Bitcoin Forum
May 29, 2024, 02:02:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: NEO mu Ethereum mu?
NEO
Ethereum

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: NEO mu Ethereum mu?  (Read 3230 times)
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
June 30, 2018, 06:07:48 AM

Önce 50 doların altına salmaz dedik, sonra 40 doların altına salmaz dedik. Biz dedikçe düştü düştü ve 30 doların bile altını gördü Cheesy
En güvenilen coinlerden birinde bile bunu görünce insanın keyfi kaçıyor. Al sana 10000 dolar, şu anda ne almak istiyorsan onu al deseler tercihim şu şartlar altında NEO'dan yana olurdu Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 30, 2018, 02:55:08 PM

aşırı değer kaybetti, bunda açılan icoların etkisi ne derecede oldu bilemiyorum. neo icoların büyük çoğunluğu ödemeyi neo ile alıyor kendi tokenini usd ile veriyor. bu durumda icocuların neoya şuanlık fiyat istikrarı performansı yok denebilir kanaatimce.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 30, 2018, 03:57:15 PM

aşırı değer kaybetti, bunda açılan icoların etkisi ne derecede oldu bilemiyorum. neo icoların büyük çoğunluğu ödemeyi neo ile alıyor kendi tokenini usd ile veriyor. bu durumda icocuların neoya şuanlık fiyat istikrarı performansı yok denebilir kanaatimce.

Bugün başlamış yükseliş trendi NEO içinde olumlu bir sonuç verdi. Her ne kadar geçtiğimiz ay fiyatına göre düşük bir değere sahip olsa da bir hafta öncesine göre gözle görülür bir artış söz konusu. Ayrıca NEO ICO'ları fiyatları NEO üzerinden hesapladıktan sonra belirli bir NEO değeri ile USD fiyatını hesaplıyor ve kullanıcılarına bu değer üstünden satış yapıyor. Yani sadece USD ile fiyat söz konusu değil, her proje kendi belirlediği NEO değerlerine sahiptir.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
June 30, 2018, 06:57:10 PM

İkisi de yükselecektir fakat şu an için NEO derim, çünkü geçen seneden bu yana bilinirlik olsun, teknoloji olsun büyük ivme yakaladı ve hep olumlu gelişmelere yelken açtı.

NEO blokzincirini kullanan yeni tokenlar bile ciddi prim yaptı, Ontology gibi örneğin. Buna karşın fiyatı ayı piyasası etkisinde çok düştü, o yüzden bugünkü fiyatlara bakıldığında

NEO daha çok kazandırabilir önümüzdeki birkaç aylık dönemde...

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 01, 2018, 12:38:01 PM

İkisi de yükselecektir fakat şu an için NEO derim, çünkü geçen seneden bu yana bilinirlik olsun, teknoloji olsun büyük ivme yakaladı ve hep olumlu gelişmelere yelken açtı.

NEO blokzincirini kullanan yeni tokenlar bile ciddi prim yaptı, Ontology gibi örneğin. Buna karşın fiyatı ayı piyasası etkisinde çok düştü, o yüzden bugünkü fiyatlara bakıldığında

NEO daha çok kazandırabilir önümüzdeki birkaç aylık dönemde...

Büyük bir çoğunluk kar marjı için NEO'yu daha çok tercih ediyor. Tabii ki bu hem en doğru seçim hemde en mantıklı seçenektir. Özellikle NEO altyapısı ile çıkartılan tüm kripto paraların son dönemler içerisinde yatırımcısına ciddi bir kazanç sağlaması da bu tercihler için ayrı bir sebep.
torukmakto
Member
**

Activity: 219
Merit: 10

View Profile
July 01, 2018, 03:35:47 PM

neo yeni bir atılım ve taze kan olsa da buraların ve bu teknolojinin kralı ethereumdur bunu kabul etmek gerekir tabi neo nem waves gibi alternatif ağların oluşması gayet olumlu etki yapacaktır
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106
Merit: 2

View Profile
July 01, 2018, 06:59:49 PM

sonuna kadar ethereum

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 01, 2018, 08:23:51 PM

değerlenecek olması bakımından neo şu anda güzel fiyatlarda.30 dolar civarında seyrediyor.Alım için güzel seviye.Eth'nin kulvarı ayrı.BTC'den sonra eth geliyor bana göre.İkisi de güzel değerlenecektir.Birazcık zamana ihtiyaçları var sadece.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 07:39:04 AM

şu anda ethereum ama ilerde neo tahtını sallayacaktır.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 02, 2018, 08:10:15 AM

Ethereum Bitcoin hareketlerine daha az tepki veriyor yani bitcoin'e tam bir rakip. Fakat neo bitcoin hareketlerine tepki veremiyor bull-run yaptiğinda diğer altkoinler gibi malesef düşüyor. Neo daha fazla kazandırabilir ama bu fiyattan ethereuma göre bu açidan neo daha avantajli.
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 02, 2018, 11:20:02 AM

Bende neo diyorum. Çin hükümeti bağlantısı var bir kere.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
July 02, 2018, 11:26:57 AM

Neo'nun 47k civarı ikili dip yaparak döndüğünü düşünüyorum. Neo için kısa ve orta vade yön yukarı.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 02, 2018, 11:54:58 AM

Her ne kadar Neo demiş olsakta bu senelik durum iç açıcı durmuyor bu yüzden erken acele ederek ethereum gibi oturmuş benimsenmiş coin ile kıyaslama yapmamak doğru olur. Her ikisine de yatırım yapılmalı istenirse Neo'ya ağırlık verilebilir.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 02, 2018, 02:13:17 PM

Her ne kadar Neo demiş olsakta bu senelik durum iç açıcı durmuyor bu yüzden erken acele ederek ethereum gibi oturmuş benimsenmiş coin ile kıyaslama yapmamak doğru olur. Her ikisine de yatırım yapılmalı istenirse Neo'ya ağırlık verilebilir.

Her iki seçenek de kendi teknolojileri arasında tartışmasız en iyi seçenektir fakat iki seçeneği de belirli şartlar ile karşılaştırma yapmak gerekiyor diye düşünüyorum. Kullanılan teknoloji, kullanıcı kitlesi, kar marjı ve değer noktaları gibi çeşitli karşılaştırmalar yapılarak iyi bir sonuç elde etmek mümkündür. En azından yatırım yapacak bireylerin kısa da olsa bu bilgilere göz gezdirmesi gerekli diye düşünüyorum.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
July 02, 2018, 02:14:56 PM

tabi ki neo diyebilirim. bu sene neo tokenlarının yılı olacak çünkü sadece kaliteli projelerin çıkmasına onay veriliyor denetleme var
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
July 02, 2018, 04:27:39 PM

bende neo da eth da var ama ama ben neo nun  eth tan daha fazla kazandıracağını düşünüyorum çünkü eth yükselmesi neo ya nazaran da fazla oldugu için vakit neo yükselmesinde diye düşünüyorum.

chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
July 02, 2018, 06:40:33 PM

Yükseliş zamanlarında Neo nun daha çok kazandıracağını düşünüyorum ancak Ethereum benim için her zaman güvenli bir liman konumunda.
Son düşüş neo'ya olan güvenimi sarstı açıkçası.. Bu nedenle uzun vadede ethereum'u tercih ederim.

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 02, 2018, 10:31:57 PM

NEOyu Ethereum'un tırnağı bile edebilecek bir coin olarak görmüyorum. Her ne kadar kopya bir coin olsa bile sonuçta dişli bir rakip, her zaman ETHnin bir adım gerisinde olsa da değerlenecektir.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
July 03, 2018, 02:25:03 AM

neo'nun ethYi yakalayacağını hatta geçeceğini düşünüyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
lemonyak
Full Member

Activity: 203
Merit: 101

View Profile
July 03, 2018, 05:16:23 AM

Neo reis bir gün Ethereum önüne geçecek. Amin  Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: