Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:51:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Enpara'da hesap acmak ve bazi sorular  (Read 183 times)
DigiByteGalaxy (OP)
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 4

View Profile
June 08, 2018, 08:31:06 PM

Iyi günler hepinize, gördügüm kadariyla Enpara hakkinda bir kac sorular sorulmus cevaplanmis bu forumda fakat benim sormak istedigim sorulari bulamadim,
ben TC vatandasiyim ama Avrupada yasiyorum, Türkiyede Enpara'da yani QNB'ye ait olan Enpara.com'da vadeli mevduat hesabi acabilirmiyim? Ayrica yabanci vatandasi hesap acabilirmi?
Benim esim mesela Avrupa vatandasi ama Ziraat Bankasinda Türkiyede cikarttigi vergi numarasi ile Hesap acabildi, ama diger bankalarda ve Enpara'da durum nasil?

Günümüz global dünya, global cag, ama Türkiyedeki Bankalarin yurt disinda yasayan TC vatandaslarda veya türkce konusabilen yabanci vatandaslarda hesap acma konusunda zorluk cikaran, hesap acamayan
veya o alana henüz acilmamis Bankalar görüyoruz, baya komik bir durum.

Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim, simdiden size cok tesekkür ederim.

1715111509
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715111509
Reply with quote  #2

1715111509
Report to moderator
1715111509
Hero Member
*

Ignore
1715111509
Reply with quote  #2

1715111509
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715111509
Hero Member
*

Ignore
1715111509
Reply with quote  #2

1715111509
Report to moderator
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 08, 2018, 10:46:39 PM

Iyi günler hepinize, gördügüm kadariyla Enpara hakkinda bir kac sorular sorulmus cevaplanmis bu forumda fakat benim sormak istedigim sorulari bulamadim,
ben TC vatandasiyim ama Avrupada yasiyorum, Türkiyede Enpara'da yani QNB'ye ait olan Enpara.com'da vadeli mevduat hesabi acabilirmiyim? Ayrica yabanci vatandasi hesap acabilirmi?
Benim esim mesela Avrupa vatandasi ama Ziraat Bankasinda Türkiyede cikarttigi vergi numarasi ile Hesap acabildi, ama diger bankalarda ve Enpara'da durum nasil?

Günümüz global dünya, global cag, ama Türkiyedeki Bankalarin yurt disinda yasayan TC vatandaslarda veya türkce konusabilen yabanci vatandaslarda hesap acma konusunda zorluk cikaran, hesap acamayan
veya o alana henüz acilmamis Bankalar görüyoruz, baya komik bir durum.

Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim, simdiden size cok tesekkür ederim.

Daha önce QNB Finansbank da hesabınız var sa hemen enpara hesabı açabilirsiniz. Ama yok sa açmanız için türkiye de olmalısınız. Ve Türk GSM hatlarından birine sahip olmalısınız. Yani uzaktan yapılmıyor.
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
June 08, 2018, 11:20:15 PM

bu sorduğun soru uzman olan birinin alanına giriyor gibi ama türkiye de bir hesap açacaksan en para çok avantajlı ve en çok kolaylığı da bunlar sağlayacaktır.
DigiByteGalaxy (OP)
Newbie
*

View Profile
June 09, 2018, 09:57:37 AM

Cok cok tesekkür ederim cevaplariniz icin, Türkiyede GSM Hatti almak heralde sorun olmaz diye düsünüyorum, evet hesap acmak istersem tabi ki bu isi Türkiye de halletmek lazim, belki basta QNB Finansbank ile görüsmek faydali olur bi QNB Finansbank subesinde, su an sadece Ziraat Bankasinda hesabimiz var, ben ve esim ayiptir söylemesi biraz Crypto Para isine girdik, biraz crypto paralara yatirim yaptik, su an Avrupada Bitcoin ve benzer Coinlardan cok para kazananlar Avrupada vergi sorunu ile karsi karsiya, sorunlar parayi kazandiktan sonra basliyor, medvduat faizleri düsük, vergi cok, Isvicresi dahil kurtarmiyor, gecenlerde bir belgesel izledim bi tane Hollandali Bitcoin Milyoner her seyini toplamis bitcoinla parasiyla beraber Tayland'a gitmis yerlesmis, hem yasam orda daha ucuz ve belli ki vergi olayida orda belki daha ferah.

Ben Enpara'nin mevduat faizleri yüksek olmasi biraz sasirtti sonra arastirdim ve yillardan beri faal olan bir subesiz banka, insan basta cekiniyor cünkü tamam güzel mevduat faizleri yüksek ama soru isaretleride olusuyor böyle olunca.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
June 09, 2018, 11:26:10 AM

Enpara'ya gözün kapalı güvenebilirsin. Ben kendimi geçtim kardeşimi ve annemi de enparalı yaptım ve 5  yıldır sorun yaşamadığım gibi sorunlarım da çözüldü.
Umarım kaygılarını giderecek işlemleri Enpara ile yapabilirsin.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
June 09, 2018, 01:54:00 PM

Bunun en kolay çözümü doğrudan Enpara'yı arayıp bilgi almanız. Kesin ve doğru bir cevap almış olursunuz.
Zaman kaybetmezsiniz de hesabınızı nasıl açacağınıza dair gerekli bilgileri de verir size.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
June 09, 2018, 01:59:43 PM

Bence en doğru ve sağlıklı bilgiyi enpara müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz . Enparayı ben de kullanıyorum ve çok memnunum . Umarım kolayca sizde kullanmaya başlarsınız.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
DigiByteGalaxy (OP)
Newbie
*

View Profile
June 21, 2018, 05:08:52 PM

Bence en doğru ve sağlıklı bilgiyi enpara müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz . Enparayı ben de kullanıyorum ve çok memnunum . Umarım kolayca sizde kullanmaya başlarsınız.

Anladim tesekkür ederim.

Bir konu daha ilgimi cekiyor, mesela ADVCASH'de gördüm Euro ve Dollar Wallet'i var yani ADVCASH Hesapta Dollari Euro ya cevirme imkanimiz var, diyelim ki Enpara'dan ADVCASH hesabimiza Dollar yolladik ADVCASH Dollar Wallete, bunu ADVCASH'de Euro Wallete cevirmemiz mümkün ardindanda istedigimiz bir Euro hesabina havale edebiliriz, bunu cok begendim cünkü Avrupada Euro kullandigimiz icin,
peki hic TL Wallet sunan bir ADVCASH benzeri bir Banka / Platform varmi?

Enpara'da yok galiba "Wallet" konsepti, yani Dollar'i Euro ya cevirmek peki TL Wallet sunan bir platform varmi? ADVCASH'de yok maalesef, Enparadada görmedim.
4141moonstar
Jr. Member
*

Activity: 85
Merit: 1

View Profile WWW
July 19, 2018, 08:46:22 PM

En sağlıklı cevabı, 0850 222 3663 ü arayarak alabilirsiniz.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
July 19, 2018, 11:34:49 PM

hocam arkadaşın dediği gibi sizin, müşteri hizmetlerini armanız lazım bitcoin forumu yerine

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
sweetortureb
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 26, 2018, 08:45:18 PM

enpara en sevdiğim banka hesabı kesinlikle işlem masrafı yok ve faiz oranları güzel. Siz TC Vatandaşıysanız açabilirsiniz sorun olmaz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: