Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:49:01 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 55 Yıllık Dev Çınar Yıkılıyor...  (Read 211 times)
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
June 14, 2018, 11:52:53 AM

Bugün haberlerde gördüm, inanamadım.Keskinoğlu, Nakit Sıkışıklığı yüzünden, Hacizlere karşı koruma talep etmiş.
Yaptıkları açıklamada, Tüm bankalarının desteği tam olduğunu açıklamışlar.Eğer tüm bankaların desteği tam ise, zaten hacize karşı koruma talep etmezsin.
Üzüldüm Açıkcası, 55 Yıllık Dile Kolay bir Çınar, Yıkılmakta.
Ama Olsun, Tuvalet Hala 1 Lira...

Kaynak : http://www.bloomberght.com/tarim/haber/2129341-keskinoglu-nakit-sikisikligi-nedeniyle-konkordato-basvurusu-yapti
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
June 14, 2018, 12:17:48 PM

Açıkcası benim bildiğim bir firma değil bizim buralarda görmedim ama, Ekonomi böyleyken birçok büyük türk şirketi aynı sonla karşı karşıya kalacak gibi geliyor.
dagbula
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
June 14, 2018, 12:35:12 PM

keskinoğlu tavukçuluk yapan firma olması lazım. tavuk ve tavuk ürünleri üzerine kurulu bir firma ve neredeyse gittiğim her markette görmüştüm. böyle büyük bir firmanın batacak olması açıkcası üzücü bir durum. böyle büyük şirketler ekonoimiz 7.4 büyümişken (!) bile batabiliyorsa gerçekten zor günler yakın.
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 14, 2018, 12:59:50 PM

Son zamanlar da keskinoğlu tavukları mosmor renkte geliyordu market raflarına bir kaç kez yanılıp aldık o haldeyken daha sonra kokusundan dolayı atmak zorunda kalmıştık ve ailecek bu markayı kullanmayı bıraktık kısacası eğer çoğu kişi benzer bir durumla karşılaşıp elini çektiyse bu markadan gayet normal bir durum batması...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
June 14, 2018, 06:39:06 PM

İmalat sektörü ve ihracat candırılmazsa bu tür haberleri daha çok duyacağız.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 14, 2018, 07:32:36 PM

Açıkcası benim bildiğim bir firma değil bizim buralarda görmedim ama, Ekonomi böyleyken birçok büyük türk şirketi aynı sonla karşı karşıya kalacak gibi geliyor.
aga sen turkıyenın neresındesın merak ettım ? nasıl keskınoglunu gormedın raflarda ? bızım burda koylerdekı bakkallarda bıle var .
ayrıca tavuk kanadının kılosu 25 tl olursa dahaa cok sırket batar
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:11:45 PM

Son zamanlar da keskinoğlu tavukları mosmor renkte geliyordu market raflarına bir kaç kez yanılıp aldık o haldeyken daha sonra kokusundan dolayı atmak zorunda kalmıştık ve ailecek bu markayı kullanmayı bıraktık kısacası eğer çoğu kişi benzer bir durumla karşılaşıp elini çektiyse bu markadan gayet normal bir durum batması...

bundan öncede aynı problem banvitte yaşanmıştı. Tavukları bozuk gibi kokuyordu oradan keskinoğluna geçmiştim bende. yakında onuda bulamayacak gibiyiz.

mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 14, 2018, 11:13:16 PM

kesinlikle yıkılıyor diyemeyiz.sonuçta bu da ticaretin içinde olan bir şey ve bu seviylerden eskisinden daha iyi yerlere gelen firmalar da var.
klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148

View Profile
June 14, 2018, 11:37:04 PM

sevdiğim bir firma, umarım toparlarda cordon blue'larından yemeye devam edebilirim Cheesy çok güzel ya bence Cheesy
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
June 15, 2018, 06:29:31 AM

keskinoğlu en bilinen ve en büyük tavuk üreticilerinden biriydi. hatta bir numarada banvit iki numarada keskinoğlu vardı diye hatırlıyorum. onlar bile batıyorsa ülkede iyi gitmeyen bir şeyler vardır diyebiliriz. bu habere üzüldüm açıkçası, kim bilir kaç kişi ekmek yiyor keskinoğlu ile

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 15, 2018, 09:14:48 AM

İnsanlar artık kalite değil ucuzluk arıyorlar karınlarını doyurmak için. Keskinoğlu fiyat olarak kalitesi gereği biraz tuzluydu diye biliyorum.
Ülkenin şu ekonomik gidişinde sürpriz bir durum aslında, bakarsınız sıra Banvit'e de gelir  Undecided

Mr|Creativ4
Member
**

Activity: 106
Merit: 11

IPV6 Proxy | AWS Account

View Profile
June 15, 2018, 09:22:04 AM

Aga beee helvasını az mı yerdik.
Malbayım bunu yapmayacaklardı malbayım

IPV6 Proxy | AWS Account (for rent pm)
yansahun
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 15, 2018, 10:08:33 AM

evet ülke bu gidişle yıkılacak üzücü ama bittik galiba
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
June 15, 2018, 10:20:56 AM

Türkiye'nin en büyük tavuk ve tavuk ürünleri üreticilerinden olan bir firma bile bu duruma geldiyse, durumumuz hiç iç acıcı değil. Bildiğim kadarı ile yurtdışına bile satışları vardı.

Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
June 16, 2018, 04:54:04 AM

AKP yönetimi başımızda oldugu sürece daha çoook çınarın yıkıldıgını görürüz daha çoook duyarız...

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
June 16, 2018, 08:51:26 AM

Ülke yeni markalar çıkartamadığı gibi eldeki markalar da birer birer elden gidiyor.
Sanırım bu örnekler İnce'nin anlatmak istediklerini anlamak açısından önemli.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 16, 2018, 08:53:30 AM

gıda sektörünün sallantısını çok fazla umursamıyorlar. en fazla ithale yönelerek geçici çözümler üretiyorlar. bu batan firmalar bir gün inşaat firmalarına sıçradığı zaman görürüz nasıl tutuşuyorlar.
decteax
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
June 16, 2018, 05:59:38 PM

koskocaman devin bu duruma gelmesi üzücü ülkemizi daha neler bekliyor
kelbasatarak
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
June 16, 2018, 06:11:55 PM

ekonomi çok kötü batması normal gibi
btrice7
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 17, 2018, 11:23:50 AM

bazı haberlere göre sadece bunun gibi bir sürü büyük firmanın da sıkıntı da olduğu ve bu kur artışından çok olumsuz etkilendikleri söyleniyor.umarım toparlarlar.ülke için önemli firmalar.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: