Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:59:57 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: www.CoinBaba.net - Türkiye'nin GLOBAL Kriptopara Borsası  (Read 17334 times)
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 27, 2018, 09:29:29 PM

Daha önce 22 Hazirana kadar işlem yapanlar için Ağustosa kadar Sıfır komisyon demiştiniz. Giriş postunuzda da var. Ben 2 haftadır işlem yapıyorum sitenizden ancak şuan siteye girdiğimde komisyonların Temmuz'a kadar Sıfır olduğu ile ilgili bir popup çıkıyor. Bu durum bizim için de mi geçerlidir? Sitenizden arbitraj yapmayı seviyorum ama bu sıfır komisyon popup ınıza açıklık getirmeniz gerekiyor zannımca.
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile WWW
June 28, 2018, 01:14:22 PM
Last edit: July 01, 2018, 10:22:00 AM by coinbabaofficial1

Daha önce 22 Hazirana kadar işlem yapanlar için Ağustosa kadar Sıfır komisyon demiştiniz. Giriş postunuzda da var. Ben 2 haftadır işlem yapıyorum sitenizden ancak şuan siteye girdiğimde komisyonların Temmuz'a kadar Sıfır olduğu ile ilgili bir popup çıkıyor. Bu durum bizim için de mi geçerlidir? Sitenizden arbitraj yapmayı seviyorum ama bu sıfır komisyon popup ınıza açıklık getirmeniz gerekiyor zannımca.

Merhaba,
22 Haziran tarihi geçtiği için 2 nolu kampanyanın bilgisini ön plana çıkardık sadece. 22 Haziran tarihine kadar işlem yapan kullanıcılarımız, temmuz ayında CoinBaba hesaplarına girdiklerinde kendilerine ait komisyonların temmuz ayında da sıfır olarak tanımlandığını görecekler.
Teşekkürler

Edit:
Sıfır komisyon uygulamasında değişiklik:

CoinBaba.net platformumuzun açılması sonrasında tanışma amaçlı olarak hazırladığımız kampanyalarımızdan

* "11 Haziran ile 22 Haziran arası kayıt olup işlem yapan tüm kullanıcılarımıza temmuz ayı boyunca sıfır komisyon"

kampanyasına katılımı ile sıfır komisyona hak kazanan kullanıcılarımızın temmuz ayında yapacağı işlemlerden tahsil edilecek olan komisyon bedellerinin tamamı, temmuz ayı sonunda hesaplarına iade edilecektir.

OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
July 01, 2018, 01:10:09 PM

Ben sizi anladım buradan yola cıkabılır mıyız
bana sunu soyleyebılır mısınız?
Sizin dediğinize göre 29.381 tl alım emri birisi vermiş ise siz 29.382 tl verirseniz yurt dışı borsalardaki fee ucretlerinden dolayı o alım gerçeklesmiyor diyorsunuz sanırım
Peki en alt emir 29.381 ise benim alım emrini kaç vermem lazım ki btc alımı yapabileyim ?

https://resmim.net/f/7wd9Mc.jpg

Merhaba sorunuzun cevabını açıklamamızda belirtmiştik.

"Limit Alış” emir verirken listelenen en iyi satış fiyatının en fazla 4-5 USD altına inerek,
“Limit Satış” emri verirken de listelenen en iyi alış fiyatının üzerine 4-5 USD üzerine çıkarak
emirlerini verdikleri taktirde en iyi alış ve satış emri şeklinde yurtdışı borsalarda listelenecektir.
Önemli Not: Her borsada olduğu gibi bu şekilde listelenen emirlerin o esnadaki en iyi teklif olmasına rağmen gerçekleşme garantisi yoktur.  

Sadece BTC için örnek vermişsiniz. ETH ve BCH ile ilgili de bilgilendirme yapar mısınız?
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 01, 2018, 07:45:43 PM

hayırılı olsun, kabaca  göz attım konuya, başka bahseden oldu mu bilmiyorum. sankii sistem takascoin nin sistemine benziyor.
yanlış hatırlamıyorsam onlar batmıştı.teorikte çok mantıklı gözüküyor. ama nedense pratikte çıkan sıkıntıları aşamadı takascoin.
umarım sonunuz benzemez
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 02, 2018, 11:15:59 AM

hayırılı olsun, kabaca  göz attım konuya, başka bahseden oldu mu bilmiyorum. sankii sistem takascoin nin sistemine benziyor.
yanlış hatırlamıyorsam onlar batmıştı.teorikte çok mantıklı gözüküyor. ama nedense pratikte çıkan sıkıntıları aşamadı takascoin.
umarım sonunuz benzemez
aynen kullandıkları sistem takascoinin aynısı(yada cok benzeri)
takascoin sadece asırı komisyon alıyordu burada rakamlar daha düzgün ama sistemleri üzerinde biraz daha calısmaları gerekiyor. Tam randımanlı calısırsa global piyasa fiyatından al sat yapmak cogu kişinin işine gelecektir
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 06, 2018, 12:45:19 PM

Ben sizi anladım buradan yola cıkabılır mıyız
bana sunu soyleyebılır mısınız?
Sizin dediğinize göre 29.381 tl alım emri birisi vermiş ise siz 29.382 tl verirseniz yurt dışı borsalardaki fee ucretlerinden dolayı o alım gerçeklesmiyor diyorsunuz sanırım
Peki en alt emir 29.381 ise benim alım emrini kaç vermem lazım ki btc alımı yapabileyim ?

https://resmim.net/f/7wd9Mc.jpg

Merhaba sorunuzun cevabını açıklamamızda belirtmiştik.

"Limit Alış” emir verirken listelenen en iyi satış fiyatının en fazla 4-5 USD altına inerek,
“Limit Satış” emri verirken de listelenen en iyi alış fiyatının üzerine 4-5 USD üzerine çıkarak
emirlerini verdikleri taktirde en iyi alış ve satış emri şeklinde yurtdışı borsalarda listelenecektir.
Önemli Not: Her borsada olduğu gibi bu şekilde listelenen emirlerin o esnadaki en iyi teklif olmasına rağmen gerçekleşme garantisi yoktur.  

Sadece BTC için örnek vermişsiniz. ETH ve BCH ile ilgili de bilgilendirme yapar mısınız?

Haklısınız.

Her bir kripto para için yüzdesel değerler vermek en mantıklısı...

"Limit Alış” emir verirken listelenen en iyi satış fiyatının %0,1 (Binde 1) civarında altından ,
“Limit Satış” emri verirken de listelenen en iyi alış fiyatının %0,1 (Binde 1) civarında üzerinden,

BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
July 08, 2018, 12:45:37 AM

Merhaba,

Normalde sitede fiyatlar daha düşük idi ancak gördüğüm kadarıyla şu anda Btcturk'ten daha yüksek durumda, Binance ile paralel gibi. Borsanızda ETH bozdum ve çekme talebinde bulundum. Hafta sonu havale de olsa çekme onayı verilmiyor mu?

Edit: Destek mailinden dönüş aldım, teşekkürler...

P.S: Çekim emirleri şuan için banka mesai saatleri içinde imiş. fyi.
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 09, 2018, 02:07:10 PM

Merhaba,

Normalde sitede fiyatlar daha düşük idi ancak gördüğüm kadarıyla şu anda Btcturk'ten daha yüksek durumda, Binance ile paralel gibi. Borsanızda ETH bozdum ve çekme talebinde bulundum. Hafta sonu havale de olsa çekme onayı verilmiyor mu?

Edit: Destek mailinden dönüş aldım, teşekkürler...

P.S: Çekim emirleri şuan için banka mesai saatleri içinde imiş. fyi.

Merhaba @BtcAnkara;

Daha önce de belirttiğimiz gibi platformumuzda yurt dışı borsa entegrasyonu olması sebebi ile emir listesi bu borsalarda girilen emirler ile kendi platformumuzda girilen emirlerin birleşiminden oluşmaktadır. Emir listesindeki fiyat skalasının global borsalar ile aynı düzeyde olması ve yerli borsalarla fiyat farkının olması bu yüzdendir. Bilgilerinize sunarım.

Coinbaba.net olarak forum yazılarını olabildiğince sık takip ediyoruz ve olabildiğince hızlı dönüş yapmaya çalışıyoruz ancak daha hızlı dönüş alabilmeniz için, 7/24 destek@coinbaba.net mail adresinden ya da destek.coinbaba.net web adresinden talepte bulunarak destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, CoinBaba.net'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

www.CoinBaba.net

Instagram: @Coinbabanet
Twitter: @Coinbabanet

Trueiptv
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
July 09, 2018, 10:01:43 PM

Benim gözümde tehlikeli bir borsa.
Kimliğimin seri numarasını gizleyerek gönderdim,ancak tüm bilgilerin açık olması gerektiğine dair bir red mesajı aldım.
Kimliğin Seri numarasını gizleyerek, tüm borsalarda kimlik onaylatabiliyorken, Coinbaba'da kimlik onaylanamaması ilginç bir durum değilmi?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 09, 2018, 10:47:29 PM

Merhaba @Trueiptv

Prosedürümüz gereği hesap onayı işlemlerinde iletilen kimlik kartlarının üzerinde herhangi bir değişiklik ya da oynama olmaması gereklidir. Bu durum dolandırıcılık ve sahte kimlik ile işlem yapılmasına karşı alınmış bir önlem olup, bankalarla yapılan görüşmeler sonucu tarafımıza iletilen tavsiyeler sonucu alınmış bir karardır.

Platformumuzca hesap onayı yapılabilmesi için tüm kimlik verilerinizin nüfus kayıt sistemince doğrulanıyor olması gereklidir.

Bilgilerinize sunar, anlayışınızı rica ederiz.

Saygılarımızla

CoinBaba Ekibi
Trueiptv
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
July 09, 2018, 10:53:10 PM

Merhaba @Trueiptv

Prosedürümüz gereği hesap onayı işlemlerinde iletilen kimlik kartlarının üzerinde herhangi bir değişiklik ya da oynama olmaması gereklidir. Bu durum dolandırıcılık ve sahte kimlik ile işlem yapılmasına karşı alınmış bir önlem olup, bankalarla yapılan görüşmeler sonucu tarafımıza iletilen tavsiyeler sonucu alınmış bir karardır.

Platformumuzca hesap onayı yapılabilmesi için tüm kimlik verilerinizin nüfus kayıt sistemince doğrulanıyor olması gereklidir.

Saygılarımızla

CoinBaba Ekibi

Merhaba.

Nüfus kayıt sisteminde sorgulamak için, kimlik seri numarası gerekmiyor bildiğim kadarıyla.Farklı borsalardada, size gönderdiğim kimliğin gizlediğim kısımlarıyla birlikte gönderdiğim halde, hesabım onaylı olabiliyordu.Sizde ilginç olan, sadece seri numarasını gizlediğim kimliğimin hesabımı onaylamamanız Smiley Umarım ileride, mevcut olan politikalarınızı tekrar gözden geçirirsiniz.

Yayın hayatınızda başarılar.
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 09, 2018, 11:01:47 PM
Last edit: July 09, 2018, 11:13:45 PM by coinbabaofficial1

Merhaba @Trueiptv

Saygılarımızla

CoinBaba Ekibi

Merhaba.

Nüfus kayıt sisteminde sorgulamak için, kimlik seri numarası gerekmiyor bildiğim kadarıyla.Farklı borsalardada, size gönderdiğim kimliğin gizlediğim kısımlarıyla birlikte gönderdiğim halde, hesabım onaylı olabiliyordu.Sizde ilginç olan, sadece seri numarasını gizlediğim kimliğimin hesabımı onaylamamanız Smiley Umarım ileride, mevcut olan politikalarınızı tekrar gözden geçirirsiniz.

Yayın hayatınızda başarılar.

Merhaba,

Haklısınız, isim ve TC Kimlik numarası uyumu için kimlik seri no gerekmiyor ancak, iletilen kimliğin girilen isim ve TC kimlik numarası ile uyumu ve doğrulaması için Seri numarası gereklidir. Emin olunuz bu prosedür siz değerli kullanıcılarımızın güvenliği için uygulanmakta olup daha önce belirttiğimiz gibi bankalarla yapılan görüşmelerde tarafımıza yapılan tavsiyeler sonucu uygulamaya konulmuştur.

Bilgilerinize sunarız.

CoinBaba Ekibi
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 14, 2018, 12:24:59 PM

Yanılmıyorsam geçen yıl bu zamanlar mining için araştırma yapıyordunuz, nakit para ile ilgili sorununuz olmadığı aşikar fakat kullanıcı hem global borsaya hem de size ilave komisyon verdiğinde bu kullanıcı için nasıl karlı olabilir?
Sizin yada diğer borsanın komisyonunu görmezden gelmeniz de muhtemel, elinizde zaten yüksek miktarda olan parayı dolaşıma sokmak gibi bir niyetiniz varsa bu kayıpların hiç bir önemi yok tabi.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 15, 2018, 04:31:59 PM

Yanılmıyorsam geçen yıl bu zamanlar mining için araştırma yapıyordunuz, nakit para ile ilgili sorununuz olmadığı aşikar fakat kullanıcı hem global borsaya hem de size ilave komisyon verdiğinde bu kullanıcı için nasıl karlı olabilir?
Sizin yada diğer borsanın komisyonunu görmezden gelmeniz de muhtemel, elinizde zaten yüksek miktarda olan parayı dolaşıma sokmak gibi bir niyetiniz varsa bu kayıpların hiç bir önemi yok tabi.

Kesinlikle yanılıyorsunuz. Şimdiye kadar mining ile ilgili en ufak bir araştırma veya çalışmamız olmamıştır. Ayrıca dolaşıma sokmaya çalıştığımız kayıt dışı bir para vs. gibi bir durum da asla söz konusu değildir.

Bu yüzden, platformumuz ile ilgili herhangi bir bilgi sahibi olmadan veya gerçek dışı bir senaryoyu doğruymuş gibi kabul ederek yaptığınız yorum asılsız bir ithamdan öteye gidemez.

Sitemizdeki fiyatlar zaten yurtdışı borsalara ödenen komisyonlar dahil yayınlanmakta iken, kendi yapabileceğimiz arbitraj fırsatını yapmamamız dışında nasıl bir kayıp yaşıyor olabiliriz?

Coinbaba.net, Türkiye'de en çok bilinen borsaların 5-10 kat daha büyük emir listesi hacmi sayesinde Türkiye'nin en büyük yerel borsası durumundadır.

Örneğin:
15.07.2018 Saat: 18:47 itibari ile 10 kullanıcının aynı borsada aynı anda 1 er tane BTC satmak istediğini varsayalım.
Emir listelerine göre sıralanıp her birinin satabileceği fiyatlar incelendiğinde:    

Kullanıcı                   Paribu   BTCTurk     Coinbaba
1. Kullanıcı                 30562     30550         30711,76
2. Kullanıcı                 30561     30509         30711,71
3. Kullanıcı                 30455     30302         30692,64
4. Kullanıcı                 30350     30300         30692,64
5. Kullanıcı                 30317     30300         30692,64
6. Kullanıcı                 30317     30210         30692,64
7. Kullanıcı                 30317     30201         30692,64
8. Kullanıcı                 30317     30200         30692,64
9. Kullanıcı                 30313     30200         30692,59
10. Kullanıcı               30310     30176         30692,59

10. Kullanıcı 1. Kullanıcıya göre Paribu'da 252 TL, BTCTurk'de 374 TL, CoinBaba'da ise sadece 20 TL ucuza satmış olacaktı.

Kullanıcı açısından ortaya çıkan fark listede açıkça görünmektedir.

fpotur
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
July 16, 2018, 10:06:49 PM
Last edit: July 16, 2018, 10:17:41 PM by fpotur

Şuanda sitenizde sorun mu var?

https://resmim.net/f/x4TnGO.jpg

Birde biraz önce btc için 27.115 tl den en yuksek satıs vardı yanı alınabılır gozukuyordu
bu yanlıs mıydı sıstem hatasımıydı ?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 16, 2018, 10:39:59 PM

Şuanda sitenizde sorun mu var?

https://resmim.net/f/x4TnGO.jpg

Birde biraz önce btc için 27.115 tl den en yuksek satıs vardı yanı alınabılır gozukuyordu
bu yanlıs mıydı sıstem hatasımıydı ?

Merhaba fpotur,

Sistemimiz global borsalarla entegre olması sebebi ile USD bazlı işlem görmektedir. TL işlemler için kullanılan USD/TL paritesinde, kur sağlayıcımızın sebep olduğu 4 dakikalık bir sorun yaşanmış olup kısa sürede sorun giderilmiştir. İşlem akışı USD bazlı olması sebebi ile sorun sadece gösterimde kalmıştır, maddi herhangi bir hataya sebep olmamıştır.
Belirtmiş olduğunuz fiyat da bu hatalı kur sebebi ile olan gösterimden kaynaklanmıştır. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

CoinBaba Ekibi
fpotur
Newbie
*

View Profile
July 17, 2018, 08:17:38 AM

Ben maalesef sunu anlayamıyorum
32.510 tl den 0,1 btc satısa koydum en dusuk satıs hala benımkı ama bır turlu almıyor yarım saat gecsede 1 saat gecsede satılmıyor.
Illa en dusuk alım emrını verenden mı satmam gerekıyor neden bu aralıklarda btcturk yada paribu gibi alıs satıs kolay olmuyor sıtenızde 10-20 dolar koyun ustune demıstınız onuda yaptık ama yıne nafıle...

https://resmim.net/f/b9PSGv.jpg
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 17, 2018, 08:47:39 AM

Ben maalesef sunu anlayamıyorum
32.510 tl den 0,1 btc satısa koydum en dusuk satıs hala benımkı ama bır turlu almıyor yarım saat gecsede 1 saat gecsede satılmıyor.
Illa en dusuk alım emrını verenden mı satmam gerekıyor neden bu aralıklarda btcturk yada paribu gibi alıs satıs kolay olmuyor sıtenızde 10-20 dolar koyun ustune demıstınız onuda yaptık ama yıne nafıle...

https://resmim.net/f/b9PSGv.jpg

Merhaba,
Konu ile ilgili bilgilendirmemizi nedenleri ile birlikte yapmıştık. Sizin de bu bilgilendirmeyi okuduğunuz anlaşılmaktadır.

Gönderdiğiniz görsele baktığımızda, koyduğunuz satış fiyatının en iyi alış fiyatının üzerine sizin yazdığınız gibi 10-20 USD değil yaklaşık 60 USD üzerinde olduğu görülmektedir.

O yüzden konu ile ilgili yaptığımız açıklamamızı tekrar gözden geçirerek satış emrinizi güncellediğiniz takdirde işleminiz gerçekleşecektir.

Daha hızlı ve kullanıcıya özel cevap için destek bölümünden ticket açmanızı rica ederiz.

Bol kazançlar dileriz.

fpotur
Newbie
*

View Profile
July 18, 2018, 01:11:05 PM

Merhabalar
Benım dıyelım kı finansbank npara hesabım var saat kaça kadar gonderım yapıyorsunuz
havale olarak gonderım yapıyor musunuz saat 5 den sonra?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 18, 2018, 02:18:17 PM

Merhabalar
Benım dıyelım kı finansbank npara hesabım var saat kaça kadar gonderım yapıyorsunuz
havale olarak gonderım yapıyor musunuz saat 5 den sonra?

Merhaba fpotur,

Türk Lirası para çekme taleplerinizi (EFT/Havale) hafta içi saat 16:30'a kadar yapmanız durumunda para transferiniz aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

16:30'dan sonra girilen para çekme (EFT/Havale) emirleriniz, takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

CoinBaba Ekibi

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: