Bitcoin Forum
April 28, 2024, 10:37:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: NEO mu Ethereum mu?
NEO
Ethereum

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: NEO mu Ethereum mu?  (Read 3228 times)
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
June 17, 2018, 11:14:32 AM

Bencede neo etherum kendısını kanıtlamış bir coin neo daha bebek en az ılk 5 i hakedıyor sene ıcınde gene guzel yerlere gelecegını dusunuyorum
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
June 17, 2018, 11:20:55 AM

ne kadar neoya yatırım yapsamda bit ethereum değil neo boğa sezonunda iyi yere geleceğine inanıyorum şuan tam yatırım yapılacak potansiyelde neo.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 17, 2018, 01:20:39 PM

ne kadar neoya yatırım yapsamda bit ethereum değil neo boğa sezonunda iyi yere geleceğine inanıyorum şuan tam yatırım yapılacak potansiyelde neo.

NEO'nun geleceğin Ethereum'u olabileceğini düşünüyorum. Her ne kadar teknolojik olarak bu mümkün olmasa da fiyat olarak önümüzdeki dönemlerde Ethereum fiyatına yaklaşacak bir kapasitesi var. Kullanım alanı olarak da son zamanlarda çok yaygın alanlara yayılmış olması da bir avantaj haline geldi NEO için. O sebeple boğa dönemi için şu zamanki fiyatlardan belirli alımlar yapılması gerekiyor diye düşünüyorum. Boğa sezonu yeniden aralık ayına denk gelirse ve NEO ATH fiyatına ulaşırsa 3.5 aylık bir süreç için x3 hiç de az bir kazanç değil.
ozgurk
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
June 17, 2018, 01:22:51 PM

Ben de son zamanlarda NEO nun daha baska yerlere gidecegine inanmaya basladim, bu sacma projelerde etherium a zarar verecekler

okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 17, 2018, 05:33:20 PM

Ben ethereumcuyum abi daha stabil ve daha kullanışlı ethereum altyapısını kullananda daha çok ethereumda ondan ethereum geleceği ikisininde parlak ama tarafımı seçmek gerekirse tekrar ethereum
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
June 17, 2018, 05:50:24 PM

NEO gönderim hızı ve ücreti yönü ile avantajlı
Ethereum yaygın kullanımı ve "smart contact" özelliğinin yaygın olarak kullanılmasından dolayı avantajlı. Total Supply a baktığımızda Ethereum  hala mining ile bir miktar artıyor. Yazıyı kalem aldığım anda dolaşımdaki supply 100.134.624 adet. Bildiğim kadarı ile de bunun sınırı sadece işlem zorluğu ile düzenlenmiş ( Konuya hakim arkadaşlar yanlışım varsa düzeltsin lütfen.)

NEO Total Supply 65.000.000 adet ve mining yapılmıyor. Smart conract ları yeni yaygınlaşıyor.

Kısacası ETH hakimiyetini bir süre daha sürdürse de NEO şu anki cazip fiyatı ve sınırlı sayısı sayesinde güzel bir atılım yapabilir. Burada öncelik NEO kullanıcı sayısını arttırmak olmalıdır.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
June 17, 2018, 07:03:41 PM

ethereum bu piyasanın ham petrolüne benzetiliyor. üzerinden bir çok madde çıkartılabiliyor (tokenler). neo ise temiz enerji. bu nedenle ethereuma kıyasla geleceği daha parlak olabilir.
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 17, 2018, 08:47:17 PM

şimdi açık konuşayım,  : allah var ethereum.
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 17, 2018, 10:54:17 PM

son zamanlarda bir çok parlar neo projesi hayata geçti, bence ileride güzel şeyler olacak neo da, çok daha iyi yerlere gelecek
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 17, 2018, 10:55:11 PM

Kripto para piyasasının lokomatifi Bitcoin’dir fakat Bitcoinden sonra bu piyasanın en güçlü kripto parasının Ethereum olduğunu ve bunun uzun yıllar böyle kalacağını düşünüyorum.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 17, 2018, 11:07:02 PM

Ya şimdi BTC den sonra tabikide etherium geliyor lokomotif olarak. Ama Neo da son zamanlarda ico alt yapılarında kendini geliştirdi etherium u yapı olarak biraz geçti gibi sanki. Ama fiyat olarak çok geride. Birde Neo daha yeni bir coin o yüzden daha gideceği çok yol var gibi. Ben oyumu Neo dan tarafa kullanıyorum.

khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 17, 2018, 11:13:53 PM

Ethereum kendini istaplamış az çok fiyat istikrarı sağlamış bir coin. Neo ethereum a göre daha yeni sayılır. Ama marketin yönü değiştiğin de hangisi daha çok kazandıracak derseniz NEO derim. Çünkü : gidecek çok yolu var .
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 18, 2018, 08:00:51 AM

Daha önceleri neo diyordum ama artık ethereuk taraftariyim. Ekip olarak ethereum ekibi daha etkin diyebilirim

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
June 18, 2018, 08:31:16 AM

neo ethereumu yakalaması için daha kırk fırın ekmek yemesi lazım. tamam uzun vadede ethereumu geçebilir ama şuan için en iyisi ethereum.
criptocash
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
June 18, 2018, 08:50:56 AM

Neo düşüş trendini kıramadı, uzun süredir düşüyor, ethereum da düşüş trendinde fakat zaman zaman kısa süreli bull run görüyoruz.
Fiyat olarak analiz edersek neonun potansiyeli daha yüksek.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 18, 2018, 02:00:09 PM

Ethereum kendini istaplamış az çok fiyat istikrarı sağlamış bir coin. Neo ethereum a göre daha yeni sayılır. Ama marketin yönü değiştiğin de hangisi daha çok kazandıracak derseniz NEO derim. Çünkü : gidecek çok yolu var .

NEO'nun ilerlemesi gereken çok fazla yolu var ve bu yolda başarı ile adım adım ilerlediği de bir gerçek. Tabii ki Ethereum kötülenecek veya dışlanacak bir seçenek değil fakat ileriye dönük olarak ikisini de karşılaştırma oldukça güç. Ayrıca kullandıkları altyapı, teknoloji ve kalite bazında bir kıyaslama yapmak gerekecek olursa NEO için Apple, Ethereum için Samsung benzetmesini yapabiliriz. Daha açık bir karşılaştırma yapacak olursak yine NEO için IOS, Ethereum için Android gibi örneklendirmeler yapabiliriz.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 18, 2018, 02:52:21 PM

Ether, Neoya göre çok yaygın. Keza bitcoine göre de. ikisinin arasında dağlar kadar fark var. Neo'nun atılım yapmak için daha çok çabalaması gerek. Neo, etheri tahtından edecek coin değil. Bunun için fazlasıyla çalışması gerek.

PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
June 18, 2018, 07:22:53 PM

major coinlerden sepet yapacak olsam %65 neo, %35 eth. Neo nun önü açık ve şu an dipte alım yapma seviyesinde. Yakın zamanda %60, %65 oranında neo sepetine geçmeyi düşünüyorum.
cookymasterf
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 07:45:19 PM

Neo nun gelecekte iyi fiyatlara yükseleceğini düşünüyorum
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 18, 2018, 07:48:44 PM

Neo çok düşerek biraz güven sarstı.140 dolar civarından şu an 39 dolar civarına düşmüş.Yeniden toparlayacaktır.Fiyat olarak dip seviyelerde bundan daha dip gelir mi piyasanın gidişatına bağlı.Kriz derinleşirse herşey olur.Piyasa toplarsa güzel değerlenir.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: