Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:32:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bu kafalar sıktı artık, yeter...  (Read 603 times)
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 22, 2018, 03:19:49 PM

Bazı insanlar var forumda böyle düşüş olduğu zaman battık deyip ortalığı karıştıran, yükselince de sanki bütün o karışıklığı yapan kendi değilmiş gibi prim yapan.. Bu piyasaya girerken herkes düşüşleri de yükselişleri de doğal olarak kabul etti ve risklerin farkındaydı. Şimdi zararlar başlayınca bunu bu kadar acındırmaya gerek yok. Evet burası forum burada bunlar konuşulur ama Kandırıldık, aldatıldık, Yada vebal altındasınız diye millete carlamanın anlamı yok.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
June 22, 2018, 03:37:21 PM

herkes aynı fikirde olmaz. kimisi abartarak konu açıyor. acısı vardır, hatalı işlem yapmıştır ve zarar üstüne zarar. çöp konu diyoruz da o zaman yeni kural gelsin. öyle iki satır ile konu açılmasın. içeriği 2 paragraf oluşturacak şekilde doldursun. laf aramızda ether 380 dolara göz koydu.
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
June 22, 2018, 10:37:35 PM

Bunun en önemli sebeplerinden birisi teori kurmaya bayiliyoruz ve hepimiz Sherlock oluyoruz. Bitcoin şunun elinde bunlar gelecek onu yapacak falan filan sonu gelmez muhabbetler.
Ardından youtubeden izlenen 3 5 grafik yorumlama sonucu kripto paralar şunu izleyecek. Büyük düşüş çok yakın. Hepimiz anında uzman olabiliyoruz.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
July 02, 2018, 09:51:34 PM

piyasanın gidişatına göre hareket eden yorumda bulunan çok insan var malesef bu tür adamlara yapacak çok fazlada birşey yok çok dikkate almadan yola devam.

[/center]
sirkCambazi
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile WWW
July 02, 2018, 09:55:26 PM

Bu sıkıntılı günlerin de sonu gelecek. Her zaman iyi ya da her zaman kötü giden ne var ki hayatta piyasalar öyle olsun
powereddd
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 12, 2018, 11:29:09 PM

hiçbirinin dayanağı yok arkadaşlar teknik işe yaramaz demiyorum ama böyle bir piyasada sadece teknikle gidilmez gidilemez. inanıyorsanız teknolojiye bekleyin.
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217

View Profile
July 13, 2018, 02:27:02 PM

kesinlikle katılıyorum.herkes bir müneccimlik derdinde.kimse bilimsellikle ilgilenmiyor.biraz araştırınca okuyunca her şeyi görebiliyor ve içinizi rahatlatabiliyorsunuz.tavsiye ederim.
perseus11
Jr. Member
*

Activity: 134

View Profile WWW
July 13, 2018, 02:49:10 PM

Ama ülkemizde bu normal değil mi bir şey bilmeyen bilgililer çoğunlukta normal olanı anormal anormal olanı normal gibi göstermeye çalışan insanlarla dolu değilmi ülkemiz çok bilir az düşünür az bilir çok konuşur çok konuşanda boş konuşur.

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
July 13, 2018, 03:01:26 PM

Grafiklerden anlamayan insanların uzman kesilmesine hasta oluyorum artık. Yok öyle olacak yok böyle olacak. He kardeşim olacak bitcoin 2bin dolar olacak.
cagdastmr
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 13, 2018, 03:49:38 PM

Heryerde gayet rahat açıklamalar yapılıyor ve bunlardan çekinmiyorlar. Ekonomimiz şöyle yürüdü ekonomimiz böyle büyüdü. Olmaz arkadaşım kimi kandırıyorsunuz ? Halka iyide nüfus etmeye başladığında patlak verildiğini anladılar. Bu zamana kadar bunun için bir önlem alınamaz mıydı ? Çok ilgin gelecek size lakin astsubaylık mülakatımda Türkiyenin en çok ihraç ettiği ürün nedir diye. Bende patates soğan vb. olarak yanıtlamıştım. General ise gülerek hayır otomotiv demişti. Ve şuan o bile giderek düşüyor. İhracatımız yok denecek kadar az dolaylı vergiler vatandaşları boğuyor. Ne yazıkki ne kadar baş kaldırmaya çalışsak da bu bizim değiştirebileceğimiz birşey değl.. Bundan 3-4 yıl sonrasını düşünemiyorum.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
July 13, 2018, 05:03:30 PM

hocam teknik analiz ne kadar bakış açısına göre değişken ise temel analizde öyledir. aynı grafiğe bakarız ama yorumlarımız farklı olabilir. o nedenle herkesin öngörüsü tutmuyor. ünlü grafik yorumlama sitesi var. her gün 100'lerce grafikli yorum. hangisi tutuyor ki. çok azı.
scouce
Newbie
*

Activity: 92

View Profile
July 13, 2018, 05:23:38 PM

-Bak 7500'i kırarsa 3000'e kadar yolu var haa...
-Grafik diyor ki, hede hödö eğrisine bakarsak 1000 dolar şaşırtmaz...
- 100 Dolar kehaneti gerçek mi oluyor?...
Bıdı bıdı bıdı !!!!

Buraya gelmeden önce bir süre borsa ile uğraştım ve bir arkadaş tavsiyesi sonucu geç olsa da kripto paralara girdim. Siteyi keşfettikten sonra yazılanları okudukça borsa ile kripto paralar arasında pek de bağlantı yokmuş demiştim. Yazdıklarından şu bölümü okuyunca bayağı güldüm ve bu şekilde yazılan yazılara bir süre bende inandım. Cahillik Smiley
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
July 13, 2018, 05:37:23 PM

Kripto piyasasında dalgalanmalar sürekli olacaktır, 2018 yılı için yapılan olumlu yorumların tersi yönde piyasanın gelişmesi herkesin moralini bozdu ,bu yol uzun maraton.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 13, 2018, 07:50:20 PM

2018 yili icin beklenti cok buyuktu ve balinalar kontrolun ellerinde oldugunu gosterdi. Bu dusus olagan bir durum dalgalanmalar hep var. Fazla takmayin derim.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
July 13, 2018, 08:57:25 PM

sabır bu işin anahtarı. fud dönemindeyiz elbet btc ve bu piyasa kendini toparlayacaktır. "Tekkeyo bekleyen çorbayı içer"
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
July 14, 2018, 06:54:21 PM

hocam stabil volalitenin az olduğu bir piyasaymış gibi değerlendiriyor o teknikçiler. normal piyasada 2-3 milyar dolarlık alımın yapacağı etkiyi burada 100-200 milyon dolar yapıyor ve çizdiğiniz üçgenleri elmasları paramparça ediyor.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
July 14, 2018, 07:03:40 PM

önümde açık olan grafikte diye başlayan kişiler bence soliter falan oynuyor önlerindeki grafikte ya herşey o kadar basitki önünde açık olan grafikten herşeyi görüyor ekonomimizşöyle iyi böyle iyi bu kadar büyüdü şu kadar büyüdü diyen isanlara  inanmayacak konuma geldik ekonomimiz madem artık büyüdü arkadaş bu ülkeden ilaç firmaları bile çekilmeye başladı farkındamısınız ? en basit örnegini vereyim Serequel türkiyeden çekilme kararı alıyor neden alım gücü düştü ve ilacı artık devlet bile karşılamaktan vaz geçti diyor eş değerini çıkartacaz aynı etkiyi yapacak madem aynı etkiyi yapacak bunca yıl niye çıkartmadın eş değerini neyse daha yazılacak çok şey var bazen susmak en iyisi....

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
hadibeabi
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 14, 2018, 07:05:03 PM

Dostumuz her şeyi çok güzel açıklamış hatta gerektiği yerlerde iğlelemiş bile aynen öyle şuan motivasyon düşürmeye çalışan arkadaşlar bunlara gerek yok bitcoin geri dönecektir , bunu kabullenmelisiniz , gecen seneye oranla bile kendini şu an ki durumda bile katlamış olduğunun farkında mısınız ?
sopromat
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile
August 11, 2018, 04:07:16 PM

1 yıl önce satın alıp satmayan halen karda, doğrudur, ancak herkesin aklı 20k fiyata takılıp kaldı. Güncellenmeyen planlar hevesi kursakta bırakarak hayal kırıklıklarını dizginleyemedi. Umut var piyasa düzelecek.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
August 11, 2018, 04:23:13 PM

katılmadığım yerler olsa da genel olarak haklı bir serzeniş olarak görüyorum ben arkadaşın yazdıklarını. bu piyasa bir sihir değil ki hemen ve herkes zengin olsun.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: