Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:47:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasada Düşüşün Sonu (mu?)  (Read 943 times)
frtmr (OP)
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
June 13, 2018, 12:47:50 PM
Merited by bobita (1), nekominer (1), Rkc Trader (1)

Piyasanın amiral gemisi Bitcoin daha önce 6400-6500 seviyelerinde iki kez dip yapmış ve yükselmiş. Aynı seviyeleri 3. kez deniyor. Daha önce buralardan güç alarak %80 artmış ve 11.800 dolar civarına kadar yükselmiş ve ikinci dipte ise %50 lik bir artış yakalayarak 9950 dolar seviyelerine gelmiş.

Sabırların sınandığı bir noktadayız, umarım düşüş trendi kırılıp buradan dönüp bitcoin ve altcoin rallisi gelir.

Grafik konusunda hiç iddialı değilim gördüğümü çizdim ve yazdım.  

Net ve büyük resim için https://ibb.co/eycGZd

yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
June 13, 2018, 12:53:20 PM

6K'nın daha da altına düşmez diye düşünüyorum daha doğrusu temenni ediyorum. Bu durum birilerinin işine geliyor ki stabil bir düşüş yaşanıyor sürekli bir şekilde. MtGox+Vadeli ikilisinin bu denli etkileyeceğini hiç birimiz öngöremedik..
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 13, 2018, 01:04:48 PM

Ralli için yanlış sezondayız, böyle bir düşüş olmasa da nispeten hareketsiz günler yaşıyor olacaktık ama sanki bunlar dayağın son yumruklarıymış gibime geliyor. Olmayabilir tabii, daha da düşebilir ama eninde sonunda çıkacak. Bence sorun çıkacak mı endişesi değil, daha fazla düşüp bonun sonucunda ani fırlamalar yapması çünkü bodoslama fırlayınca da piyasanın canına okuyor. Şöyle azar azar ama istikrarlı bir şekilde yükselse (zor) lokum gibi olacak.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 13, 2018, 01:14:12 PM

Ben açıkçası grafiklere ben inanmıyorum ya. Hani tamam bazen tutuyordur ama bir anda alımları çekerler aşağıdan yön düşüş gerçekleşecek. Geçenlerde bir tane alt coin aldım. Alım tarafında galiba en az 80-90 BTC lik alım var yani duvar var.  Normal şartlarda yükselmesi gerekirken grafikte uygundu. Sonra bir anda alımları çekildi yerle bir oldu. Ondan beridir grafiğe pek inanmıyorum.

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
June 13, 2018, 01:17:02 PM

Bu hafta yaşanılan düşüş çok sert oldu. Açıkçası ben böyle bir şeyi hiç beklemiyordum. Ufak kıbırdamalar olur ama daha fazlası olmaz diye düşünüyordum. Ancak bu son gelen düşüş herkesi şaşkına uğrattı gibi. Piyasanın 300 altına düşmesi gözümü biraz korkutmadı değil. 300-400 seviyeleri bence kimsenin dikkatini çekmeyen ama karlı olan noktalar. Hep beraber izleyip göreceğiz.

renemagritte
Member
**

Activity: 235
Merit: 40

View Profile
June 13, 2018, 01:17:29 PM

Bu aylarda G20 zirvesinde kripto paralarla ilgili bir görüş çıkabilir, kötü bir şey söylenirse iyice tepe taklak gidebilir ama sanmıyorum bence ılımlı konuşacaklar.

Bullrun için tahmininiz var mı? Bu yıl hiç bullrun görmeyebiliriz deniyor ama yıl sonuna doğru göreceğiz bakalım. Bitcoin 7000 dolarlarda stabilleşse bile altcoinler (ve icolar) için iyi olacak ama sürekli oynaklık kötü.

Grafikte görünen şey de bence git gide yukarı aşağı oynamaların normalleşmesi, buralarda ortayı bulacak gibi görünüyor bana kalırsa.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
June 13, 2018, 01:21:28 PM

son değil sanırsam sonlar hiç bi zaman olmayacak dahda düşebilir ne sebebten düştüğünü bilmiyorum ama içimden bir his dahada düşücek diyor piyasanın hacimi

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 13, 2018, 01:21:55 PM

Piyasa tamamen balinaların elinde nasıl şekillendirmek isterlerse o yönde şekilleniyor umarım bu süreç  balinaların dağılması ile sonlanır.

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
June 13, 2018, 01:26:15 PM

daha g20 var ondan çıkıcak bir haberler bile alt üst olabilecek kapasitede piyasa 3günde 100milyar eritti adamlar piyasadan bu kadar basit mi paraları çekmek
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 13, 2018, 01:39:25 PM

Grafik yorumcularının genel fikirleri de bu şekilde. Umalım ki daha düşük yerleri test etmesin yoksa tutmamız zorlaşabilir aksi bir düşüş serisini.

rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 13, 2018, 01:50:33 PM

inşallah burdaki herkesin umduğu gibi bu düşüşün son demleridir. artık patlama yapmanın zamanı geldi 3. kez dibe vurdu bu sefer rekorlara koşar inşallah
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 13, 2018, 01:53:07 PM

Düşmez diye bir şey yok, daha da düşebilir. Ve buna maalesef yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Şu anda en iyi durum hold benim için daha düşeceğini de bilsem hareket etmem ufak ufak kazanayım derken hepten terste kalınabilir.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 13, 2018, 02:25:03 PM

bitcoin halen pahalı daha da düşmeli zaten m,llet tatile gidecek bitcoin borduruyor sahsen ben 2gün sonra gidiyorum ve bir miktar sattım boğa için daha var belki bu senedeğil 2019 yaz ayında baslar biraz daha beklesin acelemiz yok.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 13, 2018, 02:32:35 PM

Bu piyasada herzaman dibin dibi var suan 6400 lerde gezen bitcoin in 5k seviyesine düşmeyecegi gibi bir garanti malesef yok. Bu piyasada önemli olan tek şey ne kadarına sabrın var  Grin
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 13, 2018, 02:38:52 PM

Biz ayı sezonundan çıktık derken yanılmışız sanırım ayı sezonunun dibini gördük malesef Cry
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 13, 2018, 02:41:38 PM

Çok güzel yakalamışsınız umarım buradan döner. Bu rakamlardan aşağı kırarsa 5000 dolar seviyeleri görülebilir.

ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
June 13, 2018, 02:44:43 PM

umarım dediğiniz gibi olur ve artık yükseliş başlar çünkü bu durum birçok yatırımcının canını sıkmaya başladı. bu seviyenin altından daha da düşük bir hale gelirse ardı arkası kesilmeyen düşüşlere şahit olabiliriz gibi geliyor

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 13, 2018, 03:18:20 PM

hepimiz iyi şeylerin olmasını umuyoruz inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz yatırımlarımız eridi. burada izlememiz gereken iki nokta var ya varsa nakit sokup maliyet azaltacağız yada sabır taşlarımızı aldırıp hodl da bekleyeceğiz. ben ikinci seçenekteyim.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
June 13, 2018, 03:54:55 PM

Umarım bu senaryo tekrar gerçekleşir ve gerçek bir yükselişe doğru hep beraber yelken açarız.

Aylardan beridir bitmeyen düşüşe rağmen, yükseliş umutlarıyla bekliyoruz. Umarım piyasa daha fazla speküle edilmez ve bitcoin tekrar eski günlerine geri döner. İlk etapta bitcoin'in tekrar 10 bin dolar bandını geçmesi piyasada can suyu etkisi yaratacaktır ve buna kesinlikle ihtiyacımız var.
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
June 13, 2018, 03:58:52 PM

valla işin aslı 4900 4500 arası guzel bi duvar ormusler bence o duvarı eriticekler ordan malı toplayıp yukarı surucekler bunca yıldıır borsada deneyimledigim bi  şey varsa oda şudur duvar ne taraftaysa once o duvar yıkılır

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: