Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:19:33 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bu kafalar sıktı artık, yeter...  (Read 612 times)
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 14, 2018, 05:58:34 AM

btc alıp sabretmek gerektiği kanısındayım ama madenci arkadşlarında kar zararı iyi yapmaları taraftarıyım. sonun olarak baya bir düşüşte btc. bazı arkadaşlar ise bütün btc yi satın kurtulun patlayacak havası vermekteler ben sattım kurtuldum cok zarar ettım dıyorlar. bu iş sabır işi
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:12:28 AM

kripto alanında her analizin değeri var ama bir satır bilgide insanı doyurmuyor. grafiksel ve haber yönü ile hareketin ana çekirdeği haberler, olumlu-olumsuz hava. o 20 bini gördüğümüzden beri durumda herhangi iyileşme var mı?
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:34:26 AM

Guzel yazi olmus,  elinize saglik.  Ayni seyi bende heryerde dile getiriyorum.  Bunu yazmanizda ki amac ne diye?  Yazinca elinize ne geciyor ne kazaniyorsunuz diye?
Bir defa grafiklere inanmiyorum.  Tamamiyle algi yaratmaya calisanlarin (şarlatanlarin)  isi gibi geliyor.  Bundan dolayi bu tur yazilara itibar etmiyorum,  ettirmiyorum. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
June 14, 2018, 10:11:38 AM

Dediklerinize tamamen katılıyorum, bazıları panik havası yaratmayı çok seviyor. Şuan için yapılacak en iyi şey beklemek.

wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
June 14, 2018, 10:46:51 AM

İşler kötü gidince felaket tellallarına fırsat çıkar, bu tür kişilerin yorumlarını çok dikkate almamak lazım. Her iki durumda da iyi kötüyü söyleyebilenlerin yorumlarına bakmak lazım.
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
June 14, 2018, 07:32:44 PM

Birileri panik havası oluşturup panik satışlarını fırsata çevirmek istiyor, o yüzden aslı astarı olmayan haberler yayarak piyasada panik havası oluşturmak derdindeler. Çok dikkate almadan yolumuza bakalım.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
June 14, 2018, 11:45:37 PM

Sermayesi zarara geçen küçük yatırımcı doğal olarak tedirgin, diğerlerine göre çok genç bir piyasada tutunmaya çalışan bu insanlar bugünlerde her yerden olumsuz etki alan ve ardarda düşen piyasa nedeniyle endişeleneceklerde panikte olacaklar normal buluyorum.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
June 15, 2018, 05:52:26 AM

Şu anda yaşadığımız durumu çok güzel özetlemişsiniz. Her geçen gün forumda artan öldük bittik konuları gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı. Adam 3 ay önce 1000 dolarlık yatırım yapmış, şimdi ne yapacağız bitcoin 100 dolara düşecekmiş diyip bütün forumu dolduruyor.
Daha bu piyasada neler neler göreceğiz.
sniper23
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
June 20, 2018, 09:49:37 AM

Bu her alanda böyle aslında.

Bir şey yükselirken herkes o şeyi savunur ama o şey düşüse geçince herkes FUD yapmaya, o düşüse geçen şeye sövmeye başlar.
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239
Merit: 1

View Profile
June 20, 2018, 10:00:42 AM

Bahsettiğiniz kişiler şeylere benziyor bu twitter da fenomen olanlara tabi herkes için söylemiyorum özellikle piyasa yeşillendiğinde ortaya çıkan tipler grafikler analizler havada uçuşuyor o zamanlar ama bi düşüş yaşanmasın hemen pusularına geri çekiliyorlar burda ağlayanlar en azından pozitif negatif fark etmez  fikir belirtiyor insanın canı sıkılsa da , ama o fenomenim diye geçinenler hemen yok oluyorlar en çok da öylelerinin lafıyla hareket etmeyin derim
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672

View Profile
June 20, 2018, 11:27:06 AM

Bu dönemde yapılacak en iyi şey borsalara bakmamak ve sabırla beklemektir. Her inişin bir çıkışı vardır. Elbette bu devran böyle gitmeyecektir. Düzelecektir piyasalar. Biraz sabırlı olmak lazım.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
June 20, 2018, 11:55:32 AM

2018 yılında herşeyi unutun varda imkanınız lazım değilse paranız 2020 yılı için bitcoin alın ve yatırım yapın ,artık 2018 -2019 yılı için beklentilerden  uzaklaşın ,bu sizi rahatlatacaktır.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
June 20, 2018, 01:15:24 PM

bence bu teknik açıdan bakmak da zenginlik. kimse, kimsenin tavuğuna kış demiyor ki. adam temel analiz için gidip yabancı ajans kaynaklarını araştırmak değil, teknik açıdan bakmak kolayına geliyor. kimisi tersini, kimisi her ikisini yapıp doğru yorumlar. ondan alırsın bilgiyi, internette kontrol edersin. kendince bir sonuca varırsın.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
June 20, 2018, 01:47:22 PM

Düşüş olduğunda olumsuz yorumların ardı arkası kesilmiyor maalesef, en kötü senaryolar yazılıp gerçekmiş gibi hareket ediliyor.
Düşünmeden yapılan hamleler hem kişiye hem de piyasaya zarar verici olabiliyor..

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
June 20, 2018, 04:04:58 PM

her türlü yapıcı, kaliteli postları okumaya gayret ediyorum. vaktim elverdiğince. iki cümle eklemiş şöyle olabilir. iki cümle ile şunun hakkında ne düşünüyorsun. sen bi ne düşündüğünü yaz. başa ANALİZ kelimesini ekle senin fikirlerini okuyalım, bizde yorumumuzu yapalım. böyle konular var ama nadir.

skaynar
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 20, 2018, 07:34:22 PM

Dilin kemiği yok bir de bu konularda medyatik işler yapıp farklı yollardan para kazanmak isteyenler birden fazla değişik fikir beyan ediyor ki hangisi tutarsa bakın ben bildim diyebilsin
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
June 20, 2018, 09:58:06 PM

Bu piyasanın içinde olanlar iyi bilirler bu iş sabır işi olumlu yada olumsuz haberlere çok takılmadan kendine bir hedef belirleyip o yolda sabırla ilerleyecek sin. Başka türlü kazanamazsın.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729

View Profile
June 20, 2018, 10:12:10 PM

Bu piyasaya bilinçli olarak adım atmış olan herkes, zarar edebileceğinin farkında hatta zarar ettiği halde sabırla yatırımlarını tutuyor çünkü bu piyasanın gelir geçer değerler üzerine ortaya çıkmadığının farkındayız. Yükselirken sevindiğimiz kadar, düşerken de sabırlı olmamız gerektiğinin bilincinde olanlar sızlanmıyor zaten ama diğer insanların kaygılarını da doğal karşılıyorum. Herkesin hayatının zorluk derecesi aynı değil.
simgesimge
Newbie
*

Activity: 101

View Profile WWW
June 21, 2018, 09:03:17 PM

Bunların boş oldukları her dönemde belli oluyor ne yeşil ne de kırmızı zamanda sadece laf kalabalığı olduğunu düşünüp hiç aldırmamak en iyisi
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
June 22, 2018, 12:29:50 PM

Piyasayı uzun süre takip eden sabırlı yatırımcılar bunu yapıyor belki ama yeni giriş yapanlarda ister istemez bir tedirginlik hali oluyor bunu da çok görmemek gerek. Bu işe yeni başlayan ve ayı sezonuna gelenler için büyük bir fırsat aslında

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: