Bitcoin Forum
April 28, 2024, 11:30:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Merit Satılır  (Read 948 times)
avengir01 (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 06, 2018, 07:08:46 PM
Last edit: July 20, 2018, 12:01:47 PM by avengir01

.
1714303858
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714303858
Reply with quote  #2

1714303858
Report to moderator
1714303858
Hero Member
*

Ignore
1714303858
Reply with quote  #2

1714303858
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714303858
Hero Member
*

Ignore
1714303858
Reply with quote  #2

1714303858
Report to moderator
1714303858
Hero Member
*

Ignore
1714303858
Reply with quote  #2

1714303858
Report to moderator
1714303858
Hero Member
*

Ignore
1714303858
Reply with quote  #2

1714303858
Report to moderator
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
June 08, 2018, 04:40:15 PM

Merit satışı ve alışı yasak değil miydi ? Şu konuya net bir açıklık gelsin artık yasak mı değil mi ?

R.R.L.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 08, 2018, 04:56:22 PM

1 Merit 30 tl ha vay anam vay server varmış elimde haberim yok. abartmayın satış varsada bu nasıl bir fiyattır

bana şimdi 150 merit lazım 4500 tl güzel para
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
June 08, 2018, 05:23:23 PM

1 Merit 30 tl ha vay anam vay server varmış elimde haberim yok. abartmayın satış varsada bu nasıl bir fiyattır

bana şimdi 150 merit lazım 4500 tl güzel para

Aslında yüksek değil. merit çok zor kazanılan bir şey sonuçta, hadi yüksek diyelim fakat yine de fiyat aşağı çekilse bile absürd düşmez, yine yüksek denecek seviyede olur ki bence kazanma zorluğuna göre makul seviyede olmuş olur. lakin bir önce ki postumda belirttiğim gibi yasak diye biliyorum.

R.R.L.
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
June 08, 2018, 05:27:56 PM

rütbe atlamasına 1-2 merit kalmış üyeler için fiyatı oldukça makul. diğer türlü çok hesap çok pahalıya gelir.
karya741
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 2

View Profile
June 09, 2018, 07:55:50 AM

Merhaba bu merit ne işe yarıyor? Nerde kullanılıyor. Neden pahalı?
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
June 09, 2018, 10:42:34 AM

Merhaba bu merit ne işe yarıyor? Nerde kullanılıyor. Neden pahalı?

Rütbe atlamak için kullanılıyor
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 09, 2018, 10:53:18 AM

merit satisi kural olarak kaide olarak yasak olabilir, fakat tamamen satisin engellenmesi mumkun degildir. bu tip satis basliklari da artarsa veya fiyatlar yukselerde ucarsa bu kez de forumda merit paylasimi diye bir olay kalmaz.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
June 10, 2018, 08:39:29 AM

önüne geçemiyorlarki malesef bu tarz satışların.Yoksa şu konuyu açanı uçursalar yarın başka üyelik açıp gelicek yine satmaya çalışacak.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 10, 2018, 08:51:02 AM

lan fiyat 40 olmuş ne enflasyona uğramış rkadaş bu ne faiz arttırımı bilinen bir ülkenin durumuna benzemişCheesy
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 10, 2018, 12:47:14 PM

önüne geçemiyorlarki malesef bu tarz satışların.Yoksa şu konuyu açanı uçursalar yarın başka üyelik açıp gelicek yine satmaya çalışacak.

Çok mu zor sence hangi hesap üzerinden meriti gönderdiğini tespit etmek güzel bir olta atacaksın böylelere iyi okusun o da bunu belki satmaya cürret etmeye devam eder daha sonra ; alıyorum deyip irtibata geçeceksin sonra hangi hesaptan geldiyse merit güm diye banlayacaksın o hesabı patlasın bir tarafında milyarlık hesap... ! Yada banlamayıp hesabın satışını gerçekleştirsin admin hemde kâra geçmiş olur bu ve bunun gibilere olta amaçlı verilen parayı da bu yöntemle kat ve kat fazlasını almış olurlar...

Yasak kardeşim yasak biraz laftan anlayın !

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
June 10, 2018, 02:04:40 PM

Arkadaşlar havada uçan sinekten nasıl yağ toplayıp, ham madde olarak fabrikalara satabilirim bilen var mı?
10 cl => 40 TL kafamdaki rakam Smiley
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 10, 2018, 03:08:05 PM

Meritleri nereden buluyorsunu bir de üstelik satılıyor bana aylardır bir tane bile merit falan gelmedi ihtiyacım yokta verilirse bizde hak edene veririz merit kıtlığı olursa satanda olur alıcısı da çıkar. Önünü alamazlar yasak olmasına yasak burada satılmaz başka platformlarda yine satılır.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
June 10, 2018, 11:27:45 PM

Burada o yasak bu yasak diyenlerin çogu multi kullanıyor maalesef yoksa şu forumdaki kişi sayısı eskiden bir elin parmaklarını bile geçmiyordu..
OraLED
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 2

View Profile
June 11, 2018, 08:48:20 AM

Burada o yasak bu yasak diyenlerin çogu multi kullanıyor maalesef yoksa şu forumdaki kişi sayısı eskiden bir elin parmaklarını bile geçmiyordu..

Kesinlikle katılıyorum. Yasak diye herkes yazar ama kimse kurallara uymaz..
Leteravian
Full Member

View Profile WWW
June 11, 2018, 03:24:39 PM

Yasak diye yazanlardan birisi benim ve eğer bu lafı bana söylüyorsanız kendi meritlerimi tek tek kimlerden aldığıma bakabilirsiniz HyperLup sen zaten activity sayesinde havadan kazanmışsın meritlerini ve statünü ; OraLED sende -8 Trust sahibi güvenilmez adamın tekini hesabını sattığı başlığın altında övmüşsün çok tanıyormuş gibi adam da sana merit atmış. İnsanın sabrının sınırlarını zorluyorsunuz merit satışı yasak olmasa bende kalkıp bu adama burada laf etmem başarılarının devamını diler geçerim. Mevcut olan admin ve moderatör tarafından koyulan bir kuralı dile getiriyorum diye kalkıp da beni multicilikle kurallara uymamakla suçlayamazsınız. Birinin illegal bir işine şahit olduysanız isim belirterek suçlama yapın lafı ortaya atmayın... HyperLup Madem eski kullanıcısın akla karayı ayırt etmeyi de öğrenmiş olman lazımdı bunca zamandır...

●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
HyperLup
Sr. Member

View Profile
June 11, 2018, 04:20:14 PM
Last edit: June 11, 2018, 04:32:21 PM by HyperLup

Yasak diye yazanlardan birisi benim ve eğer bu lafı bana söylüyorsanız kendi meritlerimi tek tek kimlerden aldığıma bakabilirsiniz HyperLup sen zaten activity sayesinde havadan kazanmışsın meritlerini ve statünü ; OraLED sende -8 Trust sahibi güvenilmez adamın tekini hesabını sattığı başlığın altında övmüşsün çok tanıyormuş gibi adam da sana merit atmış. İnsanın sabrının sınırlarını zorluyorsunuz merit satışı yasak olmasa bende kalkıp bu adama burada laf etmem başarılarının devamını diler geçerim. Mevcut olan admin ve moderatör tarafından koyulan bir kuralı dile getiriyorum diye kalkıp da beni multicilikle kurallara uymamakla suçlayamazsınız. Birinin illegal bir işine şahit olduysanız isim belirterek suçlama yapın lafı ortaya atmayın... HyperLup Madem eski kullanıcısın akla karayı ayırt etmeyi de öğrenmiş olman lazımdı bunca zamandır...

'havadan' değil,

Sen Bitcoin'i duyalı birkaç ay oldu belki de hiç satın almadın.
Ben Bitcoin'i duyalı yıllar oldu 1 / 1.5 yıldır da bu forumdayım.

Bu sistem de Theymos'un eski üyeleri yeni üyeleri birbirinden ayırdığı bir sistem, beğenmiyorsan forumu kullanmayabilirsin ya da bundan sonra 'etiketlenmediğin' şeylere atlama çünkü ben seni etiketlemedim ve senden bahsetmedim.

Not: Yine yeni bir üyeden eski üyelere şekil şükül sadece telefondan diğer hesabın creange'yi buldum, üstelik kendi yan hesabına üç merit atmışsın yani merit ticareti yapmışsın. İstersen diğerlerini de bulabilirim bundan sonra 'havadan' gibi garip tabirler kullanma.

Leteravian archive http://archive.is/fxlt4
Creange archive http://archive.is/LJm1W
Leteravian
Full Member

View Profile WWW
June 11, 2018, 09:36:17 PM
Last edit: June 11, 2018, 10:28:35 PM by Leteravian

'havadan' değil,

Bu sistem de Theymos'un eski üyeleri yeni üyeleri birbirinden ayırdığı bir sistem, beğenmiyorsan forumu kullanmayabilirsin ya da bundan sonra 'etiketlenmediğin' şeylere atlama çünkü ben seni etiketlemedim ve senden bahsetmedim.

Not: Yine yeni bir üyeden eski üyelere şekil şükül sadece telefondan diğer hesabın creange'yi buldum, üstelik kendi yan hesabına üç merit atmışsın yani merit ticareti yapmışsın. İstersen diğerlerini de bulabilirim bundan sonra 'havadan' gibi garip tabirler kullanma.

Ulan ; Adam site sahibi ve ben sitesini açtığı günden beri takip ediyorum Türk olması ben olduğum anlamına mı gelir be mal ! İspatlamazsan adam değilsin yaz Theymos'a de ki bu adamları bir karşılaştır aynı ip mi, tual görsel verileri aynı mı ,kim bunlar multi hesap mı diye hayır değil derse ama sen kullanma bu forumu bir zahmet al voltanı... Adam hizmet sunuyor tabiki merit atıcam hatta şimdi sana inat yine atıcam üstelik adama da özel mesaj atıp bu posta eğer varsa bana sMerit atmasını rica edicem var mı itirazın sende hizmet sun sana da atayım ama nerdeeee ! Anca burada boş yorum atarsın post kasmak için .... Bunun yanı sıra hesabımın açılış tarihine bak üşengeç herif aramızda kaç ay var sanki dümbüğe bak yeniden eskiye şekil şukulmuş çapsız herif... Bitcoinden mi ibaret kripto para piyasası btctalktan mı ibaret ? Foruma senden bir kaç ay sonra girdim diye kime bu artistliğin ? Meritleri havadan değilmiş belki havadan değildir gelen statün bu güne kadar attığın tüm postlara baktım anca laf salatası laf olsun torba dolsun activity kasayım mentalite bu açılan Topic Sayısı ise sadece 3 ;  Bak sayemde uzun bir paragraf yazabildin sonunda foruma yoksa herşeyin tek cümleden ibaret... 1 tane faydalı işin yok şu forumda kalkmış birde bana laf atıyor... Etiketlemedim seni diyorsun ya kimeyse lafın etiketleyeceksin o zaman lafı ortaya koyup gitmeyeceksin yasak kelimesini kullanan herkesi zan altında bırakıyorsun BIRAKMAYACAKSIN !

HyperLup
Sr. Member

View Profile
June 11, 2018, 10:35:36 PM

'havadan' değil,

Ulan ; Adam site sahibi ve ben sitesini açtığı günden beri takip ediyorum Türk olması ben olduğum anlamına mı gelir be mal ! İspatlamazsan adam değilsin yaz Theymos'a de ki bu adamları bir karşılaştır aynı ip mi, tual görsel verileri aynı mı ,kim bunlar multi hesap mı diye hayır değil derse ama sen kullanma bu forumu bir zahmet al voltanı... Adam hizmet sunuyor tabiki merit atıcam hatta şimdi sana inat yine atıcam üstelik adama da özel mesaj atıp bu posta eğer varsa bana sMerit atmasını rica edicem var mı itirazın sende hizmet sun sana da atayım ama nerdeeee ! Anca burada boş yorum atarsın post kasmak için .... Bunun yanı sıra hesabımın açılış tarihine bak üşengeç herif aramızda kaç ay var sanki dümbüğe bak yeniden eskiye şekil şukulmuş çapsız herif... Bitcoinden mi ibaret kripto para piyasası btctalktan mı ibaret ? Foruma senden bir kaç ay sonra girdim diye kime bu artistliğin ? Meritleri havadan değilmiş belki havadan değildir gelen statün bu güne kadar attığın tüm postlara baktım anca laf salatası laf olsun torba dolsun activity kasayım mentalite bu açılan Topic Sayısı ise sadece 3 ;  Bak sayemde uzun bir paragraf yazabildin sonunda foruma yoksa herşeyin tek cümleden ibaret... 1 tane faydalı işin yok şu forumda kalkmış birde bana laf atıyor... Etiketlemedim seni diyorsun ya kimeyse lafın etiketleyeceksin o zaman lafı ortaya koyup gitmeyeceksin yasak kelimesini kullanan herkesi zan altında bırakıyorsun BIRAKMAYACAKSIN !

Ben sana bir şey demememe rağmen ki sana söylemediğimi bir önceki mesajımda belirtmiştim bana bu şekilde bir üslubla yanaştığından dolayı seni itin götüne sokmak görev oldu.

https://etherscan.io/tx/0xe943f5fc141375ff253eb0a58a6da6f2a7e8b13f21c6c0d9315b73e6b5d509e0

Şu an hem merit ticareti yapıyor, hem multi kullanıyor, hem başkalarını ticaret yapmakla suçluyor hem de bana küfrediyorsun. Ben ibreti alem olması için yukarıdaki arşivleri ve txid'i bu konuda tutuyorum, seni şikayet etmeyeceğim çünkü herkes multi kullanıyor ama olurda biri şikayet etmek isterse yukarıdaki arşivleri ve bu txid'i göndermesi yeterli.

Not: Bana 'ulan', 'mal', 'adam değilsin', 'üşengeç herif', 'dümbüğe bak', 'çapsız herif' gibi hakaretler kullanıp agresif tavırlar sergilemense üstünden atamadığın 'eziklik psikolojisi' ve 'aşağılık kompleksinden' geliyor. Bu komplekse sahip olduğun seni etiketlemediğim halde mesajımı üstüne alınmandan belli, üzüldüm kimin çocuğuysan ailen için zor olmalı ayrıca seni kınıyorum.
Leteravian
Full Member

View Profile WWW
June 11, 2018, 10:55:24 PM
Last edit: June 12, 2018, 08:39:20 AM by Leteravian

Ben sana bir şey demememe rağmen ki sana söylemediğimi bir önceki mesajımda belirtmiştim bana bu şekilde bir üslubla yanaştığından dolayı seni itin götüne sokmak görev oldu.

https://etherscan.io/tx/0xe943f5fc141375ff253eb0a58a6da6f2a7e8b13f21c6c0d9315b73e6b5d509e0

Şu an hem merit ticareti yapıyor, hem multi kullanıyor, hem başkalarını ticaret yapmakla suçluyor hem de bana küfrediyorsun. Ben ibreti alem olması için yukarıdaki arşivleri ve txid'i bu konuda tutuyorum, seni şikayet etmeyeceğim çünkü herkes multi kullanıyor ama olurda biri şikayet etmek isterse yukarıdaki arşivleri ve bu txid'i göndermesi yeterli.

Not: Bana 'ulan', 'mal', 'adam değilsin', 'üşengeç herif', 'dümbüğe bak', 'çapsız herif' gibi hakaretler kullanıp agresif tavırlar sergilemense üstünden atamadığın 'eziklik psikolojisi' ve 'aşağılık kompleksinden' geliyor. Bu komplekse sahip olduğun seni etiketlemediğim halde mesajımı üstüne alınmandan belli, üzüldüm kimin çocuğuysan ailen için zor olmalı ayrıca seni kınıyorum.

Hadi bakalım el mi yaman bey mi görelim ispatlamazsan ben seni admine şikayet edicem iftira atılıyor diye hiç bir ezikliğim yok evelallah sadece lafımı hak edene esirgemem elinden geleni ardına koyma... Sen kim beni itin götüne sokmak kim ? Konu başlığını açan sensin muhtemelen zoruna giden yorum gelince burada ahkam kesiyorsun ; Creange'i tanımıyorum demedim ki ben verdiği hizmetten dolayı merit verdim , benim hesabım değil dedim. Zamanında bana eth göndermiş olması hiç bir s....kim ispatlamaz TxHash ın tarihine bile bakmaya acizsin üşengeçlik akıyor resmen senden Merit ticareti yapıyormusum evet 224 days 41 mins ago (Oct-30-2017 10:15:22 PM +UTC) de merit sattım ben tövbe yarabbim ya akıllısı denk gelmez ki karşıma... Gocunacağım bir şey olsa locationa yazmazdım zaten adresimi ; İstediğin gibi şikayet edebilirsin admine moderatöre benim çekindiğim hiç bir şey yok dediğim gibi bu tarz durumlarda adminler neye bakacaklarını çok iyi bilirler gülüm sen şikayet et onlar kanaat getirir... HAVADAN merit kazanmıyoruz senin gibi...

Edit : Valla bende böyleyim işine gelmiyorsa ignore et hak edene iftira atana ağzıma geleni söylerim ayrıca sen bana üzülme aman diyim sakın ha üzülme sen kendine üzül hesabı açtığından beri 3 tane boş topic ve işe yaramaz yüzlerce postuna üzül... Ama ne yapalım işte Theymos'un kalifiye üyelerle işe yaramaz üyeleri ayırt etmek için getirdiği bir sistem henüz yok... Anca senin gibilerin ağzına boş laf vermeye yarayan merit sistemi geldi... Olur da bir gün geçmişe dönük postlarınız kontrol edilmeye başlanırsa o zaman görücem ben seni artık itin götüne mi giriyon nereye giriyon bilemem... Bu da son sözlerim olsun daha da muhattabım değilsin...

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: