Bitcoin Forum
June 15, 2024, 02:34:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTCTurk Bitcoin, Ethereum ve Ripple Sonrası Litecoin’i De Borsasına Ekledi  (Read 88 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
June 11, 2018, 12:51:40 PM

Paribu ile birlikte Türkiye’de en çok tercih edilen kripto para borsalarından olan ve geçtiğimiz aylarda yüzde 95’i eski QNB Finansbank CEO’su olan Özgün Güneri’ye satılan BTCTurk hamlelerine bir yenisini daha ekledi.

Özgün Güneri’nin yönetime geçmesi sonrasında Bitcoin ve Ethereum sonrası Ripple’ı da borsasına ekleyen, Bitcoin transferlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için borsayı SegWit uyumlu hale getiren ve borsadan kripto para çekme komisyonlarını sıfırlayan BTCTurk şimdi de Litecoin’i borsasına ekledi.

https://kriptokoin.in/btcturk-bitcoin-ethereum-ripple-sonrasi-litecoini-de-borsasina-ekledi/

Senior / Full
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 11, 2018, 01:16:10 PM

Bu haberden az önce mail yoluyla haberdar oldum. Türk borsaları için bir gurur kaynağı olmaya devam edecek bence BTCTurk. Hayırlı olsun..

bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
June 11, 2018, 01:39:39 PM

Türk borsalarında atılımlar devam ediyor , fakat bu yapılan geliştirmeler bu piyasa durumunda çok fazla bir etki yapacağını düşünmüyorum , ortalık kan gölü ,her gün düşen piyasadan dolayı insanlar artık ilgi bile göstermezken yatırım bile yapmazlar.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 11, 2018, 02:00:16 PM

en çok tercih edilen coinleri ekliyor doğru da yapıyor. tutup altcoinlerde eklemek yerine direkt coinlern eklenmesi ve komisyon olmaması iyi de bunlar nereden kazanç elde ediyor? konuyu tam bilmiyorum ama bu borsaların başarısı diğer borsalara örnek gibi.
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
June 11, 2018, 02:11:26 PM

Az önce bana da mail geldi btctürk bence en güzel türk bursasi. Kripto para çekerken işlem ücreti kesmemesi de çok güzel bir uygulama.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 11, 2018, 02:16:05 PM

btcturk'u kullanmayan biri olarak artık ben de kullanma taraftarı oldum diyebilirim. Gerek komisyonun alınmaması gerek böyle atılımları yapması gerçekten gurur verici

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
June 11, 2018, 03:01:02 PM

Bence btcturk eğer hacmini artırmak istiyorsa acilen büyük erc20 tokenlerini eklemeleri lazım yani bu ethereum'un yapısı gereği çok zor bir sistem gerektirmiyor neyi bekliyorlar anlamıyorum.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
June 11, 2018, 05:25:34 PM

Çok güzel gerçekten yeni gelişmeler duydukca insan mutlu oluyor daha durun neler olacak demek geliyor içimden ama hepimiz yavas yavas görecegiz. Bu borsaların yavas yavas olmasını zaten daha önce öngördük bunlar cıkıyor daha da guzsel olacak hersey.. bekleyip birlikte gorecegiz
SuperBird75
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
June 11, 2018, 06:02:35 PM

Kripto para çekimlerini sıfırlaması iyi bir haber, litecoin transferleri için koineksi kullanıyordum.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
June 11, 2018, 10:28:24 PM

İlk başlarda paribuyu kullanıyordum. BTCTURK yeni altcoinlerle daha çok müşteri çekti. Transfer işlemlerini bu borsadan yapıyorum.
Mail biraz önce bana da geldi. İyi  haber.

jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
June 11, 2018, 10:44:44 PM

Zec yada Dash ı da eklemelerini bekliyorum. Şimdiye altcoinlere bu kadar uzak kalınması dahi garip gir durum zaten. Türk yatırımcı sayısı günden güne artıyor.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
June 11, 2018, 11:11:29 PM

Hizmet güzel komisyonlara da ayar çektiler güzel oldu ama şu minimum yatırım miktarıda biraz makul seviyete çekilse güzel olacak, bir kalemde 1000 lira yatırma her zaman mümkün olmayabiliyor.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
June 11, 2018, 11:46:45 PM

Türk borsalarının henüz global borsalarla rekabet edebilmeleri henüz mümkün değil ama yine de kendilerini aşmak adına yeni birşeyler yapmaları önemli, Litecoin güzel seçim.
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
June 12, 2018, 06:52:32 AM

btctürk coin eklenmesi konusunda kısır bir borsa eskiden komisyonuda çoktu sırf komisyon yüzünden kullkanmıyorum artık kullanma zamanım gelmiş.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 12, 2018, 07:24:40 AM

Btc türk Türkiyedeki en sağlam borsa. Bu tür uygulamalar çok güzel oldu. İnşallah daha da çok coin bu borsaya girer ki nakite geçerken ya da alım yaparken daha hızlı ve kolay işlem gerçekleştirirz
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
June 12, 2018, 07:30:27 AM

ben eskiden borsa olarak en çok paribuyu kullanıyordum. ethereumla işlem yapma kolaylığını farkedince btcturke geçtim. ripple ve litcoininden eklenmesi çok güzel oldu.  ileride bunlarıda kullanırım diye düşünüyorum.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 12, 2018, 08:01:53 AM

Btcturk'un altcoinleri eklemesi güzel haber. Borsadan direkt TL ile altcoin alabileceğiz. Ben şahsen Btcturk'un Dogecoin'i de eklemesini isterdim. Dogecoin de geleceği olan ve onlarca borsada listelenen bir coin.

nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
June 12, 2018, 08:08:47 AM

Btcturk farkını ortaya koyuyor. Bildiğim kadarıyla üyelik onaylamak için bazı şartları vardı onlarıda kaldırmışlar. Yeni üyeler için iyi olmuş. Litecoin ile birlikte yine yüksek hacimli diğer kripto paralarınıda borsada görmek istiyoruz.  Wink
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
June 12, 2018, 11:36:55 AM

Ilginç bir şekilde Türk borsaları kripto para ekleme yarışına girdiler. Iyi bir boğa sezonunda çok fırsat olabilir bu sitelerde.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: