduğu için ödül gelmez mi diye pek düşünmüyorum gelmeme ihtimali pek yok. Umarım çok geç kalmaz ödüller.
zfrey
Full Member

View Profile
August 23, 2018, 11:13:20 AM

tablo kapatılmış şu anda hesaplamalar yapılıyor herhalde. Sylon olduğu için ödül gelmez mi diye pek düşünmüyorum gelmeme ihtimali pek yok. Umarım çok geç kalmaz ödüller.

yok dostum ödüller hesaplandı son hafta. spreadsheet kapalı çünkü bounty bitti. sylon'un genel tutumudur bu. ayrıca 2 ay ban yedi forumdan ekim ayının ilk haftasında gelicek.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 23, 2018, 11:25:46 AM

hala cezası devam ediyormu sylonun ? sendyleri bayadır saymamıştı geçen gün saymış hepsini 8 hafta hariç

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
August 23, 2018, 11:29:51 AM

Verdikleri sözleri tutacağına inanıyorum katılımcıların yüzünü güldürecektir. Sylon neden bu kadar ban yiyor? farkettiniz mi bilmiyorum ama bu aralar banlamalar bir hayli arttı.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
August 23, 2018, 11:32:33 AM
Last edit: August 23, 2018, 11:43:37 AM by bigbooss

hahaha valla sen de güldürdün dostum , hiç bakmadın mı yahu konu başlığına ? İsteyene %50 eth + jinbi , isteyene sadece jinbi token. Ayrıca BBB diye bir olay var yani bounty back buy. Bountylerden gönderilen tokenlerin %50sini  ico fiyatından geri almak var.

sende girmiştin galiba jinbiye öyle hatırlıyorum ama beni en çok etkileyen %50 eth olarak geri ödemeleri. Misal 2k$ kastıysan eğer bounty de sana 1000 dolarlık eth gönderecekler bu da şuan 3küsür eth yapıyor.. tabiki  verdikleri sözü tutarlarsa.

ayrıca arkadaşlar bounty bittiğinde 12milyon dolar toplanmıştı şuan 12.75 milyon dolar imza kampanyası ödülünü uzattıkları süre zarfı içinde elde ettiler zaten de bi 14-15 olursa (eylülden itibaren) sözlerini tutarlar gibime geliyor.
Eyvallah hocam.  Açıkçası başlığı doğru dürüst okumamıştım bile direk forumda konusunu görünce daldım..
Çok sağol cevap için ben 3 haftasına katıldım malesef ama az da olsa bir şeyler gelişecek inşallah.

Şimdi tekrar okudum seçim size kalmış demiş,  ödülü nasıl alacağımızı ne zaman nasıl seçeceğiz peki?
zfrey
Full Member

View Profile
August 23, 2018, 08:15:26 PM

hahaha valla sen de güldürdün dostum , hiç bakmadın mı yahu konu başlığına ? İsteyene %50 eth + jinbi , isteyene sadece jinbi token. Ayrıca BBB diye bir olay var yani bounty back buy. Bountylerden gönderilen tokenlerin %50sini  ico fiyatından geri almak var.

sende girmiştin galiba jinbiye öyle hatırlıyorum ama beni en çok etkileyen %50 eth olarak geri ödemeleri. Misal 2k$ kastıysan eğer bounty de sana 1000 dolarlık eth gönderecekler bu da şuan 3küsür eth yapıyor.. tabiki  verdikleri sözü tutarlarsa.

Eyvallah hocam.  Açıkçası başlığı doğru dürüst okumamıştım bile direk forumda konusunu görünce daldım..
Çok sağol cevap için ben 3 haftasına katıldım malesef ama az da olsa bir şeyler gelişecek inşallah.

Şimdi tekrar okudum seçim size kalmış demiş,  ödülü nasıl alacağımızı ne zaman nasıl seçeceğiz peki?

kuvvetle ihtimal bi form oluştururlar excel formatında orada 2 seçenek koyarlar işte sadece jinbi veya %50 eth %50 jinbi token cinsinden bilgiler ister onaylarsa da işte öyle gönderir bakalım..
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
August 23, 2018, 08:22:05 PM

bu konuyu ara ara görüyorum arkadaşlar gerçekten benim bir fikrim yok fikri olan yani bu projenin imzasına katılmış onlar paylaşım yapan arkadaşımızın sorularına cevap oluştursun sürekli jinbi görüyorum Smiley
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 24, 2018, 03:22:30 PM

Piyasa zaten çok kötü gidiyor. Bare şu jinbiden yüzümüz gülse ama nedense içimden bunun olacağına hiç ihtimal vermiyorum. Biraz da toteme döndüm galiba ama genelde projesi olmayan tokenlarda, veriyorlar ama borsada kuşa dönüyor. ETH verseler, karşılığında gece gündüz dua ederim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  

Jump to: