Bitcoin Forum
September 15, 2024, 02:26:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bakıp bakıp ahh vahh diyeceğiz :)  (Read 574 times)
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 18, 2018, 06:13:25 AM
Last edit: June 18, 2018, 08:58:07 AM by WaDa

Binance de ki coinler için ufak bi video yaptım.

İlerde bol bol dövünürüz artık, kafamızı duvarlara vururuz yada tam tersi  Huh

https://youtu.be/WJ1KYdXYk2I

Bir gün burda gördüklerimizi, ya aldığımız için yada almadığımız için pişman olacağımızı bildiğim için böyle bir video çekme girişiminde bulundum  Wink
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 18, 2018, 07:52:23 AM

Niye böyle bir video çekme girişiminde bulundunuz ki? Binance'deki coinlerin hepsinin ileride artacağını mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse neden artacağını düşünüyorsunuz? Sağlam deliller isterim bak ona göre ha!

WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
June 18, 2018, 08:24:09 AM

Niye böyle bir video çekme girişiminde bulundunuz ki? Binance'deki coinlerin hepsinin ileride artacağını mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse neden artacağını düşünüyorsunuz? Sağlam deliller isterim bak ona göre ha!

Bir gün burda gördüklerimizi, ya aldığımız için yada almadığımız için pişman olacağımızı bildiğim için böyle bir video çekme girişiminde bulundum  Wink
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
June 18, 2018, 08:25:34 AM

Bir gün burda gördüklerimizi, ya aldığımız için yada almadığımız için pişman olacağımızı bildiğim için böyle bir video çekme girişiminde bulundum  Wink

Şuana kada hep aynı durumlar ile karşılaştık. Bundan sonrada aff wahh diyeceğimiz çok ICO veya Token/Coin olacak .
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
June 18, 2018, 08:29:55 AM

çoğunu aldığımız için pişman olacaz sanki. koinler binanceye eklenirken pump yapıyor ama sonra zaman için değerini buluyor. binanceye girdikten sonra almak yerine binanceye daha girmeden almak lazım.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 18, 2018, 08:35:32 AM

Ben ana paramı çıkardıktan sonra bu piyasadan çekileceğim artık. Yeter artık stres çekmekten kalbime dayanmıyor. İsterse 1000 kat artsınlar.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
zokora
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
June 18, 2018, 08:43:21 AM

Ben ana paramı çıkardıktan sonra bu piyasadan çekileceğim artık. Yeter artık stres çekmekten kalbime dayanmıyor. İsterse 1000 kat artsınlar.

merak ettim ne kadarlık yatırım yaptınız ve ne zaman yaptınız?

aralıktan önce giren kişilerin hala zararda olabileceklerini zannetmiyorum. ne kadar kötü trade etseler ve ne kadar kötü hodl etseler dahi şu an kardadırlar diye düşünüyorum.

kasım 2017de fiyatlar ve aralık sonu altcoin fiyatları arasında uçurum vardı hatırlarsanız, günün birinde müthiş bir boğa yaşayacağız ama bu kaç ay kaç sene sonra olur hiç belli olmaz
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 18, 2018, 08:45:28 AM

Bence oradaki çoğu coin çöp olacak . Hepsinden öyle müthiş artışlar falan beklemeyin. Önümüzde centra diye dolandırıcı bir coin, bcn gibi binanceye girdiği hâlde milletin parasını 10 da bire indiren bir coin var

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 18, 2018, 08:48:02 AM

binance önüne gelen coini parayı alınca listeler oldu bu yüzden de adam gibi olan coinlere de volume gelmiyor artık coin listelemeyi biraz kenara bıraksa güzel olacak..
caposifallg
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 08:58:40 AM

bu gidişle ben pek ah edeceğimizi sanmıyorum
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 18, 2018, 09:09:36 AM

Bitcoin fiyati duzelmedigi sürece aksi yönde ahvah edecek gibi görünüyoruz. Binanceye bu dönemde girdiği için fiyatı yerlerde sürünen coin sayısı oldukça fazla

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
bobita
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1333

View Profile
June 18, 2018, 09:14:29 AM

Bitcoin bir kaç ay daha bu düzeyde devam ederse altcoin piyasası duruma uyum sağlar ve kendi içinde dinamiğini yaratır. Şu ana kadar olan olumsuz seyrin nedeni "bitcoin çok düştü" psikolojisi, bence zaten bitcoin de Eylül civarında ciddi oranda kendisini düzeltecek ama olmaz ve bu fiyatlarda kalırsa da piyasa yoluna devam eder.
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
June 18, 2018, 09:28:24 AM

Binance de ki coinler için ufak bi video yaptım.

İlerde bol bol dövünürüz artık, kafamızı duvarlara vururuz yada tam tersi  Huh

https://youtu.be/WJ1KYdXYk2I

Bir gün burda gördüklerimizi, ya aldığımız için yada almadığımız için pişman olacağımızı bildiğim için böyle bir video çekme girişiminde bulundum  Wink

Belki de bu bu listedeki bir çok altcaoin delist olacak zamanla.Kim bilebilir ki?
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
June 18, 2018, 09:36:30 AM

Diğer arkadaşlara katılıyorum. Tamam güzel, video için uğraşmışsınız da Binance de olması demek ileride 100x yapacağı anlamına gelmiyor ki... Yeterli hacim olmassa çok kolay bir çırpıda delist yapılabilirler. Hiçbir şeyin garantisi yok.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
June 18, 2018, 09:40:11 AM

coinlerin %90'ı çöp oluyor zaten bakıp ah çekeceğimiz 3-5 tane çıkar sadece. daha ne coinler eklenir ne coinler çıkarılır hidden gem yakalamak lazım.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
June 18, 2018, 10:12:29 AM

Neredeyse her gün onlarca coin çıkıyor. Hangi birini takip edeceğiz. Ayrıca Binance ye girdi diye fiyatı çok yükselecek diye bir şeyde yok. Umarım çok vahlamayız.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 18, 2018, 10:31:42 AM

Binanceye giriyor diye pump yeme dönemide bitti artık her geçen gün daha fazla eritiyorlar bizi, bence öyle ah keşke alsaydım dedirtmezler bize. Binancedeki bir çok coin zamanla yok olup gidecektir
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 18, 2018, 10:45:57 AM

Hepimiz sizin gibi gelecekte bu fiyatların çok ötesini göreceğimizi düşündüğümüz için aylardır bu piyasaya sabrediyoruz. Açıkcası ben bu kadar uzun süreli bekleyeceğimizi düşünmüyordum umarım bu senenin sonunda geçen seneki senaryonun aynısını yaşarız.

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
June 18, 2018, 11:09:57 AM

Bu piyasaya bizim gibi güvenen şu kötü zamanlarında hala sabırla bekleyen bir çok yatırımcı günü geldiğinde mükafatını alacaktır emin olabilirsin. Sonuçta biz piyasaya değil bu işin arkasında yatan teknolojiye güveniyoruz.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
June 18, 2018, 11:21:01 AM

İlerde bir çok coin yok olacak hatta binance bile delist etmeye başlar yakın zamanda.Tutacak ve gerçekten iş yapacak coin sayısı çok az iyi inceleyip yatırım yapmak lazım.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: