Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:43:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Oğlum sünnet oldu  (Read 205 times)
hisarardi (OP)
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
June 07, 2018, 08:02:00 AM

Oğlum dün sünnet oldu ve artık tam erkek oldu. Onun jr. artık jr. değil Cheesy Cheesy Cheesy babası hala jr. Bu merit geldiğinden bu yana debelendim durdum. Ama mümkün değil bu şartlar altında. Başlığı da açmamda ki amaç; maksat yeşillik olsun. Allah herkesin evladına hayırlı yaşamlar nasip etsin.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
KriptoKamil
Newbie
*

Activity: 66
Merit: 0

View Profile
June 07, 2018, 08:36:56 AM

Hayırlı olsun kardeşim . Allah murvetini görmeyi de nasip etsin inşallah. Sağlıklı yaşam geçirmesi dileğiyle.
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
June 07, 2018, 08:40:25 AM

Hayırlı olsun. Pilavını yediniz mi Grin Askerliğide yaptım mı tamamdır bi kız isteriz artık ona. Allah eksikliklerini göstermesin Smiley
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 09:15:37 AM

Hayırlı olsun. Pilavını yediniz mi Grin Askerliğide yaptım mı tamamdır bi kız isteriz artık ona. Allah eksikliklerini göstermesin Smiley

Amin hocam, fazlalığı beze sarıp verdiler. Cheesy ne yapacağımı sonradan öğrendim.  Cheesy

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 09:16:12 AM

Hayırlı olsun kardeşim . Allah murvetini görmeyi de nasip etsin inşallah. Sağlıklı yaşam geçirmesi dileğiyle.

Amin Allah razı olsun kardeşim. Cumlemize inşallah

Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 07, 2018, 09:41:11 AM

Allah ; Asker eğlencesini, tezkeresini, söz, nişan, düğün, torunlarının sünnetlerini ve bilimum güzel cemiyetleri görmeyi nasip etsin inşallah vatana millete hayırlı evlat olsun...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
June 07, 2018, 11:44:23 AM

Amin hocam, geçmiş olsun oğlunuzun yanaklarından öpüyorum. Malesef merit sistemi biraz farklı ya, ben atılabilir merit sürekli eklenir diye düşünüyordum. Eklenmeyince kimseye atamıyoruz haliyle
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 11:58:50 AM

Amin hocam, geçmiş olsun oğlunuzun yanaklarından öpüyorum. Malesef merit sistemi biraz farklı ya, ben atılabilir merit sürekli eklenir diye düşünüyordum. Eklenmeyince kimseye atamıyoruz haliyle

Teşekkürler hocam Allah razı olsun

hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 11:59:17 AM

Allah ; Asker eğlencesini, tezkeresini, söz, nişan, düğün, torunlarının sünnetlerini ve bilimum güzel cemiyetleri görmeyi nasip etsin inşallah vatana millete hayırlı evlat olsun...

Allah razı olsun hocam cumlemizden inşallah

tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
June 07, 2018, 12:40:44 PM

Hayırlı uğurlu olsun hocam. düğününü torunlarının sünnetlerini de görürsünüz inşallah.
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 01:34:41 PM

Hayırlı uğurlu olsun hocam. düğününü torunlarının sünnetlerini de görürsünüz inşallah.

Amin dostum Allah razi olsun

Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
June 07, 2018, 01:46:21 PM

Hayırlı uğurlu olsun.Arta kalan parça ile pilav yapsaydınız.Adettendir  Grin
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
June 07, 2018, 05:41:18 PM

Allah analı babalı büyütsün. Umarım vatana millete hayırlı bir evlat olur. Merit sistemi herkesi mahvetti. Atılacak yeterli merit olsaydı herkes çok rahat merit atardı ama yok maalesef.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 06:36:51 PM

Hayırlı uğurlu olsun.Arta kalan parça ile pilav yapsaydınız.Adettendir  Grin

Sağol kardeşim Allah razı olsun. Pilav yasak bana  Cheesy

hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 06:38:57 PM

Allah analı babalı büyütsün. Umarım vatana millete hayırlı bir evlat olur. Merit sistemi herkesi mahvetti. Atılacak yeterli merit olsaydı herkes çok rahat merit atardı ama yok maalesef.

Allah razı olsun hocam. Maalesef merit olayı büyük problem. Kimsede yok.  Hadi bu başlık geyik için açıldı ama altcoin başlıklarında çok kaliteli paylaşımlar var. Onlara bile merit verilmiyor...

aynalitarak
Newbie
*

Activity: 129

View Profile
June 07, 2018, 06:48:15 PM

hayırlı uğurlu olsun hocam . vatana millete faydalı bir genç olduğunu görmek nasip etsin Allah babası gibi kriptocu olsun Cheesy
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 07:56:59 PM

hayırlı uğurlu olsun hocam . vatana millete faydalı bir genç olduğunu görmek nasip etsin Allah babası gibi kriptocu olsun Cheesy
Allah razı olsun hocam teşekkürler iyi dilekleriniz icin

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 07, 2018, 08:00:22 PM

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Allah damatlığını giydiğini de görmeyi nasip etsin Smiley
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
June 07, 2018, 10:58:48 PM

hayırlı uğurlu olsun tam erkek olmuş sünnet düğününden sonra evlenirken düğününüde yaparsın inşallah tekrardan hayırlı uğurlu olsun
kaktus80
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
June 07, 2018, 11:36:35 PM

Hayirli ugurlu olsun.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: