Bitcoin Forum
May 14, 2024, 02:00:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: -  (Read 150 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
June 13, 2018, 10:15:11 PM
Last edit: October 28, 2020, 06:11:57 PM by Blacknavy

-
1715695207
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715695207
Reply with quote  #2

1715695207
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 13, 2018, 10:19:24 PM

Hitbtc margin trade açıldı. Ben bitfinex kullanyordum.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 13, 2018, 10:20:31 PM

Kaldıraçlı işlem arıyorum bu hangi borsalarda var?

Sanırım bitmex, okex ve 1broker var kendim bulaşmadığım için bilmiyorum çok iyi derece teknik bilmeyen bulaşmasın.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 13, 2018, 10:23:52 PM

Sanırım bitmex, okex ve 1broker var kendim bulaşmadığım için bilmiyorum çok iyi derece teknik bilmeyen bulaşmasın.

Bitfinex var mi arkadaşlar?
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
June 13, 2018, 10:26:08 PM

Yukardaki mesajımı muhattap alıp okumadın mı ?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 13, 2018, 10:27:54 PM

Hocam sen troll olduğun için içimden attığın mesajı teyit ettirmek geliyor.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
June 13, 2018, 10:31:05 PM

Ben öyle seyleri emek olan bir yerde yapmıyorum yapmamda. Bitfinex limit getirdiği için bırakmıstım hem marjin hemde lending yapıyordum hiç kullanmayı bilmiyorsan lending den basla bence en son margine geç bitfinex margin son limit %15 di. Ortalama 2.5x ile işlem yapıyor. Ayrıca güncel lending oranlarına dikkat et günlük fazladan faiz verme açık emirlerde günlük yada haftalık vereceğin faizde önemlidir.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 13, 2018, 10:32:59 PM

Ben öyle seyleri emek olan bir yerde yapmıyorum yapmamda. Bitfinex limit getirdiği için bırakmıstım hem marjin hemde lending yapıyordum hiç kullanmayı bilmiyorsan lending den basla bence en son margine geç bitfinex margin son limit %15 di. Ortalama 2.5x ile işlem yapıyor. Ayrıca güncel lending oranlarına dikkat et günlük fazladan faiz verme açık emirlerde günlük yada haftalık vereceğin faizde önemlidir.

Bilgilendirme için teşekkurler bana en yuksek kaldiraç lazim, min 3.33 arıyorum 10x'e ne kadar yakın o kadar iyi zaten şimdi aliştirma yapicam kafamda belirlediğim bi tarihte yuksek kaldirac basicam. ya herro ya merro yani
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
June 13, 2018, 10:40:06 PM

Bitmex girecen o zaman 5x vardı orada. Bu işte hesap kitap iyi yapman lazım en önemli hesaplama zaman yani diyelim btc 6k ya düştü sende yarı paranı buy margin yapacaksın 10x trade açtın eger posizyonunu kapatmazsan ( 1btc bastıgını varsayıyorum) fee haricinde günlük ( suanki kur ile ortalama ) 440 tl faiz verirsin posizyonun 2 gün kalırsa ortalama 800 tl paran gitmiş olacak. Ben margini yıllardır kullanmıstım az cok biliyorum umarım basarılı olursunuz bol kazançlar. Sormak istedikleriniz olursa bilgim var ise cevaplarım.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:47:48 PM

En iyisi bitfinex diye biliyorum, sağlam borsalardan şaşmayın. Şu sıralar short ve long a bulaşmamanızı tavsiye etsem de karar sizin sonuçta. Şu an çok kritik bir noktadayız çünkü. Bana kalırsa long açıp beklemek en faydalısıdır.

Eron
Sr. Member

Activity: 735

View Profile
June 13, 2018, 11:48:00 PM

En iyisi bitfinex diye biliyorum, sağlam borsalardan şaşmayın. Şu sıralar short ve long a bulaşmamanızı tavsiye etsem de karar sizin sonuçta. Şu an çok kritik bir noktadayız çünkü. Bana kalırsa long açıp beklemek en faydalısıdır.

Bence de iyi bir noktada long açmak en mantiklisi, altcoin sepeti yapmaktan çok daha mantikli bir hareket olur en azından.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
June 14, 2018, 09:08:01 AM

bitfinex ve kraken bu işlemleri yapabileceğiniz en güvenli ve volume bakımından en büyük borsalar kaldıraç için bu iki borsayı kullanabilirsiniz fakat çok çok riskli olduğunu belirtmekte fayda var bol şans.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 14, 2018, 09:38:04 AM

Hocam sanırım canınıza tak etti sizin bu düşüşlerden sonra bende bir ara düşündüm margin işlem ama aldığın riske değmez olan paranı da kaybetme olasılığın var iyi düşün bence
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 14, 2018, 03:13:25 PM

Bitmex girecen o zaman 5x vardı orada. Bu işte hesap kitap iyi yapman lazım en önemli hesaplama zaman yani diyelim btc 6k ya düştü sende yarı paranı buy margin yapacaksın 10x trade açtın eger posizyonunu kapatmazsan ( 1btc bastıgını varsayıyorum) fee haricinde günlük ( suanki kur ile ortalama ) 440 tl faiz verirsin posizyonun 2 gün kalırsa ortalama 800 tl paran gitmiş olacak. Ben margini yıllardır kullanmıstım az cok biliyorum umarım basarılı olursunuz bol kazançlar. Sormak istedikleriniz olursa bilgim var ise cevaplarım.

Eyvallah kardeş bilgilerin işime yarayacak, sorum olursa konuyu güncelleyeceğim teşekkür ederim.
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 14, 2018, 04:59:18 PM

ben açıkçası bu konularda bitfinex i oldukça başarılı buluyorum, zira baya sağlam kaliteli ve güven veren bir ara yüzü var bu borsanın
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 15, 2018, 07:49:18 PM

dostum ben de şansını fazla zorlamamandan yanayım, piyasanın hali ortada ve eylüle kadar da harıl harıl beklediğimiz boğa koşusunun geleceğine inancım yok, kaptırma paranı.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 15, 2018, 08:10:25 PM

dostum ben de şansını fazla zorlamamandan yanayım, piyasanın hali ortada ve eylüle kadar da harıl harıl beklediğimiz boğa koşusunun geleceğine inancım yok, kaptırma paranı.

agustos 2018 ile mart 2019 arasinda yuksek kaldiracli long gircem, trendi kaçırmazsam mersomun fotografini konuda paylasirim

yaptıklarım için pişman değilim ha, aklım hala yapmadıklarımda
Bu hayatta unutulan değil iz bırakan olucaksın.
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
June 15, 2018, 10:35:49 PM

agustos 2018 ile mart 2019 arasinda yuksek kaldiracli long gircem, trendi kaçırmazsam mersomun fotografini konuda paylasirim

yaptıklarım için pişman değilim ha, aklım hala yapmadıklarımda
Bu hayatta unutulan değil iz bırakan olucaksın.

sonunu dusunen kahraman olamaz ya herro ya merro hiamna.. mt gox satislariyla longlari patlatmasinlar da. herifler her seyi dusunmus resmen
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
June 15, 2018, 11:37:03 PM

Şuan short alım satımlar cok tehlikeli gözüküyor ama bende o kafada gitmeyi düşünüyorum short ve long şeklinde bitfinex kullanmayı düşünüyorum bende hacim için iyi borsalarda takılmak lazım kesinlikle kolay gelsin şimdiden
Pages: [1]
  Print  

Jump to: