Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:36:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Effect.ai Fiyat Tartışma Alanı  (Read 520 times)
edizdevrancanbaz (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
June 12, 2018, 11:58:32 AM

Proje ile alakalı potansiyel çok yüksek. An itibariyle ico fiyatının bir hayli altında, geleceği parlak neo tabanlı bir token.
Tahminim; 2,50-3,00 USD aralığına gelmesidir.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
June 12, 2018, 12:24:03 PM

Kardeşim 10 tane başlık var şu effect ile ilgili neden onlara bakmaan yeni bir başlık açıyorsunuzanlamıyorum amaç ne orda bilgiler verilmiş zaten ordan devam et sıfırdan başlama nolcak
edizdevrancanbaz (OP)
Newbie
*

View Profile
June 12, 2018, 12:47:09 PM

Kardeşim 10 tane başlık var şu effect ile ilgili neden onlara bakmaan yeni bir başlık açıyorsunuzanlamıyorum amaç ne orda bilgiler verilmiş zaten ordan devam et sıfırdan başlama nolcak
Sadece fiyat potansiyeli ile ilgili açılmış bir başlık. 
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 12, 2018, 12:50:44 PM

bende daha önce efx konusu görmedim bence yerinde bir konu olmuş 87k neosats tan almıştım şuan 68k neosats fiyatı uygun değerlendirilebilir.

şahsen neo projelerine güven duyuyorum ayrıca effect zaten güzel proje YTD.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 12, 2018, 12:58:11 PM

charli shrem bunların advisoru idi yanılmıyorsam. neo tabanlı tokenlar son zamanlarda iş yapıyor ama neo o parlak günlerinden biraz uzaklaştı gibi. neo nun son durumu haliyle neo tabanlıu tokenları da etkileyecektir. ben şahsen kısa sürede yüksek bir fiyat beklemiyorum açıkçası
edizdevrancanbaz (OP)
Newbie
*

View Profile
June 12, 2018, 01:43:43 PM

bende daha önce efx konusu görmedim bence yerinde bir konu olmuş 87k neosats tan almıştım şuan 68k neosats fiyatı uygun değerlendirilebilir.

şahsen neo projelerine güven duyuyorum ayrıca effect zaten güzel proje YTD.
Ben de biraz daha ekledim portföyüme. Boğa sezonu gelse bence çok güzel şeyler olacak. Evet, Charlie Shrem Advisor.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 12, 2018, 02:17:37 PM

Çok coin/token shillemeyi sevmem ama Effect çok güvendiğim tokenların başında geliyor. Bir miktar aldım, bekliyorum. Belki kısa vadede olmaz ama ileride Effect güzel fiyatlara ulaşacaktır.
smic
Sr. Member

Activity: 827
Merit: 250

View Profile
June 12, 2018, 03:23:33 PM

Ben ICO dan girmiştim . Çok ümitli olmasamda bir yıl bekleyebilirim ve bencede bekletecekler.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
June 12, 2018, 03:34:56 PM

Bounty'sinden bir miktar gelmişti. Bununla birlikte ICO fiyatının neredeyse yarısı seviyesindeyken rahatlıkla yatırım yapılabilecek potansiyelde bir token.

Piyasalar düzelince, NEO ile birlikte yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Bu nedenle, düşüşü fırsat olarak görüp değerlendirme taraftarıyım. Bu seviyelerden almayıp, ileride fiyatı arttığında pişman olmak yerine en kısa zamanda bir miktar yatırım yapacağım.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 12, 2018, 04:27:19 PM

ICO fiyatının altında şuan alım fırsatı sunuyor. Biraz daha beklenip, tam piyasa çıkışa çıktığı zaman mutlaka sepette olması gereken tokenlardan bir tanesi olarak görüyorum.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 12, 2018, 04:37:12 PM

bu kadar övüyorsunuz da bu coin yenir mi içilir mi ne iş yapar neden bu kadar seviyorsunuz. biraz ayrıntı yav.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 12, 2018, 06:41:40 PM

bu kadar övüyorsunuz da bu coin yenir mi içilir mi ne iş yapar neden bu kadar seviyorsunuz. biraz ayrıntı yav.

bu yazıları yazanların bir çoğu ne işe yaradığını bilmiyor bile. bilselerdi teknolojisinden falan bahsederlerdi. yok charlie shrem advisormuş yok bilmemne. diğer advisorlar gibi charlie shremde parasına bakıyor.
edizdevrancanbaz (OP)
Newbie
*

View Profile
June 12, 2018, 07:29:20 PM

bu yazıları yazanların bir çoğu ne işe yaradığını bilmiyor bile. bilselerdi teknolojisinden falan bahsederlerdi. yok charlie shrem advisormuş yok bilmemne. diğer advisorlar gibi charlie shremde parasına bakıyor.

Charlie bana kalırsa da iyi bulduğu projelerden teklif alıyor ve tabiki de parasına da bakıyordur. İco'ya giriyorsan araştırmalısın öncelikle.

Effect.ai yapay zeka ile ilgili bir proje, çalışmalarını bunun üzerinden ilerletmeyi hedefliyor. Böyle mantıklı bir proje ve Neo gibi kaliteli bir platformun altyapısında ico yapılması girmek için gayet iyi bir neden.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
June 12, 2018, 07:46:58 PM

Bu ekiple uzun vadeli bir proje olması pek mümkün görünmüyor. Bu da fiyatı etkiler ve dibe gitmesini sağlar. ICO'suna katılacakken ben ve benim gibi birçok kişiyi nedensiz telegram grubundan atmıştır.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
June 12, 2018, 08:52:06 PM

bir token/coin ico fiyatının altına düştüğünde ya toparlayamıyor ya da toparlaması uzun sürüyor genelde. eğer projeye ve ekibe güveniliyorsa alım fırsatı olarak görülebilir tabi.

,........
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
June 12, 2018, 09:06:29 PM

charlie shrem in danışman olmadığı proje kaldı mı? adam önüne gelen projeye danışman oluyor.

piyasada yapay zeka projeleri gereğinden fazla çoğalmaya başladı. yapay zeka projelerinin kısa vadede prim yapacağını düşünmüyorum. projesiyle sıyrılanlar kazandırabilir ancak uzun vadede.

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
June 12, 2018, 09:18:04 PM

Piyasa şu anda düşüşte BTC 6500 dolar seviyesinde ve direnç noktası da burası eğer bu seviye tam manasıyla kırılırsa sert bir düşüş olmasını bekliyorum. Bu yüzden şu anda herhangi bir yatırım yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 12, 2018, 09:20:38 PM

Yapay zeka projesi olupta ortaya adam akilli bir iş koyabilmiş tek bir proje bile görmedim, bunun da diğerlerinden pek farklı olacağını zannetmiyorum.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
June 12, 2018, 09:29:31 PM

Neo projelerine duyulan bu gereksiz güveni anlamıyorum. Tamam bazı kriterlere göre seçiliyor ama neo tokeni olmaları illa güzel yerlere geleceği anlamını taşımıyor. Kaldiki neonun nasıl fiyatlandıgini da hatırlamanizi isterim. Çin devletinin BTC spekülasyonunu ve neoyu nasıl fiyatlandirdiklari dün gibi aklimda
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 12, 2018, 10:56:58 PM

Piyasa oldukça kötü ve neo gerekli şıçramayı yapamadı. Bu projeyi ico zamanından biliyordum ve bayağı öven vardı. Şuanda ico fiyatı altında olması bence önemli bir yatırım fırsatı olabilir tabi belli olmaz bazen ters teptiği de oluyor.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: