Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:09:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Paranoya  (Read 135 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
June 12, 2018, 08:47:27 PM

Paranoya nasıl atlatılır. Bende ciddi paranoya olduğunu düşünüyorum
Belirtiler:
- Herkesden hastalık bulaşcak gibi geliyor
- Çoğu kişi benim kötülüğümü düşünüyor. Bana hastalık bulaştırmaya çalışıyor gibi.
- Ölümcül hastalığın pençesindeyim
- Ya herşeyi elime yüzüme bulaştırırsam herşey kusursuz olmalı
- Ya bana bir şey olursa
- Ya sevdiklerime bir şey olursa

Her gün diken üzerindeyim. Yardım.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 13, 2018, 10:06:14 AM
Last edit: June 13, 2018, 10:18:14 AM by Matthias9515

Eğer Paranoya olsaydı uzaylıların 100 ışık yılı mesafeden sizi emevi caminde namaz kıldırmaya geldiğini düşünüp evden kaçmaya çalişiyor olurdunuz.. Bildiginiz OKB bu, her ergen hayatinin bir döneminde bunu yaşar mesela bende OKB şu şekilde var bir şeyi kendim yapsam bile emin olamiyorum. kapinin kilitli oldugunu biliyorum ama kilidi acip tekrar kilitliyorum ki emin oluyorum. Bu OKB bende sadece uykusuz donemlerimde ortaya cikiyor neyseki uykumu aldigimda etkileri 10'da 1'ine kadar iniyor. Sonuç olarak Türkiye açıkhava timarhanesi eğer hala delirmediysen, akli dengen yerindeyse sikma canini oksa patlicanini djdndn hayat boyle seyleri dusunmekle vakit kaybedilmeyecek kadar kısa, sıkıntı yok

sende olan kaygı bozukluğu = anksiyete zaten bu da OKBnin bir çeşidi
ayrica turkiye'nin %99'unda anksiyete vardır, bu kadar gerilim olan bi ulkede kaygi herkeste var en basitinden dogdugun andan itibaren ulan iyi bir lise, iyi bir uni, lan acaba is bulabilcem mi?, gecim sikintisi vs. alayi anksiyeteyi tetikleyen sebepler önemli olan bu hisleri 10'da 1'ine dusurmek.. Bende 14-17 arasi vardı şimdi inan skme takcak vaktim yok, vaktsizlikten hasta bile olamiyosun :d
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
June 13, 2018, 11:02:40 AM

Paranoya nasıl atlatılır. Bende ciddi paranoya olduğunu düşünüyorum
Belirtiler:
- Herkesden hastalık bulaşcak gibi geliyor
- Çoğu kişi benim kötülüğümü düşünüyor. Bana hastalık bulaştırmaya çalışıyor gibi.
- Ölümcül hastalığın pençesindeyim
- Ya herşeyi elime yüzüme bulaştırırsam herşey kusursuz olmalı
- Ya bana bir şey olursa
- Ya sevdiklerime bir şey olursa

Her gün diken üzerindeyim. Yardım.

Acilen bir uzmanla görüşünüz.Burada yazışarak üstesinden gelinecek bir durum değil sizinkisi.
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 13, 2018, 11:13:49 AM

Bu yöndeki şikayetleriniz bu derece ciddiyse gerçekten de acilen forumu bırakıp bir uzman psikologa danışmalısınız.
Sağlık her şeyden önemli, umarım sorunlarınız üstesinden gelinecek türdendir  Undecided

hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
June 13, 2018, 05:13:43 PM

Bu forumda bir pskiyatrist varsa size anca o yardımcı olabilir. Paranoyalarınız bu seviyede ise kesinlikle bir uzmana başvurmalısınız . Paranoya pek çok akıl hastalığının ilk belirtilerinden biridir. Vakit kaybetmeden doktordan randevu alın derim.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
sedefix
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
June 15, 2018, 10:24:05 PM

acil şifalar dilerim kardeşim
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49
Merit: 1

View Profile
June 15, 2018, 10:26:31 PM

Bununla başa çıkması çok zor değil. Yeterki iradeli olun ve düşüncelerinizin peşine takılıp gitmeyin. Ve ne kısa zamanda bir uzmanla görüşün. Acil şifalar diliyorum
Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
June 15, 2018, 10:33:12 PM

Paronoya değil kardeşim seninkisi paronoya çoooook farklı bi durum mesela insanı cana kıymaya yada can almaya kadar götürür sendeki belirtiler standart minör depresyon belirtileri bunu hemen hemen herkes hayatının bir bölümünde yaşıyor rahat ol sal kendini...

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
Solmaz33
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 09:13:39 PM

Üzgünüm dostum ama paranoya sorununun iyileştirilmeşi günümüzde olanaksızdır. Ancak uygulanan psikolojik analizi ile tepkilerin yumuşatılması mümkün diye biliyorum :/
Pages: [1]
  Print  

Jump to: