Bitcoin Forum
May 31, 2024, 12:08:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yobit Sıkıntısı :/  (Read 150 times)
yusufnas (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
June 12, 2018, 05:35:25 PM

Yobitten bin dolarlık GAME aldım bundan 5 ay önce cüzdanları açıktı çekmeye karar verdim başka bir borsadaki cüzdanıma yobitte transfer completed yazıyor ama ne giden coin ne kalan coin var.. 4 gün sonra da cüzdanları kapadılar hala da kapalı.. Support cevap vermiyor ancak 2 hafta önce supporttan şöyle bi kutucuk şeklinde mesaj geldi:
  If the problem is not solved, what kind of compensation would you like to get from the insurance fund? 
 Ödeme yaparlar mı acaba başına böyle birşey gelmiş kimse var mı? Bu arada adminleride cevap vermiyor
minersend
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 24, 2018, 10:41:42 PM

hayatımda gördüğüm en boktan borsa 0.40 bitcoinim heba oldu bu borsada çekemedim aylarca kaldı öyle
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
October 05, 2018, 10:07:53 AM

Yaşadığın sıkıntıya üzüldüm. Açıkçası Yobit'e güvenmiyorum. ICO sürecinden çıkıp sadece Yobit'te listelenen tokenlere de şüpheli bakıyorum. Asıl güvenmediğim durum da shitcoin cenneti olması

Temennim sorununun çözülmüş ya da çözülecek olmasıdır.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 05, 2018, 11:07:51 AM

Yobit resmen scam bir borsa haline geldi bazı uygulamaları var çok saçma mesela bazı coinler 1 gün tutarsan elindekinin yarısı kadar daha göndericez diyorlar ve gönderiyorlar da ama ertesi gün herkese %50 gittiği için coin en az %60 düşüyor  Grin
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
October 05, 2018, 11:10:10 AM

Sadece bir tokeni bozdurmak için kullandım onun haricinde işim olmadı, geçmişte de bir hacklenme olayına karışmış o yüzden lütfen oldukça dikkatli olun ve bu borsada para tutmayın.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
October 05, 2018, 11:56:12 AM

Aynen yobit hakkında çok olumsuz bir algı var piyasada mümkünse hiç bulaşmamak en güzeli ama mecbursanız işlem yapıp terk etmek en mantıklısı arkadaşların da dediği gibi.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 05, 2018, 12:04:41 PM

Eskiden çok kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. 2015 dolaylarıydı sanırım imza kampanyalarına birçok kişi ile beraber katıldık haftalık ödeme yapıyordu. Ben orada 0.02 mi yalan olmasın bir miktar btc bırakmıştım unutmuşum yani pek para etmiyordu o dönem ve 1.5 sene sonra falan girdiğimde karşıma çıktı şaşırdım 1.5 sene kalmış miktar çok olmasa da en azından bu kadar zaman girmemişsin benim o para hahaha tarzında bir yaklaşım göstermemiş.
Bounty'lerden dolayı her gün neredeyse bütün borsaların twitter adreslerini kontrol ederim. Son dönemde saldırı falan aldı diye okumuştum Yobit'i. Belki durum bununla ilgilidir. Ama gerçekten artık çöp coin yuvası oldu. Benim hesabımda bile para etmeyen 100'den fazla coin var. Eskiden topladığım coinler sanırım öyle duruyor beş kuruş etmiyor ölü projeler hep.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
October 05, 2018, 01:10:41 PM

Game coin yetkililerine ulaş. Buyuk ihtimalle sorun blokzincirinde.  Borsada da sorun olmasi mumkun ama ilk ve daha kesin hizli sonuc almak istiyorsan dedigimi yap.  Benimde emc2 de oldu cryptopiada.  Emc2 yetkileri ilgileniyorlar.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
October 05, 2018, 02:22:54 PM

Yobit resmen scam bir borsa haline geldi bazı uygulamaları var çok saçma mesela bazı coinler 1 gün tutarsan elindekinin yarısı kadar daha göndericez diyorlar ve gönderiyorlar da ama ertesi gün herkese %50 gittiği için coin en az %60 düşüyor  Grin

Adamlar alttan topluyor. Sonra millete pumplatıyorlar. Elde kalanları da bu sazanlara gönderiyorlar.  Grin
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 05, 2018, 02:27:01 PM

yobite güvenip 1000 dolar göndermek dostum sen gerçekten çılgınsın...

https://giphy.com/gifs/3oxRmGXbquXKz6DNPq/html5

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 05, 2018, 02:38:42 PM

Yobit cidden saçmalık ötesi bir borsa. Adeta kriptonun tarlabaşısı her türlü dümen dönüyor. Muhtemelen paranı alırsın ama game dump yiyince falan kırk takla attırırlar parayı alırken

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
October 05, 2018, 02:51:12 PM

Bu borsa gerçekten anlamsız bir borsa bazı olaylar çok seri ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor ama açtığın ticket larda cevap almak imkansız gibi birşey hala 1 aydır cevap alamadığım ve çözülmeyen bir problemim mevcut.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
October 05, 2018, 03:10:19 PM

Yobit borsasında bir coin almak istedim hacim görünmesine rağmen 2 gün alış yapamadım.Sanırım hacim konusunda sıkıntılı bir borsa.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 05, 2018, 03:13:50 PM

Sorunun yobitle ilgili olduğunu düşünmüyorum yaklaşık 4 ay önce GAME bir sıkıntı yaşadı zincirinde. Bazı borsalardaki fiyat buna bağlı olarak aşırı düştü ancak o borsalardaki coinler sorunluydu. Komodo platformuyla birlikte çözdüler sorunu diye hatırlıyorum daha sonra.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 05, 2018, 05:50:09 PM

Buraya airdroptan gelen bir tokenı satmak için üye olmuştum. Çok kötü bir arayüz, hız yok zaten oldum olası da saçma sapan tokenları ekleyen güvenilmez bir yerdi. Bırakın orada işlem yapmayı, üye olduğumun saatinde parayı dışarı çıkardım. Umarım siz de paranızı bir an önce alırsınız, bu borsada büyük paralarla işlem yapmak gerçekten büyük risk.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 05, 2018, 05:54:33 PM

Yobit kullanmayın derim.Çok sakat bir borsa  zerre güven vermiyor.Önceden dağıttığı bountyleri hep geri çekmişler.Allah bilir btc ve ethlerede çökmüşlerdir.
Bir kere borsanın kendi içinde kumar vardı öyle düşünün Cheesy

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 05, 2018, 05:59:41 PM

Yobitte çekimlerde hiçbir sorun yaşamadım. Büyük ihtimal sizin sorun coinin blockzinciriyle alakalı bir sorundur. Gitmiş görünüyorsa gitmiştir.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: