Bitcoin Forum
May 17, 2024, 07:30:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: KREDİ VE BANKA KARTI İLE COİN ALMA SİTESİ  (Read 300 times)
solidas (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
June 07, 2018, 11:29:27 AM

Arkadaşlar size banka veya kredi kartıyla coin alabileceğiniz türk bir siteden bahsedeceğim.
hesabınızı onaylattıktan sonra banka veya kredi kartını sisteme yüklüyoruz. Sonra istediğiniz coini alabilirsiniz.
Site türk sitesi ingiltere kurulmuş.
https://www.koinal.io/
l
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 07, 2018, 09:42:40 PM

Arkadaşlar size banka veya kredi kartıyla coin alabileceğiniz türk bir siteden bahsedeceğim.
hesabınızı onaylattıktan sonra banka veya kredi kartını sisteme yüklüyoruz. Sonra istediğiniz coini alabilirsiniz.
l

günay afrika cumhuriyetinde kuraydınız ingiltere zahmet etmişsiniz.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 08, 2018, 01:24:17 AM

Cheesy güney afrika yazmış arkadaşın biri evet ingiltere biraz uzak olmuş anadoluya Cheesy neden oralara kadar gittiniz acaba Smiley kredi katkı ile hiç alıımım olmadı olanlar biilgi vereblirler.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 08, 2018, 06:28:20 AM

site tasarımı güzel ama sade olmuş hatta bazı bilgiler ana sayfaya eklenmemiş. ana sayfanın en alt kısmında iletişim bilgileri, SSS gibi konularda üst tarafta kolay erişim için menüler yok. ne kadar komisyon alacağınız yazmıyor. bu bilgileri tam olarak girmeden konuyu açmanız bence eksiklik olmuş.

nesso
Sr. Member

Activity: 631
Merit: 259

View Profile
June 08, 2018, 08:01:12 AM

Söyle bir baktım her şey iyi hoş güzel renkler tasarım güvenilir ama çok fazla eksik var. Bu bir anda beni ürküttü, umarım eksikleri giderilir bir an önce
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 09, 2018, 06:18:09 AM

sitenin tasarımı hoş ama tamamlanmadan buraya konu açmışsınız. site üzerinde çeşitli linkler ile ne kadar şeffaf olduğunuzu belirtmelisiniz. komisyon oranı nedir ve borsalar ile rekabet edebilecek düzeyde mi? SSS sayfası arıyoruz işte.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
CAH
Newbie
*

Activity: 103

View Profile WWW
June 09, 2018, 10:08:25 PM

Sade tasarımlı siteleri seviyorum da bu da çok sade olmuş komisyonlarla ilgili bilgi de olsaydı iyi olurmuş.
Şu anda ki fiyatta Türk borsalarına göre %3'lük bir fark var. kredi kartı ile alımda daha başka komisyon uygulanıyor mu?
komodosevket
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
June 10, 2018, 01:19:33 PM

desenize yeni bir dolandırılma sitesi milletin anasını ağlatacaksınız
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 11, 2018, 12:52:04 PM

l

Bari bir kaç kuruş harcayında forumda rütbeli insanlara konu başlığınızı açtırın. Sırf site ismini duyurmak için yeni üyelik açıp tanıtım yapıyorsunuz, site ile bağlantınız yokmuş gibi.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 12, 2018, 05:39:43 AM

Bu tip platformları kredi kartı bilgileri verilirken iki kere düşünmek gerekiyor. Umarım üç beş gün sonra birisi çıkıp bunlar şöyleler böyleler yazmaz buraya  Undecided

elektronikposta
Member
**

Activity: 177

View Profile
June 12, 2018, 07:22:11 AM

bu tarz sitelerin piyasada yer edinmeden kullanılmaması gerekiyor diye düşünüyorum. arkadaşları bilmem ama dikkatli olmakta fayda var.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 12, 2018, 07:35:02 AM

Bu tip platformları kredi kartı bilgileri verilirken iki kere düşünmek gerekiyor. Umarım üç beş gün sonra birisi çıkıp bunlar şöyleler böyleler yazmaz buraya  Undecided

Bekleyip göreceğiz bakalım forumda ne kadar yardım edin başlıkları açılacak ve dolandırıldım diyen olacak.
sinanay
Jr. Member
*

Activity: 146

View Profile
June 12, 2018, 09:18:13 AM

aman dikkat edin hocam kredi kartı ilede coin almak nedir git bilinen yerlerden al işte. uğraşmayın bu işlerle.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
June 12, 2018, 11:30:29 PM

Bancor.network kredi kartiyla ethereum almamizi kolaylastiran guvenilir bir site. Daha hic kullanmasamda %10 civarı komisyon alıyorlar belirteyim

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
June 13, 2018, 08:21:26 AM

Bancor iyi bir çözüm ama komisyon oranları çok yüksek, alım satım yaparken bile yüksek komisyon alıyorlar. Yukarıda adı geçen siteye gelince de güvenirliliği kanıtlanmadan kredi kartı bilgisi verilmesine karşıyım.

blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:37:30 AM

Kredi kartiyla coin alinmaz komisyon cok fazla.  Git nakit avans cek taksitli oyle al daha iyi.  Ayrica gonderecekler mi gondermeyecekler mi belli degil aldigin coini.  En azindan nakit ile btcturk ten filan alabilirsin.  Bu piyasada herseye acik olun,  dolandiriciligin binbir turlu sekli var.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Barbarosabay
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
October 26, 2018, 09:00:46 PM

Öncelikle özellikle belirtmeliyimki farklı platform ararken tesadüfen bu forumu buldum bundan sonra daha aktif olacağımıda görebilirsiniz.
Yani yok yeni üye olmuşsun sitenin adamısın gibi ithamlarda bulunmayın istersenizde bulunun çok da önemli değil koinal ile bir bağım bulunmuyor.

Koinal.io ile yaklaşık 6 ay önce tanıştım ve düzenli olarak kredi kartımla alım yapıyorum.

Site hakkında genel bilgi vermek gerekir ise bencede eksikleri var ama gün geçtikçe yeni bir şeyler ekliyorlar ve sistemi geliştiriyorlar.

Koinal.io'da sadece satış işlemi yapılmaktadır cüzdan kısmı bulunmuyor. Örneğin Ripple'ı alıyorsunuz, başka bir platformdaki ripple cüzdanınıza gönderiyorlar ortalama 1 saat içerisinde cüzdanıma her seferinde geldi.

Kimlik ve kredi kartınızı onaylattıktan sonra alım işlemini hemen yapabiliyorsunuz. ilk aşamada güvenmedim kredi kartı bilgisi falan verecez adamlara, sitedeki yardım merkezinde sık sorulan sorular var onları inceledim chatte konuştuk canlı yardımlarıyla falan bana güvenilir geldi.
Zaten standart kimlik, kart görüntüsü ve yazılı evrakları istiyorlar ekstra bir durum yok yani aynı bilgileri BTCturk'e de verdik Bu arada 3D onayı olmadan ödeme yaptırmıyorlar. Buraya üye olduktan sonra başka bir şirketten sms falanda almadım fake bir kurum değil.

İletişim bilgileride var telefon numarası falan ama açıkcası aramadım. Şirketlerini biraz araştırdım İngilterede baya prestijli bir durumları var anladığım kadarıyla site içerisinde de 4-5 farklı dil seçenekleri var yurtdışında daha aktif kullanılıyormuş.

Komisyon oranları kredi kartı alımı yaptırdıkları için %3.99 o da normalde yüksek bir oran ama Türkiye'ye hizmet verdikleri için çok da yüksek değil.
Ne yazıkki bizim insanımız hep siteleri dolandırmaya çalıştığı için kendi çaplarında komisyonu yüksek tutarak önlem almışlar.Kredi kartımı kullanıp sonra Finansbank'ı arayayarak taksit yaptırdığım için çok fazlada önemsemiyorum

Siteyi düzenli kullanan biri olarak benim düşüncem güvenilir bir site. Kredi kartı ile alım yapmak isteyenler siteyi inceleyebilir ama borsa sitesi olmadığı için çok detay beklemeyin alımınızı yapıp geçin derim.

urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 27, 2018, 01:27:30 PM

Kredi ve banka kartınızı böyle bir ortamda sakın 3d secure güvenliği olmayan sitelerde kullanmayın burada kimse kimseye acımıyor söz konusu gizlilik olduğu için coin alır başka adreslere gönderirler sizde bu adreslerin sahiplerini bulamaz dolandırılırsınız

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 27, 2018, 04:35:24 PM

:d Bu tarz değilde Keşke bi tane dükkan olsa gidip btc ve eth leri atıp nakit olarak alabilsek.Şimdi gidip güvenip birileriyle alışveriş yapamıyoruz.Böyle dükkanlar olsa güzel olurdu.
Barbarosabay
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
October 29, 2018, 11:16:37 PM

:d Bu tarz değilde Keşke bi tane dükkan olsa gidip btc ve eth leri atıp nakit olarak alabilsek.Şimdi gidip güvenip birileriyle alışveriş yapamıyoruz.Böyle dükkanlar olsa güzel olurdu.

Bu tarz dükkanlar var diye biliyorum Taksim Beşiktaş dolmuş güzergahında bitcoin satan bi dükkan tabelası görmüştüm herhalde orası satıyordur diye tahmin etmiştim ama hiç gitmedim giden birisi varsa öğrenebiliriz.
Bitcoin ATM'leride var ama Türkiye'de yok diye biliyorum daha önceden araştırmıştım https://coinatmradar.com/ adresinde kripto atmlerini görebilirsiniz:))
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: