Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:48:25 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ayetel kürsi okurken bir cinni varlık..  (Read 279 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 06, 2018, 09:41:07 PM

Sağıma doğru dönüp yatarken ayetel kürsi okuyorum 500 ü gecik bir sayıya ulaştıktan sonra daha doğrusu sayısı hakkında bir tahminim yok saymadan canım sıkılına kadar devam ediyorum tahminimce 500 ü geçmiştir diye yazdim neyse aniden yüzlerce ayaksesi ve değişik dillerde fısıldaşma tarzı bir olay gerçekleşiyor 2 tane siyah elleri birbirine gecik halde sanki kollarını birleştirmişler gibi kapşonlu uzun elbiseli varliklar onlara bakınca bulanık görme etrafın sallanması ardından tamamiyle çıplak vücudu yara bere icinde tüysüz sağ gözü küçük sol gözü irice bir varlık değişik bir dilde konuşmasına rağmen anlıyorum fakat ben normal konuşuyorum yeter senin yüzünden bu hale geldim dediğini hatırlıyorum vücudu yanmış haldeydi yorganı üstüme örtüp ihlas süresi okumak istedim örtüyü kaldırıp saldırmaya çalıştı fakat zarar veremedi bu süreler ile bana işlemez gibisinden bir cümle kurdu tam hatırlamıyorum salavat getirince kendini geri attı salavat bitince üzerime gelirken tekrar salavat başlayıp gelmesini engellemek icin elimi kaldırdığımda gözüne girdi ve küçük olan gözü cıktı çığlık attığında o 2 tane kapşonlular fısıldaşmaya başladı ve alıp götürdüler götürülürken hesabını vereceksin dedi fakat konuşmaları başka dildeydi sanki arapça osmanlıca ibranice karışımı gibi lütfen beni bilgi ışığınız ile aydınlatın...

Okadar ayetel kürsiye dağ dayanmaz bana nasıl böyle bir saldırı olabilir ?

Kalkarken ise 6 defa uyandım arka arkaya tamamen kalktıgımda ise duama devam ediyordum

Anlattıklarım kesinlik rüya değildir ve gerçektir
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 06, 2018, 09:49:03 PM
Last edit: June 07, 2018, 10:10:05 AM by Leteravian

LSD (Lysergic acid diethylamid) falan mı aldın ? Yada bilmeden bu etkiyi yaratan bir şey mi yedin içtin yada oruç kafana mı vurdu ?

İnsan ölmeden gözünde ki perde kalkmaz (yani farklı boyutlarda ki canlıları göremezsin)...

"Sizin onları göremeyeceğiniz yerden sizi görürler" (A'raf, 7/27) Kaynak Kur'an-ı Kerim

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
June 07, 2018, 01:08:49 AM

500 ayeteli  geçtikten sonra süperin dolmuş ise  hızlıca  iki kere  yukarı, yukarı,  üçgen, kare, ve aşağı tuşuna basıp     yuvarlağa  basacaksın .

Bu şekilde kombo oluyor. Ve yaratıkların hepsi yok oluyor.

Ama bunları  Süperin dolmuşken yapman lazım

Bak bu videodakini de deneyebilirsin.  :  https://www.youtube.com/watch?v=qa36t6ahz9s
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 07, 2018, 10:04:40 AM

Yazık size çok cahil kalmıssınız akp koyunları gibi acıdım size şimdi.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
June 08, 2018, 11:25:40 PM

Ya senin ben amına koyum okumuyum okumuyum dedim gece gece okudum uyuyamıyacam şimdi, bu nasıl bir hikaye nasıl bir betimleme şerefsiz tüylerim diken diken oldu
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
June 09, 2018, 02:03:36 PM

Hayal gücünüz mükemmel. Ya da psikyatrik bir sorununuz olabilir. Acilen bir uzmandan yardım almanız gerekiyor. Çünkü gördüğünüz sanrılar ciddi bir akıl hastalığının belirtisi. Bu durumu ailenize anlatıp, tıbbı yardım alın.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:27:36 PM

Yazık size çok cahil kalmıssınız akp koyunları gibi acıdım size şimdi.

Bence sen acınacak haldesin açtığın konu başlığına bak yazdığın içeriğe bak insanlara kendini şizofren bir mal olarak deklare ettin ve resmen bir konu kirliğili oluşturdun forumda tebrikler... İslâma inanan kişileri cahil olarak nitelendirmen ise ayrı bir konu. Sen gidip biraz kumda oynasana ne bileyim yere pagan işaretleri falan çiz, gözün kapalı inandığın ingiltere kökenli amerikan merkezli basın ve kuruluşlarının münasip bir yerlerini yala,  ne bileyim bir safari yap atalarınla yakın akrabalarınla kaynaş hadi gülüm...

Bu arada akıllı insanlar kendilerini hep bilgisiz olarak görenlerdir çünkü sürekli öğrenmeye açıklardır senin gibi sığ kafalı değillerdir kendini insanlardan akıllı görme bu yüzden ; Akılsızlığını belli ediyorsun...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 09, 2018, 03:17:42 PM

delirmişin dogru bakırkoye acılen
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
June 09, 2018, 03:18:37 PM

Bu konuda biraz da psikolojinin önemli olduğunu düşünüyorum. 500 değil 100 olsa bile bu 1 saati gecik süre demek oluyor. Bu zamanda fark etmeden uyumuş da olabilirsin. Çünkü bazı aktiviteleri uzun süre yaptığımız zaman bu olay ruyalsrimiza da etki ediyor.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 09, 2018, 09:45:03 PM

Bu konuda biraz da psikolojinin önemli olduğunu düşünüyorum. 500 değil 100 olsa bile bu 1 saati gecik süre demek oluyor. Bu zamanda fark etmeden uyumuş da olabilirsin. Çünkü bazı aktiviteleri uzun süre yaptığımız zaman bu olay ruyalsrimiza da etki ediyor.

2 Sene önce günümün yaklasık 5 saatini zikir çekmeye zikirken kasıt esma yani Allahın 99 ismini anardır ve salavat getirip bitirirdim. Yukardaki Leteravian arkadaşa katılmıyorum onun seviyesi ile benim seviyem cok ayrı biz yer geldi gününmüzün 10 saatini kurana ayırdık o yüzden onu muhattap alacak değilim. Ayrıca karsılastıgım olaylar devam edecek.
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49

View Profile
June 09, 2018, 10:29:20 PM

ilginç bir konu olmuş.Bu forumda böyle bir konu ile karşılaşacağımı düşünmezdim. O çok farklı. Diyeceğim sen okumaya ve takmamaya ve dua etmeye devam et. Gördüklerine takılırsan işin içinden çıkmazsın.  Allah yar ve yardımcın olsun.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
June 09, 2018, 11:34:12 PM

2 Sene önce günümün yaklasık 5 saatini zikir çekmeye zikirken kasıt esma yani Allahın 99 ismini anardır ve salavat getirip bitirirdim. Yukardaki Leteravian arkadaşa katılmıyorum onun seviyesi ile benim seviyem cok ayrı biz yer geldi gününmüzün 10 saatini kurana ayırdık o yüzden onu muhattap alacak değilim. Ayrıca karsılastıgım olaylar devam edecek.
1>Su cumle senin bencil biri oldugunu belirtiyor aslinda. Baska birisinin yasami hakkinda hicbir bilgiye sahip olmadigin halde kendini kibrinden dolayi ondan ustun tutuyorsun. Eger mevcut inancinin sebebi cehennemde yanma korkusuysa ve yaptigin iyilikler karsiliginda tanriyla yaptigin pazarliksa sizler gercek kotulersiniz.
2>Olayin sebebine gelince; sen kendi turunden baska goremedigin varliklari salt kotu olarak imgeleyip onlara nefret duydun kibrinle dolayisiyla negatif dusunceleri cektin bilincaltinla ve gordugun sey sendin(Hayatinin geri kalanini bir deli olarak surdurmek istiyorsan devam edebilirsin). Bir insana veya herhangi canliya dusmanlik beslersen o da sana aynisini besler ve onun sana zarar verebilmesi Haktir. Ayrica kotu birine kotuluk yapmakta seni iyi biri yapmaz. Nietzsche:"Her kim bir canavarla çarpışmayı göze alırsa, bir canavar olmayı da göze alsın. Çünkü uçuruma uzun süre bakarsanız, uçurumda sizin içinize bakmaya başlar."
3>Elindeki bardak dolu ustelik seninkisinde dogru-yanlis hersey var. Daha cok sey ogrenebilmek icin once sahip oldugunu bitirmelisin yada sindiremeyecegini dokmelisin.
Devami senin inancini asiyor benden bukadar.
Kirmizii
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile WWW
June 09, 2018, 11:46:05 PM

Geçmiş olsun. Bazı şeyler var rüya mı değil mi anlamak imkansız. Bu yaşadığınızı uydurmadıysanız bilimsel olarak böyle bişeyin olabileceğini ya da olamayacağını bilebilmek imkansız
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
June 10, 2018, 12:14:42 AM

O çıplak gelenlerden bana yönlendir onu bir sikeyim (reşit olması şartı ile.) 2 dua ile onu da halledersin sen. Nas ve Felak kombinasyonunu deneyebilirsin. Ben de fıkradaki gibi "hah bi sizi sikmemiştim sizi de siktim tam oldu" der döner götümü uyurum.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
June 10, 2018, 12:54:08 AM

bayadır uzak kalmıştım forumdan. yine aynı tipler yine aynı saçmalıkları.

siz nasıl bi çeşitsiniz arkadaşım? çok para kazanıyorsunuz belli anladık. kimin yan hesabıysan işi trolle vurmuşsun. ne kullanıyorsan pm'den atsana bende o kafaya ulaşmak istiyorum. ACİLLL Smiley
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
June 11, 2018, 04:02:37 PM

sen ne izliyorsun nerelerde geziyorsun yada ne kullanıyorsun bian önce bırak onları hiçbişey kullanmıyorsanda üzüldüm şuan sana bi hocaya falan git kardeşim böyle hayat geçmez çok zor bi durum Allah kurtarsın ama onlar aşıyı almış bırakmaz artık seni
tasadar
Full Member

Activity: 284
Merit: 100

View Profile
June 11, 2018, 05:31:58 PM

ben iki seçenek görüyorum: yüksek ihtimalle trolsün, düşük ihtimalle ruh hastası  Wink
homajene5
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
June 11, 2018, 05:35:45 PM

çok merak ediyorum 500 ayetl kürsiyi okumak ne kadar zamanını aldı. ve sen bütün bunları yaşamışsan nasıl oldu da kafayı oynatmadın?
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
June 11, 2018, 06:21:35 PM

Havalar çok ışındığından olmuş olabilir . Bu tarz olaylara inanmasamda siz birde Felak ve Nâs Sûreleri deneyiniz  .

tutunkolonyasi
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
June 12, 2018, 06:44:05 PM

bu yazının gerçek olduğunu düşünmüyorum inanmıyorumda hayal ürünü korku filmi senaryosu gibi bişey :d
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: