Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:09:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Traxia Foundation (TMT) Cardano ilk ICO'su  (Read 487 times)
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
June 09, 2018, 08:43:17 PM

@legaltrk teşekkürler cevap için. @polatcelil usta token sayıları da eklenmiş örneğin twitter spreadsheet'ine baktığımızda kazanılan tmt token miktarı yazıyor en sonda.

Hocam henüz eklenmemiş maalesef. Sizin dediğiniz "Total Stakes". Dağıtımda önemli olan "TXN Tokens" ile gösterilen yer.

Örneğin; bana toplamda 3700 Total Stakes yazmışlar Twitter için. Twitter kampanyasına katılan toplam kişi sayısı ile Bıunty için Twitter'a ayrılan havuza göre bir Stakes çarpanı olacak. Mesela 3700 Stakes karşılığı 100 TXN de kazanabilirim 10.000 TXN de. Bu tamamen kampanyaya katılan kişi sayısı ile doğru orantılı. Biraz da proje yöneticilerinin insafına kalıyor.
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
June 09, 2018, 08:46:05 PM

Bunu bi forumda görmüştüm hakkında çok güzel yazı yazılmıştı advisorlar yatırımcıları falan çok iyi diyodu bende bakıcam bu projeye nedir ne değildir
poolmanya
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 09, 2018, 08:58:03 PM

herkesin neoya odaklandığı bir ortamda çıktı cardano (ADA) muhtemelen onu da sollayacaktır.
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
June 10, 2018, 08:52:17 PM

@legaltrk teşekkürler cevap için. @polatcelil usta token sayıları da eklenmiş örneğin twitter spreadsheet'ine baktığımızda kazanılan tmt token miktarı yazıyor en sonda.

Hocam henüz eklenmemiş maalesef. Sizin dediğiniz "Total Stakes". Dağıtımda önemli olan "TXN Tokens" ile gösterilen yer.

Örneğin; bana toplamda 3700 Total Stakes yazmışlar Twitter için. Twitter kampanyasına katılan toplam kişi sayısı ile Bıunty için Twitter'a ayrılan havuza göre bir Stakes çarpanı olacak. Mesela 3700 Stakes karşılığı 100 TXN de kazanabilirim 10.000 TXN de. Bu tamamen kampanyaya katılan kişi sayısı ile doğru orantılı. Biraz da proje yöneticilerinin insafına kalıyor.

Siz traxion projesi ile karıştırdınız sanırsam hocam. İsim benzerliğinden dolayı çok karıştırılıyor. Traxia TMT bu TXN değince anladım.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
June 10, 2018, 08:54:14 PM

Bunu bi forumda görmüştüm hakkında çok güzel yazı yazılmıştı advisorlar yatırımcıları falan çok iyi diyodu bende bakıcam bu projeye nedir ne değildir

Ekip gerçekten çok acayip sağlam bir ekip. Şuan dağıtımla uğraşırken bile boş durmayıp oradan oraya gidiyorlar fuarlar tanıtımlar felan. Adamlar hiç boş durmadı hala da durmuyor. ICO sırasında 20 saniyede 10 milyon $ değerinde TMT satıldı büyük bir başarı.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 10, 2018, 08:56:39 PM

ben bu kadar çalışkan bir ekip daha önce görmedim. cardano ile olan bağları ve özel yatırımcılarından dolayı başarılı bir ico dönemi geçirdiler. traxia ekibi işini biliyor gerçekten.  icoya katılmayı düşünüyordum ama o zamanlar fırsat bulamadım parasal anlamda. yoksa katılacaktım.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
June 10, 2018, 09:31:54 PM

ben bu kadar çalışkan bir ekip daha önce görmedim. cardano ile olan bağları ve özel yatırımcılarından dolayı başarılı bir ico dönemi geçirdiler. traxia ekibi işini biliyor gerçekten.  icoya katılmayı düşünüyordum ama o zamanlar fırsat bulamadım parasal anlamda. yoksa katılacaktım.

Aynen hocam bende çok dile getiriyorum abartıyorsun diyen oluyodur ama cidden öyle ben gerçekten bu kadar çalışkan görmedim hiç mi hiç durmuyorlar.
Proje çok güzel yerlere gelecek. Adını da bundan sonra çok duyacağız. Ben istiyorum ki bu güzel projeden Bizim insanımızda faydalansın kazanç sağlasın. Ne oldğu belli olmayan saçma sapan ekibi olan projelere para kaptıran arkadaşlar için canım sıkılıyor açıkcası.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
June 17, 2018, 07:48:05 PM

Varolan Borsalar şunlardır;

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 17, 2018, 07:58:20 PM

Gate.io borsası idare eder bir borsa diyebiliriz. Oraya girmeleri sıkıntı olmaz artış da sağlayabilir ama beni korkutan borsa kucoin bunlar arasında.Karadelik gibi giren düşüyor

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
June 17, 2018, 08:04:30 PM

Gate.io borsası idare eder bir borsa diyebiliriz. Oraya girmeleri sıkıntı olmaz artış da sağlayabilir ama beni korkutan borsa kucoin bunlar arasında.Karadelik gibi giren düşüyor

Kucoin'i epey zamandır kullanıyorum ama dediğiniz gibi ne hitmetse bu sıralar giren düşüyor maalesef.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
June 17, 2018, 08:32:16 PM

Kucoin'i epey zamandır kullanıyorum ama dediğiniz gibi ne hitmetse bu sıralar giren düşüyor maalesef.

Yatırım topladığı ETH ve ADA düşmesinden kaynaklanıyor . Normal bence düşüş . IDEX' ten biraz aldım fakat orada hacim çok az .
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
June 18, 2018, 03:28:25 PM

Traxia Foundation (TMT) bounty kampanyasından kazanılan tokenler cüzdanlara yollandı mı acaba bununla ilgili bir bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
June 18, 2018, 04:26:24 PM

İlk Ico su olduğundna tutabilir ama ilk ico diyede çokta yüklenmemek lazım biraz araştırn bakın advisorlar falan kimler ona göre araştırın öyle girin bodozlama girmeyin bi icoya
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 18, 2018, 05:14:14 PM

Giriş olarak iyi giriş yapmış ama kucoin denen dandik borsa yarışma düzenlediği için fiyatı yarıya inmiş. Yarışmaların hepsi coinlerin fiyatını yerlebir ediyor bir vazgecmediler  şu yarışmalardan

legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
June 18, 2018, 07:06:35 PM

Traxia Foundation (TMT) bounty kampanyasından kazanılan tokenler cüzdanlara yollandı mı acaba bununla ilgili bir bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.

yok hocam ayın 26 sında yollanacak inşallah bekliyoruz.

İlk Ico su olduğundna tutabilir ama ilk ico diyede çokta yüklenmemek lazım biraz araştırn bakın advisorlar falan kimler ona göre araştırın öyle girin bodozlama girmeyin bi icoya

ICO bitti başarılı geçti hocam. Ama söylediğiniz çok doğru hiçbir ico ya bodozlama girilmemeli özenle inceleyip araştırmak gerek

Giriş olarak iyi giriş yapmış ama kucoin denen dandik borsa yarışma düzenlediği için fiyatı yarıya inmiş. Yarışmaların hepsi coinlerin fiyatını yerlebir ediyor bir vazgecmediler  şu yarışmalardan

Aynen hocam kucoinde herzaman böyle sorun yaşanıyor zaten giren çakılıyor.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 18, 2018, 07:52:21 PM

ben anlamıyorum borsaların bu yarışma sevdasını. coin fiyatının anasını ağlatıyorlar. kazananlarda zaten hep balinalar oluyor. adamlar sırf biraz token kazanayım diye. gelişigüzel trade yapıyorlar. sonra da aldıklarını bir güzel dumplıyorlar. traxia da bundan etkilenmişe benziyor.
quartectig
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 07:54:47 PM

bilinmedik coinler bile ico fiyatının üzerinde çıkıyor çoğu güzel proje borsaya ico fiyatının altında giriyor piyasayı anlamak çok güç
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
June 18, 2018, 08:07:29 PM

ben anlamıyorum borsaların bu yarışma sevdasını. coin fiyatının anasını ağlatıyorlar. kazananlarda zaten hep balinalar oluyor. adamlar sırf biraz token kazanayım diye. gelişigüzel trade yapıyorlar. sonra da aldıklarını bir güzel dumplıyorlar. traxia da bundan etkilenmişe benziyor.

aynen hocam ciddi derecede etkilende TMT bu durumdan Kucoinden önce fiyat gayet iyiydi kucoine girdikten sonra dibi gördü.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
June 18, 2018, 09:33:29 PM

aynen hocam ciddi derecede etkilende TMT bu durumdan Kucoinden önce fiyat gayet iyiydi kucoine girdikten sonra dibi gördü.

Kucoin' in bir uğursuzluğu var . Sadece İDEX' te işlem görse bu kadar düşmezdi sanki . Cheesy
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
June 21, 2018, 08:21:58 PM

Ödül dağıtımları bugün başladı ve ayın 26sına kadar devam edecek.
Ödülünü alan var mı?
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: