Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:53:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: YENİ KURULAN TÜRK BORSALARI HAKKINDA  (Read 440 times)
Veyselklnc (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
June 10, 2018, 12:26:15 AM

Arkadaşlar bildiğiniz üzere türkiyede oldukça yeni borsa açılmış bulunmakta konuyu açmamın nedeni bu konu altında yeni açılan türk bitcoin altcoin borsa ve siteleri araştırma ve tartışmaya açmak. bu sayede çok fazla kimse mağdur olmadan bu işten kar sağlamak iyi günler teşekkür ederim.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 10, 2018, 01:23:52 AM

Arkadaşlar bildiğiniz üzere türkiyede oldukça yeni borsa açılmış bulunmakta konuyu açmamın nedeni bu konu altında yeni açılan türk bitcoin altcoin borsa ve siteleri araştırma ve tartışmaya açmak. bu sayede çok fazla kimse mağdur olmadan bu işten kar sağlamak iyi günler teşekkür ederim.

O değil de neden yeni bir hesap ve konu açma gereği duydunuz ? Bu forum a açılan borsa resmi konuların da arkadaşlar inceleme yapıyor. Tek bir başlık ta tek bir borsanın incelenmesi daha iyi değil mi ? Amacınızı anlayamadım.
teorisyen
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
June 11, 2018, 04:37:37 AM

En yenilerden bitexen.com u kullanmaya başladım, tavsiye ederim. Kullanıcı arayüzü ve işlem hızı ile fark yaratıyor. Şimdiden üye olup kimlik doğrulaması yapmakta fayda var.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
June 11, 2018, 06:35:06 AM

En yenilerden bitexen.com u kullanmaya başladım, tavsiye ederim. Kullanıcı arayüzü ve işlem hızı ile fark yaratıyor. Şimdiden üye olup kimlik doğrulaması yapmakta fayda var.
Evet ilk postun olması da cabası Cheesy

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
teorisyen
Newbie
*

View Profile
June 11, 2018, 07:49:02 AM

ilk post olarak sebzeli guvec tarifi mi mermek gerekiyordu?
Sirtho
Member
**

Activity: 244
Merit: 10

View Profile
June 11, 2018, 07:58:20 AM

Bir ara 2 tane vardı ama şuan hakkaten baya bir seçenek ortaya çıktı. Benim tercihim ilk ve bilindik olanlardan her zaman. Bu yeni açılanlar kötü demek değil ama kullananların tecrubelerini duymadan yenileri pek kullanmak istemem.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 11, 2018, 08:46:59 AM

güvenmeyin bu dolandırıcılara laflara bak kendini akıllı sanan kişilik
OraLED
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 2

View Profile
June 11, 2018, 08:49:57 AM

Bence sebzeli güveç tarifi versen bu kadar absurd karşılanmazdı.

Abes olmuş ilk post ve direk yeni bir borsa tavsiyesi Smiley
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 11, 2018, 12:50:40 PM

Piyasaya yeni girmiş bir borsa için gelip tavsiye ederim diyorsunuz ve yeni üyelikle bunu yaptığınızın farkında değilsiniz sanırım. Kaç kişi sizin tavsiyenizi alır? Sonra da yandım bittim param kaldı içerde deyip konu açıyorsunuz.
coinbabaofficial1
Copper Member
Newbie
*

Activity: 77

View Profile WWW
June 11, 2018, 03:19:18 PM

Merhaba,

www.coinbaba.net i bugün itibari ile açtık. Aşağıdaki topic'den sitemizi ve yarattığımız farkı inceleyebilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4455760.0

Saygılarımızla...
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 12, 2018, 05:37:11 AM

Yeni heyecanlara bence gerek yok. Koinim, BTCTurk fazlasıyla yetmeli çünkü şu ana kadar kimsenin bu borsalardan bariz şekilde şikayetçi olduğuna şahit olmadım.

coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 12, 2018, 05:58:37 AM

Yeni heyecanlara bence gerek yok. Koinim, BTCTurk fazlasıyla yetmeli çünkü şu ana kadar kimsenin bu borsalardan bariz şekilde şikayetçi olduğuna şahit olmadım.

Ama aslında denemek lazım en azından ufak rakamlarla, ciddi miktarlar değil tabiki Smiley Bu arada koinim oldum olması uzun zaman sonra ilk defa 2 3 ay önce yaşam belirtisi verdi. Bazen heyecan yaratacakmış hissi vermiyor değil Smiley

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 12, 2018, 06:45:10 AM

Hergün yeni borsa acılıyor. ama hacim toparlıyamıyorlar. Hacim için burayı aktif kullanıp altyapılarını iyi olusturmaları lazım. Mesela suan btcturk varken neden gidip yeni açılan x borsasında ether alıp satmalıyız? bir farkları olması lazım.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
June 12, 2018, 06:50:07 AM

Bence sebzeli güveç tarifi versen bu kadar absurd karşılanmazdı.

Abes olmuş ilk post ve direk yeni bir borsa tavsiyesi Smiley

Piyasaya yeni girmiş bir borsa için gelip tavsiye ederim diyorsunuz ve yeni üyelikle bunu yaptığınızın farkında değilsiniz sanırım. Kaç kişi sizin tavsiyenizi alır? Sonra da yandım bittim param kaldı içerde deyip konu açıyorsunuz.

Kardeş kavgasına son veriyorum Smiley

Buyrun sebzeli güveç tarifi : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4459337.new#new

Bu borsalarımız toplulukla iletişim kurmayı öğrenene kadar bu böyle devam edecek. Allah bu borsaların sermayedarlarına akıl fikir ihsan eylesin.
teorisyen
Newbie
*

View Profile
June 12, 2018, 10:33:52 AM

arkadaşlar selam, güveç konusu kötü algılanmış, niyetim gerginlik yaratmak değildi. diğer yandan 1 yıla yakındır sürekli olarak arbitraj yapıyorum ve türkiye’deki hemen hemen tüm eski ve yeni borsaları denedim. 2 haftadır da bitexen’de işlem yapıyorum, çok da memnun kaldım. kurucularından birini de eski işyerimden tanıdığım için destek olsun diye paylaşmak istedim. inşallah başarılı olurlar.

buraya yeni uye olmuş olabilirim piyasalara uzak birisi değilim. herkes deneyimlediği platformlarla ilgili fikirlerini paylaşırsa bu başlık amacına daha iyi hizmet eder diye düşünüyorum.

ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 12, 2018, 11:14:36 AM

şahsi fikrim yeni kurulan türk borsalarına güvenmiyorum. işlem hacmi biraz yükseldiği zaman işlemler durduruluyor. yada  belirsiz sebeplerden dolayı borsa kapanıyor muhatap bulunamıyor.
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
June 12, 2018, 07:03:59 PM

şahsi fikrim yeni kurulan türk borsalarına güvenmiyorum. işlem hacmi biraz yükseldiği zaman işlemler durduruluyor. yada  belirsiz sebeplerden dolayı borsa kapanıyor muhatap bulunamıyor.

Katılıyorum! İşlem hacmi yükseldiğinde çalışacak, olmayacak sebeplerden 30 gün kapalıyız demeyecek borsa lazım. Düşük hacimde hepsi öyle böyle çalışıyor zaten. Ama nasıl anlayacağız hangi borsada muhatap olacağını? Eski borsaların da hepsi güvenli gelmiyor, yenilerin daha kendilerini ispatlamaları gerek.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
June 12, 2018, 10:38:46 PM

Brcturk herkesin en gozdesiydi. Kapandiktan sonra koinime gecerken bile cok tedirgin oldum. Yeni acilan 1 tane daha populer olan borsa var. onun disindakilere guvenemiyorum. Maalesef Turk mantigi kolay para kazanma mantigiyle her ise girisebilir. Yeni acilan borsalara asla gecis yapmam.

sunistator
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:41:05 AM

Türkiye'deki borsalar klasik coinleri alıp, yabancı altcoin borsasına atmak için işlevsel. bitcoin, litecoin, ether bunlarla sınırlı kalacaksanız yerli borsalar yok altcoinlerle haşır neşir olacaksan bilindik adresler

btctürk alanında en iyisi bence paribu, koinim.
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
June 13, 2018, 09:56:07 PM

Yeni bir borsa...
hafta sonu ekleyelim listeye...

http://portfoycoin.com/exchange.asp

Pages: [1] 2 »  All