Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:44:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: www.CoinBaba.net - Türkiye'nin GLOBAL Kriptopara Borsası  (Read 17334 times)
statistman
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
June 12, 2018, 03:54:27 PM

Calisilan banka sayisi cok az bu konuda bir calisma yapiyormusunuz. Coin cekim islemleri anlik basliyormu yoksa manuel bir onaydan mi geciyor
coinbaba.net
Newbie
*

Activity: 10

View Profile WWW
June 12, 2018, 04:09:02 PM

Calisilan banka sayisi cok az bu konuda bir calisma yapiyormusunuz. Coin cekim islemleri anlik basliyormu yoksa manuel bir onaydan mi geciyor

Almış olduğumuz karar gereği şuanda platformumuzda tek bir banka kullanıyoruz.  Talebiniz doğrultusunda banka sayısında güncelleme yapılabilir.

Kripto para çekme talebiniz otomatik olarak, yani manuel bir onay gerektirmeden ya da belirli bir süre beklemeden saniyeler içinde başlatılıyor.

Bilgilerinize sunarız.

CoinBaba Ekibi
statistman
Newbie
*

View Profile
June 12, 2018, 04:22:56 PM

Almış olduğumuz karar gereği şuanda platformumuzda tek bir banka kullanıyoruz.  Talebiniz doğrultusunda banka sayısında güncelleme yapılabilir.

Kripto para çekme talebiniz otomatik olarak, yani manuel bir onay gerektirmeden ya da belirli bir süre beklemeden saniyeler içinde başlatılıyor.

Bilgilerinize sunarız.

CoinBaba Ekibi

Guncelleseniz iyi olur cunku malum banka kimsenin kolay kolay para yatirmayacagi devlet destegi olmayan, subesi atm si neredeyse olmayan 3 5 sene sonra ne olacagi belli olmayan bir banka hatta ilerleyen zamanlarda neden buraya para transferi yaptiniz diye basinizi agritabilirler. Duzgun bir banka ekleyene kadar beklemedeyim
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 12, 2018, 04:29:30 PM

Sonunda emirleri ve hacimleri görebilmek için üye olmak veya giriş yapmak zorunda kalmadığımız bir türk borsası çıkarttılar. Hayırlı uğurlu olsun.
Borsa yeni açıldığı için bir süre daha alıcı ve satıcı için herhangi bir komisyon alınmayacak. Bu da güzel bir şey.
Pazarınız ve kazancınız bol olsun.
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 77

View Profile WWW
June 13, 2018, 12:46:49 AM
Last edit: June 14, 2018, 10:54:10 AM by coinbabaofficial1

Sonunda emirleri ve hacimleri görebilmek için üye olmak veya giriş yapmak zorunda kalmadığımız bir türk borsası çıkarttılar. Hayırlı uğurlu olsun.
Borsa yeni açıldığı için bir süre daha alıcı ve satıcı için herhangi bir komisyon alınmayacak. Bu da güzel bir şey.
Pazarınız ve kazancınız bol olsun.

Teşekkürler...
Ama siz yine de üye olun Smiley

Tüm kriptopara kullanıcılarını platformumuzu test etmeye ve CoinBaba.net ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.

www.CoinBaba.net
Instagram: @Coinbabanet
Twitter: @Coinbabanet
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
June 13, 2018, 09:53:01 PM

Alım satımları üye olmadan gör biliyor olmak kesinlikle şükür dedirten bi durum. İlk intiba güvenilir görünüyor market hareketli ama bankayı sevmedim.

Bildik bankalar ile iş yapılmaya başlanana kadar bende cepte tutacağım ama üye oldum

Başarılar

BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 14, 2018, 07:19:33 AM

2 gün önce bu borsayı deneyen varsa yazsın lütfen demiştim ama yazan cıkmadı ben de bugun tecrübe ettim ve yazıyorum. Coinbaba.net e üye oldum. Üye olmadan önce sayfalarını bayaa bir gezdim zira üye olmadan da çoğu order hacim vs. bilgisine ulaşılabiliyor.
Üye olduktan sonra onaysız trade izni vermiyor. Belki 500 TL'lik işlem izni verebilirdiniz. Verify olmak için sadece kimlik fotokopisi talep ediyor. Yükledikten 5 dk sonra da hesabım onaylanıp işleme açıldı.

Alış/Satış sayfasında volume oldukça mevcut ve Paribu ve BTCTurk'ten görünüm olarak gerçekten farklı. Dolu bir tahta mevcut ve fiyatlar yerli borsalardan daha düşük fiyatlı. Tüm koinlerde böyle.  BTC, ETH, XRP, LTC ve BCH mevcut. Normalde yeni bir borsaya para yatırmam ya da coin yollamam ama firma çalışanı arkadaş ile aynı bitcoin whatsapp grubundayız, aşırı tavsiye etmesi sebebi ile ve  tahtadaki fiyatların piyasaya göre düşük olması sebebi ile denemek istedim. Sadece Aktifbank ile çalışıyorlar, çalışılan bankalara belki daha bilindik bankaları ekleyebilirsiniz ki havale yapılabilsin.
Para yatırma talebinde bulundum, kod veriyor. Kod ile beraber EFT yaptım. 10 dk içinde para hesabıma tanımlandı vs buralar tüm borsalarda aynı. Bitcoin de BTCturk ile arasında 450 TL'lik fark mevcut idi. ETH da da oran olarak o seviyelerde fark. ETH aldım hızlı transfer olsun diye. Komisyonu da sıfırlamışlar açılması şerefine. 22 Haziran'a kadar üyelik ve işlem yapanlar için Ağustosa kadar Fee sıfır. Bu da beni teşvik etti açıkçası 1 bucuk ay komisyonsuz işlem yapma imkanı.

0.05 ETH fee kesiyor. BTC için 0.0003 BTC çekme komisyonu... ETH'ı BTCTurk'e attım. Çekme talep ettikten 10-15 sn sonra tamamlandı diye yazıp coini çıkarttı. Etherscandan takip ettim 3-4 dk sonra btcturke düştü ve piyasa değişmeden bozdum. 3 dk içinde 34 TL fark ile işlem yapmış oldum ETH'da % olarak %1.6 falan. İşlemler de direk market price'dan. Parayı BTCtuk'ten çekip biraz daha büyük para ile aynı işlemi çevirdim. 3. tur için döndüğümde borsalar arası marj daraldı biraz, bıraktım işlem yapmadım. Akşam bir baktım global piyasada büyük bi dump başladı. Açtım coinbabayı BTCTurk ile BTV'de fark 800 TL. Aldım attım BTCTurk'e, çekme talimatı verdim vs.

Bu kadar uzun yazmazdım ama hayatımda ilk defa böyle bir döngü yapmış oldum ve şaşırdım. Normalde pek çok borsadan arbitraj fırsatını denedim uzun süre de yaptım bugune kadar. Bitfinex'ten alıp CEX'e satma oradan CryptoCapital ile tekrar Bitfinex'e geri gönderme yoluyla veya birkaç başka yolla. Ama hiçbirinde aynı gün içerisinde coini çevirememiştim o da oldu. Siteyi tanıttıklarında proje güzel demiştim kendi kendime ama deneyince daha çok beğendim.

Sistem nasıl çalışıyor tam emin değilim, kaynaklar nasıl yönetiliyor vs ama buradan ben avantaj sağladım sağlarım da . Bilginiz ola. ARbitraj diye post açacaktım, zaten açılmış başlık. Deneyin derim nacizane. Şuanda akşam hacimsizliği var ama yine de PAribu, BtcTurk ve CoinbaBa al/sat tahtası ekran görüntüsünü alıp aşağıda iletiyorum, şuan bile fiyat farkı mevcut.

BTCTURK
https://i.hizliresim.com/lZ7m2k.jpg

PAribu
https://i.hizliresim.com/Q2AmEV.jpg

Coinbaba
https://i.hizliresim.com/RDY2Lj.jpg

Edit1: XRP var diye yazmışım, yokmuş. BTC, BCH, ETH ve LTC mevcut.

Merhaba, coinbaba deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler. Sizden rica etsek, yazınızı ana başlığımıza taşıyabilir misiniz?

Başka bir post altındaki yorumumu rica üzerine buraya taşıyorum.

coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 14, 2018, 11:00:21 AM

Merhaba,
Ramazan Bayramı süresince bankalar arası EFT işlemleri gerçekleştirilemeyeceği için kullanıcılarımızın HAVALE ile para yatırma talepleri doğrultusunda Aktifbank dışındaki diğer banka hesaplarımızı da bayram süresince olmak üzere kullanıma açtık. Kullanabileceğiniz banka ve para türleri aşağıdaki gibidir:

Aktif Yatırım Bankası: TL ve USD
Garanti Bankası: TL ve USD
Ziraat Bankası: TL ve USD
Akbank: TL ve USD
TEB: TL
QNB Finansbank: TL

Herkes hayırlı bayramlar dileriz.

Tüm kriptopara kullanıcılarını platformumuzu test etmeye ve CoinBaba.net ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.

www.CoinBaba.net
statistman
Newbie
*

View Profile
June 14, 2018, 11:07:42 AM

Merhaba,
Ramazan Bayramı süresince bankalar arası EFT işlemleri gerçekleştirilemeyeceği için kullanıcılarımızın HAVALE ile para yatırma talepleri doğrultusunda Aktifbank dışındaki diğer banka hesaplarımızı da bayram süresince olmak üzere kullanıma açtık. Kullanabileceğiniz banka ve para türleri aşağıdaki gibidir:

www.CoinBaba.net

bence bunlar bayram sonrasıda kalsa hem borsanız hemde kullanıcılar için iyi olur
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 14, 2018, 05:09:44 PM

Merhaba,

www.CoinBaba.net

bence bunlar bayram sonrasıda kalsa hem borsanız hemde kullanıcılar için iyi olur

Merhaba, konu ile ilgili bazı düzenlemelerimiz olacak.
Teşekkürler.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 17, 2018, 03:04:51 PM

Kimlik onayi olmadan ne kadara kadar islem icin izin veriyorsunuz? Yada veriyor musunuz?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 17, 2018, 05:44:46 PM

Kimlik onayi olmadan ne kadara kadar islem icin izin veriyorsunuz? Yada veriyor musunuz?

Merhaba,
Platformumuzda hesap onayı olmadan işlem yapılamamaktadır. Hesabınızı kimliğinizin kopyasını ileterek çok kısa bir sürede işleme açtırabilirsiniz.

www.CoinBaba.net
fpotur
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
June 17, 2018, 06:02:39 PM

Merhabalar bende siteyi inceledim ve 5 dk da kimlik onayı ile hızlı olduğunu gösterdi.
Sorum şu btc deki 1167 btc hacim doğru mu ?
diğer sıteler 100 bıle degılken
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 17, 2018, 08:14:53 PM

Merhabalar bende siteyi inceledim ve 5 dk da kimlik onayı ile hızlı olduğunu gösterdi.

Merhaba,
platformumuz kriptopara exchange platformu olmasının yanısıra, yaklaşık 4 aydır yurtdışındaki bazı yerel borsalara da özel anlaşmalar ile "liquidity provider" olarak hizmet vermektedir.

Bahsi geçen hacimler doğrudur ancak bu hacmin tamamı coinbaba.net kullanıcıları tarafından değil, liquidity servisimizi kullanan tüm borsalarda servis vermiş olduğumuz ve servisimiz ile gerçekleşmiş toplam hacmi göstermektedir.

Platformumuzu incelediğinizde emir listemizin ve yapılan işlemlerin hacimlerin bu rakamları kanıtlar büyüklükte olduğunu görebilirsiniz.

Saygılarımızla...

www.CoinBaba.net
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 18, 2018, 06:31:37 AM

Merhaba,
platformumuz kriptopara exchange platformu olmasının yanısıra, yaklaşık 4 aydır yurtdışındaki bazı yerel borsalara da özel anlaşmalar ile "liquidity provider" olarak hizmet vermektedir.

Bahsi geçen hacimler doğrudur ancak bu hacmin tamamı coinbaba.net kullanıcıları tarafından değil, liquidity servisimizi kullanan tüm borsalarda servis vermiş olduğumuz ve servisimiz ile gerçekleşmiş toplam hacmi göstermektedir.

Platformumuzu incelediğinizde emir listemizin ve yapılan işlemlerin hacimlerin bu rakamları kanıtlar büyüklükte olduğunu görebilirsiniz.

Saygılarımızla...

www.CoinBaba.net

son acılan borsalar arasında aklı basında görünen borsasınız. Süphelerim olmakla birlikte denemeyi düşünüyorum. umarım btcturkle beraber kullanabileceğim bir borsa olursunuz.
statistman
Newbie
*

View Profile
June 18, 2018, 04:31:45 PM

Sistemi test etme fırsatım oldu yatırım işlemleri ortalama 5 ile 30 dk arasında değişen aralıklarda gerçekleşti sanırım manuel kontrolden geçiyor bunu otomatik bir onaya bağlasanız güzel olur. Birde sistemde anlık bir sıkıntımı oldu bilmiyorum çekim talebim 2 kez gönderildi desteğe gerekli ticketi açtım bir açık olabilir kontrol etmenizde fayda var. Onun dışında oldukça başarılı buldum sistemi özellikle hacim konusunda sıkıntı yok gibi gözüküyor ierleyen zamanlarda böyle devam edecek mi bekleyip görelim.
boxclarouk
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
June 18, 2018, 06:56:30 PM

domaini daha güzel bir şey seçebilirdiniz hocam
fpotur
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
June 18, 2018, 11:12:49 PM

Merhabalar
sitenize ilk para yatıran ve btc çekmek isteyenler ıcın belırlı lımıt yada 24 saat btc cekemezsın dıye bır kural var mı ?
Para yatırıp btc yada baska bır sanal parayı alıp cuzdanımıza cekebılıyor muyuz?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 19, 2018, 06:27:12 AM

Merhabalar
sitenize ilk para yatıran ve btc çekmek isteyenler ıcın belırlı lımıt yada 24 saat btc cekemezsın dıye bır kural var mı ?
Para yatırıp btc yada baska bır sanal parayı alıp cuzdanımıza cekebılıyor muyuz?

Merhaba,

Hesap onayınız yapıldıktan sonra Para & Kripto Para yatırmaya / çekmeye ve ticaret yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Herhangi bir süre beklemenize gerek yoktur. Kripto paranızı alıp kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Saygılarımızla,

CoinBaba Ekibi
OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
June 20, 2018, 12:24:34 PM

Gündüz yatırma ve çekme işlemelerini 5-10 dk içerisinde hesabımda görüyorum ancak gece saatlerinde para göndermediğiniz için fırsatlar kaçıyor.   

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: