Bitcoin Forum
June 14, 2024, 12:29:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroplara katılmak bir şey kazandırır mı yoksa sadece Boşa zaman harcama?  (Read 246 times)
sniper23 (OP)
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
June 09, 2018, 09:17:51 PM

Bir kaç airdropa katıldım ama pek bir faydasını göremedim.

Faydasını gören var mı?
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
June 09, 2018, 09:51:29 PM

Zamanı olmayan için zaten boşa zaman harcamadır. Boş zamanı olanlar içinse değerlendirilmelidir.
Mesela üye olup github hesabını bağlayanlar hydrogen platformdan 15.000 TL alıp cebe attı. (5 dk bile sürmedi üyeliği.)
Bunun gibi zamanında kazandıran çok airdrop oldu ve olacakta. Ama hangileri kazandırır bilinmez.

Kısaca zaman buldukça katılmakta fayda var..

Bu sayfada kaliteli ve seçme airdrop listesi var ve sürekli güncel!

cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
June 09, 2018, 09:58:05 PM

benim fazla vaktim olmadığı için airdrop takip etmiyorum ama düzenli takip edenler emin ol kazanıyorlar hel birde multi yapıyorlarsa tadından yenmez tahminim.bu sayede eblue ebtc ve hydrodan çok sağlam alan adamlar  olduğunu biliyorum.vaktiniz varsa takip edin illaki bişeyler denk gelir kazanırsınız diye düşünüyorum
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 09, 2018, 09:58:12 PM

Kazandıran var ama boş zamanın var ise eğer değerlendir hiç yoktan 3-5 bir şey düşme şansı var. Zamanı olmayan için bana göre kısıtlı bir zaman diliminde uğraşılmaz.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 09, 2018, 11:44:24 PM

eskiden çok kazanan oldu şu an durum nasıl bilmiyorum ama çok fazla getirisi yoktur ayda yılda bir sağlam airdrop olur onu yakalamak önemli
Leteravian
Full Member

Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 09, 2018, 11:46:14 PM

Mesela üye olup github hesabını bağlayanlar hydrogen platformdan 15.000 TL alıp cebe attı. (5 dk bile sürmedi üyeliği.)
Bunun gibi zamanında kazandıran çok airdrop oldu ve olacakta. Ama hangileri kazandırır bilinmez.

Sadece Airdropalert'i takip ettiğime bin pişmanım. Hydrogen Platform airdrobunu yayınlamayarak yaktı bizleri... Daha da girmiyorum sitelerine...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
June 10, 2018, 12:12:16 AM

Geçen seneye kadar 3-5 te olsa airdroplar iyiydi.Hatta takip ederek katılarak 500 dolara kadar aylık kazanç sağlayan arkadaşlar vardı.Ancak Aralıkta piyasanın çöküşü ile birlikte airdroplarda scam ve hiçbirşey kazandırmayan bir hal aldı.Açıkçası en son haliyle mail felan alıp size daha sonra gönderdikleri maillerle cüzdanınızı boşaltıyorlar.Yada borsa şifrelerinizi felan çalıyorlar.Ben airdrop işinin artık sahtekarlık ve kötü niyet taşıdığını düşünenlerdenim.
mct0300
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 1

View Profile
June 10, 2018, 12:18:18 AM

Bir aydır falan takip ediyorum airdropalertekilere katılıyorum henüz bir kazanç yok bakalım neler olacak Smiley
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49

View Profile
June 10, 2018, 12:20:46 AM

Okuduğum anladığım kadarı ile tek siteden değildi, bir çok isteden airdrop takibi yapmak gerekiyor. Birinin yayınladığını diğeri yayınlamıyor. En iyi 8/10 kaynaktan yapmak bu işi.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 10, 2018, 12:37:14 AM

Bence hepsine katılmak mantıksız.bir yığın çöp doluyor etraf.
seçmece yapmalı çöp bile olsa ne vaat ediyor vs bunlara bakılıp katılabilirsin.
eski airdroplar baya iyiydi.
hatta airdropların babası ebtc baya kazandırdı
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 10, 2018, 12:41:15 AM

Son zamanlarda en iyi kazandiranalrdan biri bence hydrojen di bana gore. Çok iyi kazandırdı airdroba girenlere.herkese 222 bin tane göndermişlerdi. Ben hemen fiyat yükselince satmistim. Eğer bir hafta sonra farketseydim 6 kat daha fazla kazanacaktim. Ben 2300 tl ye sattim. Ben sattıktan bir hafta sonrası elimdekileri satmamis olsaydım 12 bin TL yapıyordu. İşte yinede sonuçta hiçbirşey harcamadan kazanç. Az bir şey değil. Birçok memurun bir aylık maaşı.bence önüne gelen airdroba gireceksin ya hiçbir kaybın yok sonuçta. Bakarsin ilerde degerlenir.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
June 10, 2018, 01:12:24 AM

Faydasını gören var mı?

Vaktin varsa katıl. Zengin olma hayalin varsa başka bi branş seç kendine. Günün birinde bakmışsın 1000 $ olmuş olur elindekiler.

Satarsın ah edersin. Satmazsın vah edersin.

Katıl önüne gelen her airdrop'a. Hiç affetme. TAVSİYE...
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
June 10, 2018, 03:03:00 AM

Diğer işlerimden boş zamanım kalırsa airdroplara katılıyorum taş atıpta kolum mu yoruluyor, oraya buraya kayıt yap bi form doldur tamam. Belki değerlenecek belki çöp olacak fakat denemeden bilemem.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 10, 2018, 05:18:42 AM

her zaman söylerim airdrop şans işi belki kısa sürede çokta kazandırabillir belki uzun zamanda 5 kuruş kazandırmaz ama sen yinede katıl airdroplara sonuçta sana bir zararı olmaz.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
June 10, 2018, 06:10:37 AM

3 4 ay boyunca yapmadığım airdrop kalmadı nerdeyse hepsine katıldım fakat hiç para kazanamadım,tamamen bıraktım artık bir daha asla yapmam.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1490

View Profile
June 10, 2018, 07:34:10 AM

Airdroplarda ödül kazanma oranı çok düşük. 100 kampanyaya katılsanız zaten 10 tanesi ödül gönderimi yapacak, bunlardan 2-3 tanesi borsaya girecek, belki 1 tanesi para edecek. Tüm bu süreç tamamlanana kadar da iki ay geçecek Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
June 10, 2018, 07:55:18 AM

Boşa çaba bence airdroplar. Bir kere deneyeyim dedim ama bilmediğin onca yere kişisel bilgilerini kendi ellerinle vermek hiç akılcı bence 3-5 dolar için, belki ayda 20 dolar kazandırır maksimum.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
June 10, 2018, 08:00:20 AM

Faydasını gören var mı?

Hocam airdrop işi birazda şans işi 100 adet den 1 tanesi 100 dolar bırakır. 1000 taneden 1 taneside bin dolar bırakır yada fazlasını takip edin forumu yada eski konulara bakın ne demek istediğimi anlarsınız. Ha bu arada 100 adet içinden  50si gelmez 30 u gelsede çöptür 10 taneside düşük hacimle aşşa yukarı yapar.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 10, 2018, 08:58:39 AM

feci derecede şans işi dedikleri gibi dakikalar içinde binlerce dolar kazandıranlar da oluyor 10 dolar vermek için güvenlik adımlarını arka arkaya sıralayıp canını çıkaran da oluyor ya da hiç göndermiyor
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 10, 2018, 09:00:52 AM

ama şu var vakti olan insan için çok da emek gerektiren-Türkiye şartlarında- bir iş olmuyor. 10 tanesinden birinden dişe dokunur bir  karşılık alabilirsin belki de
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: