Bitcoin Forum
May 08, 2024, 10:58:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  
Author Topic: Jinbi signature kampanyası dusunceleriniz?  (Read 34356 times)
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
January 04, 2019, 07:37:28 PM

Hocam yazma konusunda hakkı olabilirsin yani görünce insanın canı sıkılıyor ama bu konunun hortlama olayında imza için mesaj kasma amacının da etkisi var. 😃 yani mesela benim imza için adamlar minimum 200 karakter demiş!  Bir konu hakkında fikir beyan  edersin tamam ancak  200 karakter fazla bence bu nedenle Yerli yersiz yazıyoruz - yazıyorlar bazen ne yapalım  

ahahha Cheesy şuan hakkını vermişsiniz zaten hocam baya iyisiniz bu konuda ne diyim.Tabi bizim gibi 80 karakter olunca bir satır yetiyor ama sizin 2,3 satır yazmanız gerekecek der.yorumu mu buraya bırakırım. Cheesy
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715165926
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715165926
Reply with quote  #2

1715165926
Report to moderator
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 04, 2019, 08:11:42 PM

Hocam yazma konusunda hakkı olabilirsin yani görünce insanın canı sıkılıyor ama bu konunun hortlama olayında imza için mesaj kasma amacının da etkisi var. 😃 yani mesela benim imza için adamlar minimum 200 karakter demiş!  Bir konu hakkında fikir beyan  edersin tamam ancak  200 karakter fazla bence bu nedenle Yerli yersiz yazıyoruz - yazıyorlar bazen ne yapalım  

ahahha Cheesy şuan hakkını vermişsiniz zaten hocam baya iyisiniz bu konuda ne diyim.Tabi bizim gibi 80 karakter olunca bir satır yetiyor ama sizin 2,3 satır yazmanız gerekecek der.yorumu mu buraya bırakırım. Cheesy

ben de konu hakkinda fikrimi beyan edeyim... bunu yaparken kisacik degil, en az ikiyüz harf ve bosluktan olusan yazi dizisi vurayim buraya ki imzamin hakkini verebileyim:) jinbi tokenlar gelecek mi bize acaba? gelse de cüzdanda dursa... sonra borsaya morsaya girer, satacak falan olurum...
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
January 04, 2019, 09:12:43 PM

Jinbininsanlari cok uzdu,  o kadsr fazla kisi katildi ki inanilir gibi degildi.  Forumun turkce bolumunde kime baksam jinbi,  onun oncesinde de diw vardi.  Onlar yine ginderdiler ama jinbi gonderim yapmadi sanirim.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
zorbey
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
January 04, 2019, 10:23:08 PM

Sylonun katıldığım ilk kampanyasıydı ama fiyasko oldu. Şuan bounty konusunu takip bile etmiyorum. Ümidimide kestim açıkcası. Bounty managerlerin artık bu işe bir çözüm bulmaları gerekiyor.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 05, 2019, 06:30:49 AM

Sylonun katıldığım ilk kampanyasıydı ama fiyasko oldu. Şuan bounty konusunu takip bile etmiyorum. Ümidimide kestim açıkcası. Bounty managerlerin artık bu işe bir çözüm bulmaları gerekiyor.

Bounty manager dediğiniz adamlar da bizler gibi kampanyaya katılıyor aslında, bu durumda "bunty hunter" lar bu işe çözüm bulmalı demeliyiz.
Stake dağılımında bir haksızlık, bir yanlış olduğunda BM lara, "işini doğru yapmıyor" diyebiliriz.

Seçtiği projeler çok kalitesiz diyebiliriz, aynı zamanda bu bizim için de geçerli... Bu dudumda bizler de kalitesiz projeler seçmiş oluyoruz.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
January 05, 2019, 05:40:12 PM

ben de konu hakkinda fikrimi beyan edeyim... bunu yaparken kisacik degil, en az ikiyüz harf ve bosluktan olusan yazi dizisi vurayim buraya ki imzamin hakkini verebileyim:) jinbi tokenlar gelecek mi bize acaba? gelse de cüzdanda dursa... sonra borsaya morsaya girer, satacak falan olurum...

Açıkçası böyle saygıdeğer üyeler yorum yaparda ben yapmazsam olur mu ? olmaz.O yüzden imza şartlarını yerine getirip kotamı doldurana kadar bişiler yazmak zorundayım.Bunun yaninda jinbiye asla güvenmiyorum Cheesy

zorbey
Member
**

View Profile WWW
January 05, 2019, 05:47:28 PM

Bounty manager dediğiniz adamlar da bizler gibi kampanyaya katılıyor aslında, bu durumda "bunty hunter" lar bu işe çözüm bulmalı demeliyiz.
Stake dağılımında bir haksızlık, bir yanlış olduğunda BM lara, "işini doğru yapmıyor" diyebiliriz.

Seçtiği projeler çok kalitesiz diyebiliriz, aynı zamanda bu bizim için de geçerli... Bu dudumda bizler de kalitesiz projeler seçmiş oluyoruz.

Hocam haklısınız ama şu konuda düşüncelerimiz ayrılıyor: Ben jinginin kampanyasına sadece sylon olduğu için girdim. başka bi manager yapsaydı katılmazdım. Sylon burada kendi isminide korumak zorundaydı. Benim gibi bir kişi (ki jinbinin bounty başlangıcında ben acemi sayılırdım) bountyci managerin ismine göre giriyor. Ki sylon oldukça güvenilir bir isimdi. Bu şekildeki kampanyalardan belki çok para kazanmış olabilir ama artık ben onun yaptığı kampanyalara girmeyeceğim.
Stabilitelim
Member
**

Merit: 14

View Profile
January 05, 2019, 05:50:30 PM

Sylonun son projeleri hep patladı arkadaşlar.Artık bu adamın projelerine girmeyin.Kendine çeki düzen versin.Bu jinbide dansöz gibi iyi kıvırdı he.Daha kycleri kontrol edecekler bizim ethereum adreslerimizi bilmeden nasıl dağıtım yapacaklar ben anlamadım.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
January 05, 2019, 06:40:41 PM
Last edit: January 05, 2019, 06:59:55 PM by Vispilio

"Bu ortamda sakın bol keseden dağıtım yapmayın, projeniz çok sert dump yer" diye uyarıyolar ICO'cuları, scam olmayan proje bile 1000 dereden su getiriyor dağıtım yapana kadar...

Bounty Hunting işi artık komediye döndü biraz, çünkü Bounty Hunter'ın şu anki koşullarda legal yaptırım yapabilecek bir pozisyonu yok sözünü tutmayanlara karşı...

zorbey
Member
**

View Profile WWW
January 05, 2019, 06:49:36 PM

Bounty Hunting işi artık komediye döndü biraz, çünkü Bounty Hunter'ın şu anki koşullarda legal yaptırım yapabilecek bir pozisyonu yok sözünü tutmayanlara karşı...

İşte en büyük sorun bu. Bounty başlarken verilen sözler bounty biterken tutulmuyor. Şu aşamada bir çok kampanya sözlerini tutmayıp verecekleri token miktarını azalltılar. Sözünü tutacağına inandığım bir kaç bounty managerin dışında son 1/2 aydır hiç bir bountye katılmıyorum.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
January 05, 2019, 07:40:01 PM

Sylonun son projeleri hep patladı arkadaşlar.Artık bu adamın projelerine girmeyin.Kendine çeki düzen versin.Bu jinbide dansöz gibi iyi kıvırdı he.Daha kycleri kontrol edecekler bizim ethereum adreslerimizi bilmeden nasıl dağıtım yapacaklar ben anlamadım.

Sylon 2018 yılı boyunca koca bir 0 (sıfır) kazandırdı. Aslında bu kadar scam işten sonra normalde forumdan komple banlanması gerekirdi ama dönem dönem banlanmalar hariç bir şey yapmadılar. Bir daha hayatta onun yaptığı bir projeye girmem.

Jinbi de hikaye arkadaşlar, scam söylentisi olan çoğu token scam çıkıyor.
vincetcm
Hero Member

View Profile
January 05, 2019, 08:33:40 PM

Hocam haklısınız ama şu konuda düşüncelerimiz ayrılıyor: Ben jinginin kampanyasına sadece sylon olduğu için girdim. başka bi manager yapsaydı katılmazdım. Sylon burada kendi isminide korumak zorundaydı. Benim gibi bir kişi (ki jinbinin bounty başlangıcında ben acemi sayılırdım) bountyci managerin ismine göre giriyor. Ki sylon oldukça güvenilir bir isimdi. Bu şekildeki kampanyalardan belki çok para kazanmış olabilir ama artık ben onun yaptığı kampanyalara girmeyeceğim.

Ben de imzaya yerli ve yabancı çok sayıda tecrübeli üye girdiği için girdim, şimdi bu durumda o insanları mı suçlamalıyım? Yanlış tercih yaptıkları için beni zarar soktular mı demeliyim?

Bence bu durum sylon örneğinde de geçerli, biz de sylon da seçim yaparken dikkatli olmalıyız..
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
January 05, 2019, 10:01:38 PM

Jinbi ye hiç katılmadım bildiğim kadarıyla çok uzun bir bounty dönemi gerçekleştirdi ve uzun emekler harcandı fakat insanlar karşılığını alamadı neredeyse herkes jinbi hakkında hiç olumlu konuşmuyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
January 05, 2019, 10:52:41 PM

Approval pending. Your request is under review. You'll receive an email when review is complete.

Var mı farklı bir ekran ile karşılaşan? Şöyle bir şey var fakat konu ile ilgili bir gelişme göremedim.

Josh, [23.11.18 18:12]
Thank you for your invaluable support for this project. The main sale has now finished. Please head over to the Jinbi Token Channel where regular updates will be made: https://t.me/joinchat/AAAAAElPBUVxPWoXeUvX_A

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 06, 2019, 06:30:20 AM

Bounty işi tamamen şans işi. Proje iyi diye girilen bir sürü bounty fos çıktı. Projesi iş yapmaz diyen bounty para kazandırdı. Tamamen nasip kısmet işi. Artık jinbitoken den ümidini kestim. Basligi da gereksiz hortlatmaya gerek yok bence. Boşuna boşuna insanlar heyecanlanmasin.
vincetcm
Hero Member

View Profile
January 07, 2019, 10:52:40 AM

Ico aşamasında oluşturduğum ve adres kısmında saçma sapan karakterler olan hesabı onaylamışlar, edit leyemiyorum diye doğru bilgilerle girdiğim hesap beklemede.

Özellikle de yazdım, yeni hesap oluşturuyorum diye, eksik ve saçma karalamaların olduğu hesabı nasıl onaylayabildiler, şaşıyorum.

Approved
Your request is approved. Now you are a confirmed user.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
January 07, 2019, 12:40:59 PM

Ico aşamasında oluşturduğum ve adres kısmında saçma sapan karakterler olan hesabı onaylamışlar, edit leyemiyorum diye doğru bilgilerle girdiğim hesap beklemede.

Özellikle de yazdım, yeni hesap oluşturuyorum diye, eksik ve saçma karalamaların olduğu hesabı nasıl onaylayabildiler, şaşıyorum.

Approved
Your request is approved. Now you are a confirmed user.

Ciddi misiniz? inanamıyorum yemin ederim. Bunlar da fos çıktı o zaman, keşke doğru bilgi vermeseymişim. Yada laf olsun diye kyc yaptık demek için yaptılar bu son dakika golünü.
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
January 07, 2019, 04:17:38 PM

Approval pending. Your request is under review. You'll receive an email when review is complete.

Var mı farklı bir ekran ile karşılaşan? Şöyle bir şey var fakat konu ile ilgili bir gelişme göremedim.

Thank you for your invaluable support for this project. The main sale has now finished. Please head over to the Jinbi Token Channel where regular updates will be made: https://t.me/joinchat/AAAAAElPBUVxPWoXeUvX_A

Hocam benimde durum aynı,  hâlâ bir gelişme yok, ben kyc yaparken ehliyetim kayıp olduğu için nüfus cüzdanı ile yaptım ve bu nedenle kabul edilmesi gecikti sanırım diye düşünüyordum ancak sonra bir kaç kişi ile iletişime geçtim telegramdan yazdım,  durum herkeste aynı şekilde devam ediyor ben daha onaylanan kimseyi göremedim ,  hayır onaylansa ne olacak orasını da bilemiyorum açıkçası
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 08, 2019, 06:04:33 AM

Hocam benimde durum aynı,  hâlâ bir gelişme yok, ben kyc yaparken ehliyetim kayıp olduğu için nüfus cüzdanı ile yaptım ve bu nedenle kabul edilmesi gecikti sanırım diye düşünüyordum ancak sonra bir kaç kişi ile iletişime geçtim telegramdan yazdım,  durum herkeste aynı şekilde devam ediyor ben daha onaylanan kimseyi göremedim ,  hayır onaylansa ne olacak orasını da bilemiyorum açıkçası

Hocam kimseninki onaylanmamış.Allahten ben kyc falan yaptırmadım.Zaten yollasalar bile 3-5 kuruş edecek.Bu kadar kıvıran bir firma asla yatırım toplayamamıştır.toplasa bile 48 milyon dolar toplayamamıştır Cheesy
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 09, 2019, 06:07:17 PM

simdi girdim baktim da: Your request is under review. You'll receive an email when review is complete.
yani bu salaklarin bir halt yedigi yok. anca göbeklerini kasiyorlardir salaklar; baska da bir is becerebileceklerini sanmiyorum...

bu tip salak bir kac kisinin uyduruktan proje ve ico'su akabinde, millete token moken vermeyen ve sözünde durmayan bu kisilerin bulunup, bir güzel dövüldügü haberlerini okusak medyada... ne tatli olur be:) ama en güzeli bu gibi salaklara osmanli tokadini bizim yapistirmamiz olur, tadindan yenmez valla:) son yilin ölü piyasasinin hincini alirdik:)
Pages: « 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  

Jump to: