Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:53:40 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive Token Takip Listesi  (Read 528 times)
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
June 07, 2018, 12:39:25 PM

Merhaba arkadaşlar,

Bountyhive'de listelenen tüm tokenler için bir liste hazırladım. Yenilik oldukça güncelleyeceğim.

Benim kaçırdığım bir durum olursa pm atarsanız yine hemen güncelleyebilirim listeyi.

Ayrıca Mossland gibi swap vb haberler olursa, bunlara da listede yer vermeye çalışacağım ki elinizdeki tokenları kaybetmeyin.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZojoLiDhArlaunuJhHOlY6urYXuHoeJ5uuJEVWel91Y/

Kuşkusuz resmi kaynaklardan da tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler...
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
June 07, 2018, 01:55:05 PM

Bountyhivenin Türk telegram grubunda bir arkadaş ilk baştan beri liste yapıyor. Ben genelde onu kullanıyorum. Sizinde elinize sağlık
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
June 07, 2018, 02:29:38 PM

Bountyhivenin Türk telegram grubunda bir arkadaş ilk baştan beri liste yapıyor. Ben genelde onu kullanıyorum. Sizinde elinize sağlık

Aynen ben de telegram grubunda hazırlanmış bir liste var onu takip ediyorum başlangıç tarihi bitiş tarihi dağıtım tarihi var.  Sizin hazırladığınızda kampanyaları takip edenler için iyi olmuş.
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 07, 2018, 02:55:48 PM

Aynen ben de telegram grubunda hazırlanmış bir liste var onu takip ediyorum başlangıç tarihi bitiş tarihi dağıtım tarihi var.  Sizin hazırladığınızda kampanyaları takip edenler için iyi olmuş.

Hocam o listenin linkini de elinizde varsa burada paylaşabilir misiniz? Herkes faydalansın. Teşekkürler.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 07, 2018, 03:01:29 PM

bu faydalı paylaşımınız için teşekkürler bilmeyen arkadaşlarımız olabilir. Kora network'ü bekliyorum ben sadece hesaplansa dağıtılsa ve borsaya girse çok iyi olacak Smiley
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
June 07, 2018, 03:35:20 PM

Bountyhive da türk telegram kulanıcı bşr arkdasımız zaten listeleme yapıyordu neyse emegine saglık
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 07, 2018, 03:52:42 PM

Bountyhive şu ana kadar yönettiği kampanyalarla çok büyük bir hayal kırıklığı yarattı.
Tokenlerin %80'inin bir borsaya girebilecekleri bile meçhul. Yakında balonları patlar.

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 07, 2018, 04:13:55 PM

Bountyhive şu ana kadar yönettiği kampanyalarla çok büyük bir hayal kırıklığı yarattı.
Tokenlerin %80'inin bir borsaya girebilecekleri bile meçhul. Yakında balonları patlar.

aynen katılıyorum. borsalara girme ihtimali az olan bountylerden uzak durun bence zaman kaybından başka bir şey değil.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 07, 2018, 05:27:28 PM

ben bountyhive nin twitter ve facebook kampanyalarına katılıyordum ama katılan çok kişi olduğu için gelen tokenler çorba parası bile etmiyor. bountyhive nin resmi soru cevap başlığı ardı. özellikle spreadsheet konusunda çok eleştiri aldıkları için o başlığı kapattılar. spreadsheet lerde kişi hatasını görebilir. ne almış ne almamış. özellikle yaptığı yanlış. rt sayısı vesaire. mesela bana facebook kampanyasının çoğundan token gelmedi sebebi ise, benim profilimde insan fotoğrafı olamamasıymış. eğer spreadsheet olsaydı ben o hatayı zamanında düzeltirdim. neyse tatamemn gereksiz bir bounty sitesi. vaktini boşa geçirecekler uğraşsın. şimdiye kadar orada buluna bir tokenin sağlam bir borsaya girdiğini duymadım görmedim.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 07, 2018, 05:38:46 PM

Bounthive aslında piyasaya fırtına gibi girdi ama beklentilerin çok çok çok altında kaldı. Arkadaşın dediği gibi Türkçe telegram gruplarında sürekli güncelleyen bir arkadaş var ama senin de emeğine sağlık..

Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
June 07, 2018, 06:04:19 PM

Liste çok güzel hazırlanmış eline sağlık. Son zamanlarda yeni kampanya eklenmedi nedense. Dağıtılan tokenlerin borsaya girmesi biraz zaman alacak gibi. Bountyseverler için iyi bir site. Bir kaç yenilik olacakmış bu hafta... Bakalım bekleyip göreceğiz.

1-2 aya kadar bounthiveninde akibeti netleşir. Ya tutulur ya da millet bırakır.

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 07, 2018, 06:28:32 PM

Yeni kampanya almıyor olmalarının sebebini merak ediyorum. Güven konusunda problem yaşandığı için köklü bir değişime mi gidecekler? Spreadsheetlerin görülebilir olacağı konuşuluyordu. Bunu yaparlarsa bounty hunterlar yeniden hive kullanmaya başlayabilir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Serdarsefa
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
June 07, 2018, 07:11:15 PM

Teşekkürler
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 07, 2018, 07:44:39 PM

Bugün açıkladılar, yeni kampanya almayışlarının sebebi, önemli site güncellemeleri. Bu hafta sonuna kadar siteyi güncelleyecekler ve önümüzdeki hafta yeniden kampanya almaya başlayacaklar.
Benim severek kullandığım bir site. Tek eksikleri şeffaf olmamaları ve katılımcı sayısının sınırlı olması.
Diğer arkadaşın hazırladığı listeyi kullanıyordum sizinki ona nazaran biraz daha detaylı. Elinize emeğinize sağlık. Biraz küçültürseniz harika olur. Teşekkürler
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
June 07, 2018, 08:26:11 PM

Çok teşekkürler liste için güzel bir liste olmuş bence, başka bir arkadaşta yapıyordu Türkçe telegram grubundan ama bununda olması iyi olmuş. Tekrar teşekkürler.
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 08, 2018, 05:16:05 AM

Yeni kampanya almıyor olmalarının sebebini merak ediyorum. Güven konusunda problem yaşandığı için köklü bir değişime mi gidecekler? Spreadsheetlerin görülebilir olacağı konuşuluyordu. Bunu yaparlarsa bounty hunterlar yeniden hive kullanmaya başlayabilir.

Bildiğim kadarıyla yeni 1-2 kampanya hazır, hatta forumda ilgili projenin bounty sayfasında yazıyormuş ama söylendiği gibi bazı güncellemelerden sonra açıklanacakmış. Ayrıca bundan sonra dahil edilecek projelerin daha detaylı seçileceği söyleniyor. Şimdiye kadar gelen bountylerden düzgün bir gelir elde edemedik gibi. Umarım düzelir. Özellikle AmaziX sosyal medya bountylerini durdurduktan sonra daha önemli olacak böyle siteler.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 08, 2018, 05:56:30 AM

Bountyhive'ın ilk gününden şu ana kadar olan bütün kampanyaları bütün projeler boş işler malesef. Hiç biri bir işe yaramayan boş laflarla doldurulmuş projelerin bounty'leri.
Ekipler 3-5 eth ne toplarsak kafasında. Hive da aldığı paraya bakıyor haliyle.
Hiç birinin bir yere geleceğini sanmıyorum.
Ayrıca spreadsheet'siz bounty'lere artık katılmıyorum. Kimin eli kimin cebinde belli değil...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 08, 2018, 06:18:36 AM

Bountyhive tasarım ve kullanım olarak güzel bir site ama maalesef içindeki kampanyalar pek iç açıcı değil. Gerçi son zamanlarda eskisi kadar başarılı olacak projeler görmek pek mümkün olmuyor.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 08, 2018, 06:29:34 AM

Bountyhive'ın ilk gününden şu ana kadar olan bütün kampanyaları bütün projeler boş işler malesef. Hiç biri bir işe yaramayan boş laflarla doldurulmuş projelerin bounty'leri.
Ekipler 3-5 eth ne toplarsak kafasında. Hive da aldığı paraya bakıyor haliyle.
Hiç birinin bir yere geleceğini sanmıyorum.
Ayrıca spreadsheet'siz bounty'lere artık katılmıyorum. Kimin eli kimin cebinde belli değil...

Aynen katılıyorum hocam, bountyhivede malı tepedekiler götürdü. Ben ve benim gibiler sadece orada dolgu malzemesi olduk. Dediğiniz gibi spreadsheet in olmaması büyük problemdi. Artık hiçbir kampanyasına katılmıyorum. Kullanımı kolaydi ama birşey kazanmadiktan sonra kolay olsa ne olmasa ne...
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 08, 2018, 07:06:50 AM

bountyhive kaliteli platform haa az geliyor ödüller orası da şans tıpkı diğer bountylerde olduğu gibi. 40 küsür program çok kısa bilgi olmasına rağmen hepsini tek kalemde incelemeye yarayan tablo yapmış arkadaş. tablo içindeki bilgileri genişletir ve güncelliğini korur ise topic tutabilir.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: