Bitcoin Forum
May 08, 2024, 01:18:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Trade işlemi analiz için neleri öyrenmem gerek  (Read 195 times)
belezordu (OP)
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
June 10, 2018, 08:56:01 AM

Trade işlemi analiz için neleri öyrenmem gerek? Arkadaşlar kaynak bulamıyorum.siz nereden oyrendiniz.Bir arkadas bana teknik analizi ve s oyren iyi para kazana bilirsin dedi.bende arattim blogda bulamadim.yardim edermisiniz lutfen
1715174338
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715174338
Reply with quote  #2

1715174338
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715174338
Hero Member
*

Ignore
1715174338
Reply with quote  #2

1715174338
Report to moderator
1715174338
Hero Member
*

Ignore
1715174338
Reply with quote  #2

1715174338
Report to moderator
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 10, 2018, 09:06:44 AM

https://www.youtube.com/channel/UCIYc-CFOYNwO85Ojejj6T9w/

Yukarıdaki Youtube kanalını takip etmeni öneririm. Eylem Cülcüloğlu'nun teknik analiz videoları bu işe yeni başlayanlar için bir fikir verebilir. Ayrıca Youtube'a "Bitcoin teknik analiz" yazarak yüzlerce videoya ulaşabilirsin.

belezordu (OP)
Newbie
*

View Profile
June 10, 2018, 09:54:42 AM

aslında yazıyorum da indikator kullanimlari geliyor.ben daha grafiyi okuyamiyorum bilgisizim.sıfırdan anlatımlı bir kanal da bulamıyorum
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 10, 2018, 10:55:23 PM

Trade işlemi analiz için neleri öyrenmem gerek? Arkadaşlar kaynak bulamıyorum.siz nereden oyrendiniz.Bir arkadas bana teknik analizi ve s oyren iyi para kazana bilirsin dedi.bende arattim blogda bulamadim.yardim edermisiniz lutfen

Tam olarak neyi öğrenmek istediğinizi anlayamadım. Trade işlemi dediğiniz şey al/sat mı? eğer buysa en basit bir borsaya az bir para yatırın deneme yanılma ile öğrenirsiniz. Teknik analiz için : http://teknikanalizsanati.com/teknikanalizsitemap.aspx
tekhan
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
June 12, 2018, 07:17:16 AM

İlk önce ğ harfini öğrenmekle başla bence dostum
belezordu (OP)
Newbie
*

View Profile
June 15, 2018, 10:36:37 AM

verdiyiniz link hayat kurtardi dogrusu)))
chaskes
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 23, 2018, 01:37:52 AM

Bu forum sana baya bilgi vericektir .
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
July 03, 2018, 11:49:31 PM

teknik analiz öğrenmen için
https://kanalfinans.com/tag/teknik-analiz-egitimi
tavsiye edebilirim ama teknik analiz herkese açık bir bilgidir yani o kadar kazandırıyorsa herkesin kazanması lazımdı değil mi? Halbuki herkes kazanamaz hele ki böyle volatil bir piyasada, sen yine öğren bil ama onu bilince gelecek paralar modunda olma Smiley
Gerçekten kazanmak istiyorsan manipulatif analiz bilmen gerekir , çok az kişi biliyor kaynak da pek yok zaten.
abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:21:40 PM

hocam benim incelediğim bir konu vardı. Konuda kitapçık hazırlamış yine forumdan huzurkan isimli üye. O kitapçığı incelemenizi tavsiye ederim.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4388782.0

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
barbarsakba
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
July 06, 2018, 09:16:52 PM

Öncelikle piyasanın terimlerini öğrenmen gerek yenibaşlayanlar bloğunda vardır bunlar bak oradan.
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
July 10, 2018, 04:29:03 AM

Arkadaşlar telegram kanalında HUK kanunları diye bir kitap var arada paylaşılıyor millet orda anlatılan indikarörleri kullanarak çok tatlı karlar elde ediyor. Bence bi HUK kanunları diye google da aratın karşınıza illaki çıkar. Başarılar...
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 10, 2018, 07:18:27 PM

En önemli olay bence hype dönemindeki bir coine kapılıp yatırım yapmamak yada yapılıyorsa da doğru yerde çıkabilmek gerek. Mesela bitcoin uçtu kaçıyor dediler hype yaptılar tecrübesiz kişiler girdi hype dalgası bitince hepsi zararına satarak söylenip çıktı. İkinci önerim paranızın üzülmeyeceğiniz bir kısmı ile ilk önce denemeler yapın.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
heronesle
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 11, 2018, 01:04:03 PM

hocam öncelikle trade'den ziyade hold öneririm. trade için internette türkçe ve ingilizce bir sürü video ve pdf küçük bir araştırmayla bulunabilir.
shuppolae
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 04:40:08 AM

hacim yüksek olmaı temel analiz çok önemli olmalı gelecek vaad eden coinleri trade edin
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
August 27, 2018, 04:16:16 PM

Yaklaşık bir yıllık tecrübeden sonra ilk olarak projenin tahlilinin en önemli nokta olduğunu düşünmeye başladım. Bir projenin tüm verilerinin incelenmesi gerekiyor. Bunun için de internet sitesi, sosyal medya hesapları, wallet ve coin bilgileri, kullanıcı sayısı, bunların güncelliği, takım üyelerinin aktif olması, eğer proje ico aşamasını geçmişse bunlara holder oranları, piyasa hacmindeki artış/azalış da eklenebilir. Forumda yazılanları takip etmek önemli. Başkalarının tecrübe ve bilgilerinden yararlanmak gerekiyor.

90sensey
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
September 02, 2018, 11:34:13 PM

merhaba trade işlemleri için yeni cıkan coınlerı takıp edın derım
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
September 07, 2018, 07:06:30 PM

Teknik analiz bilmek gerek.Hareketli ortalamalar ve formasyonları çok iyi bilmek gerek.Sadece bunları bilmek bile yeter bence.Birazda hissiyat ve şans olursa bu piyasada iyi paralar kazanılır bence...Gerisi kısmet yani..

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
September 10, 2018, 03:11:29 AM

Bu youtube kanalınında güzel videoları var bakabilirsiniz Genelde youtube da araştırıp güzel kanallar bulursanız kendinizi bayağı geliştirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UC9NJvP1muGeG01fNzY91ukg/videos
Egeninincisi
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
September 19, 2018, 10:21:43 PM

İlk önce ğ harfini öğrenmekle başla bence dostum

güldürdünüz hocam Smiley

Hocam valla yanlış anlamayın ama bence önce türkçe öğrenin dili eğer iyi öğrenirseniz, onunla diğer bilgileri de doğru öğrenirsiniz

ilk konu başlığını gördüğüm zaman bende bu şekilde düşünmüştüm fakat sonra arkadaşın profilini tıkladığım zaman anladım ki kendisi Azerbeycan Türkü, dolayısı ile onların alfabesinde ğ yerine y kullanılıyor, lehçe farkı Smiley

Trade işlemine geçmeden önce 2 tip analiz vardır Temel Analiz ve teknik analiz, bunları bilirseniz işiniz kolay olacaktır. Fakat herhangi bir coine yatırım yapmadan önce o coinin geçmişini ne kadar fiyatlardan nerelere düştüğünü , çıktığını görmeniz bilmeniz sizin hayrınıza olacaktır, Tamamen örnek veriyorum: yıllardır 10 dolar ile 18 dolar arasında bulunan coin 10 dolara düştüyse alınabilir, Yükselen coinleri tepeden almak mantıklı değildir bu noktada, tabii coinin düşme sebebi ne çıkma sebebi ne çıkan haberler de önemlidir bu doğrultuda,.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: