Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:03:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: NEO mu Ethereum mu?
NEO
Ethereum

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: NEO mu Ethereum mu?  (Read 3230 times)
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
June 23, 2018, 11:00:21 PM

Ethereum a rakip olacak bir proje henuz sağlam adımlar ile gelmedi bence. Evet alternatfiler var ancak piaysada etherum akdar yer kaplamaları lazım bakalım Çin epey zorluyor Neo ne yapacak yıl sonunu bekliyorum
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
June 23, 2018, 11:20:02 PM

cüzdanda neo bulundurarak airdrop coin nasıl kazanıyoruz biri anlatabilir mi ?

chaskes
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 24, 2018, 01:51:49 AM

ikisininde sağlam bir altyapısı var .
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
June 24, 2018, 03:11:44 AM

İkisininde daha uzun yıllar aramızda olacağına inaniyorum. Hemen hemen her coinin birbirine karşı avantajı ve dezavantajı var elbette ancak bu tarz yapısı sağlam coinlerin yatırımcılara güven aşılıyor. Şu anki durumda ilk 10'daki coinlerden bile birçoğu piyasadan silinebilir ancak ethereum ve neo için kimse bu durum gerçekleşeceğini düşünmüyordur.

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 24, 2018, 08:07:11 AM

cüzdanda neo bulundurarak airdrop coin nasıl kazanıyoruz biri anlatabilir mi ?

Sadece cüzdanınızda NEO bulundurmanız yeterli, başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Cüzdanınızda yer alan NEO miktarına bağlı olarak airdrop kampanyaları size otomatik coin gönderimi yapıyor. Yani form doldurmaya, Telegram kanalına katılmaya gerek yok. Gerçek bir airdrop aslında, görevsiz ve şartsız dağıtım yapılıyor.
melihce
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
June 28, 2018, 06:20:57 AM

Bencede ethereum. Neo ya göre bu işin ilklerinden. Neo daha genç dijital sözleşmelere önem veriyor ve akıllı ekonomi diye bir hedef projeleri var. Neo dediğim gibi genç ve zehir gibi belki ama ethereum ethereumdur.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
June 28, 2018, 09:02:39 AM

Düşüş zamanları ethereum çok daha rahat ayakta kalabiliyor neo'ya göre, fakat artış zamanları da neo'dan daha hızlı hareket bekliyorum oyüzden artış zamanına yaklaştığımızı düşündüğüm için neo alırdım yatırımlık param olsa.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
June 28, 2018, 09:05:40 AM

Bir iki ay önce ethereum derdim fakat ethereumun arkasında madenci desteği olmasa neo daha iyi bir coin desteklediği kodlama dilleri sayesinde
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 28, 2018, 02:19:00 PM

Düşüş zamanları ethereum çok daha rahat ayakta kalabiliyor neo'ya göre, fakat artış zamanları da neo'dan daha hızlı hareket bekliyorum oyüzden artış zamanına yaklaştığımızı düşündüğüm için neo alırdım yatırımlık param olsa.

Daha önceki mesajlarda da bahsedildiği gibi kazanç yönlü olarak NEO kesinlikle çok daha iyi bir durumda. En azından düşük bütçe ile de alma şansı var ve ATH yapması durumunda da ciddi bir kar marjı sağlayabilecek kapasiteye sahip.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 28, 2018, 02:27:22 PM

Benim bu konuda da oyum Neo ya oldu. İki sebebim var. Birincisi Neo tabanlı ico yapmak için yalan olmasın ciddi meblaglar gerekli hal böyle olunca scam token az cikar. İkinci sebebim de eğer Neo yu cüzdan da tutarsan gas coin veriyor. Piyasa bu halde iken çok iyi bir durum. Çok geç kaldım cüzdana Neo atıp bekletme hususunda. İşe yarayacak bir hodl bence
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
June 28, 2018, 05:13:10 PM

vallah sevgili vanım kardeşim şahsen ben uzun vadede neo nun daha çok güzel çıkacağını düşünüyorum ama demek değildir etherum kotülemek ben sizin yerinde olsam yarı yarı alırım
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
June 28, 2018, 06:10:01 PM

Neo diyenler çoğunlukta ama ben ethereum un tahtının kolayca ve kısa sürede sarsılacağını düşünmüyorum. Burada Neo yu kötüleyecek değilim, onda da potansiyel görüyorum ama ethereum bir tık daha önde

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 29, 2018, 05:52:51 PM

Benim bu konuda da oyum Neo ya oldu. İki sebebim var. Birincisi Neo tabanlı ico yapmak için yalan olmasın ciddi meblaglar gerekli hal böyle olunca scam token az cikar. İkinci sebebim de eğer Neo yu cüzdan da tutarsan gas coin veriyor. Piyasa bu halde iken çok iyi bir durum. Çok geç kaldım cüzdana Neo atıp bekletme hususunda. İşe yarayacak bir hodl bence

Kesinlikle bende NEO hodl için çok geç kaldığımı düşünüyorum. Yine de nereden başlarsak başlayalım kazanç elde edebiliyoruz. Uzun vadeli olarak al-unut yapmak için son derece ideal bir kripto para olduğunu düşünüyorum. En azından paramın büyük bir kısmını NEO olarak tuttuğumu belirtsem ne kadar güvendiğimi kanıtlar herhalde. Smiley
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 29, 2018, 05:55:01 PM

NEO şuan 28 dolar ile inanılmaz bir alım seviyesi veriyor bana göre bilmiyorum siz ne düşünürsünüz ama NEO alıp cüzdana atmak için bile şuan  alım veriyor hissediyorum iyi yerlere atacak kendini yakın zamanda
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:15:32 PM

Ben her ikisi diyorum. ETH zaten her kese malum ve yolun daha başında. En azı BTC kadar fiyatı artıcak. NEO ise ikinci Ethereum benim fikrimce ve en azı şimdi ETH fiyatına bir kaç yıl içinde gelecekdir. Her ikisinede yatırım yapmaktda fayda var.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:18:50 PM

Potansiyelinden ötürü hep neo diyordum ama son dönemdeki serbest düşüşü nedeni ile güvenim sarsıldı.
Ethereumun bir şekilde alıcısı oluyor, düşüş çıkış devam ediyor.

Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 29, 2018, 07:26:33 PM

Potansiyelinden ötürü hep neo diyordum ama son dönemdeki serbest düşüşü nedeni ile güvenim sarsıldı.
Ethereumun bir şekilde alıcısı oluyor, düşüş çıkış devam ediyor.

+1
Son dönemde gerçekten hiç tepki vermedi, ethereum marketin kötü olmasına rağmen yükseliş denemeleri yaptı.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 29, 2018, 08:11:14 PM

Oyumu NEO'dan yana kullandım. Fiyat hedefi olarak bakarsak Ethereum'un potansiyeli 3,000 USD'dir bence. Yani şimdiyle kıyaslarsak 5X yapabilir orta vadede.
NEO'nun fiyat hedefini ise 500 USD olarak öngörüyorum orta vadede. Şu anda 28 USD. Ocak ayında 160 USD'yi görmüştü. Önü açık, 20X yapabilme potansiyeli var. YTD!
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 29, 2018, 09:01:58 PM

tabiki ethereum. kıçı kırık neo etherle yarışabilir mi arkadaşlar mümkün mü sizce. olanaksız bir şey. ama tabiki şu anda geldikleri fiyata baktığımızda hangisi kısa vadede kazandırı derseniz neo kazandırır derim. gerçekten inanılmaz rakamlara geriledi.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
June 30, 2018, 12:21:20 AM

tabiki ethereum. kıçı kırık neo etherle yarışabilir mi arkadaşlar mümkün mü sizce. olanaksız bir şey. ama tabiki şu anda geldikleri fiyata baktığımızda hangisi kısa vadede kazandırı derseniz neo kazandırır derim. gerçekten inanılmaz rakamlara geriledi.

Neo'nun bu kadar düşmesini tahmin etmek kolay değildi. Elde nakit olan için büyük fırsat haline geldi. Ethereum da düştü ama en yüksek seviyelerinden kaç kat düştüğüne bakarsak farkın çok açık olduğunu görürüz. Umarım en kısa sürede ikisi de yükselmeye başlar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████