Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:04:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Satılık Legendary Hesap  (Read 1437 times)
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 11, 2018, 10:12:57 PM

5 yıl sonra çıkacaksa 4000 liraya zaten düzgün bir bölüm + meslek edinememiştir. 3000 liraya İstanbul'da aç kalırsın bunu herkes bilir. Evet 2500 ile başlarsın 1 seneye o 3500 2 seneye 4500 olur. Çevremde çok insan var bu paralara ulaşan, ulaşamayan da memur oluyor zaten. Asgari ücretli çalışanın ne yaptığına bakmak lazım. Bugün bir fabrikada işçi maaşı 5 bine yakın risk alan para da kazanır deneyimi yoksa. Ha liseyi zar zor bitirmiş bitirememiş, meslek edinememiş, cahil ve interneti kullanmayı dahi bilmeyen birisi ise o kişi asgari bile alsa şükreder. Bana bir bilgisayar bir de hızlı ve stabil internet bağlantısı ver her ay en az 2000 lira kazanırım. Başka bir şey istemedim bak internet ve bilgisayar sadece. Mesleğim de bilgisayarla alakalı değil.

Arkadaşım 1.si Türkiye istanbuldan ibaret değil 2.si Türkiyenin %60 ı asgari ücretle çalışıyor 3. sü hangi fabrikaymış şu valla bende üniversite mezunuyum ama 5 bin lira diyorsun gidip hemen başlayım hiç farketmez valla Metro Groß Markt da satış müdürü arkadaşım bile 3 bin TL alıyor ondan 2 bin TL fazla parayı fabrika işçiliği yaparak kazanmak gerçekten mükemmel olur yani... Ya da İTÜ de eğitim görevlisi olan arkadaşımdan 500 TL fazla kazanmak efsane olur gerçekten farklı ülkelerde yaşıyoruz galiba yada Enflasyonu %0 ve senede 80 Milyar TL eksiye batmayan paralel evrende ki bir Türkiyeden mi yazıyorsunuz bu foruma ? Ayrıca ben internet üzeirnden aylık şu kadar kazanılır yada kazanılamaz demedim 3 bin TL'ye para değil demene tepki gösterdim... Yoksa kur masternodeları bir kaç tane biraz para ver yada para bile verme airdroptan bountyden yakala şansına Coin de tutarsa ayda 10 bin 20 bin bile kazanırsın ama 3 bin TL bulunduğumuz dönem için iyi bir paradır...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
June 12, 2018, 07:51:05 PM

5 yıl sonra çıkacaksa 4000 liraya zaten düzgün bir bölüm + meslek edinememiştir. 3000 liraya İstanbul'da aç kalırsın bunu herkes bilir. Evet 2500 ile başlarsın 1 seneye o 3500 2 seneye 4500 olur. Çevremde çok insan var bu paralara ulaşan, ulaşamayan da memur oluyor zaten. Asgari ücretli çalışanın ne yaptığına bakmak lazım. Bugün bir fabrikada işçi maaşı 5 bine yakın risk alan para da kazanır deneyimi yoksa. Ha liseyi zar zor bitirmiş bitirememiş, meslek edinememiş, cahil ve interneti kullanmayı dahi bilmeyen birisi ise o kişi asgari bile alsa şükreder. Bana bir bilgisayar bir de hızlı ve stabil internet bağlantısı ver her ay en az 2000 lira kazanırım. Başka bir şey istemedim bak internet ve bilgisayar sadece. Mesleğim de bilgisayarla alakalı değil.

Arkadaşım 1.si Türkiye istanbuldan ibaret değil 2.si Türkiyenin %60 ı asgari ücretle çalışıyor 3. sü hangi fabrikaymış şu valla bende üniversite mezunuyum ama 5 bin lira diyorsun gidip hemen başlayım hiç farketmez valla Metro Groß Markt da satış müdürü arkadaşım bile 3 bin TL alıyor ondan 2 bin TL fazla parayı fabrika işçiliği yaparak kazanmak gerçekten mükemmel olur yani... Ya da İTÜ de eğitim görevlisi olan arkadaşımdan 500 TL fazla kazanmak efsane olur gerçekten farklı ülkelerde yaşıyoruz galiba yada Enflasyonu %0 ve senede 80 Milyar TL eksiye batmayan paralel evrende ki bir Türkiyeden mi yazıyorsunuz bu foruma ? Ayrıca ben internet üzeirnden aylık şu kadar kazanılır yada kazanılamaz demedim 3 bin TL'ye para değil demene tepki gösterdim... Yoksa kur masternodeları bir kaç tane biraz para ver yada para bile verme airdroptan bountyden yakala şansına Coin de tutarsa ayda 10 bin 20 bin bile kazanırsın ama 3 bin TL bulunduğumuz dönem için iyi bir paradır...

İşletme mezunu da üniversite mezunu mühendis, doktor da üniversite mezunu. Ne mezunusun, hangi okuldan mezunsun, ne seviyede network var hepsinden önemlisi Türkiyede dayın, torpilin var mı? Bu soruların cevabı maaşını belirler. O eğitim görevlisi öğretim görevlisi ya da araştırma görevlisi olmasın? Zaten ar gör 4500 alıyor boku püsürüyle. Enflasyon falan anlamam ben şu anki genel maaşlardan bahsettim. Masternode veya başka bir yöntem her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır tartışmayı uzatmak istemiyorum ana fikri okuyanlar anlamıştır.

Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
June 12, 2018, 10:12:01 PM

İşletme mezunu da üniversite mezunu mühendis, doktor da üniversite mezunu. Ne mezunusun, hangi okuldan mezunsun, ne seviyede network var hepsinden önemlisi Türkiyede dayın, torpilin var mı? Bu soruların cevabı maaşını belirler. O eğitim görevlisi öğretim görevlisi ya da araştırma görevlisi olmasın? Zaten ar gör 4500 alıyor boku püsürüyle. Enflasyon falan anlamam ben şu anki genel maaşlardan bahsettim. Masternode veya başka bir yöntem her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır tartışmayı uzatmak istemiyorum ana fikri okuyanlar anlamıştır.

Türkiye'deki insanların %95'inden fazlasının resmi olarak 4000 Türk lirası maaş alabildiğini zannetmiyorum belki primle cartla curtla maaşları artıyor olabilir onda da emekli maaşları kuş kadar oluyorlar ve sonra ortaya sokakta top oynayan çocuklardan ve gençlerden nefret eden yaşlılar doğuyor.
longshortx (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 16, 2018, 11:58:08 AM

ilan aktiftir, hesap halen satışta
SpunkersTR
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 19, 2018, 08:03:16 AM

Yeni gelen merit sistemi ile rütbe alınması zor imza kampanyaları ile o hesabın parası çıkar zaten alıcısına hayırlı olsun
longshortx (OP)
Newbie
*

View Profile
July 08, 2018, 01:51:24 PM

Hesap halen satılmamıştır. İlgilenen arkadaşlar ulaşabilirler.

AKTİF
longshortx (OP)
Newbie
*

View Profile
July 23, 2018, 02:45:06 AM

Activity: 950 üzerinde
Merit: 1000'den fazla (ayrıca çok az gönderilmiştir)

Hiç negatif yorum, ban vs yok. Alım-satım sonralaraında hesaba yazılmış birkaç pozitif  ve güvenilir yorum da bulunmakta. Ağırlıklı Türkçe ve İngilizce olmak üzere 3 farklı dilde post atılmıştır.

Fiyat 15ETH veya BTC değerinden karşılığı. PAZARLIK YOKTUR. ESCROW ZORUNLUDUR.

Fiyat 0,75 BTC'ye düşmüştür.
longshortx (OP)
Newbie
*

View Profile
August 29, 2018, 08:57:34 AM

Hiç negatif yorum, ban vs yok. Alım-satım sonralaraında hesaba yazılmış birkaç pozitif  ve güvenilir yorum da bulunmakta. Ağırlıklı Türkçe ve İngilizce olmak üzere 3 farklı dilde post atılmıştır.

Up!
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 29, 2018, 09:21:59 AM

Up!
hesap suan 15etherden fazla ediyor. fiyat 0,6btc ye düşmüştür derseniz 15 etherden daha düşük bir rakam olusur. farkında olmadan indirim yerine zam yapmıssınız. eth suan 0.041 btc civarlarında
longshortx (OP)
Newbie
*

View Profile
August 29, 2018, 09:41:09 AM

Up!
hesap suan 15etherden fazla ediyor. fiyat 0,6btc ye düşmüştür derseniz 15 etherden daha düşük bir rakam olusur. farkında olmadan indirim yerine zam yapmıssınız. eth suan 0.041 btc civarlarında

Teşekkürler uyarınız için. Makas bu kadar açık değildi BTC-ETH arasında sanırım o nedenle bir hata oldu. Fiyatı 0.6BTC olarak düzeltiyorum.

Yeni fiyat 0.6BTC
jackspow
Member
**

Activity: 178
Merit: 10

Be Free

View Profile
August 30, 2018, 08:53:20 PM

Eskiden bu ücrete değerdi, ancak şuan için sağlam imza kampanyası da bulmak mucize haline geldi. 6 aydan önce ROI yakalamanın imkanı yok. Kaldı ki sağlam imzaya girmemişseniz bu süre 1-1.5 yıla kadar uzar. Değer mi değmez mi kişiden kişiye değişir. Ancak eskisi gibi yüksek olasılıklı olarak olumlu bakamıyoruz bu işe. Borsada coin alıp satmakla benzer bir riske taşındı bu iş. Şuanki konjonktürde bana göre bu fiyat pahalı. 10 eth civarında olsa makul olabilirdi. Legendary hesap gerçekten değerli, ancak şuanki durumda bu kadar da değerli değil.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 31, 2018, 08:33:29 AM

hesabın kime ait oldugunu arkadaştan öğrendim. tabiki burada söylemeyeceğim ama güzel eski bir hesap. cok sık olmasada burada yazıyor. zaten cok sık kullanmadıgı icin satıyormus. hesap buarada hack falan değil. sahsen kendi hesabımı satacak olsam bu fiyata satmam. 0.6 btc tl yada dolara cevirince cok gibi gorunebilir ama btc bazında bakarsak bence ucuz.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
September 09, 2018, 02:00:50 PM

vay be eskilerden kimse kalmadı el değiştirmeyen 3 5 legendary anca kalmıştır.
longshortx (OP)
Newbie
*

View Profile
October 10, 2018, 07:54:46 AM

Son fiyat 0,5BTC!
smic
Sr. Member

Activity: 827
Merit: 250

View Profile
October 10, 2018, 08:54:46 AM

Fiyat iyi fakat iyi imza ve hardcap yapan proje kalmadı gibi bir şey . Eski güzel günlerimize dönersek çok rahat kazandırır .
longshortx (OP)
Newbie
*

View Profile
October 30, 2018, 10:34:12 AM

Son fiyat 0,5BTC!

Up!
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 30, 2018, 11:47:09 AM

verin bana 3 eth legend hesap verim size kasmayin bu kadar Smiley

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
nimbuscl
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
October 30, 2018, 11:27:31 PM

selam ozelden mesaj yaz lutfen ben de bole bisey ariodum . tesekkurler
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 02, 2018, 05:59:12 PM

Bounty kampaniyalarından güzel paralar çıkarıla bilir bu hesabla.Alana da satana da şimdiden hayırlı olsun.Legendary üyelik bounty kampaniyalarında size büyük bir avantaj sağlar.

<I'm Designer from Turkey>
longshortx (OP)
Newbie
*

View Profile
November 17, 2018, 10:19:41 PM

Son fiyat 0,5BTC!

Satış devam etmektedir.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print