Bitcoin Forum
June 14, 2024, 04:22:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: DAV ico Başladı.  (Read 586 times)
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:45:45 PM

Bu ara yatırımlar çok büyük çapta yayılıyor, o yüzden tek bir projeye eskisi kadar büyük rakamların yatırılacağını düşünmüyorum, efsane dediğiniz proje de pek iç açıcı durmuyor. bence acele etmeyin.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 01, 2018, 10:03:05 AM

Son zamanlarda bir çok proje çıktığı için önceki gibi yüklü yatırımlar olmuyor arkadaşın söylediği gibi. Bir çok kişi en az 4-5 tane icoya giriyor bboyl ve riski azaltmış oluyorlar. O yüzden hardcap yapamıyor çoğu projeler.

vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 01, 2018, 10:46:04 AM

Çok fazla coin/token oldu piyasada. Neredeyse herkesin bireysel parası olacak gibi, buna bir çözüm üretilmeli bence yoksa kıyım başlayacak.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
July 01, 2018, 11:43:22 AM

ben bu projeden çok umutluyum inşallah fazlasıyla kar bıraktıracak bize. Genel itbariyle proje güzel yatrım aldı büyük ihtimalde bancor üzerinde listelenecek
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 01, 2018, 02:22:33 PM

ödüller bile bancor üzerinden dağıtıldığına göre listelenmesi muhtemelen ilk burada olacaktır.
Hitbtc de açıklamış listeleyeceğini.
Zaten hardcap yapamasalar bile devasa miktarda eth topladılar.
binance,bittrex girmesi çok zor değil.
şöyle elle tutulur bişeylerde yaparlarsa iyi yerlere gelebilir.
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
July 01, 2018, 02:50:16 PM

Token sonuçta Ether/fork deltada alım satımı engelleyemezler. Hitbtc de babalarının oğlu değil adamlar listeler. Ama şu ara listelensemi iyi yoksa listelenmesemi çözemedim. Takım ertelemek istiyor listelenme işlerini.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 01, 2018, 02:56:12 PM

Token sonuçta Ether/fork deltada alım satımı engelleyemezler. Hitbtc de babalarının oğlu değil adamlar listeler. Ama şu ara listelensemi iyi yoksa listelenmesemi çözemedim. Takım ertelemek istiyor listelenme işlerini.

Evet ama sanırım ekibin elinde değil listelenme olayları.
Hitbtc listelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorduklarında listelenmeyi biz talep etmedik diye bişey yazmışlardı sanırım.
Yani dediğiniz gibi ekip şu sıralar mantıklı olanı yapmaya çalışsada borsalar çok ses getirdiği için ekleme peşindeler.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
July 01, 2018, 04:39:40 PM

ben de iki blog yazmıştım birkaç hafta önce açıkçası güzeldi proje yazarken ciddi anlamda severek reklamını yapmak istemiştim Cheesy çok uğraştırdı oradan oraya umarım güzel bir şey getirir bekliyoruuz
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106
Merit: 2

View Profile
July 01, 2018, 07:13:57 PM

dav başladığını görmek birtek beni heycanlandırmıyorum sanırım =)

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
July 01, 2018, 10:48:51 PM

dav başladığını görmek birtek beni heycanlandırmıyorum sanırım =)

İyi de başlayan bir şey yokki? tam tersine proje bitti bile. lütfen okuyup takip etmediğiniz konular hakkinda bu tarz yorumlar atmayın.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 07, 2018, 06:50:24 PM

Proje güzel diyecek bi şey yok da bu kampanya yöneticileri ne yapmaya çalışıyor anlayabilmiş değilim. Tamam kopyala yapıştır makaleleri tespit edip geçersiz sayarsın da saatlerce uğraştığımız makaleler neden kabul edilmez anlayabilmiş değilim. Sayfalarca yazılan makaleler yüzeysel bilgi diye geçiştiriliyor şaka gibi resmen artık sırf amazix var diye kampanyalara katılmamak gerekecek sanırım son zamanlarda şikayetler de bir hayli artmaya başladı umarım tez vakitte düzelirler.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: