Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:09:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Projelerde en güvenilir isimler.  (Read 149 times)
semihbalkanli (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
June 08, 2018, 03:45:26 PM

Arkadaşlar Selamlar,

Muhakkak çoğunuz projeler yatırım yapmadan ve bountylere katılmadan önce projenin Takımında kimler var diye bakıyordur.
Çok defa karşılaştık iş yapmaz denilen projeler patlayıp gitti. Çok kaliteli projeler de hakkettiğini bulamadığı zamanlar oldu. Ben burada en belirleyici kıstaslardan birinin TAKIM olduğunu düşünüyorum.

Bu sebeple en çok güvendiğiniz  kişiler kimlerdir? Sebepleriyle birlikte paylaşırsanız eminim herkese çok katkısı olur.

Sevgiler...

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
June 08, 2018, 04:33:59 PM

En güvenlirden daha çok yatırım firmalarına bakın büyük yatırım firmaları götürüyolar işi isdeikleri kadar sağlam advisor olsun yatırımcısı büyük değilse bence hiç bi önemi yok.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 08, 2018, 05:09:50 PM

Takımın tüm projelerde önemli olduğunu düşünüyorum ama o projeye değişir hocam, her proje de aynı kişiler olmaz, hatta advisor ve partnerlerin de önem taşıdığını düşünüyorum, tabi ncash gibi çakma partnerler olmaması kaydıyla

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
June 08, 2018, 05:17:15 PM

Benimde çok merak ettiğim bir konu bizi bu konuda bilgilendirebilecek tecrübeli bir arkadaşımız varsa hepimizin yatırım ve araştırma faliyetlerimiz de oldukça yardımcı olmuş olur.

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 08, 2018, 05:47:12 PM

Son gerçekleşen icolara bakarsanız çoğunun ico fiyatının altında olduğunu görürsünüz. Aslında ekibin hiç bir etkisi yok gibi. Kimsede onlara falan bakmıyor. Örneğin Mcafee denen adamın twitter hesabına bakın önermediği ico, coin yok gibi. Sadece benim gördüğüm docademic tuttu. Diğerleri hep boş çıktı.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
June 08, 2018, 05:50:43 PM

Son gerçekleşen icolara bakarsanız çoğunun ico fiyatının altında olduğunu görürsünüz. Aslında ekibin hiç bir etkisi yok gibi. Kimsede onlara falan bakmıyor. Örneğin Mcafee denen adamın twitter hesabına bakın önermediği ico, coin yok gibi. Sadece benim gördüğüm docademic tuttu. Diğerleri hep boş çıktı.

O adam projeyi önemsemiyor ki zaten. Kendi kaymağına bakıyor. Buna güvenen insanlar yatırım yapıyor ve coini tek tweetiyle pumplıyor. İşin güzel tarafı eskiden daha çok takip ediliyordu da artık önemsemiyorlar bu adamı.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
June 08, 2018, 06:02:46 PM

Ekip gerçekten önemli ekip boşsa proje ne kadar iyi olursa olsun hiçbir şey olmaz. Ben oax'ın ekibine güveniyorum hehsi neredegse 15-20 yıl tecrübeli kişiler cidden adamlar sağlam ekip yapmış helal olsun ama bu adamlara para yetmez  Cheesy

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 08, 2018, 06:54:00 PM

Ekip gerçekten önemli ekip boşsa proje ne kadar iyi olursa olsun hiçbir şey olmaz. Ben oax'ın ekibine güveniyorum hehsi neredegse 15-20 yıl tecrübeli kişiler cidden adamlar sağlam ekip yapmış helal olsun ama bu adamlara para yetmez  Cheesy

OAX ekibine ben de çok güveniyorum. Nedense onlara karşı bir sempatim var. Bu borsa ileride çok iyi yerlere gelebilir. Şuan için sessiz ama güçlü şekilde çalışmalara devam ediyorlar.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
June 08, 2018, 07:02:21 PM

İyi bir araştırma ve geçmiş ile birazda tecrübe ile hangi kadronun iyi olduğunu kendin bulabilirsin

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Pages: [1]
  Print  

Jump to: