Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:27:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance , Yaptığı Son Yatırımla Piyasada İlgi Odağı Oldu  (Read 144 times)
forumevi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
June 06, 2018, 07:44:09 PM

Dünyanın en büyük kripto platformu Binance,5 Haziran’da yayınlanan bir basın açıklamasına göre, blockchain temelli e-spor oylama platformu chiliZ‘ye gizli bir yatırım yaptı.

Yapılan açıklamaya göre, Binance‘ın yatırım yaptığı Malta merkezli platform, küresel bir spor ve eğlence şirketi olan Mediarex Group‘un bir üyesi. Binance ve chiliZ‘nin, spor endüstrisine geleneksel spor takımları için bir hayran ekosistemi oluşturulması için ortaklık kurduğu söyleniyor.

Yine basın açıklamalarına göre chiliZ, zaten kapalı token satışlarıyla devam eden “özel oylama” üzerinden 27 milyon dolar kazanmış durumda. Şirket, Binance’in yaptığı bu ekstra yatırımının “teknik bilgi, yenilik ve yaratıcılık paylaşımını mümkün kılacağını” söyledi.

Kripto topluluklarında CZ olarak daha iyi bilinen Binance CEO‘su Changpeng Zhao, chiliZ‘nin  blockchain teknolojisini kucaklamanın yaratıcı bir yolunu bulduğunu söyledi.Ayrıca CZ chiliZ CEO‘su Alexandre Dreyfus‘un atığı teşekkür tweet’ine şifreli bir şekilde yanıt verdi:

CZ

@cz_binance
 Thank for helping Binance so much!  This is the least we could do.  Congrats! https://twitter.com/alex_dreyfus/status/1003932468267962368

Bu yılın Mart ayında Binance, Malta‘ya, “kripto ve fintek söz konusu olduğunda ülkenin çok açık fikirli olduğunu” iddia ederek şirketi Malta’ya taşıyacağını duyurdu.

Şu anda Binance, 24 saatte yakaladığı piyasa hacimiyle dünyanın en büyük kripto platformu olarak görülüyor.(Basın saatine günde 1.6 milyar dolar.)

Geçtiğimiz hafta Binance, yeni blockchain projelerinde bir yatırım aracı olarak BNB tokenlerini kullanarak 1 milyar dolar değerinde bir fon oluşturma planlarını açıkladı.

KAYNAKcointelegraph.com
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715254055
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715254055
Reply with quote  #2

1715254055
Report to moderator
1715254055
Hero Member
*

Ignore
1715254055
Reply with quote  #2

1715254055
Report to moderator
1715254055
Hero Member
*

Ignore
1715254055
Reply with quote  #2

1715254055
Report to moderator
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
June 06, 2018, 08:41:15 PM

Bnbdeki son çıkışın ana sebebini düşünüyordum iki gündür. Gaza geldim 14.90 dan daha fazla çıkmaz diye satmistim. Lakin bu sefer çıkacağı tuttu 17 doları da gördü.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 06, 2018, 10:19:09 PM

Binance borsa olmanın ötesinde blockchain teknolojisine yatırım da yaparak bu piyasayı geliştirmek niyetinde. Binance ‘den ardarda yeni haberler geliyor, oluşturmayı planladıkları fon için ortak arıyorlardı en son. Binance’nin girişim konusunda hızına yetişilmiyor.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 06, 2018, 10:25:21 PM

Binance taki bu inavasyon kabiliyeti başka hiçbir borsa da yok sanırım. Her türlü yenilik, etkinlik, ayrıca yönetim ve yazılım olarak da güzel gidiyorlar. Bu yakaladığı hizmet ve başarı umarım sürekliliğini korur..

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 06, 2018, 11:28:51 PM

Tek bir borsanın bu kadar baskın hale gelmesi blockchain teknolojisine, bitcoine ciddi zararlar verebilir. En başta mantığına ters. Umarım diğer borsalarda binance gibi kendini geliştirir veya yenileri çıkar ve dağılım biraz daha dengelenir. Binance'ın başına bir şey gelirse özellikle altlar perişan olacaktır.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
DogTheHunter
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 272

View Profile
June 07, 2018, 06:32:02 AM

Tek bir borsanın bu kadar baskın hale gelmesi blockchain teknolojisine, bitcoine ciddi zararlar verebilir. En başta mantığına ters. Umarım diğer borsalarda binance gibi kendini geliştirir veya yenileri çıkar ve dağılım biraz daha dengelenir. Binance'ın başına bir şey gelirse özellikle altlar perişan olacaktır.

Bu binancenin şuçu değil . Diğer borsaların başarısızlığı diye düşünüyorum . Bir zamanlar poloniex kraldı , öldü . Sonra bittrex kraldı, öldü .
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 07, 2018, 06:38:23 AM

binance diğer borsalardan olumlu anlamda farklı seyrediyor. adamların kısa ve uzun vadeli planlarının yalnızca küçük bölümünü görüyoruz. kim bilir daha neler yapacaklar. bu performans ile bnb kesinlikle 50 doları hak ediyor.
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
June 07, 2018, 07:41:10 AM

Binance ve diğer büyük borsalar gibi, ülkemizdeki borsalara biraz vizyonunu genişletse daha çok altcoin barındırsalar ve en önemlisi yerli sağlam bir kripto para çıksa tadından yenmezdi.  Wink
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
June 07, 2018, 07:44:20 AM

Bnb nin önü açık izleyelim bakalım ne olacak nasıl bir yol izleyecekler ,binance nin ciddi bir uğraş içerisinde olup çalıştığı ortada .
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 07, 2018, 07:55:09 AM

Adamlar ileriye dönük çok mantıklı yatırımlar yapıyorlar, blockchain teknolojisine en iyi ayak uyduran borsa olarak düşünüyorum.  Bunun gibi aksiyonlarla zirvede kalacaklardır.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
June 07, 2018, 08:25:42 AM

forumun %90 ı içi boş, imza kampanyası için atılmış msj larla dolu. tıpkı bu konuda ki gibi.
@ Binancenin bcn ve qkc de yaptığı aleni spekülasyon piyasa için ne kadar tehlikeli farkındamısınız bilmiyorum. piyasayı elinde oynatıyor. acilen sağlam bir rakip lazım..
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
June 07, 2018, 08:30:33 AM

Binance' ın kazandıklarını bu şekilde yatırımlarda kullanması hem daha karlı hem de düşündürücü. Aslında merkeziyetsiz bir şirket nasıl olur nasıl çalışır kafam karışık

Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
June 07, 2018, 08:57:42 AM

Biance nin piyasada var olma etkinliğini artırma yönünde ki bu hareketleri çok güzel ancak diğer kripto paralar üzerinde bir tehdit oluşturacakmış gibi görünüyor. Borsanın her kripto paraya eşit bölünmesi ve pastanın adaletli dağılması lazım ki yatırımlar tehlike yaşamasın.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
June 07, 2018, 09:46:29 AM

Borsaların ICO ları fonlamasını gelecekte daha fazla göreceğiz sanırım. Bu tarz gelişmeler piyasanın geleceği adına umut verici ama yeterli değil, piyasanın daha fazla sıcak paraya ihtiyacı var.
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
June 07, 2018, 09:51:11 AM

Binance'in iş geliştirme takımını oldukca basarılı degerlendiriyorum, bircok deger yaratılyorlar şirkete istikrarlı bir şekilde buyuyor, token çıkardı, icolara ortak olmaya basladı hep iştigal konularıyla baglantılı sonucta.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
June 07, 2018, 10:07:33 AM

forumun %90 ı içi boş, imza kampanyası için atılmış msj larla dolu. tıpkı bu konuda ki gibi.
@ Binancenin bcn ve qkc de yaptığı aleni spekülasyon piyasa için ne kadar tehlikeli farkındamısınız bilmiyorum. piyasayı elinde oynatıyor. acilen sağlam bir rakip lazım..

Attığınız postları inceledim, sizin de çok farklı olduğunuzu söyleyemeyeceğim. 3-4 kelimelik herhangi bir bilgi vermeyen ya da fikir paylaşımında bulunmadığınız mesajlarınızla foruma büyük bir katkıda bulunmuş olmuyorsunuz. Siz de bir imza kampanyasına katılabilirsiniz, belki mesaj kaliteniz yükselir.
a.sena
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 07, 2018, 10:41:58 AM

Binance bundan oncede saglam bir borsaydi zaten. Bana kalirsa kripto piyasasinin bir numarasi. Hacklenme olayini bile bir anda unutturabildiler. Bir rakip olsa iyi olur tabiki.
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
June 07, 2018, 11:01:23 AM

Binance kripto piyasasında sağlam adımlar ile ilerliyor , kripto piyasasının 1 numaralı ismi olma yolunda ,çıkardığı koin bile çok kısa sürede 160 kata ulaştı , gözümüzün önünde umursamadık kaçtı elden.

rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
June 07, 2018, 01:04:33 PM

Attığınız postları inceledim, sizin de çok farklı olduğunuzu söyleyemeyeceğim. 3-4 kelimelik herhangi bir bilgi vermeyen ya da fikir paylaşımında bulunmadığınız mesajlarınızla foruma büyük bir katkıda bulunmuş olmuyorsunuz. Siz de bir imza kampanyasına katılabilirsiniz, belki mesaj kaliteniz yükselir.
evet haklısınız. bir süre önce bende farkettim bunu. forumun kalitesizliğine ayak uydurduğumun farkına vardım. msjlarımın içeriğimi değiştirmeye karar verdim.sizde farkındaysanız attığım msj lardan bir kazanç beklentim yok..
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
June 07, 2018, 01:46:25 PM

Binance kendisini devamlı geliştirmekle kalmıyor çok titiz çalışıyor. Bir zamanlar kucoin elinde tuttuğunuz kucoin kadar kazanç sağlayacaksınız diyerek bir yer tutmuştu sonra o gaz da kaçtı. binance tekrar büyük borsaların arasında yerini aldı.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: