Bitcoin Forum
May 29, 2024, 06:38:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: NEO mu Ethereum mu?
NEO
Ethereum

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: NEO mu Ethereum mu?  (Read 3230 times)
Bugraaydin
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
July 28, 2018, 08:43:29 PM

ethereum çok hızlı başlayan bir projeydi ama neo'nun kesinlikle yatırımları daha iyi olacak ve birkaç yıla kalmadan hepsini tarihe bırakabilir neo
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
July 28, 2018, 08:47:27 PM

bu durumda her ikiside güzel olduğu için benimfikrime göre iki seçenekte işaretlenebilir arkadaşlar bu yüzden güzel projeleri olan nadir coinler.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 28, 2018, 08:47:46 PM

Neoda halen iyi haberler gelmiyor. Etherium ise sağlam temeller üzerine kurulmuş bir coin. Etherium şu an düşüşte ancak,kısa sürede toparlanacaktır. Elbette neo da kötü değil.Bir miktar neo elde tutmak da mantıklı olur elbette..

Ne gibi haber bekliyorsun acaba NEO'dan?

yav birbirinizin yazdıklarını hiç dikkate almayın.
forum tamamen copluk.bir satır bilgiye ulaşmak imkansız.
zaten kimse ustteki mesajı bile okumuyor sadece imzası için sacmalıyor 2 satır gidiyor.

Şu dediğinize katılmamak mümkün değil. Galiba girenler direk olarak reply yapıp yanıt atıp kaçıyor. Şu bulunduğumuz konu tamamen post kastma konusu olmuş durumda, gir lafı biraz uzatarak Ethereum döver diyip çık.

Ethereumspor.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 29, 2018, 12:28:05 PM

Neoda halen iyi haberler gelmiyor. Etherium ise sağlam temeller üzerine kurulmuş bir coin. Etherium şu an düşüşte ancak,kısa sürede toparlanacaktır. Elbette neo da kötü değil.Bir miktar neo elde tutmak da mantıklı olur elbette..

Ne gibi haber bekliyorsun acaba NEO'dan?

yav birbirinizin yazdıklarını hiç dikkate almayın.
forum tamamen copluk.bir satır bilgiye ulaşmak imkansız.
zaten kimse ustteki mesajı bile okumuyor sadece imzası için sacmalıyor 2 satır gidiyor.

Ne alaka acaba? Forum içerisinde yaptığım tüm yorumlar için konuşmak gerekirse tamamı üst yorumlar ile alakalı oluyor ve birçok mesaja da gerek cevap ile gerekse farklı bir soru ile cevap veriyorum. Ben arkadaşa ne gibi bir haber beklediğini sordum, sırf mesaj olsun diye yazmadım. Kaldı ki profilimin ekstra 1 mesaja vs. ihtiyacı yok. 1 eksik 1 fazla ne fark eder benim için? Wink
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 29, 2018, 12:37:24 PM

sanırım artık bu versusa eos'u da dahil etmeliyiz. gerilerden fena yardırıyor. Kısa zamanda neo fiyat seviyesine gelecek ama ethereum seviyesi ne zaman gelir bilemiyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
July 29, 2018, 07:00:25 PM

Ethereumun hala alınabilir seviyede olması ve yıl sonunda iyi  yükseleceği sebebiyle ethereum diyorum
Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138

View Profile
July 29, 2018, 08:48:52 PM

Eth alınabilir ancak ben neo biriktiriyorum çünkü şuan daha ucuz ve atak yapacağına inandığım için bekliyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
July 30, 2018, 12:13:08 AM

ethereum'u geçen seneki btc gibi görüyorum, adeta inception olacak rüya içinde rüya gibi...

bence önümüzdeki birkaç ay içinde ethereum party yaşanacak, önce ether marketlerde müthiş bir patlama olacağını tahmin ediyorum. aylardır ether bazında da düşen altcoinler patlama yapacak, kısa süreli bir fırtına....bu arada ether biraz daha satoshi bazlı geri çekilerek altlara yardımcı olabilir. aynı durum neo için de geçerli olabilir. ardından kısa günün karı neyse alınıp tekrar ether-btc yükselişini görebiliriz.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
July 30, 2018, 01:23:23 AM

Ben tabiki de ETH diyorum. Bence ETH bin alt yapisi daha saglam. O yuzden ETH'yi NEO'na tercih ederim kesinlikle. Ama NEO nun da tabanin iyi oldugunu bir gercek.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:47:23 PM

şu an tabi ki ethereum çok önde ama NEO yakalamak hatta geçmek için güzel işler yapıyor. Bombalar arka arkaya patlamıyor belki ama ekibin çalıştığını biliyorsunuz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 30, 2018, 03:00:50 PM

şu an tabi ki ethereum çok önde ama NEO yakalamak hatta geçmek için güzel işler yapıyor. Bombalar arka arkaya patlamıyor belki ama ekibin çalıştığını biliyorsunuz.

NEO ekibi kesinlikle çok çalışkan ve oldukça güzel şeyler yapıyor fakat karşısında Ethereum olduğu için de biraz arka planda kalmıyor değil. Ethereum projesinin vizyonunu, teknolojisini ve kullanım oranları gibi tüm detayları bir köşeye koysak yine de Vitalik Buterin gibi önemli bir isim projeyi çok açık ve net bir şekilde ön plana çıkartıyor. Anket sonucunda da bunu görmek mümkün, konuyu ilk açtığım zaman NEO 10 oy kadar önde gidiyordu fakat kısa bir süre sonrasında Ethereum aradaki farkı kapatmayı başardı. Güncel olarak 1 oy farkı var ve yarına kadar sonuçlarda değişiklik olacağını kestirmek de çok zor değil.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
July 30, 2018, 03:20:02 PM

Sonuna kadar Ethereum diyorum

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
July 30, 2018, 05:08:27 PM

NEO ekibi kesinlikle çok çalışkan ve oldukça güzel şeyler yapıyor fakat karşısında Ethereum olduğu için de biraz arka planda kalmıyor değil. Ethereum projesinin vizyonunu, teknolojisini ve kullanım oranları gibi tüm detayları bir köşeye koysak yine de Vitalik Buterin gibi önemli bir isim projeyi çok açık ve net bir şekilde ön plana çıkartıyor. Anket sonucunda da bunu görmek mümkün, konuyu ilk açtığım zaman NEO 10 oy kadar önde gidiyordu fakat kısa bir süre sonrasında Ethereum aradaki farkı kapatmayı başardı. Güncel olarak 1 oy farkı var ve yarına kadar sonuçlarda değişiklik olacağını kestirmek de çok zor değil.

Neo ekibi çalışkan diyorsun ancak son zamanlarda zincirdeki spam ataklar konusunda biri çıkıp açıklama bile yapmadı. Resmen fud yayılmasına izin veriyorlar.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 30, 2018, 09:23:27 PM

tabiki ethereum ama neoyada ufak ufak yatırım yapıyorum ben alabildiğimce

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 31, 2018, 02:34:49 PM

Neo ekibi çalışkan diyorsun ancak son zamanlarda zincirdeki spam ataklar konusunda biri çıkıp açıklama bile yapmadı. Resmen fud yayılmasına izin veriyorlar.

Haklısın, Türkçe kaynaklarda bu konu hakkında hiçbir bilgi yer almıyor. Yabancı kaynakları kontrol etme fırsatım olmadı henüz, eğer ki yabancı kaynaklar üzerinden bilgi edinebilirsem bu başlık altından sizi de bilgilendireceğim. Henüz bende bu konu hakkında bir açıklama görmedim, açıkçası son zamanlarda piyasayı da çok takip edemiyorum.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
July 31, 2018, 04:34:49 PM

Haklısın, Türkçe kaynaklarda bu konu hakkında hiçbir bilgi yer almıyor. Yabancı kaynakları kontrol etme fırsatım olmadı henüz, eğer ki yabancı kaynaklar üzerinden bilgi edinebilirsem bu başlık altından sizi de bilgilendireceğim. Henüz bende bu konu hakkında bir açıklama görmedim, açıkçası son zamanlarda piyasayı da çok takip edemiyorum.

Ben takip ettiğim kadarıyla sana anlatayım. Neo'daki free transasction'un manipüle edilmesi durumu var. Şu an birileri ağı kastırmak için spam transferler yapıyorlar. Şu an için buna önlem alınmadı. Büyük ihtimalle free transaction dönemi bitecek ve transaction için bir satoshi GAS istenecek. Burada da sorun şu toplanan fee'ler nodelara dağıtılırsa bu nodelar GAS fiyatını manipüle edebilir ve kazandıkları fee'ler ile daha çok NEO alıp platformu daha merkezi bir duruma getirebilirler. Eğer toplanan fee'ler Neo holderlara dağıtılırsa sorun kalmaz. Benim görüşü bu spam transactionların sorumlusu nodeler. fee gelmesi için sistemin kasmasına neden oluyorlar. Bu arada 10000 tps/s ile övünüyoruz ancak şu an Neo block başına 500 işlem ile çalışıyormuş. Bunun sebebi de free transaction manipülasyonunun önüne geçmekmiş.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 31, 2018, 04:44:15 PM

ethereum çok popüler olduğu için bu fiyatta. neo teknoloji olarak daha iyi bence. ethereumdan önce neo çıksaydı piyasaya neo daha yüksek fiyatta olurdu. bu yüzden neo diyorum.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
July 31, 2018, 05:09:41 PM

NEO ve Ethereumu karşılaştırmak bence pek mantıklı değil.Ethereum tabiki NEOnun önünde.Ancak NEOyada ilerde bence baya bir talep olacak.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
July 31, 2018, 05:24:45 PM

Neo Ethereum gibi büyüme potansiyeline ve popülerliğe sahip oldu. Neo ile Ethereum karşılaştırması için vakit henüz erken. Ethereum daha eski ve platform destek tanınma popülerlik hacim olarak kat be kat üstün.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
July 31, 2018, 06:20:55 PM

Önce EThereum satın alınır pazar istikrarı açısından ön planda, yatırımcıyı çok üzmez. Neo ikinci sırada gelir Ethereum'dan sonra. Neo olası pazar büyümesinden 3 kata kadar büyür, elde Neo tutmanın faydaları var.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: