Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:59:48 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Muharrem İnce Dürüst ve Samimi mi?  (Read 393 times)
algodeny
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile WWW
July 06, 2018, 01:14:27 PM

politikacıların dürüst olduğunu düşünmem bin tane olay var tamamı kariyer ve hırs peşinde.
benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 06, 2018, 06:41:37 PM

Bir şey değişirmez artık geçen geçti.
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2018, 06:49:28 PM

bir ay boyunca uğraştılar adamı lekeleyebilmek için sadece bilmem kaç yılında dershane müdürlüğü yaptığı dönemde sigorta primlerini eksik mi yatırmış yatırmamış mı onu bulabildiler onun da kesinliği var mı meçhul
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 06, 2018, 07:29:42 PM

Dürüst ve samimi siyasetçi yok denecek kadar azdır. Türkiye siyasetine de Ender rastlanır bu örneklere. Şahsı fikrim kendisinin bu grupta olmadığıdır. Dürüst ve samimi olan örneklere gelirsek Erdal İnönü ve Bülent Ecevit derim ben aklıma başka gelmedi
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 06, 2018, 07:47:39 PM

Politikacıların içinde dürüst ve samimi insan bulmak imkansıza yakındır. Lakin Muharrem ince bunların arasındaki en kaliteli insanlardan birisi olabilir. Yazık oldu adama. Çok yüksek bir oy almış olsa da ortada kaldı.
furkanatlia
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 07, 2018, 02:31:24 PM

politika ve siyaset öyle mecralar ki, bir siyasetçi ya da politikacının söylediğini yalanlamaması, tükürdüğünü yalamaması imkansıza yakın. yeri zamanı geldiğinde iyiliği için bu tür manevralar yapıyorlar elbette. burada önemli olan nokta bunu ülkenin iyiliği için mi yoksa kendi iyilikleri için mi yaptıkları. soruya net bir cevap vermek istemiyorum, zaten ihtiyacınız da yok. olta elinizde sallayın bakalım nasibinize ne çıkacak.
haydasgo
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
July 21, 2018, 07:25:53 PM

Bana göre Muharrem İnce de güç arıyor. Her siyasetçi gibi o da göründüğü gibi değildir.
grandepl
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 22, 2018, 01:26:25 PM

politika bu kim ne derse desin yeri zamanı gelince hepsi dürüstlükten ödün verebiliyor. ben daha çok kimin kime yalan söylediğiyle ilgileniyorum.
icimicimesigmiyor
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 23, 2018, 07:31:41 AM

Ya ben onun almasını isterdim şahsen tabiki onunda bunlar gibi yapacağız deyip yapmama olasılığı vardı ama en azından kesin yapmama olasılığı yoktu. Meral Akşenerde istifa etmiş.
assassin15
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
July 23, 2018, 01:04:18 PM

Bu olağanüstü kurultay ne alemde? delegeler imza toplamaya çalışıyorlardı yeni genel başkanlık seçimleri için?
Muharrem ince bu sefer devirmeye niyetlendi herhalde kılıçtaroğlu'nu.
ront
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 23, 2018, 01:07:36 PM

Bu olağanüstü kurultay ne alemde? delegeler imza toplamaya çalışıyorlardı yeni genel başkanlık seçimleri için?
Muharrem ince bu sefer devirmeye niyetlendi herhalde kılıçtaroğlu'nu.

605 tane imza toplanmış kurultay için gerekli imza sayısı 625 imiş ve süre 30 temmuzda son bulacakmış. ortalık karışmaya başlamış bazı adaylar imzalarını çekmiş veya çektirilmiş falan. bu ayın sonunda göreceğiz.
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
July 23, 2018, 01:08:58 PM

gayet samimi bir adam fakat yetersiz kaldı, halka halkın anlayacağı şekilde konuşmak lazım. öyle endüstri bilim falan ile olmaz
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
July 23, 2018, 04:12:26 PM

Gayet samimi ve başarılıdır Muharrem İnce. Sol kanattan alınabilecek oyların hepsini alarak bunu göstermiştir zaten. CHP'nin genel başkanı olarak görmek istediğim isimdir.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 23, 2018, 04:45:27 PM

bu ülkede dürüstlük ve samimiyet tutulmaz. Yalancı olacaksın, dönek olacaksın. Söylediğin sözü 5 dk sonra yalanlayacaksın. Agresif olacaksın devamlı birileriyle kavga edeceksin. Bunlar olmazsa biryerlere gelmen zor.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
cayircimen
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
July 23, 2018, 05:59:37 PM

benim için bu iş bitti muarreme bundan sonra oyu bırak su bile yok bunları birde cumhurbaşkanı adayı olarak gördük ya ben buna şaşıyorum.
samurayy
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 24, 2018, 07:20:33 AM

Adamın daha önceki konuşmalarını fazla takip etmediğimiz için bu konuda bir şey söyleyemeyiz ama şu da var ki adam cumhurbaşkanı olarak aday oldu ve ona göre hareket etmesi lazım. Her kesime hitap etmesi lazım. O yüzden samimiyetsiz gibi gelmiştir insanlara.
oguz15
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 24, 2018, 09:36:53 AM

Seçim  öncesi ve sonrası arasında değişiklikler vardı. Elbette olacak bu. Şu ana kadar her politikacı aynı şeyi yaptı. Milletvekili olmak istesin seçime kadar heryerde görürsün. Seçim bitsin hiçbiri yoktur. Neredeyse hiçbiri samimi gelmiyor bana. Bu düzen böyle geldi böyle gider
Koioss
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
July 24, 2018, 10:04:54 AM

Samimi ve dürüst olduğuna inanmak istiyorum ancak elbette ki seçimden sonra soru işaretleri bıraktı.
Yine de yapacak bir şey yok birilerine güvenmek zorundayız umarım doğru kişidir.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
istanbullis
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
July 24, 2018, 10:16:02 AM

Yıllardır aynı çizgide yürüyen bir insan bu kadar ustaca rol yapabiliyorsa oyuncu olsun bütün ödülleri toplar. Siyasi hayatından daha başarılı bir oyunculuk hayatı olur
sirkCambazi
Newbie
*

Activity: 47

View Profile WWW
July 24, 2018, 02:12:34 PM

Seçim sonrası yaptıkları bizi üzdü. Seçimlerden önce başka şeyler söylüyordu şimdi bambaşka işler peşinde. Hem seçim günü çıkıp bir açıklama bile yapmadı
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: