Bitcoin Forum
April 24, 2024, 04:56:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  
Author Topic: Jinbi signature kampanyası dusunceleriniz?  (Read 34356 times)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 28, 2018, 04:34:53 PM

.anladım hocam teşekkür ederim cevap için . Ben uzun zaman geçtiği için onay maili millete gelmiştir diye düşündüm ama kimseye gelmedi ise bu adamlar bu zamana kadar ne yaptı anlamadım ana avrat sövsem yeri şimdi

Sövsek az kalır.Aralığın ilk haftası yollamaları lazım yoksa sıkıntı büyük kaç aydır bekletiyorlar.
Ben iyice şüphelendim zaten  yollayacaklar ama 3 kuruş yollayacaklar.

Hocam bu görüşe nasıl vâkıf oldunuz? Telegram grupları kapalı, Sylon'ın ağzını bıçak açmıyor. Adamlar hakkında önceden çıkan Scam iddiaları var. KYC deseniz onaylandı gözükmüyor. Dağıtım tarihi deseniz o da ortada yok. Tüm bunlara rağmen az da olsa dağıtılır demek bence biraz iyimserlik. Benim asıl merak ettiğim, gerçekten para verip alan varsa, onlar şuan ne yapıyor?
1713977787
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713977787
Reply with quote  #2

1713977787
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713977787
Hero Member
*

Ignore
1713977787
Reply with quote  #2

1713977787
Report to moderator
1713977787
Hero Member
*

Ignore
1713977787
Reply with quote  #2

1713977787
Report to moderator
1713977787
Hero Member
*

Ignore
1713977787
Reply with quote  #2

1713977787
Report to moderator
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 28, 2018, 04:42:36 PM

Para verip alan yoktur herhalde. Olsaydı şimdiye kadar meydana çıkardı. Bu kadar laf ediyoruz ama umarım adamlar bizi şaşırtır.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 28, 2018, 04:43:43 PM

Para verip alan yoktur herhalde. Olsaydı şimdiye kadar meydana çıkardı. Bu kadar laf ediyoruz ama umarım adamlar bizi şaşırtır.

Neelre para yatırıyorlar.Bunada para yatıran vardır.Hatta türklerden bile yatırım yapan vardır hocam.Benim güvenmediğim nokta 47.5 milyon doları sen nasıl topladın be

xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
November 28, 2018, 05:03:14 PM

Neelre para yatırıyorlar.Bunada para yatıran vardır.Hatta türklerden bile yatırım yapan vardır hocam.Benim güvenmediğim nokta 47.5 milyon doları sen nasıl topladın be

47.5 milyon toplandığına dair kanıt görmedik. Siteye manuel yazmakla olmuyor para toplamak Cheesy
Varsa adamlara ait cüzdan adresi gören, bizi de bilgilendirsin. Manuel ekleme yapılması dahi projenin sıkıntılı olduğunu gösteriyordu zaten. Neyse beklemeye devam Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 03, 2018, 07:14:40 AM

Son durum nedir ? alabildiniz mi ödülleri arkadaşlar ? Bu kancıklar kaçıp gitmese iyi.Bedavaya reklam yaptırıp sayemizde yatırımda  toplamışlardır 1-2 milyon dolar.sonra ne güzel yiyorlardır bu parayı.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
December 03, 2018, 10:08:25 AM

Şu ortamda 47.5 milyon dolar toplamaları mümkün değil. İco larin durumu ortada BTC bile bu haldeyken. Bunların o bahsettigi rakamlar hayal. Umarım katılan arkadaşlar iyi ödül alırlar.

Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 03, 2018, 11:30:08 AM

Sanırım şuan için hala herhangi bir gelişme yok ama sylon'un son postlarına baktığımda siz kyc nizi yapın ve bekleyin dediğini gördüm yani göndereeklerini söylüyor bizde öyle yaptık zaten beklicez artık yapabileceğimiz başka bir şey yok maalesef.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
December 03, 2018, 12:42:15 PM

Sanırım şuan için hala herhangi bir gelişme yok ama sylon'un son postlarına baktığımda siz kyc nizi yapın ve bekleyin dediğini gördüm yani göndereeklerini söylüyor bizde öyle yaptık zaten beklicez artık yapabileceğimiz başka bir şey yok maalesef.

Kampanyaya katılan arkadaşlardan ricam ilk onay alan aldığında yazarsa çok sevinirim, sanırım katılanların büyük bir çoğunluğu henüz onaylanmadı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 03, 2018, 12:58:26 PM

Kampanyaya katılan arkadaşlardan ricam ilk onay alan aldığında yazarsa çok sevinirim, sanırım katılanların büyük bir çoğunluğu henüz onaylanmadı.

Hocam ben kyc yaptım ara ara siteye girip kontrol ediyorum. Eğer olumlu ya da olumsuz bir gelişme olursa paylaşacağım. Hala pending yazıyor. Ben ehliyet kullanıp kyc denedim bakalım ne olacak.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
December 04, 2018, 10:11:15 AM

Bu lanet herifler ödülleri ne zaman dağıtacaklar herhangi bir bilgisi olan var mı?
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
December 04, 2018, 10:28:20 AM

Hocam ben kyc yaptım ara ara siteye girip kontrol ediyorum. Eğer olumlu ya da olumsuz bir gelişme olursa paylaşacağım. Hala pending yazıyor. Ben ehliyet kullanıp kyc denedim bakalım ne olacak.

Siteye girebiliyormuyuz ya ben giriş yapamayıp kyc falan yapamadım heralde kapandı girişler diye düşündüm tahminime göre 800+ dolar kazandım ama kyc yapamadım eğer kayıt olup kyc yapabiliyorsak hala çok güzel lütfen beni aydınlatırmısınız.

Teşekkürler...

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
vincetcm
Hero Member

Merit: 533

View Profile
December 04, 2018, 11:36:23 AM

Siteye girebiliyormuyuz ya ben giriş yapamayıp kyc falan yapamadım heralde kapandı girişler diye düşündüm tahminime göre 800+ dolar kazandım ama kyc yapamadım eğer kayıt olup kyc yapabiliyorsak hala çok güzel lütfen beni aydınlatırmısınız.

Teşekkürler...

Butonu kaldırdılar ama siteye şöyle ulaşabilirsiniz.

ico.jinbitoken.io

Ama hatırladığım kadarıyla kasım 21 kayıt için son gün dediler, siz yine de şansınızı deneyin.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 04, 2018, 12:20:40 PM

Teşekkürler...

Butonu kaldırdılar ama siteye şöyle ulaşabilirsiniz.

ico.jinbitoken.io

Ama hatırladığım kadarıyla kasım 21 kayıt için son gün dediler, siz yine de şansınızı deneyin.

Sylon uzatılabilir demişti.Ama güven olmaz tabi.Hem dağıtacaklarıda meçhul herşey meçhul şuan.Dağıtırlarsa havadan para  gelmiş gibi sevinmelisiniz arkadaşlar.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 04, 2018, 12:22:08 PM

Olay artık sylondan çıktı diye biliyorum sylon spreadsheetleri direkt ekibe atıyordur tokenleri o dağıtmıyor sonuçta

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 07, 2018, 07:18:37 AM

Arkadaşlar kyc yaptırdığınızda bitcointalktaki imza kampanyasına sizin katıldığınızı nasıl anlayacaklar.Adamlar büyük ihtimal scam zaten ana grupta baya birşey yazmışlar.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
December 07, 2018, 09:45:18 AM

Teşekkürler...

Yapılan açıklamaya göre 21 Kasım'a kadar en azından mail ile kayıt olmanız gerekiyordu siteye. KYC için süre uzatılmıştı. Yinede şansınızı deneyin bence, belki kabul ederler.
Bu arada ether 80'lere düşmüşken bunlar asla BBB yapmazlar, topladıklarını iddia ettikleri parayı bize dağıtmak zorunda kalırlar Cheesy
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
December 07, 2018, 01:30:16 PM

Ether 80 dolarsan hesaplasak, yarı yarıya geri alacaklar desek, 1000 dolarlık ödülde bile 6 Ether demek olur. Etherin 1000 dolar olacağı güne de 2 sene vade versek 2 sene sonra 6000 dolar havadan gelmiş olur araba alırız Tongue

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
December 07, 2018, 02:12:02 PM

Araba hayali güzel ancak adamlar bir şey vermedi ki,?  Verecekler mi o da belli değil. 😃 baya bir sövdüm ve ama söverek sayarak olmuyor işte 😃
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
December 07, 2018, 02:23:22 PM

Biz önümüzü kış tutalım yaz çıkarsa bahtimiza. Zaten piyasanın hali ortada. Bu haldeyken kendi tokenlerini borsaya çıkartmazlar. Benim tahminim o topladık dedikleri miktar sallamasyon.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
December 07, 2018, 02:28:34 PM

Biz önümüzü kış tutalım yaz çıkarsa bahtimiza. Zaten piyasanın hali ortada. Bu haldeyken kendi tokenlerini borsaya çıkartmazlar. Benim tahminim o topladık dedikleri miktar sallamasyon.
o zaten hikaye 47 milyon dolar toplayan bir proje bounty dağıtmamak için götü başı sallamaz.Nerede çöp varsa girmiş piyasaya.Bunlar eskiden ponzi oyunları yapan dallamalardı.

Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  

Jump to: