Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:20:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Helbiz (HBZ) Moon. Great Proje Buy Helbiz  (Read 175 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 09, 2018, 05:07:59 PM
Last edit: June 09, 2018, 06:48:24 PM by Carolinawiestput28

Moon soon buy helbiz.

https://i.hizliresim.com/r1g00M.png

BUY HELBİZ. MOON SOON
1715343602
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715343602
Reply with quote  #2

1715343602
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715343602
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715343602
Reply with quote  #2

1715343602
Report to moderator
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 09, 2018, 05:22:04 PM

bu forumun en işe yaramaz en beş para etmez en kalitesiz üyesi ve parazit bir yaşam formu olduğunu bütün forum biliyor

dolayısıyla senin söylediğin hiçbir söz benim ve forumdaki birçok kişi için bir önem teşkil etmiyor

fotoğrafları kanıt olarak çektim demişsin ortada fotoğraf yok ??

madem öyle yükle fotoğrafları görelim bakalım kim kime ne yazmış olay nasıl gelişmiş

şu forumda götünden uydurduğun bir sürü şey var geçmiş mesajlarını okuyarak bunu herkes görebilir

kanıt varsa yükle zira senin bu boş laflarına kimse kanmaz bir kanıt görmeden

eğer dediğin doğruysa ve fotoğraflarını görürsek zaten biz senin arkanda dururuz merak etme

çünkü beş para etmez bir insan da olsan haklıysan sonuna kadar destekçin olurum .
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 09, 2018, 05:27:05 PM
Last edit: June 09, 2018, 06:23:59 PM by Carolinawiestput28

bu forumun en işe yaramaz en beş para etmez en kalitesiz üyesi ve parazit bir yaşam formu olduğunu bütün forum biliyor

dolayısıyla senin söylediğin hiçbir söz benim ve forumdaki birçok kişi için bir önem teşkil etmiyor

madem öyle yükle fotoğrafları görelim bakalım kim kime ne yazmış olay nasıl gelişmiş

şu forumda götünden uydurduğun bir sürü şey var geçmiş mesajlarını okuyarak bunu herkes görebilir

eğer dediğin doğruysa ve fotoğraflarını görürsek zaten biz senin arkanda dururuz merak etme

çünkü beş para etmez bir insan da olsan haklıysan sonuna kadar destekçin olurum .

telegram gurubunda son besdk mesajı okuyabilirsin ordan baska hesabımla giriş yaptım ve avuklarına talimat verip beni buldurmaya calıstıklarını söylüyorlar telegram grubu yukarda.

tehtit mesajları ban yediğim için alamadım hiçbir sey gözükmüyor.
ayrıca belki trol belki herseye karısan diyebilirsin birşey demem ama burda gerçekden emeklerimiz var aylarca bekliyoruz ve ekib kitli oldugunu söylediği walletinde habire token satıyor ve büyük zarardayız. Ben burda bu haksızlıgın peşindeyim. profilimden onların konusuna yazdıgım mesajları görebilirsin.

Editliyorum

Adminlere göre bu fotograflar gerçek değil ve tamamen yalancı oldugumu söylüyorlar halbuki körü körüne değilde tarafsız olarak bakılsa ekibin gercekden token sattıgını görebilirsiniz.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 09, 2018, 05:27:47 PM

Ne kadar da güzel anlatmışsın yeni pitipawn’ımızı gerçi piti bi işe yarayıp ico falan paylaşıyordu bu anca millete bulaşıyor
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 09, 2018, 05:35:13 PM

Wada hocam benim içinmi dediniz ripple için mi ?
Birde sizin helbiz yatırımınızı oldugunu biliyorum siz ne düşünüyorsunuz benim yazdıklarım hakkında. Lütfen tartısma yapmayalım bu konu baska konu. Birde yabancılardan darbe yemeyelim.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 09, 2018, 06:01:47 PM

Birde sizin helbiz yatırımınızı oldugunu biliyorum siz ne düşünüyorsunuz benim yazdıklarım hakkında. Lütfen tartısma yapmayalım bu konu baska konu. Birde yabancılardan darbe yemeyelim.

Ben helbizin scam olma ihtimalini hep aklımda bulundurarak yatırım yapıyorum maalesef bendede böyle bi izlenim bıraktılar

Sizde hemen scam diyorsunuz Smiley

Anlatayım bu adamlar hacim yapmak için satıyır sonra yine hacim yapmak için geri alıyorlar Smiley

Yakında bu fiyatın 2 katı olabilir ve tekrar bu fiyata düşebilir

2 saat önce 1.5m satmış idex te hala 1.5m onlara ait satış emri var fiyat en fazla 1000 e kadar iner bence
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 09, 2018, 06:05:20 PM

Ben helbizin scam olma ihtimalini hep aklımda bulundurarak yatırım yapıyorum maalesef bendede böyle bi izlenim bıraktılar

Sizde hemen scam diyorsunuz Smiley

Anlatayım bu adamlar hacim yapmak için satıyır sonra yine hacim yapmak için geri alıyorlar Smiley

Yakında bu fiyatın 2 katı olabilir ve tekrar bu fiyata düşebilir

bende alttan topladım baya 200bin adet felan mesajları editleyim bari grupda herkes bu sefer scam yazıyor. kendi ayagımıza sıkmayalaım. Ama bir sey diyim kara haber gercekden tez duyulurmus bu kadar yankı yapacagını düşünmemiştim.

Bir sey daha demek istiyorum ekib gercekden hiç acık vermiyor çözemiyoruz ne yaptıklarını o yüzden uygun fiyat görünce cıkılmalı. Bir sabah kalkıp 0 lanma ihtimali var. Bu arada temmuzdamı ne uygulama cıkacakmıs belki moon gelir.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 09, 2018, 06:21:54 PM

kardeş o tehdit ya. Ayrıca edildiysen nasıl oldu kardeş bu ? Dava falan mı açacaklar ? Kimlik bilgilerin falan mı  var ellerinde ? Cheesy:D hilbiz ikibi tirifindin tihtit idildim iyi olmuş Cheesy
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 09, 2018, 06:25:53 PM

kardeş o tehdit ya. Ayrıca edildiysen nasıl oldu kardeş bu ? Dava falan mı açacaklar ? Kimlik bilgilerin falan mı  var ellerinde ? Cheesy:D hilbiz ikibi tirifindin tihtit idildim iyi olmuş Cheesy

Kardeş amac o değildi zaten ne yani abd senetörü gelip benimi tutuklayacak yada eth walletten mi iz sürecekler. Böyle birsey olursa yansın zaten bu bitcoin borsası Cheesy mesajları editledim belli bir süre bekleyeceğim halen bu hal ve haraketleri devam ederse yine önlemimi alırım. Bizde enayi değiliz para yedirelim onlara.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 09, 2018, 06:33:33 PM

hmm abd senatörü varsa bro bence fbı interpoll falan da olabilir bro bunların içinde.. ki bunlar varsa ruslarda vardır valla ben sana diyim vitaliğe bi emir anında ensendeler tkkatli olmak lazım
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
June 09, 2018, 06:43:19 PM

Kusura bakma da samimi olduğunu düşünmüyorum scam olduğuna inanma konusunda.Sen de biliyorsun ki bu adamlar bir gün elbet iş yapacak bir noktaya getirecekler.Kendi çapında FUD denemesi yaptın belki başarılı olurum alttan toplarım diye ne kadar etkisi olmuştur onu bilemiyorum ama scam olduğuna inanmıyorum.

Ancak gidişattan memnun değilim herhalde bu adamlar ya kendileri açısından çok başarılı iyi kar ettiler ve sağlam pumplayacaklar bir gün yada süreci tamamen başarısızca yönettiler durumu şimdilik bu noktaya getirdiler.Ne olursa olsun büyük borsa gelirse buralarda kalmaz yine de 50 milyonluk market hacmi olur en azından.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 09, 2018, 06:47:30 PM

Kusura bakma da samimi olduğunu düşünmüyorum scam olduğuna inanma konusunda.Sen de biliyorsun ki bu adamlar bir gün elbet iş yapacak bir noktaya getirecekler.Kendi çapında FUD denemesi yaptın belki başarılı olurum alttan toplarım diye ne kadar etkisi olmuştur onu bilemiyorum ama scam olduğuna inanmıyorum.

Ancak gidişattan memnun değilim herhalde bu adamlar ya kendileri açısından çok başarılı iyi kar ettiler ve sağlam pumplayacaklar bir gün yada süreci tamamen başarısızca yönettiler durumu şimdilik bu noktaya getirdiler.Ne olursa olsun büyük borsa gelirse buralarda kalmaz yine de 50 milyonluk market hacmi olur en azından.

bir gün içinde -%30 gördü en dipten aldım. Ayrıca kendi çapımda hayalden birsey yazmadım etherscan girip admin wallet görüntülerini ve grafikleri atmıstım olay bundan ibaret.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: