Bitcoin Forum
June 20, 2024, 08:34:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: erdogan gene rezıl oldu :)))  (Read 318 times)
gorkem19888 (OP)
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 11, 2018, 01:12:37 PM

Erdoğan'dan kendisine 'Otokrat' diyen Der Spiegel'e: Almanların bir dergisi var, kapağa 4 resim koymuş bir tanesi de benim. 'Dünyayı şekillendiren liderler' demiş. Elhamdülillah. Bu milletin evladı olarak bu hizmeti son nefesimize kadar devam ettireceğiz
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201806111033818288-erdogan-takvim-der-spiegel-otokrat-tesekkur/?utm_source=https://t.co/puPRZC0tNa&utm_medium=short_url&utm_content=hJTV&utm_campaign=URL_shortening

ahaha ıyıce dalga konusu olmaya basladı..
buzdolabı - kıraathane - prompter derken sımdı de kendısıne dıktator dıyenlerle övündü masallah masallah Cheesy
bunlar hep dış guclerın oyunu  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 11, 2018, 01:19:02 PM

Kıskançlıkdan çatır çatır çatlıyorsunuz. Bizim kafamız rahat nasıl olsa akp kazanacak biz maasımızı aldık tatile gidiyoruz sizde oy peşinde kosturun bakalım.
ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
June 11, 2018, 01:47:10 PM

Erdogan eskisi gucu kaybetmis gibi gorunuyor. Bu secimi kazanmasini cok zor goruyorum ben. Bakalim yine oyunlar yapmazsa muharrem ince kazanacaktir.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
June 11, 2018, 01:50:04 PM

secmen kitlesi bunlari onemsemiyor. kapakta olduktan sonra ne soylenirse inanniyorlar.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
a.sena
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
June 11, 2018, 02:57:15 PM

Adam bu secimde ciddi anlamda degisti sanki. Ortaya attigi secim vaadleri oldukca sacma geliyor. Ulkede daha buyuk sorunlar var bence bu secim isi zor.
tasadar
Full Member

Activity: 284
Merit: 100

View Profile
June 11, 2018, 03:06:48 PM

aynen bunun seçmenine kapakta olması yeter, altında arapça oç yazsa amin derler  Cheesy
600rr
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 11, 2018, 03:52:07 PM

Erdogan bu secimde oldukca afallamis gorunuyor. Adam olur olmadik sacma vaadlerde bulunuyor. Ulkenin asil sorunu uzerinde konusan yok maalesef.
mkixmax
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
June 11, 2018, 04:52:13 PM

İşçiye hiçbir şey yok olmaz olun  soruyorum hangisi işçi gibi yorulup da para kazanıyor  davutoğlu  yatan prof. ögretim. görevlilerine zam bunlar polislere ögretmen vs   belediye otobüsüne bile  ögretmenden polisden daha fazla para veriyoruz
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile
June 11, 2018, 05:08:39 PM

Bugün Akp seçmeni bir arkadaşla tartışıyorduk. Akpden önce internet mi vardı internet cafe mi vardı dedi  Shocked çok şaşırdım ben 2000 de liseden kaçıp internet cafeye gidiyordum. Akşama kadar counter age of oynardık quake oynardık icq mirc vardı icqnun sesi hala kulaklarımda çınlar. Çok acıdım. Demekki zamanında interneti ben getirdim demiş bu zavallıcıkta inanmış.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
June 11, 2018, 06:40:15 PM

Ahah Türkçeden başka dil bilmeyince olacağı bu. Hani dünya liderimiz bilmiyor kurmayları da mı dil bilmiyor da rezil olmasına izin veriyorlar abi. Gerçi tabanı da ne anlasin.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109

View Profile
June 11, 2018, 07:03:50 PM

Bugün Akp seçmeni bir arkadaşla tartışıyorduk. Akpden önce internet mi vardı internet cafe mi vardı dedi  Shocked çok şaşırdım ben 2000 de liseden kaçıp internet cafeye gidiyordum. Akşama kadar counter age of oynardık quake oynardık icq mirc vardı icqnun sesi hala kulaklarımda çınlar. Çok acıdım. Demekki zamanında interneti ben getirdim demiş bu zavallıcıkta inanmış.

Bu tipteki insanlara baktığımız zaman ülkeyi de akp kurdu düşman işgalinden de akp kurtardı. Açılan tüm okullar yapılan evler dikilen ağaçlar cakilan çiviye kadar akp yaptı. Onlarla ne kadar konussak fayda etmez

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
June 11, 2018, 07:16:21 PM

Algıdır. Onu dinleyen kalabalık dergide ne yazdığını merak edip bakacak mı? Ona göre Almanların dergisi Çin, ABD ve rusya liderleriyle Erdoğan'ı beraber koymuş. Altını doldurmakta Erdoğan ve yandaş medyasına kalmış.
Seçmeninin penceresinden bakarsak rezil falan olmadı üstüne hoşuna bile gitti.
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
June 11, 2018, 07:22:02 PM

Her geçen gün kendini daha da rezil etmeye devam ediyor. Geçenlerde de önceden yapılmış birçok şeyi ' Yoktu, biz yaptık. ' diyerek sahiplenmeye çalıştı. Gerçekler ortada ama körü körüne destekleyenler için bir şey değişmiyor akıllarını kullanmadıkları için.

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 11, 2018, 10:50:31 PM

bu adam istediği kadar rezil olsun, çalsın, soysun bu adama gözü kapalı destekleyecek ve oy verecek mal kesim var. O kesimden dolayı bu ülke bu haldedir. Miting geliri, bağışlar ve yardımlarla yıllar yılı ülkemizi bu hale getiren o mal kesim.
btrice7
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 11, 2018, 10:50:35 PM

ya bence recep tayyip erdoğan kontrolü kaybetmiş gibi gözüküyor.eskiden bu tarz hataları nadir yaparken şimdi neredeyse her gün yapıyor..
klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148

View Profile
June 11, 2018, 11:07:05 PM

sanırım recep tayyip erdoğanın danışmanlarının kalitesinde de düşüş var.yani bunu böyle anlayıp meydanlarda söylemek çok kötü bir çalışma.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
June 12, 2018, 06:24:28 AM

Gerçekten bu kadar cahil birsinin bu ülkenin lideri olmasından utanıyorum. Ya bu adamın danışmanı falan da mı yok ki gereken doğru bilgiyi vermiyor. Ya da her şeyin farkında karşısında ki dünyadan bi haber kitleyi aptal yerine koyup kandırmaya devam ediyor. Çok şükür ki biz aptal değiliz.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
strescarki
Newbie
*

Activity: 128

View Profile
June 12, 2018, 06:16:33 PM

ful hatalarla dolu bir seçim süreci geçiriyor erdoğan diğer seçim süreçleriyle alakası yok çok şaşırtıcı değilmi sizcede kaç seçim geçirdi ilk defa bukadar hata yapıyor
tutunkolonyasi
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
June 12, 2018, 06:28:00 PM

rezil olmadığı bişey kalmadı bu aralar habire pot kırar oldu formdan düştü iyice bu gidişin sonu kötü sona yaklaşıyor gibi
assassin15
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 12, 2018, 06:43:16 PM

rezil olmadığı bişey kalmadı bu aralar habire pot kırar oldu formdan düştü iyice bu gidişin sonu kötü sona yaklaşıyor gibi

15 Temmuz kalkışmasında medya danışmanı da şehit olmuştu. Büyük ihtimalle o adamın eksikliğinden oluyor artık bunlar. Mantıklı açıklamaları yok artık.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: