Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:06:39 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Effect.ai Fiyat Tartışma Alanı  (Read 520 times)
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
June 13, 2018, 05:57:14 AM

Yıl sonuna doğru NEO 90-100$ seviyelerini BTC'ye bağlı olarak görecektir. O zamanlarda tekrar ah vah etmemek için ben USDT ye dönmeyi düşüneceğim bu kez. Çünkü piyasa yükseldiğinde mutlaka müdahale geliyor ve tepetaklak oluyor. Yükselişte USDT de kalıp düşüş zamanı tekrar coin almak sanırım piyasanın en mantıklı hareketi. Sattığın fiyatın altına düşene kadar almamak ana kural. Düşüş sürecinde de en az 1 ay piyasanın oturmasını beklemek olası zararı engelleyecektir. Bugüne kadar hold yaptım ama bu tür değerlendirsem daha yüksek karlar elde edebilirdim.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 13, 2018, 11:00:28 AM

Yıl sonuna doğru NEO 90-100$ seviyelerini BTC'ye bağlı olarak görecektir. O zamanlarda tekrar ah vah etmemek için ben USDT ye dönmeyi düşüneceğim bu kez. Çünkü piyasa yükseldiğinde mutlaka müdahale geliyor ve tepetaklak oluyor. Yükselişte USDT de kalıp düşüş zamanı tekrar coin almak sanırım piyasanın en mantıklı hareketi. Sattığın fiyatın altına düşene kadar almamak ana kural. Düşüş sürecinde de en az 1 ay piyasanın oturmasını beklemek olası zararı engelleyecektir. Bugüne kadar hold yaptım ama bu tür değerlendirsem daha yüksek karlar elde edebilirdim.

tabi canım bencede bi yandan hold enayiliktir Sad

misal bu düşüşte 2 eth kastım çok panik yapmama rağmen

eğer dün 523 ten eth almasaydım şuan alsaydım +5 eth daha kasacaktım Sad

dolar olarak evet baya zararım var ama eth miktarımı biraz olsun arttırdığım için de mutluyum.

şuan bu seviyelerde (460) satarsam çok stres olurum ancak biliyorumki 420 lere kadar gelecek  Angry
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 13, 2018, 11:06:58 AM

Katılıyorum;
Geçmiş yıllarda hold eden bir süre sonra kazanıyordu ama son 6 aydır durum tersinde döndü. Piyasa böyle giderse hold batmakla eşdeğer.

denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 28, 2018, 08:53:43 PM

effect force betası yayınlandı.
fiyata olumlu etkisinin olacağını düşünüyorum.

https://youtu.be/WJyqOzRukGs,

https://medium.com/@effectai/private-beta-of-the-revolutionary-micro-task-platform-effect-force-is-live-9cf732047538

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 29, 2018, 12:02:47 AM

Bir arkadaşım var elinde başka coin var değerli diyor bi abim dedim effect çok iiyi değerlenmiş onu satıp effect alıyım diyor lan coiin çöp diyorum işe yaramaz diyorum yok adam çok bilgili diyor milleti kandırıyolar buda büyük bi bounty sitesinin kurucularından şuan kullanılan
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 29, 2018, 06:00:08 AM

Bir arkadaşım var elinde başka coin var değerli diyor bi abim dedim effect çok iiyi değerlenmiş onu satıp effect alıyım diyor lan coiin çöp diyorum işe yaramaz diyorum yok adam çok bilgili diyor milleti kandırıyolar buda büyük bi bounty sitesinin kurucularından şuan kullanılan

Ne yazdığını okuyup anlarsan sana 10 effect gönderecem 🤣 yaw biraz insanları düşünün post atıp geçmeyin 10 kez okudum ya
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
June 29, 2018, 06:50:07 AM

ben decode ettim sanırım :

Bir arkadaşı varmış e elinde başka coin olan,
Arkadaşının bir  abisi arkadaşına effect iyi demiş. Arkadaşı da elimdeki coin'i satıp effect alayım demiş.
snykutlug da lan coinn çöp, yaramaz demiş arkadaşına.
Arkadaşı da abim çok bilgili demiş.
snykutluga göre milleti kandırıyorlar.
effect bounty sitesi kurucularındanmışHuh
gulonu86
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile WWW
June 29, 2018, 07:31:26 AM

Üstadlar bu konularda acemiyim beni aydınlatmanızı rica ederim. Effect almak istiyorum fakat bilgisayarıma indirdiğim neo cüzdanımda tutmak istiyorum bunun için nasıl bir yol izlerim. Konu hakkında yardımlarınzı rica ediyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 29, 2018, 08:48:36 AM

Arkadaşım fiyat polemiği için mi açtın bu hesabı. İnsanların günahına girersin yarım bilgi ve tecrübeyle insanların yatırım yapacağı şeyler hakkında biraz daha dikkatli davran.

Neye göre bu fiyatları söylüyorsun hangi bilgiye sahipsin.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
June 29, 2018, 12:11:03 PM

o zamana neo icoları fena patlama yapıyordu tabi piyasa etkisiyle ama piyasa kötüleşince bu da nasibini aldı bizim forumda çok övenler vardı yazık oldu hepsine cok yazık.

uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
June 29, 2018, 12:24:55 PM

neo tabanlı güzel bir proje ben icosuna katılamadım ama suan almayı düşünüyorum bakalım piyasa biraz kendine gelsinde öbür türlü büyük sıkıntı.

denetci
Sr. Member

View Profile
July 05, 2018, 11:51:13 AM

adamlar çok sağlam geliyor bence
bu videoda detayları var, adamlar amazon işbirliğini bile reddetmişler.
https://www.youtube.com/watch?v=YeS9C1QvTgc&feature=youtu.be
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
July 05, 2018, 01:03:41 PM

Effect için kısa vade 2019 uzun vade 2021 gerçek potansiyelini ortaya koyma açısından.
denetci
Sr. Member

View Profile
July 05, 2018, 01:25:54 PM

soru cevap videosu da yayınlandı arkadaşlar, gerçekten projeyi araştırdıkça bu projeyi daha çok beğeniyorum
https://www.youtube.com/watch?v=eiZsvO-syyg
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
July 05, 2018, 04:25:00 PM

Effect.ai mechanical turk platformu olan effect force'un beta sürümünü yayınladı. Ben de platformu deneyen 600 şanslı kişiden biriyim. Amazon MTurk ve Yandex toloka gibi bir platform. Beta sürümde lobster.media ile anlaşıldı ve katılımcılara resmin selfie olup olmadığı soruldu. her resim için 0.1 efx ödül verildi. Tokenlerin günlük hayatta kullanılmaya başlaması bana umut veriyor. Yani Effect.ai halihazırda çalışan bir platform ve Amazon'dan gelen işbirliği teklifini de geri çevirdiler.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 05, 2018, 04:27:23 PM

Effect ekibine çok güveniyorum, bu fiyatlar oldukça ama oldukça düşük fiyatlar. Elimde bir miktar var ama düşüş olur diye, pusuda bekliyorum.
SpacExplorer
Jr. Member
*

Activity: 51

View Profile
September 22, 2018, 02:55:56 PM

Effect.ai mechanical turk platformu olan effect force'un beta sürümünü yayınladı. Ben de platformu deneyen 600 şanslı kişiden biriyim. Amazon MTurk ve Yandex toloka gibi bir platform. Beta sürümde lobster.media ile anlaşıldı ve katılımcılara resmin selfie olup olmadığı soruldu. her resim için 0.1 efx ödül verildi. Tokenlerin günlük hayatta kullanılmaya başlaması bana umut veriyor. Yani Effect.ai halihazırda çalışan bir platform ve Amazon'dan gelen işbirliği teklifini de geri çevirdiler.

Beta investorum bende. Şunu diyebilirim ki Neo yada bütün tokenlerinede lanet olsun. Effect force beta ile bişeyler yaptı diye tutuyorum. Uzun vade yatırımcı olmak gerçekten zor bi iş. Neo diye hepsinden almıştım. Neo karşısında bil çeyreğe düştüler. Neo zaten yüzde 90 düştü. Zarar hesaplarken yüzde 100 ü geçecek diye korkmaya başladım. Bu projeye güveniyorum ama. Başka kimse güvenmiyor galiba. Hacim yok Borsa yok doru düzgün.

Boğada olası bi hype ve binance girişi olsun 1 doları rahat geçer. Çünkü 1.5 yıllık kripto hayatımda işe yarayan tek token bu oldu. Sana görev veriyor iş yapmanı istiyor. Yaptığın iş robotların ilerde bizi daha iyi kullanmaları için Micro görevler. Gölem dediler bişe göremedik. Dbc dediler anlamadık. Ama bişeyler yapıp karşılığını aldığın bi platform bi görev yeri bi oluşum Nasıl bukadar bitik durumda olur anlam veremedim. Geçen 120 Neo karşılığında market sell verdiler. 7800 neosato olan efx 1500neosato oldu. Beş dakka içinde.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 22, 2018, 08:12:38 PM

Beta fonksiyonunda küçük değişiklikler yaparlarsa çok daha hızlı ilerleyebilir. Sistemin nasıl çalıştığını anlatayım, verilen görevleri yapmanız karşılığında havuzdaki efx'lerden kazanıyorsunuz. Herkesin günlük görev yapma limiti var. Verilen görevler bedava efx kazanmak isteyen çok kişi olduğu için hızlıca tükeniyor. Aslında görev olarak yaptığınız şey aynı zamanda effect'in diğer şirketlerden aldığı işler.

1- Şirketten iş alınır
2- İş sisteme yüklenir
3- İş karşılığında bireylere efx ödenir

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
September 22, 2018, 09:25:26 PM

Bunların hiç biri olucağını sanmıyorum. Fiyat olarak tabiki boğada yükselicek ama çok büyük potansiyeli yok şirketlerde bunu kullanmaz sonuçta token birde. Daha kaliteli projelerde var bundan galiba onlarada bakabilirsiniz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 22, 2018, 09:31:38 PM

Bunların hiç biri olucağını sanmıyorum. Fiyat olarak tabiki boğada yükselicek ama çok büyük potansiyeli yok şirketlerde bunu kullanmaz sonuçta token birde. Daha kaliteli projelerde var bundan galiba onlarada bakabilirsiniz.
acimasizgercekler nokta com

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████