Bitcoin Forum
May 28, 2024, 08:36:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: www.CoinBaba.net  (Read 564 times)
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile WWW
June 13, 2018, 02:57:51 PM
Last edit: October 25, 2018, 04:49:53 PM by coinbabaofficial1

Merhaba, ana konumuzun için açtığımız topic'te konunun dağılmaması için www.coinbaba.net platformumuzda yapabileceğiniz arbitraj imkanlarını bu başlık altında yayınlayacağız.  

Ana Başlık: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4455760.0

13.06.2018 tarih, saat 17:52 itibari ile:

ETH:

CoinBaba Satış: 2189 TL ( Emir Toplamı 68 ETH)
BTCturk Alış: 2240 TL (Emir Toplamı 31 ETH)

Brüt Arbitraj Karı: 51 TL/ETH
Brüt Arbitraj Marjı: 2,33%

31 ETH için
Coinbaba Alış Tutarı: 67859 TL
BTCTurk Satış Tutarı: 69440 TL

Brüt Kar: 1581 TL

Instagram: @Coinbabanet
Twitter: @Coinbabanet
https://coinbaba.net
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 13, 2018, 03:17:35 PM

13.06.2018 tarih, saat 18:14 itibari ile:

BCH:

CoinBaba Satış: 3921 TL ( Emir Toplamı 18 BCH)
Koineks Alış: 4000 TL (Emir Toplamı 2,11 BCH)

Brüt Arbitraj Karı: 79 TL/BCH
Brüt Arbitraj Marjı: 2,01%

2,11 BCH için
Coinbaba Alış Tutarı: 8273 TL
BTCTurk Satış Tutarı: 8440 TL

Brüt Kar: 166,69 TL

coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 13, 2018, 03:27:17 PM
Last edit: June 13, 2018, 04:00:57 PM by coinbabaofficial1

13.06.2018 tarih, saat 18:25 itibari ile:

BTC:

CoinBaba Satış: 29987 TL (Emir Toplamı 30 BTC)
BTCturk Alış: 30451 TL (Emir Toplamı 1,39 BTC)

Brüt Arbitraj Karı: 51 TL/ETH
Brüt Arbitraj Marjı: 1,55%

1,39 BTC için
Coinbaba Alış Tutarı: 41681 TL
BTCTurk Satış Tutarı:  42326 TL

Brüt Kar: 644,96 TL

BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 13, 2018, 09:13:12 PM
Last edit: June 13, 2018, 11:30:39 PM by BtcAnkara

2 gün önce bu borsayı deneyen varsa yazsın lütfen demiştim ama yazan cıkmadı ben de bugun tecrübe ettim ve yazıyorum. Coinbaba.net e üye oldum. Üye olmadan önce sayfalarını bayaa bir gezdim zira üye olmadan da çoğu order hacim vs. bilgisine ulaşılabiliyor.
Üye olduktan sonra onaysız trade izni vermiyor. Belki 500 TL'lik işlem izni verebilirdiniz. Verify olmak için sadece kimlik fotokopisi talep ediyor. Yükledikten 5 dk sonra da hesabım onaylanıp işleme açıldı.

Alış/Satış sayfasında volume oldukça mevcut ve Paribu ve BTCTurk'ten görünüm olarak gerçekten farklı. Dolu bir tahta mevcut ve fiyatlar yerli borsalardan daha düşük fiyatlı. Tüm koinlerde böyle.  BTC, ETH, XRP, LTC ve BCH mevcut. Normalde yeni bir borsaya para yatırmam ya da coin yollamam ama firma çalışanı arkadaş ile aynı bitcoin whatsapp grubundayız, aşırı tavsiye etmesi sebebi ile ve  tahtadaki fiyatların piyasaya göre düşük olması sebebi ile denemek istedim. Sadece Aktifbank ile çalışıyorlar, çalışılan bankalara belki daha bilindik bankaları ekleyebilirsiniz ki havale yapılabilsin.
Para yatırma talebinde bulundum, kod veriyor. Kod ile beraber EFT yaptım. 10 dk içinde para hesabıma tanımlandı vs buralar tüm borsalarda aynı. Bitcoin de BTCturk ile arasında 450 TL'lik fark mevcut idi. ETH da da oran olarak o seviyelerde fark. ETH aldım hızlı transfer olsun diye. Komisyonu da sıfırlamışlar açılması şerefine. 22 Haziran'a kadar üyelik ve işlem yapanlar için Ağustosa kadar Fee sıfır. Bu da beni teşvik etti açıkçası 1 bucuk ay komisyonsuz işlem yapma imkanı.

0.05 ETH fee kesiyor. BTC için 0.0003 BTC çekme komisyonu... ETH'ı BTCTurk'e attım. Çekme talep ettikten 10-15 sn sonra tamamlandı diye yazıp coini çıkarttı. Etherscandan takip ettim 3-4 dk sonra btcturke düştü ve piyasa değişmeden bozdum. 3 dk içinde 34 TL fark ile işlem yapmış oldum ETH'da % olarak %1.6 falan. İşlemler de direk market price'dan. Parayı BTCtuk'ten çekip biraz daha büyük para ile aynı işlemi çevirdim. 3. tur için döndüğümde borsalar arası marj daraldı biraz, bıraktım işlem yapmadım. Akşam bir baktım global piyasada büyük bi dump başladı. Açtım coinbabayı BTCTurk ile BTV'de fark 800 TL. Aldım attım BTCTurk'e, çekme talimatı verdim vs.

Bu kadar uzun yazmazdım ama hayatımda ilk defa böyle bir döngü yapmış oldum ve şaşırdım. Normalde pek çok borsadan arbitraj fırsatını denedim uzun süre de yaptım bugune kadar. Bitfinex'ten alıp CEX'e satma oradan CryptoCapital ile tekrar Bitfinex'e geri gönderme yoluyla veya birkaç başka yolla. Ama hiçbirinde aynı gün içerisinde coini çevirememiştim o da oldu. Siteyi tanıttıklarında proje güzel demiştim kendi kendime ama deneyince daha çok beğendim.

Sistem nasıl çalışıyor tam emin değilim, kaynaklar nasıl yönetiliyor vs ama buradan ben avantaj sağladım sağlarım da . Bilginiz ola. ARbitraj diye post açacaktım, zaten açılmış başlık. Deneyin derim nacizane. Şuanda akşam hacimsizliği var ama yine de PAribu, BtcTurk ve CoinbaBa al/sat tahtası ekran görüntüsünü alıp aşağıda iletiyorum, şuan bile fiyat farkı mevcut.

BTCTURK
https://i.hizliresim.com/lZ7m2k.jpg

PAribu
https://i.hizliresim.com/Q2AmEV.jpg

Coinbaba
https://i.hizliresim.com/RDY2Lj.jpg

Edit1: XRP var diye yazmışım, yokmuş. BTC, BCH, ETH ve LTC mevcut.

coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 13, 2018, 11:50:04 PM

2 gün önce bu borsayı deneyen varsa yazsın lütfen demiştim ama yazan cıkmadı ben de bugun tecrübe ettim ve yazıyorum. Coinbaba.net e üye oldum. Üye olmadan önce sayfalarını bayaa bir gezdim zira üye olmadan da çoğu order hacim vs. bilgisine ulaşılabiliyor.
Üye olduktan sonra onaysız trade izni vermiyor. Belki 500 TL'lik işlem izni verebilirdiniz. Verify olmak için sadece kimlik fotokopisi talep ediyor. Yükledikten 5 dk sonra da hesabım onaylanıp işleme açıldı.

Alış/Satış sayfasında volume oldukça mevcut ve Paribu ve BTCTurk'ten görünüm olarak gerçekten farklı. Dolu bir tahta mevcut ve fiyatlar yerli borsalardan daha düşük fiyatlı. Tüm koinlerde böyle.  BTC, ETH, XRP, LTC ve BCH mevcut. Normalde yeni bir borsaya para yatırmam ya da coin yollamam ama firma çalışanı arkadaş ile aynı bitcoin whatsapp grubundayız, aşırı tavsiye etmesi sebebi ile ve  tahtadaki fiyatların piyasaya göre düşük olması sebebi ile denemek istedim. Sadece Aktifbank ile çalışıyorlar, çalışılan bankalara belki daha bilindik bankaları ekleyebilirsiniz ki havale yapılabilsin.
Para yatırma talebinde bulundum, kod veriyor. Kod ile beraber EFT yaptım. 10 dk içinde para hesabıma tanımlandı vs buralar tüm borsalarda aynı. Bitcoin de BTCturk ile arasında 450 TL'lik fark mevcut idi. ETH da da oran olarak o seviyelerde fark. ETH aldım hızlı transfer olsun diye. Komisyonu da sıfırlamışlar açılması şerefine. 22 Haziran'a kadar üyelik ve işlem yapanlar için Ağustosa kadar Fee sıfır. Bu da beni teşvik etti açıkçası 1 bucuk ay komisyonsuz işlem yapma imkanı.

0.05 ETH fee kesiyor. BTC için 0.0003 BTC çekme komisyonu... ETH'ı BTCTurk'e attım. Çekme talep ettikten 10-15 sn sonra tamamlandı diye yazıp coini çıkarttı. Etherscandan takip ettim 3-4 dk sonra btcturke düştü ve piyasa değişmeden bozdum. 3 dk içinde 34 TL fark ile işlem yapmış oldum ETH'da % olarak %1.6 falan. İşlemler de direk market price'dan. Parayı BTCtuk'ten çekip biraz daha büyük para ile aynı işlemi çevirdim. 3. tur için döndüğümde borsalar arası marj daraldı biraz, bıraktım işlem yapmadım. Akşam bir baktım global piyasada büyük bi dump başladı. Açtım coinbabayı BTCTurk ile BTV'de fark 800 TL. Aldım attım BTCTurk'e, çekme talimatı verdim vs.

Bu kadar uzun yazmazdım ama hayatımda ilk defa böyle bir döngü yapmış oldum ve şaşırdım. Normalde pek çok borsadan arbitraj fırsatını denedim uzun süre de yaptım bugune kadar. Bitfinex'ten alıp CEX'e satma oradan CryptoCapital ile tekrar Bitfinex'e geri gönderme yoluyla veya birkaç başka yolla. Ama hiçbirinde aynı gün içerisinde coini çevirememiştim o da oldu. Siteyi tanıttıklarında proje güzel demiştim kendi kendime ama deneyince daha çok beğendim.

Sistem nasıl çalışıyor tam emin değilim, kaynaklar nasıl yönetiliyor vs ama buradan ben avantaj sağladım sağlarım da . Bilginiz ola. ARbitraj diye post açacaktım, zaten açılmış başlık. Deneyin derim nacizane. Şuanda akşam hacimsizliği var ama yine de PAribu, BtcTurk ve CoinbaBa al/sat tahtası ekran görüntüsünü alıp aşağıda iletiyorum, şuan bile fiyat farkı mevcut.

BTCTURK
https://i.hizliresim.com/lZ7m2k.jpg

PAribu
https://i.hizliresim.com/Q2AmEV.jpg

Coinbaba
https://i.hizliresim.com/RDY2Lj.jpg

Edit1: XRP var diye yazmışım, yokmuş. BTC, BCH, ETH ve LTC mevcut.

Merhaba, coinbaba deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler. Sizden rica etsek, yazınızı ana başlığımıza taşıyabilir misiniz?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 22, 2018, 07:53:57 AM

22.06.2018 tarih, saat 10:25 itibari ile:

BTC:

CoinBaba Satış: 30950 TL (Emir Toplamı 12 BTC)
BTCturk Alış: 30200 TL (Emir Toplamı 4 BTC)
Paribu Alış: 30250 TL (Emir Toplamı 5 BTC)

BTC Turk ile
Brüt Arbitraj Karı: 250 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 0,081%
4 BTC için
Coinbaba Alış Tutarı: 123.800 TL
BTCTurk Satış Tutarı:  120.800 TL

Brüt Kar: 3000 TL

Paribu ile

Brüt Arbitraj Karı: 300 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 0,97%
5 BTC için
Coinbaba Alış Tutarı: 154.750 TL
BTCTurk Satış Tutarı:  151.250 TL

Brüt Kar: 3500 TL

Tüm kriptopara kullanıcılarını platformumuzu test etmeye ve CoinBaba.net ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.

www.CoinBaba.net
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 09, 2018, 02:28:36 PM

09.07.2018 tarih, saat 17:20 itibari ile:

BTC:

CoinBaba Alış: 30785 TL (Emir Toplamı 9 BTC)
BTCturk Satış: 30499 TL (Emir Toplamı 3 BTC)
Paribu Satış: 30499 TL (Emir Toplamı 4 BTC)

BTC Turk ile
Brüt Arbitraj Karı: 286 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 0,094%
3 BTC için
BTCTurk Alış Tutarı    : 91.497 TL
Coinbaba Satış Tutarı: 92.355 TL

Brüt Kar: 858 TL

Paribu ile
Brüt Arbitraj Karı: 286 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 0,094%

4 BTC için;
Paribu Alış Tutarı      : 121.996 TL
Coinbaba Satış Tutarı: 123.140 TL

Brüt Kar  : 1144 TL

Tüm kriptopara kullanıcılarını platformumuzu test etmeye ve CoinBaba.net ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.

www.CoinBaba.net
hunter17
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 8

View Profile WWW
July 09, 2018, 03:49:59 PM

arbitraj fırsatları için btctürk ve coin baba arasında takipteyim. Fark bulursam denemek için bir miktar yatırım yaparak deneyeceğim. umarım herhangi bir sıkıntı çıkmaz. deneme yaptıktan sonra buraya yazarım.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:51:55 PM
Last edit: July 11, 2018, 11:46:27 PM by coinbabaofficial1

12.07.2018 tarih, saat 01:40 itibari ile:

BTC:

CoinBaba Alış: 31144 TL (Emir Toplamı 14 BTC)
BTCturk Satış: 30809 TL (Emir Toplamı 1 BTC)
Paribu Satış: 30650 TL (Emir Toplamı 5 BTC)

BTC Turk ile
Brüt Arbitraj Karı: 335 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 1,09%

Paribu ile
Brüt Arbitraj Karı: 494 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 1,61%

5 BTC için;
Paribu'dan Alış Tutarı: 153.250 TL
Coinbaba'ya Satış Tutarı: 155.720 TL

Brüt Kar  : 2470 TL

www.CoinBaba.net
BitMarshall
Full Member

Activity: 209
Merit: 100

View Profile
July 11, 2018, 10:56:57 PM

Arbitraj varsa başta siz yaparsınız zaten. Buraya başlık açmanızın tek amacı yeni kerizleri siteye çekmek. Bi noktada da parayı alır tüyersiniz.
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 11, 2018, 11:08:48 PM

Arbitraj varsa başta siz yaparsınız zaten. Buraya başlık açmanızın tek amacı yeni kerizleri siteye çekmek. Bi noktada da parayı alır tüyersiniz.

Smiley

Bu yorumlara alıştık.
Parayı alıp tüymek için 15 ay uğraşmadık. Boştan yere 1 milyon TL ödenmiş sermayeli şirket kurmadık (bu iş için aslında az, ekimde 5 milyon olacak), boş yere yurtdışı borsalara entegre altyapı kurmadık.
Fiyatlara girip bakıp görün. İşlem yapanlar yorum yazmıyor malesef. Çünkü iyi yorum yazarsa hemen başka şeyler ile suçlanıyor.

Bilmeden, üye olmadan, denemeden....neyse...

Yine de canınız sağolsun.
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 12, 2018, 12:05:16 AM

12.07.2018 tarih, saat 03:00 itibari ile:

ETH:

CoinBaba Alış: 2165 TL (Emir Toplamı 225 ETH)
BTCturk Satış: 2138 TL (Emir Toplamı 17 ETH)

Brüt Arbitraj Karı: 27 TL/ETH
Brüt Arbitraj Marjı: 1,26%

17 ETH için;
BTCTurk'den Alış Tutarı: 36.346 TL
Coinbaba'ya Satış Tutarı: 36.805 TL

Brüt Kar  : 459 TL

www.CoinBaba.net
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 12, 2018, 12:16:07 AM

12.07.2018 tarih, saat 03:10 itibari ile:

LTC:

CoinBaba Alış: 379 TL (Emir Toplamı 838 LTC)
BTCturk Satış: 374 TL (Emir Toplamı 36 LTC)

Brüt Arbitraj Karı: 5 TL/LTC
Brüt Arbitraj Marjı: 1,34%

36 LTC için;
BTCTurk'den Alış Tutarı: 13.464 TL
Coinbaba'ya Satış Tutarı: 13.644 TL

Brüt Kar  : 180 TL

www.CoinBaba.net
dovizex
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 13, 2018, 03:03:56 PM

başarılı ve güzel bir sistem Smiley başarılarınızın devamını diliyoruz!
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 16, 2018, 12:04:39 PM

16.07.2018 tarih, saat 15:00 itibari ile:

BTC:

CoinBaba Alış: 32050 TL (Emir Toplamı 48 BTC)
Paribu Satış: 31550 TL (Emir Toplamı 4,5 BTC)

Brüt Arbitraj Karı: 400 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 1,27%

4,5 BTC için
Paribu'dan Alış Tutarı: 141.975 TL
Coinbaba'ya Satış Tutarı: 144.225 TL

Brüt Kar  : 2250 TL

www.CoinBaba.net
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
July 16, 2018, 12:09:32 PM

16.07.2018 tarih, saat 15:05 itibari ile:

ETH:

CoinBaba Alış: 2291 TL (Emir Toplamı 145 ETH)
BTCTurk Satış: 2260 TL (Emir Toplamı 30 ETH)

Brüt Arbitraj Karı: 31 TL/ETH
Brüt Arbitraj Marjı: 1,37%

30 ETH için
BTCTurk'den Alış Tutarı: 67800 TL
Coinbaba'ya Satış Tutarı: 68730 TL

Brüt Kar  : 930 TL

www.CoinBaba.net
BtcAnkara
Member
**

View Profile
July 16, 2018, 08:04:46 PM
Last edit: July 16, 2018, 08:24:38 PM by BtcAnkara

Açık konuşayım 1 yılı aşkın süredir bu piyasalarda çok fazla borsa kullandım. Yerli borsalardan Paribu ve Btcturk kullanıyorum, bir de sizi ilk gününüzden beri destekliyorum. O da çok sayılmaz.

Tanıtım yazınızda belirttiğiniz gibi yurt dışı borsa fiyatlarını takip ediyor borsanız, yurtdışındaki ani düşüş-yükseliş zamanlarında Türk borsalarındaki fiyat değişimi yurtdşındaki yani sizin borsanızdaki değişimi yakalayamıyor. O sebeple arada bir arbitraj fırsatı oluşuyor ki bende bundan çokça yararlanıyorum. ANcak şöyle ilginç bir durum var ki artık Paribu ve BTCturk'teki hacimler o kadar azaldı ki portföyümdeki btc ve eth'ları 2-3 posta halinde kullanabiliyorum bu da bazen fırsatın kaçmasına sebep oluyor.

Başka bir başlıkta bir arkadaş 3 borsa vardı geçen sene şuanda 26 tane borsa açıldı demiş, o yüzden bilinen borsaların hacmi düştü demiş. Haklı. 26 tane borsa açıldıysa hacimler de illaki küçülecek.

Demem o ki arbitraj için Paribu ve BTCTurk'ün hacmi size yetmiyor. En az 2 tur çevirmem gerekiyor. O yuzden buradan herkesi Paribu ve BTCTurk'u kullanmaya çağırıyorum.

Edit: Günün önemli bir bölümünde telefon elimde fiyat takip ediyorum fırsat var mı diye ancak bu arbitraj fırsat maillerinizi bir telegram grubu ya da bir sinyal grubu vs ile yayınlarsanız daha makbule geçer. Bir tavsiye.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
October 15, 2018, 02:18:50 AM

Açık konuşayım 1 yılı aşkın süredir bu piyasalarda çok fazla borsa kullandım. Yerli borsalardan Paribu ve Btcturk kullanıyorum, bir de sizi ilk gününüzden beri destekliyorum. O da çok sayılmaz.

Tanıtım yazınızda belirttiğiniz gibi yurt dışı borsa fiyatlarını takip ediyor borsanız, yurtdışındaki ani düşüş-yükseliş zamanlarında Türk borsalarındaki fiyat değişimi yurtdşındaki yani sizin borsanızdaki değişimi yakalayamıyor. O sebeple arada bir arbitraj fırsatı oluşuyor ki bende bundan çokça yararlanıyorum. ANcak şöyle ilginç bir durum var ki artık Paribu ve BTCturk'teki hacimler o kadar azaldı ki portföyümdeki btc ve eth'ları 2-3 posta halinde kullanabiliyorum bu da bazen fırsatın kaçmasına sebep oluyor.

Başka bir başlıkta bir arkadaş 3 borsa vardı geçen sene şuanda 26 tane borsa açıldı demiş, o yüzden bilinen borsaların hacmi düştü demiş. Haklı. 26 tane borsa açıldıysa hacimler de illaki küçülecek.

Demem o ki arbitraj için Paribu ve BTCTurk'ün hacmi size yetmiyor. En az 2 tur çevirmem gerekiyor. O yuzden buradan herkesi Paribu ve BTCTurk'u kullanmaya çağırıyorum.

Edit: Günün önemli bir bölümünde telefon elimde fiyat takip ediyorum fırsat var mı diye ancak bu arbitraj fırsat maillerinizi bir telegram grubu ya da bir sinyal grubu vs ile yayınlarsanız daha makbule geçer. Bir tavsiye.

Slmlar Kardesim,

Bu borsayi hala kullaniyormusun? Hala arbitraj firsati oluyormu? Son durum hakkinda bilgi verebilirmisin biraz.

Simdiden Tesekkurler

BtcAnkara
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 08:20:01 PM

Slmlar Kardesim,

Bu borsayi hala kullaniyormusun? Hala arbitraj firsati oluyormu? Son durum hakkinda bilgi verebilirmisin biraz.

Simdiden Tesekkurler

Genellikle BTC ETH ve XRP işlemim oluyor Türk borsalarında. BTC ve ETH işlemi olduğunda coinbaba kullanıyorum ama XRP olmadığı için onu BTCTurk'te satıyorum ya da alıyorum. Arbitraj nadir oluyor, ben çok işlem yaptım güvenimi kazandı, inşallah boyle devam eder.

Yalnız borsa ile ilgili çok yazmışım heralde ki herkes bana soruyor, özelden de 6-7 kişi yazmış. Smiley
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
October 16, 2018, 08:27:16 PM

Slmlar Kardesim,

Simdiden Tesekkurler

Genellikle BTC ETH ve XRP işlemim oluyor Türk borsalarında. BTC ve ETH işlemi olduğunda coinbaba kullanıyorum ama XRP olmadığı için onu BTCTurk'te satıyorum ya da alıyorum. Arbitraj nadir oluyor, ben çok işlem yaptım güvenimi kazandı, inşallah boyle devam eder.

Yalnız borsa ile ilgili çok yazmışım heralde ki herkes bana soruyor, özelden de 6-7 kişi yazmış. Smiley

Tesekkurler kardesim bende 2 gundur kullaniyorum, tikir tikir calisiyor valla bende gayet memnunum simdilik, yakinda feelerde dusecekmis ve yeni bir uygulamada getireceklermis hadi hayirlisi bakalim Smiley

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: