Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:36:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive Token Takip Listesi  (Read 528 times)
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
June 08, 2018, 08:11:18 AM

hocam elıne saglık cok kapsamlı bır tablo olmus. Umarım aynı sekılde guncellıgnı korur ve herkes faydalanır

Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
June 08, 2018, 12:12:16 PM

Yeni bir güncelleme haberi gerçekten de önemli bir gelişme olabilir sinyalleri veriyor. Şeffaflığın olmadığı bir platformdu ve bu çokça dikkat çekti. Umarım spredshet getirirler.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
June 08, 2018, 01:31:32 PM

Evet dediğiniz gibi yeni bir güncellemeden söz ediliyor sanırım güncellemeleri haftasonuna yetiştireceklerini söylüyorlardı. Bakalım nasıl güncelleştirmeler olacak sitede.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 08, 2018, 01:48:37 PM

hocam mossland için 1/2 swap yazmışsınız. Duyuruyu bekleyin yazmışsınız oraya da tam olarak durum ne alemde nereden bilgi alabilir miyim?
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
June 08, 2018, 02:01:33 PM

hocam mossland için 1/2 swap yazmışsınız. Duyuruyu bekleyin yazmışsınız oraya da tam olarak durum ne alemde nereden bilgi alabilir miyim?

Son durumda türkçe telegram hesaptan gönderin diye yazdıkları için ben gopax a yolladım. Açıkçası mossland yan çiziyor ve bountyhive ile aralarında anlaşmazlık var, bu da çözülemeyecek sanıyorum.
Tokenlar iptal olmaması için 1/2 swapa katılmanız gerekiyor gopax.com üzerinden.
tattata16
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile WWW
June 08, 2018, 02:08:55 PM

uzun zamandır yeni kampanya almıyorlar.Kazanma ihtimali azda olda yinede insan bir umut bekliyordu ve çerez parasını çıkırtıyorsuk yine umarım yakın zamanda yine kampanyalar başlar
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
June 08, 2018, 02:40:25 PM

ben bountyhive nin twitter ve facebook kampanyalarına katılıyordum ama katılan çok kişi olduğu için gelen tokenler çorba parası bile etmiyor. bountyhive nin resmi soru cevap başlığı ardı. özellikle spreadsheet konusunda çok eleştiri aldıkları için o başlığı kapattılar. spreadsheet lerde kişi hatasını görebilir. ne almış ne almamış. özellikle yaptığı yanlış. rt sayısı vesaire. mesela bana facebook kampanyasının çoğundan token gelmedi sebebi ise, benim profilimde insan fotoğrafı olamamasıymış. eğer spreadsheet olsaydı ben o hatayı zamanında düzeltirdim. neyse tatamemn gereksiz bir bounty sitesi. vaktini boşa geçirecekler uğraşsın. şimdiye kadar orada buluna bir tokenin sağlam bir borsaya girdiğini duymadım görmedim.

Şu an ico süreci bitip borsaya giren token var mı ?  6 ay oldu piyasa öleli tum sağlam icolar süre uzattı bunun bountyhive ile ilgisi yok ki. Ölü zamandayız yapcak bişey yok. Biz yapıyoruz olur mu olmaz mı orası ayrı konu.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
June 08, 2018, 03:09:46 PM

Herkes bhive’de şeffaflık olmadığını düşünüyor haklı olarak, listeler ortada değil insanlar aleni biçimde görmek istiyor neticede iyi kötü bir emek var ortada. Bunun dışından proje seçiminde biraz daha kaliteli işleri dikkate alırsalar çok daha fazla tercih edilecektir.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 08, 2018, 03:35:18 PM

Artık bountyhive nin bounty lerine katılmıyorum zaten son eklenen projeler gerçekten çok başarısızmış gibi geliyor bana üstelik son haftalarda nedense proje de eklenmiyor tabi arada tutanlar olabilir o bile yeter diyebilirsiniz sonuçta rapor falan derdiniz yok o yüzden sizi yönlendirmek istemiyorum sadece kendi fikrim bu.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 08, 2018, 04:29:08 PM

Bountyhive güzel bir platform ama çok kalabalık oldu artık. Yeni bir bounty geldiği zaman 1 saat içinde girdin girdin giremezsen twitter, facebook ve reddit kampanyaları dolmuş oluyor.
Şu sıralar da yeni bounty gelmiyor.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
June 08, 2018, 05:28:47 PM

Bountyhive güzel bir platform ama çok kalabalık oldu artık. Yeni bir bounty geldiği zaman 1 saat içinde girdin girdin giremezsen twitter, facebook ve reddit kampanyaları dolmuş oluyor.
Şu sıralar da yeni bounty gelmiyor.

Sadece 3 tane aktif kampanya olması işlerin biraz gerilediğini gösteriyor . Güzel bir sistem kurmuşlardı fakat  beğenilmedi sanırım .
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
June 08, 2018, 06:23:42 PM

Güzel bir çalışma olmus eline sağlık hocam. bounthive token dağıtımını sorunsuz yapmasi çok güzel ama çoğu düzgün bir borsaya girmedi henüz. Baya token birikti burdan gelen ama borsaya girseler de kazanci realize edebilsek.

,........
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
June 08, 2018, 07:52:26 PM

bountyhive'i sağda solda çok duydum sonunda bende dahil oldum girdim baktım 3 kampanya var şu an umarım yenileri eklenir.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
June 08, 2018, 09:11:53 PM

Kaliteli olmayan projeleri eliyoruz dedi telegram admini. Yeni güncelleme sonrası projeler eklenecekmiş. Ne kadar doğru yakında netleşir.

triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
June 09, 2018, 06:36:27 AM

spreadsheet bu bounty programının en çok eleştirilen tarafıydı ve 2fa ile birlikte getireceklermiş. 2fa zorunlu olmaması gerek bende akıllı telefon var başkasında olmayabilir. sms ile doğrulama da yapılıyorsa sorun yok.

40 küsür programın kaç tanesi borsada işlemlere başladı bir, iki tane denk geldim sadece hepsini araştıramadım.

Alucardo
Newbie
*

Activity: 155

View Profile WWW
June 09, 2018, 10:00:25 AM

Aynen bende telegramdaki listeyi görmüştüm ama sizinki de gayet güzel olmuş elinize sağlık. Umarım piyasa toparlanınca fiyatlanır ve herkesin eline az veya çok para gelir. Kenara attım bekliyorum hepsini.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
June 09, 2018, 10:08:03 AM

Merhaba arkadaşlar,

Bountyhive'de listelenen tüm tokenler için bir liste hazırladım. Yenilik oldukça güncelleyeceğim.

Benim kaçırdığım bir durum olursa pm atarsanız yine hemen güncelleyebilirim listeyi.

Ayrıca Mossland gibi swap vb haberler olursa, bunlara da listede yer vermeye çalışacağım ki elinizdeki tokenları kaybetmeyin.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZojoLiDhArlaunuJhHOlY6urYXuHoeJ5uuJEVWel91Y/

Kuşkusuz resmi kaynaklardan da tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler...

İptal olan projeler gözükmüyor burada. İlk başta yorum yapan arkadaşın dediği gibi telegram grubundaki arkadaş daha güncel yapmıştı. Ama eline sağlık
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
June 09, 2018, 07:20:12 PM

Bountyhive platformunda henüz güncelleme başlamadı sanırım değil mi, şu anda siteye ulaşılıyor çünkü. Bu arada moosland tokenlerı gopax'a gelen var mı ?
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
June 09, 2018, 07:42:28 PM

Hocam ellerine sağlık. Kampanyaları takip edenler için listeyi güncel tutmak gerekir ki, telegram grubundaki arkadaş sürekli güncelliyor ve bu nedenle de arkadaşların hemen hemen hepsi o listeyi kullanıyor. Senin listende Bitrust'ı da silebilirsin. İcoyu uzatma gibi bir durumları yokmuş, yani o kampanya da iptal...

Bountyhive platformunda henüz güncelleme başlamadı sanırım değil mi, şu anda siteye ulaşılıyor çünkü. Bu arada moosland tokenlerı gopax'a gelen var mı ?

Bountyhive sitesinde güncellemeler 1-2 saat içinde başlayacak ve yaklaşık 24 saat sürecek idi ve maalesef mossland gopax hesaplarına geçmemiş. Demek ki henüz C.tesi olmadı Smiley

poolmanya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 09, 2018, 08:55:34 PM

güzel bir liste yapmışsınız gerçekten her ne kadar websitesinden bazı bilgileri görebiliyor olsakta ana bir sayfadan kontrol hoş olmuş
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: