Bitcoin Forum
May 25, 2024, 08:43:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: BTC YÜKSELİP ALTCOİNLERİ EZECEĞİ ZAMANA MI GELDİK YOKSA!!!  (Read 787 times)
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
June 09, 2018, 07:19:51 AM

Btc artışa geçtiği zaman altcoinler dahil hepsi artacak fakat belli bir sınırı mesela 12000 olabilir orayı geçtiği zaman altcoinler tekrar düşüşe geçecektir diye düşünüyorum.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
June 09, 2018, 07:55:41 AM

Böyle bir şeyin olma ihtimali yok eğer aralık 2017 ve haziran(?) 2017 yükselişlerine şahit olduysanız hatırlarsınız önce bitcoin sıçramış sonra para ethereum, litecoin ve diğer coinlere sırayla yayılmıştı. Öyle olur gene.
warmking
Member
**

Activity: 128
Merit: 10

VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale

View Profile
June 09, 2018, 08:18:23 AM

Böyle bir şeyin olma ihtimali yok eğer aralık 2017 ve haziran(?) 2017 yükselişlerine şahit olduysanız hatırlarsınız önce bitcoin sıçramış sonra para ethereum, litecoin ve diğer coinlere sırayla yayılmıştı. Öyle olur gene.
Tamamen katılıyorum hocam ben gectıgımız senelerı ay olarak bırbırıyle karsılastırdım cogunlugu hep aynı senaryoda gıtmıs grafık olarakta gunluk cevırılen hacım olarakta.Bu sene sonuna veya ılerleyen zamanlara bırsey demek zor gıbı gozukuyor.

V I D D O       ♥ ♥ ♥  PRE-ICO: July 16 until Aug 22  ►► Join Our Private Sale
VIDDO is a new fair revenue distribution video platform
MEDIUM         TELEGRAM       TWITTER       LINKEDIN       DEMO
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
June 11, 2018, 07:09:27 PM

Hala bitcoinin düşerken altları da ezdiği dönemdeyiz. Tuhaf olan bitcoin yükselmeye başladığında altcoinler de bitcoinle beraber yükseliyor altcoinlerin ezilmesi gerekirken.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
June 11, 2018, 07:37:14 PM

Daha o aşamaya gelemedik. Şu an BTC nin düştüğü aynı zamanda altlarında düştüğü asamadayiz. Ama her türlü durumda muhtemel bir süre daha altlara nefes aldırmayan aklar.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
June 11, 2018, 07:40:12 PM

Artık bir şeyin yükseleceği zamana gelelim de farketmes her şeyin düşmesi çok can sıkıyor

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
June 11, 2018, 08:09:33 PM

Bitcoinin yükselmesiyle altcoinlerin düşmesi her zaman doğru orantılı değil. Yani boğa piyasasının ruhuna ters. Eğer bahsettiğiniz gelecek olan boğa ise btc ve tüm altcoinler topyekün yükselecektir
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
June 13, 2018, 12:25:20 AM

Bitcoin yükselse bile yeter altcoinler yavaş yavas yukselsede olur esas önemli olan bitcoinin yükselmesi yukselsede bı rahat nefes alsak artik son zamanlardaki düşüşler can sıkıcı olmaya başladı herkesin moraller düşmüş bı halde ama herşeye rağmen sabredip bekleyecez bakalim

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
June 13, 2018, 12:59:23 AM

Bence bu piyasada cogu kişi yönünü btcye göre çevirebilir fiyatıda uygun daha güvenli bi liman altcoinlerin cogu zaten ezildikçe ezildi parayı daha güvenli ve potansiyeli en iyi olan coin olarak bitcoin e yönlenebilir herkes bu şekildede piyasaya biraz hareket gelmiş olur

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 13, 2018, 09:16:22 AM

Şuan piyasanın durumu hiç iç açıcı değil öyle kolay kolay yükselteceklerini de düşünmüyorum ben dip dedikce dibin dibi oldu. Btc yi de 6k altına düşürmeden rahatlamayacaklar, artık ne olacaksa bir an önce olsun da yükseliş başlasın

Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
June 13, 2018, 12:02:21 PM

Güzel bir konu ama henüz o noktada olduğumuzu düşünmüyorum. Bitcoin 8000-9000 civarına yükselmeden de zor.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
June 13, 2018, 12:10:11 PM

Eldeki yatırımcıların yapacakları değiş tokuşlar piyasayı rahatlatmaz. Yeni yatırımcılar şart ve bu yatırımcıların Bitcoin'i tercih etmeleri baskınlığını da arttıracaktır Bitcoin'in.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
June 13, 2018, 12:15:58 PM

Eldeki yatırımcıların yapacakları değiş tokuşlar piyasayı rahatlatmaz. Yeni yatırımcılar şart ve bu yatırımcıların Bitcoin'i tercih etmeleri baskınlığını da arttıracaktır Bitcoin'in.

yeni yatırımcı bencede şart ama en son giren yatırımcılar büyük zararlar ettiği için kısa vadede yeni yatırımcıların girmesi zor gibi görünüyor.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
June 13, 2018, 07:15:15 PM

yükselişe daha aylar var diye düşünüyorum umut kalmadı. Gerçi bu saatten sonra fark etmez herhangi birinde bir yükseliş olsun ötekiler de arkasından gelir artık
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
June 13, 2018, 07:17:09 PM

keşke dediğin gibi btc yükselsede altları ezse ama öyle olmuyor malesef yükselende düşende her ikiside şu sıralar hareket etmemk lazım oldugunuz yerde kalın yoksa büyük zararlara sebeb olabilir

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
June 13, 2018, 08:04:12 PM

Bende Bitcoinin artması ile birlikte altcoinlerde artacağına inanıyorum. Bitcoin düşüşe geçince diğer altcoinlerde düştü doğru orantılı olarak.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
June 13, 2018, 08:08:24 PM

Bitcoin keşke yükselse de altcoinleri ezse. Sağlam altcoinlerin btc nin yükselişiyle fazla etkileneceğini düşünmüyorum. Ama yeni çıkanlar belli olmaz.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
June 13, 2018, 08:24:22 PM

Aralık ayındaki zirvede, "olduğundan güçlü" görünen bir piyasa vardı şimdi bakıyorum da olduğundan çok daha zayıf bir piyasa görüntüsü veriyor. Bana kalırsa bunlar son demler, ümitsiz ve zayıf bir piyasa coşmak için hazır demektir. Buna hangi altcoinin ne şekilde tepki vereceği bilinmez ancak en azından dolar bazında artış yaşanacağını öngörmek kahinlik olmaz sanırım...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
June 14, 2018, 04:54:59 AM

Bitcoin yükseldiğinde altcoinlerin düşeceğini düşünmüyorum hepsi birlikte yükselecek aynen hepsi birlikte düştüğü gibi zaten altcoinler düşük.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
June 14, 2018, 10:50:44 AM

üstteki coinlerin artışı devam edecek gibi görünüyor bitcoinin diğerlerini ezeceği kısma gelmedik bence piyasa birlikte hareket  edecektir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: