Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:05:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bountylerin takibini nasıl yapıyorsunuz?  (Read 937 times)
blokceyin (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 11

Sound/Foley FX Design Service For Your ICO Videos

View Profile
June 08, 2018, 11:47:06 AM

Arkadaşlar selam,

Malum, bountyler Bitcointalk üyelerinin ciddi bir kısmı için önemli bir yer işgal ediyor. Birçoğumuz bu yolla iyi kötü bir gelir elde etmeye, yatırım yapmaya çalışıyoruz. Ancak her bir bountynin kuralı, rapor zamanı farklı olduğu için çoklu kampanyalara katıldığımızda takibi zorlaşabiliyor. Zamanla ileti göndermeyi unutabiliyor ya da rapor tarihlerini kaçırabiliyoruz.

Sizler bu takibi nasıl yapıyorsunuz?

Teşekkürler!

Sound/Foley FX Design Service For Your ICO Promo Videos
fikifink
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
June 08, 2018, 12:29:05 PM

Bounty için lazım olabilecek bütün veri ve kuralları içeren, kullanımı kolay, kendinize has bir Excel tablosu hazırlamanız takip açısından size kolaylıklar sağlayacaktır.
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229
Merit: 0

View Profile
June 08, 2018, 12:54:53 PM

excel hazırlayın kendinize, herseyi oraya not düşün ve kaydedin. Yada alarm kurun telefonunuza bu çoğalır. Size bağlı.
desciglio2
Member
**

Activity: 378

View Profile
June 08, 2018, 01:06:52 PM

Ben Metin belgesi üzerine belli hatırlatıcıları yazıyorum ve günlük kontrol ediyorum.
Eğer planlı olursan ve günlük yapman gerekenleri aksatmazsan takipte bir sıkıntı yaşamazsın.

melihce
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
June 08, 2018, 02:48:24 PM

Evet bende kendimce bi excel yaptım. Bazılarını hergün aksam gibi ilgili paylaşımlarını yapıyorum.
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 08, 2018, 03:02:33 PM

Excel kullanıyorum bende daha güzel bir düzenlemeyle rahat bir şekilde takip edebiliyorum ben bende excel tavsiye ederim bu konuda.
enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 08, 2018, 07:08:57 PM

Çare excel hocam, hatta çok bounty programına giriyorsan sekmelendirirsen iyi olur, basit kurallar ve formüllerle işini kolaylaştırırsın.

Bendekinin ekran görüntüsünü atıyorum,

Çektiğim adres te şu benzer çok tablo var ben yeni çıkanları burdan takip ediyorum (günlük güncelleniyor); http://bounty.slavyansk.biz/

Excelimin ana sayfa ekran görüntüsü; https://resmim.net/f/fb42gk.jpg

Kolay gelsin.

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
June 08, 2018, 07:16:46 PM

En güzel yöntem arkadaşların da bahsettiği gibi Excel dosyası hazırlamak. Ancak airdroplarda bunun çözümü bence sosyal medya yani twitter. Daha kolay takip sağlıyorsun ref kasıyorsun.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
CAH
Newbie
*

Activity: 103

View Profile WWW
June 08, 2018, 07:34:37 PM

Eğer bir çok twitter kampanyasına katılıyorsanız excel tablosu hazırlamanız gerekiyor. Rapor istiyorsa o tabloya günlük olarak işlemelisiniz ki karıştırmayın.
Bu şekilde daha az zamanda daha fazla bounty takip edebilirsiniz.
Bonheur
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
June 08, 2018, 07:40:14 PM

Çok fazla bounty takip etmediğim için ben henüz exel dosyasına geçmedim ama en mantiklisi gerçekten bu.
Ben hali hazırda küçük bir not defterine not alıyorum.her akşam da şöyle bir kontrol ediyorum.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
June 08, 2018, 08:34:14 PM

excel dosyası tutmak en pratik iş. twitter vb kampanyaların raporlama tarihlerini not alırsınız yanına da konu linkini koyarsınız çok pratik bir şekilde ulaşmaya ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilirsiniz. cüzdan adreslerinizi de bir kenara not edip günlük kontrol edebilirsiniz

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 08, 2018, 10:18:46 PM

Sosyal medya kampanyalarına katılıyorsanız kesinlikle excel ile takip etmeniz gerekiyor. Burda önemli olan rapor yazılacak kampanyanın haftasının başlangıç ve bitiş tarihlerini takip etmek, rt mi yapılacak tweet mi atılacak, share veya repost mu yapılacak bunları küçük notlar halinde yazabilirsiniz excel dosyanıza. Ve en önemlisi haftada bir kaç kere mutlaka bounty konusuna bakın, bounty bitmiş olabilir yada kural değişikliği yapmış olabilirler. Bounty bitmiş olduğu halde 1 ay sonra bile hala rapor yazan insanları çok gördüm. Boşu boşuna kendilerine eziyet ediyorlar Cheesy
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 08, 2018, 11:27:49 PM

sağlam bir exel tablosu yaptım, oradan her şeyimi tıkır tıkır yürütüyorum.günlük haftalık aylık, ve başlangıç bitişlere göre yapılacaklarım var.siz de kendinize göre bir exel oluşturabilirsiniz.
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
June 11, 2018, 07:48:22 PM

Ben açıkçası sık kullanılanlara ekleyip aralıklarla kontrol ediyorum.

M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
June 11, 2018, 07:55:07 PM

Şu anda bountyhive harici kampanyaları takip etmiyorum fakat takip ediyor olsam yapacağım iş donanımlı bir excell tablosu hazırlamak olur. Özellikle rapor isteyen kampanyalar için.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49

View Profile
June 11, 2018, 09:12:35 PM

sağlam bir exel tablosu yaptım, oradan her şeyimi tıkır tıkır yürütüyorum.günlük haftalık aylık, ve başlangıç bitişlere göre yapılacaklarım var.siz de kendinize göre bir exel oluşturabilirsiniz.

sakıncası yoksa excel tablosunun ekran görüntüsünü atabilirmisiniz?
torontoavdo
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
June 11, 2018, 09:52:47 PM

hadtalık kontrollerını yapmaya calısıyorum da yenı katıldım
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 11, 2018, 10:04:10 PM

bountyhive platformunun panelinden aktif bountylerinizi ve biten bountylerinizi ve kazandığınız tokenları takip edebiliyorsunuz, basit ve kullanışlı.
slimtex
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 17, 2018, 11:21:47 AM

bu exel olayı şart anlaşılan yukarıda atılan resim güzel örnek oldu teşekkürler
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 17, 2018, 04:44:49 PM

bu exel olayı şart anlaşılan yukarıda atılan resim güzel örnek oldu teşekkürler

Excell olmazsa olmaz. Bu işler için biçilmiş kaftan. Özellikler retweet raporu isteyen kampanyaların linkini en rahat buradan kontrol edebilirsiniz. Tabloları çok kullanışlı oluyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: