Bitcoin Forum
May 06, 2024, 08:05:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük Ödül Garantili İMZA KAMPANYASI  (Read 739 times)
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
June 14, 2018, 11:05:18 PM

alternatif kriptoparalar bölümüde siyasete karıştırmamak gerekiyor. konu dışında az da olsa siyaset dönüyor zaten. Bırakalım da sadece konu dışında kalsın.
1714982734
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714982734
Reply with quote  #2

1714982734
Report to moderator
1714982734
Hero Member
*

Ignore
1714982734
Reply with quote  #2

1714982734
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714982734
Hero Member
*

Ignore
1714982734
Reply with quote  #2

1714982734
Report to moderator
1714982734
Hero Member
*

Ignore
1714982734
Reply with quote  #2

1714982734
Report to moderator
1714982734
Hero Member
*

Ignore
1714982734
Reply with quote  #2

1714982734
Report to moderator
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
June 15, 2018, 12:18:25 AM

Ya burası yeri degil ama bir yönden dolaylı olarak etkiliyor teknolojiden ondan bundan hiç bişiyden anlamayan bi adamın ülkeyi yönetmesi ekonomiyi bilmemesi hiç iç acıcı degil bunu partici olarka düşünmüyorum ama fikrim bu yönde
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
June 15, 2018, 03:03:53 AM

Akıllıca bir konu Smiley bir an girdim heyecanla jinbiden sonraki kampanyamı bulmak umuduyla ama muharrem inceyi okuduktan 3 saniye sonra anladım. Ya da ben uykusuzum

onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
June 15, 2018, 09:52:43 AM

Aslında hesabım Jr. Member olsa bu imza kampanyasını kesinlikle denerdim ama imzasında bulunduğum projeden beklentilerim var. Olsun biz imzamızı gönlümüze atmışız  Cheesy

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 15, 2018, 12:46:22 PM

la gidin basligi konudisina acin bu nedir ya. geyik yapmak icin bu altbasligi niye sectiniz.

Geyik yapmıyorum ki. Ayrıca benim yazdıklarımda hiç bir Politika ( Siyaset ile Politikayı karıştıran arkadaşlar var) yapmıyorum. Gayet medeni bir şekilde imza kampanyası açtım.

Hadi sen HERO'sun ya senin hatırına, İmza kampanyasına katılanlara;

Rütbe'si ne olursa olsun 1'er adet WAVES dağıtacağım...

İmzayı ekleyin altına WAVES adresinizi yazınız.

25 HAZİRAN 2018'den sonra eğer başarılı olursak WAVES'ler cüzdanınızda.

Edit : Başarılı olamasak bile ki, böyle bir ihtimal görmüyorum yine de göndereceğim WAVES leri herkesin cüzdanına...

Bak hala siyaset yapmıyorum. Örn: Kömür,makarna,kek demiyorum Smiley

ZEKANIZ yetmez...

hahah aslında güzel düşünülmüş bir olay neden olmasın ? benim imza kampanyam birkaç güne bitiyor waves dağıtsan da dağıtmasan da ben bu imzayı kullanırım dostum ayrıca tepki gösteren arkadaşlar adam burada imza kampanyası yapıyor neyin kafasındasınız ? madem beğenmediniz gidin başka imzaları alın 2 haftalık imza kampanyası bence güzel olmuş ( :
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 15, 2018, 01:38:49 PM

Yanlız bide imzanı alanlara ödül falan vereydin.
Özellikle yeni başlayan arkadaşlarda faydalanır sende seçim propagandanı daha iyi yapmış olurdun.
Konunu yanlış yere açmışsın bu arada.
Konu dışında olması gerekirdi
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 15, 2018, 07:38:46 PM

valla o kadar salakça olmuş ki, sırf pos kasayım diye cevap verilir mi diye düşündüysem de bu konu muhtemelen efs görünce, ya silinir ya da konu dışına taşınır. ama şunu bizzat yapan arkadaşa da bir yaptırım uygulamak gerek sanki.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
kontraatak (OP)
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
June 16, 2018, 08:45:20 PM

valla o kadar salakça olmuş ki, sırf pos kasayım diye cevap verilir mi diye düşündüysem de bu konu muhtemelen efs görünce, ya silinir ya da konu dışına taşınır. ama şunu bizzat yapan arkadaşa da bir yaptırım uygulamak gerek sanki.

Forum'da dünya kadar Troll var bana mı yaptırım gerekli? Kurallar gayet açık net ve belli diye biliyorum. Varsayalım Scam bi proje başlatıyorum ve ico reklamını milletin parasına göz dikmiş biri olsaydım. Ve BOUNTY havuzunu %10 yapsaydım. Sahte alış verişler koysadım ICO satışına. Sonrada milletden 3-5 toplarlayıp kaçsaydım. DAHA MI ETİK OLURDU!!!

2 Hafta sürecek bir imza kampanyası. Waves Alternatif Kripto- Para değil mi?

Zahmet eder bi cevap verirsen sevinirim Sayın çok bilmiş arkadaşım.

kontraatak (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 16, 2018, 08:58:15 PM

Yanlız bide imzanı alanlara ödül falan vereydin.
Özellikle yeni başlayan arkadaşlarda faydalanır sende seçim propagandanı daha iyi yapmış olurdun.
Konunu yanlış yere açmışsın bu arada.
Konu dışında olması gerekirdi

SR.MEMBER olmuşsun ama hala pos kasma derdindesin. Zahmet edip okursan tüm yorumları görürsün Smiley

İlk post'u okuyup reply tuşuna basıp iki kelam laf etmek SANA MI YAKIŞTI? Yoksa benim açtığım konuya mı?

En azından faydalı bir konu oldu bu başlık, Forumdaki üst seviye arkadaşların ne kadar da aslında hiç sallamadıkları sadece post kasmak derdinde oldukları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Para versen böyle  bir SOSYAL DENEY yapamazsın.

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
June 16, 2018, 09:01:55 PM

bende birşey sandım töbe ya zaten kimin kazanacağı belli onun için hiç yorum bile yapmayacağım.ülkenin sonunu hiç iyi görmüyorum açıkçası

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
editoritalh
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 16, 2018, 09:22:21 PM

bu konuyu gördüm hemen muharrem inceye oy vermeliyim aaa daha önce neden muharrem inceyi görememişim
nicholoa
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
June 18, 2018, 09:06:42 AM

şurda bile siyaset yapıyorsunuz ya pes ya kim nereye oy atmak istiyorsa oraya atar size ne milletten
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
June 18, 2018, 04:33:50 PM

koyu bir chp'li olarak söylüyorum , git konunu off topice ac. böyle sacma sapan hareketlere gerek yok
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 18, 2018, 04:38:56 PM

Bu konunun yeri burası değil konu dışında daha aktif paylaşımlar olabilir bende iyi bir imza kampanyası var sanıp girmiştim. Seçim 24 haziranda insanlar o günde gider oyunu verir burada alternatif kripto paralar konuşulmalı bence
Emrexa
Newbie
*

Activity: 78

View Profile WWW
June 19, 2018, 11:44:01 AM
Last edit: June 19, 2018, 11:57:39 AM by Emrexa

Forum'da dünya kadar Troll var bana mı yaptırım gerekli? Kurallar gayet açık net ve belli diye biliyorum. Varsayalım Scam bi proje başlatıyorum ve ico reklamını milletin parasına göz dikmiş biri olsaydım. Ve BOUNTY havuzunu %10 yapsaydım. Sahte alış verişler koysadım ICO satışına. Sonrada milletden 3-5 toplarlayıp kaçsaydım. DAHA MI ETİK OLURDU!!!

Ahaha ilk defa böyle birşey görüyorum. güzel düşünülmüş gerçekten partinin reklam çalışmalarını sana vermeliler bitcoin formunda bile böyle İNCE düşünmek her babayiğidin yapacağı bisey değil

Tam da bana göre bi imza kampanyası olmuş  
zart coin zurt coin için imza yapıyoruz bide M.İnce için yapalım.
Gönlü bol arkadaşım kazansak da kaybetsek de ödül vereceğini söyledi benden sana tam destek. Yapıyorum imzayı

http://prntscr.com/junyve
kontraatak (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 19, 2018, 02:11:17 PM

Ahaha ilk defa böyle birşey görüyorum. güzel düşünülmüş gerçekten partinin reklam çalışmalarını sana vermeliler bitcoin formunda bile böyle İNCE düşünmek her babayiğidin yapacağı bisey değil

Gönlü bol arkadaşım kazansak da kaybetsek de ödül vereceğini söyledi benden sana tam destek. Yapıyorum imzayı

Seninle beraber İmza kampanyasını kapatıyorum. 2 Kişi olarak 24 Haziran'a kadar imza kampanyamız devam edecektir. Teşekkürler katılım için.

24 Haziran akşamı WAVES'i göndereceğim.

İmzaya katılmak isteyenler ödül programı kapandı ama şu kısa zamanda destek olmak için imza'ya katılabilirsiniz.
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
June 19, 2018, 07:21:15 PM

valla bana kalırsa arkadaşların dediği gibi konu dışına açsanız daha bir yakışı kalırdı gibi sanki hocam,

kolay gelsin.
kontraatak (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 24, 2018, 10:00:17 PM

1 Adet Waves adresinize gönderilmiştir. Teşekkürler İmza'ya katılım için.

http://wavesexplorer.com/tx/DDnRS6SSvcrTmXkqW8LCPJ2AcZvpZ5fprJAd9aAWQWM9

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 24, 2018, 10:47:48 PM

Konuyu açan arkadaş  burda mı burdaysa gel bişey deniycem Cheesy Bak bende RTEC dağıtıyorum Cheesy http://wavesexplorer.com/tx/GuXoxTSZqB7rcYuNJE4ZiixEWTX83vzP7XWs3Moa4TGT

franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 25, 2018, 06:56:17 AM

Merale patates muharreme soğan nasıl k.du ama Tayyip Erdoğan Tayyip Erdoğan  Grin Grin Grin

Sana gelsin bu video konuyu açan arkadaş  Wink

https://youtu.be/XgJXtmxQ1EI
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: