Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:24:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Erdoğan :Kıraathane , İnce: Endüstri 4.0  (Read 462 times)
hocaiscomen
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
June 29, 2018, 02:32:55 AM

Keşke kıraathane sözü vericeğine bizi ileriye götürücek yaptırımlarda bulunsa herşey yol köprü havaalanı değil sene olmuş 2018 bunlar zaten olmak zorunda
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715405050
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715405050
Reply with quote  #2

1715405050
Report to moderator
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
June 29, 2018, 05:13:09 AM

Keşke kıraathane sözü vericeğine bizi ileriye götürücek yaptırımlarda bulunsa herşey yol köprü havaalanı değil sene olmuş 2018 bunlar zaten olmak zorunda

insanların söz ile ilgilendiği yok. Önemli olan kimin söylediği. İnce kıraathane yapacağım deseydi dalga konusu olurdu bütün Türkiye'de. Partizanlık düşüncenin önüne geçiyor işte. Kıraathane yerine parkları banklarla donatacağız. Herkes rahat rahat oturup ağaçları izleyecek ve orada düşünecek hatta her bankın yanına bir tane de çöp kutusu koyacağız atıklarını hemen oraya atacaklar dese yine alkış alırdı. Abartmıyorum, kıraathaneyi vaad olarak düşünen insanlar için bu da bir hizmet.
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
June 29, 2018, 12:28:25 PM

insanların söz ile ilgilendiği yok. Önemli olan kimin söylediği. İnce kıraathane yapacağım deseydi dalga konusu olurdu bütün Türkiye'de. Partizanlık düşüncenin önüne geçiyor işte. Kıraathane yerine parkları banklarla donatacağız. Herkes rahat rahat oturup ağaçları izleyecek ve orada düşünecek hatta her bankın yanına bir tane de çöp kutusu koyacağız atıklarını hemen oraya atacaklar dese yine alkış alırdı. Abartmıyorum, kıraathaneyi vaad olarak düşünen insanlar için bu da bir hizmet.
Kesinlikle katılıyorum. İnsanlar vaatleri yarıştırmakta fakat çoğunluk vaatler ile inanın ilgilenmiyor, umrunda bile değil. Aslında durumu iyi bir şekilde analiz etmek gerekiyor. Adamların oy verme nedeni 'beleş kek lan çok iyi' değil, hatta muhtemelen birçoğunun haberi bile yoktur bu olaydan. 'onlar' gelirse her şey çok kötü olacak, her şeyi kaybedeceğiz düşüncesinden oy verdiğini düşünüyorum birçok kişinin.
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 01:25:47 PM

Cahillik böyle bişey dostlar. Kek çay arapizm saltanat seçip sokakta hunharca kutlama yapan kesim 2200tl asgari ücreti ve gelişmiş türkiyeyi reddetti. Daha diyecek bişey yok.
Coin.milyarderi
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 3

View Profile WWW
July 01, 2018, 01:30:41 PM

Allah'a şükür asgari ücretle çalışmıyorum. Bu adama oy veren insanların geneli bu kesimden. Herhangi bir sıkıntıda ilk etkilenecek onlar. Keyifleri bilir artık yapacak bir şey yok.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
July 01, 2018, 04:26:51 PM

Tecrübe etmiş olduk ki kıraathane endüstriyi yendi bu millet çocuklarının geleceğini üniversiteler yerine kıraathaneye emanet etti hayırlı uğurlu olsun ne diyelim
ogm
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
July 03, 2018, 06:50:23 PM

kişiler gelir geçer sağlam projelere ve teknolojiye yatırım bekliyoruz
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 03, 2018, 09:57:06 PM

Tecrübe etmiş olduk ki kıraathane endüstriyi yendi bu millet çocuklarının geleceğini üniversiteler yerine kıraathaneye emanet etti hayırlı uğurlu olsun ne diyelim

bu millet kime neye evet dediğini kime oy verdiğini bilmiyor ki. Bilse böyle bir sonuç mu ortaya çıkardı. Şu anda mutlu bir kesim var ekonominin düzeleceğini doların düşeceğini bekleyen bu kesim sanki bundan önce farklı insanlar baştaymış gibi bir anda her şeyin değişeceğini düşünüyor.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 03, 2018, 11:24:11 PM
Last edit: July 04, 2018, 12:40:33 AM by ydnkkyy

Burdaki bazı arkadaşlarla aynı fikirde olmayan bir ben miyim merak ettim açıkçası Smiley. Birisi ülkenin yaşanacak hali kalmadı demiş çok üzüldüm bu cümleye. 24 yaşında bir gencim ve ülkemi çok seviyorum bu ülkede hala yapacak çok iş var bunları biz yapacağız. Sorunların çok olduğu ortada onu kabul ediyorum.
İkinci kısma gelirsek vaat kırrathane vaadi değildi bence, çay kahve içelebilecek kütüphanelerin oluşturulmasıydı ve bunların içinin kitapla doldurulup insanları teşvik etmekti diye düşünüyorum ki umarım öyledir. Amerika’da bir üniversitenin kütüphanesinde 5 milyon kitap varken bizim toplam sayımız belki anca bu kadar eder. Bu işi bu şekilde yaparlarsa çok doğru bir iş bence. Tabi ki bunlarınn yanında yatırımlara özellikle teknolojiye eğilinmeli gençlere de iş imkanları yaratılması şarttır. Bunu iktidar muhalefet diye ayırmak bana saçma geliyor.
Not: ak partiye oy vermedim sadece objektif bakmak istedim
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
July 04, 2018, 11:11:08 AM

endüstri 4.0 diyince endüstri 4.0 a geçmiyoruz ki kılıçtaroğlu, ince, akşener gibi muhalifler sayesinde bende artık ak parti ve erdoğan tarafına kaydım. Tüm sorumluluk devlette gibi yaşadığımız sürece bizden bir bok olmaz. Ben sanayi sektöründe üretim yapan bir firmanın başındayım öldük bittik demeye başladığınızdan beri yaklaşık 4-5 aydır 7/24 3 vardiya kapasitemin (makinalarımın) %90-95 ini kullanarak üretim yapıyorum. Geçen seçimlerde muhalefetin gazına gelip asgari ücreti bi anda yükselttiler ne oldu zamlar ardı arkasına geldi yine insanlar aynı kapıdan çıktı şimdi asgari ücret 2200 lira değil 22000 lira olsada gene aynı şey olur aldığımız ürünlere aynı oranda zam gelir çünkü ürettiğimizden fazlasını tüketen bir toplumuz bundan vazgeçmemiz gerek. Şimdiye kadar akparti hükümetinin yanlışları oldumu evet oldu ekonomiyi çok hızlı canlandırmak için en hızlı sıcak paranın döndüğü turizm ve inşaat sektörüne çok para yatırdılar ancak diğer sektörleride tamamiyle unutmadılar. Şimdiye kadar hiçbir hükümette olmayan girişimcilik destekleri arge destekleri bu dönemde yapılmaya başlandı 2014 ekonomik krizinde sadece 1 başvuru ile 50 bin tl faizsiz sıcak para desteği aldık 1 sene sonra 36 ay taksitle ödemeye başladık. tarım ve hayvancılığı öldürdüler diyorlar aksine tarım ve hayvancılık yapanlar kendi topuklarına sıktı asgari ücret yükseldikçe bir fabrikada 8 saat çalışıp sonra yan gelip yatmak hoşlarına gitti çiftçiye mazot çok pahalı diyorlar allah aşkına küçük çapta bir çiftçi bir sene boyunca kaç litre mazot tüketiyorki bedava olsa ne olucak. Çiftçilerimizde birlik beraberlik imece usulu kalmadı ve bu beraberliğini sağlayacak kooperatiflerde çok az (aklıma bir tek torku geliyor) memlekete gidiyorum bakıyorum 5 dönüm yeri olanda aynı traktörü almış 50 dönüm yeri olanda aynı güçteki traktörü kullanıyor. her köy evinin önünde aynı pulluk çapa makinası ilaç makinası ve diğer ekipmanlar dolu köyde 100 dönüm tarım alanı var ama 1000 dönümü işleyecek ekipmanlarla dolu köy. adamın motorsikleti var ama 20 km ötedeki benzinliği traktörüne mazot almak için koca traktörünü götürüp getiriyor ve 100 liralık falan mazot alıyor zaten 20 lirasını traktör yolda yakıyor sadece bağının bahçesinin durumuna bakmak için bile koca traktörüne binip onunla gidiyor. Açıkçası kafamız çalışmıyor eğitimsiz ve düşüncesisiz.
hearttopicpositived
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 04, 2018, 01:39:27 PM

tabiki türk kültüründe kıraathane kazanır milletin duymak istediklerini söylemek gerekiyor
kizilcank
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
July 07, 2018, 02:51:09 PM

biz ne istedik sonuçta ne oldu: Akape 4.0... arkadaşlar benim inancım kalmadı, bir sonraki seçimde yönetim değişse de bu ülke bir orta dünya ülkesi olmaktan ileriye gidemeyebilir. her türlü ihtimale hazırlıklı olmak lazım.
thovig26
Newbie
*

Activity: 103

View Profile
July 08, 2018, 08:22:48 AM

Evet bunun göz önünde olduğu çoğu kişi biliyor ama körü körüne bir sevgi var körü körüne olan bu şey yüzünden gidiyor ülke ekonomi çökünce kafalarını taşa vururlar millet uzaya çıkıyor bizde kıraathaneye çıkarız kek yeriz mis gibi.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
July 08, 2018, 02:17:33 PM

Evet bunun göz önünde olduğu çoğu kişi biliyor ama körü körüne bir sevgi var körü körüne olan bu şey yüzünden gidiyor ülke ekonomi çökünce kafalarını taşa vururlar millet uzaya çıkıyor bizde kıraathaneye çıkarız kek yeriz mis gibi.

uzay falan bunlarla çok uğraşmayın beyninizi yakarsınız mazallah. onlar yapsın biz ihtiyacımız doğrultusunda kullanırız. Bakınız son başbakan Binali yıldırım.
laytattt
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
July 14, 2018, 11:04:47 PM

doların artışı seçimin sonucunu gösteriyor. bize müstehak.
seenzesttipsb
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 02:16:26 AM

tebrikler! Kıraathane kazandı! Şimdi çayımızı kekimizi poğaçamızı alıp debelenip yuvarlanabiliriz Cheesy
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: