Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:14:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: MTGOX'da hesabı onaylanan ARKADAŞ VAR MI???  (Read 2078 times)
tuyas (OP)
Member
**

Activity: 107
Merit: 10

View Profile
February 03, 2014, 06:34:53 PM
Last edit: February 05, 2014, 06:15:54 AM by tuyas

Arkadaslar,
Aramizda mtgox da hesabi onaylanan var mi?
Benim ki 1 ay oldu hala bekliyorum.
Sizinki ne kadar zamanda onaylandi?
emperor37
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
February 03, 2014, 06:38:59 PM

sazan gibi bende onaylatmak için isteneleri göndermistim, 1 ay falan onay bekledi, sonra ne onaylandı ne onay reddedildi dendi, herhangi bi dönüş olmadı, çokta gerekli değil, uzak durmak lazım goxtan
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
February 05, 2014, 08:20:15 AM

ben belgeleri gönderdim 1 ay geçti onaylanmadı dedi. param bekliyor içeride nabıcam bilmiyorum.

selamlar olsun.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 05, 2014, 08:38:46 AM

ben belgeleri gönderdim 1 ay geçti onaylanmadı dedi. param bekliyor içeride nabıcam bilmiyorum.

honkonga git:)
emperor37
Full Member

Activity: 140

View Profile
February 05, 2014, 10:28:15 AM

btc al kurtul, gerçi biraz yüksek fiyat ama boşa dırmasından iyidir.
wadili89
Legendary
*

Activity: 1106
Merit: 1000

View Profile
February 05, 2014, 12:55:48 PM

benim geçen hafta onaylandı
1 buçuk ay bekledim

tuyas (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2014, 06:48:59 PM

benim geçen hafta onaylandı
1 buçuk ay bekledim

Tesekkur ederim icim bir nebze rahatladi.
patara66
Full Member

Activity: 211

internet kazançlarının adresi

View Profile WWW
February 09, 2014, 12:02:03 PM

Dün mailime baktım.Bana da mail gelmiş.,mt-gox-tan.Benim de hesabım onaylanmış.Sanırım,1,5-2  ay üzerine onaylanmış.

tuyas (OP)
Member
**

View Profile
February 09, 2014, 07:14:09 PM

Dün mailime baktım.Bana da mail gelmiş.,mt-gox-tan.Benim de hesabım onaylanmış.Sanırım,1,5-2  ay üzerine onaylanmış.

Benim Ehliyeti onaylamadılar.
Sen kimlik kartı olarak ne gönderdin?

patara66
Full Member

Activity: 211

internet kazançlarının adresi

View Profile WWW
February 10, 2014, 08:26:42 AM

Çözünürlüğü yüksek olmalı.Ayrıca  bazı detaylara dikkat etmelisin.Resimin  rekli olması gerekiyor.parlak renkte olmalı,yani gri olmamalı,kenar boşlukları görünmeli,fotoshop vb.. pr. ile oynama yapılmamalı,yamuk taranmamış olmalı vb... 

bu HUSUSLARA dikkat ederek yeniden gönderirseniz onaylarlar.Benim de 5 veya altıncı  kez gönderdikten sonra onayladılar.

tanil
Full Member

Activity: 136

View Profile
February 11, 2014, 08:45:45 AM

ben 2 haftada onaylattım. Elementary ingilizceyle hunharca okumadan etmeden belge gönderenler böyle sorunlar yaşaması normal. Beceremiyorsan git btctürk den al arkadaş
tuyas (OP)
Member
**

View Profile
February 11, 2014, 09:28:24 AM

ben 2 haftada onaylattım. Elementary ingilizceyle hunharca okumadan etmeden belge gönderenler böyle sorunlar yaşaması normal. Beceremiyorsan git btctürk den al arkadaş

Aferim sana!!!

İngilizce öğrenmişsin lakin Forum da yazışmayı öğrenememişsin.
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
February 11, 2014, 09:42:59 AM

Aferim sana!!!

İngilizce öğrenmişsin lakin Forum da yazışmayı öğrenememişsin.

+1

artık bu şartlarda kar etmek imkansız gibi. türkiye de fiyatlar zaten uçuk. kredi kartı ile alım yapacak birşey yok

PAYPAL ile Mtgox vb sitelere ödeme yapamıyor muyuz?

Forumdaki ilk mesajınızMtgox'ta paypal ile ödeme yapılıp yapılamadığı olmuş. Şu anda çoktan öğrenmissinizdir ödeme yapılamadığını. Bu mesajınıza Bitcoin sana göre değil git paypalle alibabadan alışveriş yap desek ağır olmaz mıydı? Burada herkese yer var yeni gelen, birşeyler öğrenmek için çabalayan arkadaşlarımıza destek olalım.

Elbette mining nasıl yapılır diye sorarak foruma başlayanlara git biraz eski konuları oku diyoruz, ama sizinki biraz ağır olmuş..

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
labtek38
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 11, 2014, 12:46:03 PM

ben sana ingilizce öğrenemezsin demedim ....... dedim

agokdeniz
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
February 17, 2014, 11:52:02 PM

Pasaport tamam da, muhtar emmi'den aldığımız mühürlü ikametgah senedini tarayıp göndersek olmaz herhalde? Smiley Öte yandan, telefon faturalarında da ingilizce yok, elektrik adıma kayıtlı değil, su kuyudan geliyor, offf off ömrümü yedin mtgox! Mtgox ile haşır neşir olan arkadaşlar gerekirse pm'den haberleşelim...
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
February 18, 2014, 06:49:13 AM

Pasaport tamam da, muhtar emmi'den aldığımız mühürlü ikametgah senedini tarayıp göndersek olmaz herhalde? Smiley Öte yandan, telefon faturalarında da ingilizce yok, elektrik adıma kayıtlı değil, su kuyudan geliyor, offf off ömrümü yedin mtgox! Mtgox ile haşır neşir olan arkadaşlar gerekirse pm'den haberleşelim...

Sen yenisin galiba Smiley MtGoX'a mı girmek istiyorsun Smiley
tuyas (OP)
Member
**

View Profile
February 18, 2014, 08:06:45 AM

Sen yenisin galiba Smiley MtGoX'a mı girmek istiyorsun Smiley

Muhtemelen mtgox'a bitcoin gönderdi.
şimdi dışarı nasıl çıkarabilirim onun derdinde.

rojuwah
Member
**

Activity: 98

View Profile
February 18, 2014, 07:46:01 PM

1 ay önce başvurup halen onaylanmayanlardan birisi de benim. MTgox'dan yarıfiyatına bitcoin alım ile ilgili olarak: Evet şu anda alım yapıp 100% kar elde etmem mümkün olabilir gibi görünüyor. Ancak güvenilirlik yanısıra işleminizi gerçekleştirseler bile, süre olarak bezdirerek size kriz geçirtmeden yapmaları muhtemel görünmüyor zira implementasyon hatalarından ötürü çifte harcama yapabilen hackerlar yüzünden uzun zamandır açıkta oldukları konuşuluyor. Dolayısıyla 2 katına btc satma olayında büyük ekmek var ve hesaplarını denkleştirebilmek adına bunu herkesten önce kendileri kullanacaktır diye düşünüyorum, gönderdiğiniz para hesabınıza geçene kadar uzun süre beklemeniz mümkün. Bu gibi tartışmalar uzun zamandır burda ve redditte dönüyor.
agokdeniz
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
February 20, 2014, 06:00:07 PM

Arkadaşlar,
Ben 1 yıl önce MtGox'a bulaşmıştım (Allah düşmanımı düşürmesin! - Amen!).
3 gün önce withdraw olur mu deneyip bakayım dedim ve hesabımın henüz onaylanmadığı, bu yüzden btc çekimi yapamayacağım mesajı geldi. Bunun üzerine MtGox Support'a zehir zemberek bir mail attım ve sizin yaptığınız, manavdan 1kg domates almak isteyen kişiye pasaport sorulmasına benziyor dedim. Çünkü daha önce btc çekebiliyordum. Bugün mailime cevap geldi ve diyor ki, siz eski müşteri olduğunuz için btc çekiminde verification gerekmiyormuş, sadece para yatırma ve para çekimi olursa verification gerekiyormuş. Çok şükür olumlu bir haber sayılır (bu haber bile olumlu geliyor!). Hele bir de btc withdraw açılaydı iyiydi ... Dua etmekten başka şansımız yok...
rojuwah
Member
**

Activity: 98

View Profile
February 20, 2014, 08:29:15 PM

1 ay önce başvurup halen onaylanmayanlardan birisi de benim. MTgox'dan yarıfiyatına bitcoin alım ile ilgili olarak: Evet şu anda alım yapıp 100% kar elde etmem mümkün olabilir gibi görünüyor. Ancak güvenilirlik yanısıra işleminizi gerçekleştirseler bile, süre olarak bezdirerek size kriz geçirtmeden yapmaları muhtemel görünmüyor zira implementasyon hatalarından ötürü çifte harcama yapabilen hackerlar yüzünden uzun zamandır açıkta oldukları konuşuluyor. Dolayısıyla 2 katına btc satma olayında büyük ekmek var ve hesaplarını denkleştirebilmek adına bunu herkesten önce kendileri kullanacaktır diye düşünüyorum, gönderdiğiniz para hesabınıza geçene kadar uzun süre beklemeniz mümkün. Bu gibi tartışmalar uzun zamandır burda ve redditte dönüyor.
lol onay talebim reddedildi Shocked, pasaport resim çözünürlüğünü beğenmemişler, sen kaybedersin gox  Kiss
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: