Bitcoin Forum
May 20, 2024, 09:13:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Binance CEO’sundan Bitcoin Yorumu: Panik Yapmayın  (Read 195 times)
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
June 11, 2018, 03:45:49 PM

Eminim o da bitcoine yatirim yapmis olsaydi bizden daha cok panik yapardi. Yani bu sekilde konusmak onun icin kolay cunku adamda para bok. Ama 3 5 kurus para kazanmak icin piyasaya giren onca yatirimcinin panik yapmamasi imkansiz.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
June 11, 2018, 03:53:50 PM

tuzu kuru bunların panik yapmayın diyorlar. 10 bin dolar üzerinden maliyeti olanın içi kan ağlıyor. "ne yaptım ben" diyor. bunların açıklaması ile panik satışları durmaz biraz azalır o kadar. piyasayı bozan küçük yatırımcı değil. balinaları ürküttüler, kore borsasına baskın son iki günkü gelişme.
Koin Defteri
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 11, 2018, 06:18:33 PM

Trade komisyonları 5 te 1 oranında azalmış. Bitcoin fiyatından çok borsadaki işlem hacmini önemsiyordur.

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
frankiemalton
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
June 11, 2018, 07:56:44 PM

Bu arkadaş konferans verirken , Bitcoin 6,790 dolar civarında işlem görüyor ve 24 saat öncesine göre% 7 düşüş gösteriyor. Aynı zamanda, kripto piyasasında piyasa değeri 300 milyar dolar altında. Bitcoin'in egemenliği, mayıstan bu yana en yüksek puan olan% 39'a yükseliyor.
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139

View Profile
June 11, 2018, 08:07:17 PM

Adam belki piyasa için doğru bir analiz yapıyor. Belki bizde bunun doğruluğuna inanıyoruz. Ancak realitede böyle sert düşüşler olduğunda ve son zamanlarda bu sıkça tekrarlandığında ister istemez bir karamsarlık oluyor.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
June 11, 2018, 09:17:49 PM

Tamam insanlar volatilitenin yüksek olduğunu bilerek buraya giriyor ama 20 bin den buralara kadar düşmeside çok tuhaf. Üstelik aylardan beri 10 bin dolar altında dolaşıp duruyor. Gerçi bir çok kez kafasını kaldırdı ama Mt Gox olsun bazı balinalar olsun sağolsunlar anında fiyatı tepetaklak ettiler. Bu haliyle hiç güven vermiyor maalesef, artık bir yükseliş trendi başlasa da kurtulsak bu berbat fiyatlardan.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
June 11, 2018, 09:24:32 PM

Bende 2018 in başından beri satmıyorum, benim de bundan sonra satmaya niyetim yok, açıkçası yıl içinde yükseliş bekliyorum. Bakalım her şeyi zaman gösterecek.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
June 11, 2018, 10:46:10 PM

Tam bir hold dönemindeyiz hatta kademeli oalrak toplama yapılabilir. Herkesin yatırım planı ayrıdır kısa vadeli küçük kazançlar için mantıklı bir yatırım alanına geldik sayılır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: