Bitcoin Forum
June 14, 2024, 12:16:52 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Havven geldiyse şaşırmayın artık yeni contract adresi var + Havven Airdrop(yeni)  (Read 464 times)
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
June 14, 2018, 10:30:30 PM

Adres mi çaldırmışlar diye düşünmedim değil herkes öyle yorumlamış, sebebini bilen var mı bi açıklama yapmış mı havven. Güvenirliklerini sarmaktan başka bir şeye yaramaz böyle bir şey yoksa. Tam almalık durumdaydı aslında biraz düşüş bekliyorum açıklama yapmazlarsa bu konuda.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 14, 2018, 11:15:00 PM

Aynen benim elimde de vardı göndermişler. Birde şuan borsalara gönderilmedigi için değerinde görünmüyor. Şuan borsada işlem goruyormu görmüyormu bilmiyorum ama. Yani sadece isim değişikliği oldu başka birşey yok.onceden hav di şuan havv olmuş. Yani sonuçta bu yapılanın hiçbir etkisi olmayacak fiyata.

KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
June 15, 2018, 01:20:12 AM

Evet ayni sekilde bana da geldi ve zaten sadece bir tanesi aktif olarak gorunuyor. Bir turlu tutatli bir cikis yapamadi. ICO suna girmekten son anda vazgecmistim, dogru da yapmistim. Su an ICO fiyatininda altinda son zamanlardaki pek cok ICO gibi.
ozm0823
Member
**

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
June 15, 2018, 01:31:48 AM

Evet fark ettim de neden contract adresini degistirmisler bir fikrim yok. Uzun suredir takip etmiyorum.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
ozm0823
Member
**

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
June 15, 2018, 01:33:14 AM

Evet ayni sekilde bana da geldi ve zaten sadece bir tanesi aktif olarak gorunuyor. Bir turlu tutatli bir cikis yapamadi. ICO suna girmekten son anda vazgecmistim, dogru da yapmistim. Su an ICO fiyatininda altinda son zamanlardaki pek cok ICO gibi.

Su an zaten piyasanin durumu belli. Eth bile bugun $460 'a kadar dustu hepimizin en guvendigi ETH. Altkoinlerinler bu kadar dusmesine de sasirmamak lazim.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 15, 2018, 04:13:29 AM

Bende neden eski havvenlar duruyor.
Ulan beni nasıl es geçtiniz yahu.
Etherscanada giriş yapamıyor ethplorerden bakınca yeniside görünmüyor
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
June 15, 2018, 03:24:09 PM

Bende de bir miktar var ama henüz yenisi gelmemiş. Etherscande görünen değeri de kaybolmuş, iyi oldu bu bilgi takip edelim yollamazlar falan kaynamasın arada.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
June 15, 2018, 04:37:58 PM

airdropa katılmıştım. 18 havven gelmişti zamanında etherscan ve githup explorerdan bakıyorum gelen giden yok. airdropcuları unuttular mı şimdi. gerçi tanesi 50 cente gelmişte zamanında satsam yine 80-90 TL bırakıyordu. neyse nasip değilmiş.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 15, 2018, 04:39:46 PM

50 taneden az olanlar yüksek bir transfer yaptıklarında yeni havvenin görüneceğini duyurdular. Biraz havven almanız gerekiyor 50 taneden azsa haberiniz olsun

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 15, 2018, 09:47:41 PM

18 tane var bende yenilememişler lakin çokta önemli değil açıkçası . Airdropçuları es geçmişler sanırım Cheesy Ama ne olursa olsun göndermeleri gerekiyor. Aksi halde bütün icolar sonradan adres değiştirip airdropçulara verdiklerini hiçe sayarlar.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 15, 2018, 09:57:00 PM

Konrtol ettim yeni contract adresini eski miktarın aynısını yollamışlar. Ne gelen ne giden görünmüyordu halbuki. Madem böyle birşey oldu ikram mahiyetinde bir miktar daha ateşleselerdi keşke Smiley
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
June 16, 2018, 11:55:26 AM

Airdroptan gelen biraz token vardı, yenilerini göndermişler. Binance'de listelenmek için oylamada şuan. Binance de listelenme haberi gelirse biraz birşey kazandırabilir. Rakiplerden biri çok güçlü, PUNDI X. Bakalım nasıl sonuçlanacak oylama.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 16, 2018, 12:47:42 PM

airdropdan 40 adet mi ne gelmişti. bir ara 30 dolara yakın değeri vardı şimdi 15 16 dolar civarında ama cantrat adresinde falan değişim yok yeni gelen giden yani inşallah sıkıntı cıkmaz my etherwallet da
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
June 16, 2018, 01:09:13 PM

Bana hiçbişey gelmemiş.Eminmisiniz böyle olduğundan ?Gerçi doğru sanırım etherscandan bakınca fiyatlanma gözükmüyor.elimizde bi 10 dolarlık token vardı artık oda  yok Sad
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 16, 2018, 02:58:48 PM

Aynen contract adresini değiştirmişler. Arkadaşında soyledigi gibi elimizde bi 10 dolarlık birşey vardi. Şimdi o fiyatta görünmüyor. Zaten az bir token geliyor gelende iş yapmıyor. Yani bu contract adresini degistirmelerindeki amaç ne acaba. Neden böyle birşey yaptılar bunun fiyata Felan etkisi olurmu? Yani neden?

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
KoinGuru17
Member
**

View Profile
June 16, 2018, 04:39:37 PM

Evet aynen, contract adresini degistirmisler. Ben de diyorum neden iki tase haven var cuzdanda. Neden yaptiklari konusunda bir fikrim yok
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 16, 2018, 08:15:52 PM

hocam şuan hav için airdrop var, şayet elinizde tutuyorsanız 25 üzeri tutanlar katılabiliyor. buraya link koymayacağım zaten elinizde varsa telegram grubuna da üyesinizdir diye düşünüyorum, grupta pinli olarak verilmiş. herkese bol kazançlar.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 16, 2018, 08:20:03 PM

Token sayısı falan mı azaldı. Nasıl bir güncelleme yaptılar da contract adresini değiştirdiler. Sonradan yapılan bu değişimlere hep uyuz olmusumdur

holdmycoins (OP)
Member
**

Merit: 11

View Profile
June 16, 2018, 08:24:07 PM

hocam şuan hav için airdrop var, şayet elinizde tutuyorsanız 25 üzeri tutanlar katılabiliyor. buraya link koymayacağım zaten elinizde varsa telegram grubuna da üyesinizdir diye düşünüyorum, grupta pinli olarak verilmiş. herkese bol kazançlar.

Bilmiyordum ilk posta ekliyorum.

derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
June 16, 2018, 08:32:38 PM

Havven binance'nin bu oyki borsaya hangi token veya coin eklenmesi için yapılan ankette yer alıyor. Fakat oy oranı çok çok az telegram kullanıcı sayisi 90 bin küsür olmasina rağmen 4 bin kişinin oyunu alarak %2 oy orani ile sıralamada çok çok geride. Pundi X girecek büyük ihtimal.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: