Bitcoin Forum
May 31, 2024, 12:23:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: X30 Yapıp para kazanmam gerekiyor  (Read 1036 times)
homojenshit
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
June 22, 2018, 03:17:26 PM

kardeşim şuanda ne alsan zaten 1 2 seneye sağlam bir coinin x30 olmas bile x5 yapması garanti yani Cheesy:D çokta aç gözlü olma.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 22, 2018, 04:27:00 PM

30x kesinlikle hayal değil, öğle çokta  kasmana gerek yok, kendini ispatlamış sağlam coinlere paranı bas, arkana yaslan ve bir sonrki boğa sezonunun gelmesini bekle
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
June 22, 2018, 04:59:35 PM

Piyasanın son dönemdeki halini gördükçe her şey gözümde büyüdü ve bana zor geliyor açıkçası. Diğer yandan bakıyorum bu arkadaş 1 milyon lira hedef belirlemiş. İyi hoş ama bu kriptolara sardığımdan beri 1 milyon hayali falan beni kesmez oldu, ne olacak bu memnuniyetsizlik bilemiyorum Grin

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 22, 2018, 06:07:09 PM

kardeşim şuanda ne alsan zaten 1 2 seneye sağlam bir coinin x30 olmas bile x5 yapması garanti yani Cheesy:D çokta aç gözlü olma.

Biraz şans birazdan piyasanın dönme ümidi ile buradan alım yapanlar yeni yıla kadar bazı coinlerde 5x yakalayabilir diye düşünüyorum.

SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
June 22, 2018, 06:09:17 PM

hemen hemen imkansız bir şey istiyorsun gibi. Ama olası olabilir fakat hangi altcoin olur bilemeyiz.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
June 22, 2018, 06:22:36 PM

Piyasa koşullarında 1600 coin içerisinden 30x yakalama şansı. Matematiksel olarak sıfıra (0) yakın. 

KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
June 22, 2018, 08:03:09 PM

Portföyünüzü ağırlıklı olarak alt yapın ama ripple ltc gibi bilinenlerden değil ins , cnn ,qkc gibi yeni çıkmış projeleri araştırın derim
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
June 22, 2018, 09:07:17 PM

30x yapma şansın yok denecek kadar az dostum. herkes ister o şekilde kar etmeyi. iyi bir araştırmaya ki zaten al tut mantığıyla yatırım yapacağım diyorsun 5x, 6x kar edebilirsin.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 22, 2018, 09:16:40 PM

Her gün Tanrı'ya dua ettim, dedim ki 'Tanrım nolur yarın sabah kalktığımda bir bisikletim olsun'. Sabah kalktığımda ise hüsrana uğradığım, defalarca...Derken işlerin öyle yürümediğini öğrendim ve hemen gidip bir bisiklet çaldım. Sonra dua ettim: 'Tanrım sabah kalktığımda tüm günahlarım bağışlanmış olsun'! (Bu hikayeyi ilk okuduğum günü hatırlıyorum da, neyse, sen o 40bin'i bana yatır, 2 sene sonra beni bulursan, bir çay ısmarlarım. Şaka bir yana, yapma! cümleye başlayışından daha başaramayacağını anladım.)

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 22, 2018, 10:36:06 PM

ben bu noktada belki daha önce yorum yapmışımdır ama şimdi okuyunca aklıma bir borsa kuralı geldi hemen yazayım. Kimse baştan alıp ayaktan satamaz. belden alıp dizden satabilirsen ne ala Smiley
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
June 23, 2018, 01:43:40 PM

ilginç cümlelerdi beğendim, x30 yapmak isteyene imkan var kolay gelsin, belki olur belki olmaz. para kazanmak istemek normal ama makul kar oranları bana cazip geliyor, x2, x3, x4 bana göre gayet iyi bir netice olur.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
June 23, 2018, 02:01:06 PM

kendinizi 30x 50x yapacağım diye şartlamayın ufak hedefler koyun kendinize günlük, haftalık, aylık bu şekilde ilerleyin diğer türlü stress ve hırsla 30x zarar bile girebilirsiniz, bol şans.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 23, 2018, 02:07:49 PM

Bir hafta önceye kadar günlük 1 eth falan kar edip köşeye koyuyordum. Ta ki Pundix belasına bulaşana kadar. Elimdeki coin değeri %50 den azaldı gibi. Beklemekten başka çarem kalmadı

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
June 23, 2018, 02:55:46 PM

Hayaller ne kadar güzel, bu umutlarla gelen bir çok insan ani bir yükselişe ve ardından düşüşe neden oldu diye düşünüyorum.
Bir çok insan bu hayalle geldi geçen yıl ve bu hayalle gelmeyen ve uzun zamandır bu toluluğu benimseyen insanlara belki de akıllarında olmayan hayaller yaşattılar.
Hayal kırıklığı yaşayanlar gitmeden yada ayağı yere basan hayaller kurmayı öğrenmeden sadece hayal olacak bu hayaller.

umarım hayallerinize ulaşırsınız

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 24, 2018, 03:16:18 AM

Yapıştır pundi x'i. Airdropla birlikte x15 yaptığı anda 1-1.5 sene içerisinde 30x olur Smiley Tabi beni dinleyip batma ihtimalin olduğundan benim ipimle kuyuya inme derim. Yalnız gerçekten piyasanın şu anki halinde 30x hiçte zor değil. Alınabilecek dünya kadar coin mevcut .

trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 24, 2018, 07:19:46 AM

Piyasa yine feci çakıldı btc 6k yı kırdı burdan kesin 4-5k bandına düşecektir hafta içi, söylentiler bu piyasada hep gerçek oluyor 3.5-4k dan sonra artık yükseliş gelir ama elimizdeki altları perişan ettikten sonra yükseltirler.
peaucewoc
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
June 24, 2018, 08:49:34 AM

Şu an çoğu coin al sinyali veriyorda korkarak yaklaşıyorum artık varsa yükselecek coin paylaşın araştıralım
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 24, 2018, 09:19:51 AM

30x yapıp 1 Milyon Tl kaldırmam gerekiyor arkadaşlar gece yatırken sabah kalktığımda sürekli bu konuyu düşünüyorum şimdi öyle bir yatırım yapacağım ki 40.000 TL kadar 1-2 sene içinde 1 milyon tl para kaldırmış olmalıyım kafayı sıyıracağım yoksa. Gündüzlerim bu fikir etrafında akıp gidiyor. Tanrı ya dua ediyorum.

3-5 proje kafama yatıyor hala kararsızım
Şİmdi projelerin ismini vermek istemiyorum ama bu coinler x30 yapmalı
Sizin var mı fikriniz 1-2 sene içinde x30 nasıl yaparım
AL-TUT stratejisi izleyeceğim

Dur bir kere sakin ol genç. 40.000 TL paran 30x yaptığında 1.000.000 TL kazanamazsın. 1.200.000 TL para kazanırsın. Senin 1.000.000 TL para kazanmak için 25x yapman lazım. Piyasa koşulları göz önünde bulundurulduğunda 25x yapmak çocuk oyuncağı. Sana net cevabı veriyorum.

Market trade kısmından coinlerin history'sine bakıyorsun ve büyük balinaların 2'şer 3'er 5'er Btc vererek aldığı coinleri sende alıp kar ettiğinde satıyorsun. Smiley

Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
June 24, 2018, 11:32:09 AM

30x yapıp 1 Milyon Tl kaldırmam gerekiyor arkadaşlar gece yatırken sabah kalktığımda sürekli bu konuyu düşünüyorum şimdi öyle bir yatırım yapacağım ki 40.000 TL kadar 1-2 sene içinde 1 milyon tl para kaldırmış olmalıyım kafayı sıyıracağım yoksa. Gündüzlerim bu fikir etrafında akıp gidiyor. Tanrı ya dua ediyorum.

3-5 proje kafama yatıyor hala kararsızım
Şİmdi projelerin ismini vermek istemiyorum ama bu coinler x30 yapmalı
Sizin var mı fikriniz 1-2 sene içinde x30 nasıl yaparım
AL-TUT stratejisi izleyeceğim

trollse komik değil eğer gerçekte çok üzüldüm durumuna nolur en kısa zamanda bi doktora gidip profesyonel yardım al iyiye gitmiyor bu belirtiler.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: