Bitcoin Forum
June 21, 2024, 01:01:54 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 6000 -6300 Alim zamani (uzun dönem)  (Read 723 times)
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 14, 2018, 08:16:37 PM

5.000li rakamlara dönüş yapacağını düşünüyorum, o yüzden Bitcoin alımı için acele etmeyeceğim şahsen, boğalar açıkça ortada görünmeden risk hala var elimdeki tokenlerden zarar zaten var, zararı büyütmek işime gelmez.
nemruth (OP)
Member
**

Activity: 138
Merit: 12

View Profile
June 14, 2018, 08:24:20 PM

5.000li rakamlara dönüş yapacağını düşünüyorum, o yüzden Bitcoin alımı için acele etmeyeceğim şahsen, boğalar açıkça ortada görünmeden risk hala var elimdeki tokenlerden zarar zaten var, zararı büyütmek işime gelmez.

Doğru olabilir bunu zaman gösterecek.Fakat şu an BTC falling wedge formasyonunda,diğer yandan 3gunluk stoch grafiğide gizli dönüş sinyali verdi.5k ya düşer düşmez bilmiyorum fakat bildiğim tek bir şey var 1 -15. aya kalmaz 10k yı geçermi bunu konuşuyor olacağız.Ben 9kusurdan  dan EOS long a girdim şu an ciddi kardayım.Ama margini sevmediğimden 11.4 5 gibi kapatıp bitcoin'in çıkış sinyalini beklemeye başlayacağım.Sinyali aldığım anda Eos a giriyorum..
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 14, 2018, 09:06:56 PM

Doğru olabilir bunu zaman gösterecek.Fakat şu an BTC falling wedge formasyonunda,diğer yandan 3gunluk stoch grafiğide gizli dönüş sinyali verdi.5k ya düşer düşmez bilmiyorum fakat bildiğim tek bir şey var 1 -15. aya kalmaz 10k yı geçermi bunu konuşuyor olacağız.Ben 9kusurdan  dan EOS long a girdim şu an ciddi kardayım.Ama margini sevmediğimden 11.4 5 gibi kapatıp bitcoin'in çıkış sinyalini beklemeye başlayacağım.Sinyali aldığım anda Eos a giriyorum..

Bol kazançlar hepimize Grin  Ben şahsi fikrimi belirttim, tercihimi beklemek yönünde kullanacağım, görüşler farklılık gösterebilir ama hedefimiz aynı, çok kazanmak.
ront
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
June 14, 2018, 10:18:45 PM

Bitcoinin her dususunde yeniden yukselip eski degerinin bile uzerine ciktigini dusunursek neden olmasin diyebiliriz. Imkansiz degil kendini toplamasi sadece zaman alacak.
nemruth (OP)
Member
**

Activity: 138

View Profile
June 14, 2018, 10:35:34 PM

Bitcoinin her dususunde yeniden yukselip eski degerinin bile uzerine ciktigini dusunursek neden olmasin diyebiliriz. Imkansiz degil kendini toplamasi sadece zaman alacak.
Rezil olmakta var fakat şu an 15/06  saat gece 01.34..
40 saat içerisinde btc 7000 e vuracak diyorum  Wink
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
June 15, 2018, 06:16:32 AM

Bu noktada karar vermek çok kolay değil.
Yatırımcı kendine hedefler koymalı ve ona göre hareket etmeli. Tüm paranızı bir anda yatırmayın, olur da düşündüğünüz fiyatların altına inerse yeniden alım yapar maliyetinizi düşürürsünüz. Yoksa uzun süre hareket edemeden beklemeniz gerekebilir.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
June 15, 2018, 08:43:33 AM

Şahsen 6000 doların hala uzun dönem için yeterince iyi bir alım fırsatı olduğunu düşünmüyorum, 5000 dolar ve hatta altına inerse bütün maaşımı direkt all in yapabilirim yalnız. O kadar diyeyim.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
June 15, 2018, 08:24:56 PM

bitcoin fiyatı madencilik faaliyetlerinin giderlerinin altına düşmez bence şimdiki fiyat satın alma kararı vermek için uygun bir fiyat. bitcoin sık sık sürpriz yaparak fiyat inişi yaşadı ama her seferinde tekrar yükseldi.
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
June 15, 2018, 09:00:35 PM

Bitcoin 20 bin dolardan 12-13 bib dolar seviyelerine geldiğinde işte bitcoin alayım zamanı denilmeye başlandı ve fiyat düşe düşe 6 bin dolar seviyelerine kadar geldi , gerçekten bitcoin alım seviyesi hangi rakam zamanla belli olacak.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
June 15, 2018, 11:34:10 PM

Umarim daha fazla asagiya cekmez degeri cunku geri donus baslamali artik. Kazanmayi bekleyen cok yatirimci var biraz pumplarsa gerisi gelecek.
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
June 16, 2018, 12:47:54 AM

bitcoin fiyatı madencilik faaliyetlerinin giderlerinin altına düşmez bence şimdiki fiyat satın alma kararı vermek için uygun bir fiyat. bitcoin sık sık sürpriz yaparak fiyat inişi yaşadı ama her seferinde tekrar yükseldi.
Böyle bir mantık yok hocam, madencilik gideriyle btc fiyatı direkt bağlantılı değil, btc fiyatı düşerse madencilerde kendi başının çaresine bakacak bırakan bırakacak kalanlar düşen zorlukla devam edecekler. Dayanamayan önce bırakıp diğerlerine zorluk çıkmasına mani olmuş olacak. Bu kural ilk bloktan beri böyle ve tarihinde hep bu şekilde işledi, Bitcoin fiyatını belirleyen o adamın mining farmı olduğunu bilmediğimiz için o öyle şey yapmaz diyemeyiz. Btc nin fiyat inişleri ve çıkışları maniplerin kendi aralarında belirlediği bir durum ve madencilerle bir alakası yok.Madenci olsaydı hiç düşmesini istemezdi halbuki manipler al-sat tan para kazandığı için piyasanın volatil olmasından para kazanabilirler ama madenciler için volatil olması istenen bir durum değildir.Dolayısıyla manipin elinde madenci cihazı olduğu sanmam, onlar çok daha kolay paranın peşindeler ve zaten kazandıkları için madenciliği amelelik olarak görürler.Dolayısıyla madencilik maliyeti esaslı bir politika izlemezler.
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
June 16, 2018, 12:54:52 AM

Şahsen 6000 doların hala uzun dönem için yeterince iyi bir alım fırsatı olduğunu düşünmüyorum, 5000 dolar ve hatta altına inerse bütün maaşımı direkt all in yapabilirim yalnız. O kadar diyeyim.
Diyelim ki 5bin dolara inmedi 6binden döndü o zaman dönüşü kaçırmış olmaz mısınız ?
5ten 9 a yükselse 4k yükselmiş olur ama 6 dan 10 a yükselse de 4k yükselmiş olur.Eğer dönüşü kaçırırsanız bir sonraki yükselişi boş elle seyretmiş olursunuz. Halbuki birşeyler yakalayabilmiş olsaydınız kaçtan satmak gerekir hesabı yapardınız.Böyle nokta atışı tutturabiliyorsanız bize de söyleyin tam yerini Smiley yok hani tahmin diyorsanız 7-6-5 şekilde kademeli alış planı yapsanız nerden dönerse dönsün eliniz boş kalmayacak.
tekhesaplar
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 16, 2018, 02:39:39 AM

%100 bitcoindeyim ama düşüş bekliyorum buna rağmen bu seviyelerden satıyorum hiç bir şekilde ne olacağı belli değil. Her satamadığım yerde keşke satsaydim dedim. Hep daha Alta gidiyor çünkü.
reis kısa sürede paraya ihtiyaçın yoksa keşke satmasaydın yükselicek yani bu iki aya olur 1 yıla olur ama olucak yani.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 16, 2018, 09:05:43 AM

Ben 1000-2000 dolar daha erir Bitcoin ama yukarıya atarsa nerelere varır kestiremeyiz. Bundan dolayı bence artık alım yapmanın zamanıdır ve mutlaka iyi ki almışım dersiniz.
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 16, 2018, 02:08:31 PM

bitcoin değil, bnb den yanayım. Ocak ayında zirveye ulaştı. ethereumdan daha hızlı yükseliyor. satoshi olarak geçti gelti. ama daha çok bnb-usd ve bnb-eth bu ikisi benim gözdelerim. adamlara dump, mump etkilemiyor. bu nedir abi ya.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
June 16, 2018, 02:44:15 PM

Ehliyeti olmayan herkes alıp when lambo demeye başlarsa olacağı buydu işte hepsini yavaş yavaş atmaya başladık zamanı geldiğinde kazanacağız ama bu ne zaman olur bilemem.

shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
June 16, 2018, 06:10:14 PM

Uzun dönem derken ne kadar uzun? Yeterli uzun zamanı verirseniz 20000 dolar da alım fırsatı sayılabilir.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
June 16, 2018, 09:29:41 PM

Bitcoin artık düşse düşse daha ne kadar düşebilir seviyesine geldi diye düşünüyorum sma yükselmeye başlarsa buna bir üst sınır koymak zor göründüğünden bu fiyatlar alım için uygun görünüyor.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
June 16, 2018, 10:18:55 PM

bu fiyat bence riskli aralıkta..tam dönüm noktası gibi o yüzden bence bu fiyatın altında ya da üstünde ki zaman diliminde ne olacak bakmak lazım.ondan sonra karar verilebilir.
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
June 18, 2018, 07:41:29 PM

Bencede bu kadar düşmüşken yatırım yapmanın tam zamanı uzun zamanda çok büyük paralar kazanacak yatırım düşünenler için tan zamanının geldiğini tahmin adıyorum.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: