Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:07:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin 100 doların altında  (Read 387 times)
mdikmetas (OP)
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 13, 2018, 04:54:31 PM

Dünyanın en popüler kripto para birimlerinden biri olan Litecoin de piyasadaki düşüşlerden etkilendi. Dijital para biriminin fiyatı, şu anda, 100 doların altında.
Piyasa hacmi bakımından dijital para piyasasının en büyük altıncı kripto parası olan Litecoin,değerinin 100 doların altına düşmesiyle içinde bulunduğumuz yıldaki en düşük seviyesini görmüş durumda.
Bitfinex verilerine göre Litecoin fiyatı bugün 95.12 dolara kadar düştü.Bu fiyat, Litecoin’in 8 Aralık 2017’den beri gördüğü en düşük seviye. Söz konusu dijital para birimi, 8 Aralık’taki büyük düşüşünün ardından 19 Aralık’ta 379 doları görerek kendi rekorunu kırmıştı. Litecoin şu an, o rekor seviyesine kıyasla yaklaşık %74’lük, bu yılın başındaki seviyesine kıyasla yaklaşık %60’lık bir düşüş yaşadı.

Son 24 saatte %10,80’lik bir düşüş yaşayan Litecoin'in fiyatı, CoinMarketCap verilerine göre şu an 95,36 dolar seviyelerinde.

Geçtiğimiz üç ay, dijital para piyasası için oldukça kritik bir dönemdi. Litecoin, bu süre zarfında sürekli dalgalanmalara maruz kalmış ve yatırımcılara pek güven verememişti. Bu duruma rağmen söz konusu dijital para birimi, oldukça geniş bir piyasa hacmine sahip.

Kripto para piyasasında genel olarak büyük bir düşüş yaşanıyor. Son 24 saatte %5,93’lik düşüşle Bitcoin, %11,11’lik düşüşle Ethereum, %9,78’lik düşüşle XRP ve farklı düşüş oranlarıyla birçok kripto para birimi, piyasadaki trende uyuyor.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/kripto-para/haberleri/Litecoin-100-dolarin-altinda.htm
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
June 13, 2018, 07:53:38 PM

Yedi sekiz aydır bu piyasadayım bu kadar kanlı olan bir dönemi hatırlamıyorum, altcoinler her gün değer kaybediyor, korunmak ne mümkün. Özellikle ocak ayı gibi girenlerde durum hiç hoş değil. Bir arkadaşım 90 bine yakın zarardan bahsediyordu. Kısa vadede hiç umut gözükmüyor. Ama beklemekten başka yapacak birşey de yok. Çok daha önceden piyasaya giren ve karlarını realize edenler çok şanslı en azından kardan kaybediyorlar.  Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
adrenal09
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
June 13, 2018, 09:09:08 PM

Bunlar alım fırsatı mı yoksa, daha da düşer mi? altcoinlerin değeri kaybettiği bir dönemi bence alım fırsatı olarak görmek lazım

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 13, 2018, 09:27:13 PM

Litecoin'in sahibi bile tepe noktasında elindeki tüm LTCleri milletin kucağına bıraktı çünkü Bitcoin'e Segwit geldiğinden beri LTC ve türevlerinin beş para etmediğinin farkındalar.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 13, 2018, 09:47:06 PM

Bir taraftan alım fırsatı diye düşünürken insan diğer yandan dibin dibi vardır lafını hatırlayarak ürperiyor en iyisi mi çıkışa ikna olmadan satın almamak, varsın kârdan zarar olsun.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 13, 2018, 10:14:30 PM

Bitcoin'in yaptığı anlamsız hareketler bütün paraları Litecoin gibi olumsuz etkiledi. Bitcoin hareketi durduğu anda zaten altcoinlerin tamamı canlanıyor. Litecoin'in çok büyük geleceği olduğunu zaten düşünmüyorum. Litecoin'in yaptığı işin fazlasını yapan çok coin var piyasada ya da yapmak üzere gelen proje çok.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 13, 2018, 10:21:46 PM

Litecoin piyasanın gediklilerinden bir koin çıkış ve düşüşlerde gösterdiği performans nedeniyle çok takip ediliyor bu seviyeler fazlasıyla düşük ama alım zamanı olmadığı kanaatindeyim.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
June 13, 2018, 10:49:46 PM

biraz daha bekledikten sonra market hacmi olarak ilk 20deki coinlerin neredeyse hepsinden alım yapılıp cüzdanları doldurabiliriz. yine de 2x 4x zor ama böyle bir piyasada yatırdığının paranın yarısı kadar kar sağlayabilirsin.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 13, 2018, 11:05:17 PM

litecoin düştü bitcoin eht xpr vs birçok coin ciddi bir şekilde düştü zaten burada market hacmi yüksek olan ve fiyatı düşmeyip artan bnb var diğerleri hep düşüşte. şimdi bu düşüşleri görüp de piyasa öldü diyemeyiz. hala kripto paralara güven devam ediyorsa bu düşüler ciddi alımlara ve eski değerinden daha yüksek olmasına neden olur gibi geliyor
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
June 14, 2018, 05:00:32 AM

Bu yıl daha büyük bir tezgah var. İnsanların ellerinde avuçlarında ne varsa bıktırarak almaya çalışıyolar. Piyasalara mutlaka can gelecektir ama ne zaman....
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 14, 2018, 06:04:07 AM

Sert düşüşten nasibini almayan bir coin zaten yok gibi. Diğer büyük coinler de hemen hemen aynı oranlarda düşüşler yaşadılar dolayısıyla ben bir haber niteliği göremedim bu paylaşımda  Cheesy

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
June 14, 2018, 06:33:40 AM

Litecoini 1,5 yıl önce 40 dan almıştım. Uzun süre bekledim tabii  uzun derken daha ilk piyasaya girdiğim zamandı ve acele ediyordum. Tabii sabredemedim, ve bişey kazanmadan sattım. Şimdi düşünüyorum da alıp unutsam gördüğü zirveyi bırakın şimdi bu düşüşte bile 2,5 katıydı.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
June 14, 2018, 07:17:01 AM

litecoin gibi baba altcoinlerin bu düşüşleri beni korkutmuyor. nasıl olsa gerçek yerini bulacaktır. ben balon projelerden çekiniyorum. onlar çöp olacak maalesef.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
June 14, 2018, 07:35:18 AM

bu aralar hangisi düşmedi ki. sanırım bir tek binance coin düşmemekle inat ediyor ama bu tip kripto paraların düşmemesi lazım. çok ciddi yatırımcıları var ve bu koinler asla düşmez denilen sağlam koinler.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:24:52 AM

Pitlyasanin canini okuyorlar.  Herkesin dilinde dusurup alttan topluyorlar var ama,  bu gidisle alttan topladiklarina alici bulamayacaklar.  Herkes yogurdu ufleyerek yer oldu.  Hatta parasini kurtaran kacar oldu.  Durum bu iken bitcoinin yarisi sende olsa ne olur.  Alici birakmadiktan sonra. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:42:45 AM

aynen piyasanın canına okudular ve tam 6000 den 500 dolarlık sıçrama. bu yeterli olacak mı ve tamam artık dump dalgasından kurtulduk mu anlamak için biraz zaman geçmesi gerek. 6 binin altı zaten felaket.

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 14, 2018, 10:15:26 AM

Düşmeye devam etsinler bakalım. Bir dip noktası mutlaka var ama neresi olacak bilemiyoruz.
O dibi gördüğümüzde artık emniyet kemerlerimizi takmaya gelecek sıra  Cool

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
June 14, 2018, 11:29:28 AM

Sadece Litecoin değil tüm altcoinler yılbaşından beri 10 da 1 e kadar düştüler eğer  bitcoin 6000 doların altına inerse daha da çok değer kaybedebilirler ama inşallah öyle bir tabloyla karşılaşmayız , ben kişisel olarak bunu bıktırma yıldırma insanların ellerindekileri toparlama operasyonu olarak değerlendiriyorum ve elimdekileri tutuyorum sabır diyorum.
mappefaar
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
June 14, 2018, 11:57:46 AM

Ben de öyle düşünüyorum tekrar tekrar piyasayı silkeleme operasyonu yapıyorlar. Ama bir yerden sonra yine boğa sezonuna dönüş olacak ama bu biraz uzun zaman geçecek gibi görünüyor.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
June 14, 2018, 12:10:24 PM

Sadece Litecoin için değerlendirmemek gerekir. Tüm altcoinlerin göbeği Bitcoin'e bağlı olduğundan malesef Bitcoin 1 düşerken diğerleri daha fazlasıyla onu takip ediyor. Litecoin'in altyapısı ve hızlılığı Bitcoin'i solda sıfır bırakır.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀